Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 113 sonuç

Konu: Yeni Bir Macera // Topçular ile Premier Lig // Arsenal F.C 2016-2017 Sezonu

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yine iyi bir başlangıç yapmışsın. Şl de ölüm grubu gelmiş. Ama ilk maçı almışsın. Yine de işin çok zor.

Brezilya pazarına bonservis bedeli ödemeden girmen daha iyi olur. Aldığın oyuncuları da hiç vakit kaybetmeden kiralık gönderirsen hem maaşlarını ödemezsin hem kira ücreti alırsın hem de iyi oynar ve piyasa yaparlarsa satıp para kazanabilirsin. Bu şekilde çok rahat mali durumunu düzeltebilirsin. Ama bunun için her önüne geleni değil gerçekten iş yapabilecek ve getirisi olacak olanları almalısın.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Valla grup fena ama helal olsun yine [MENTION=206349]pusathan01[/MENTION] abim yapıştırmış tespiti gidişat güzel form düşüklüğü yaşamazsak iyi işler yapabiliriz

Ontivero iyi gidiyor şaşırdım açıkçası

4. Default

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Yine iyi bir başlangıç yapmışsın. Şl de ölüm grubu gelmiş. Ama ilk maçı almışsın. Yine de işin çok zor.

Brezilya pazarına bonservis bedeli ödemeden girmen daha iyi olur. Aldığın oyuncuları da hiç vakit kaybetmeden kiralık gönderirsen hem maaşlarını ödemezsin hem kira ücreti alırsın hem de iyi oynar ve piyasa yaparlarsa satıp para kazanabilirsin. Bu şekilde çok rahat mali durumunu düzeltebilirsin. Ama bunun için her önüne geleni değil gerçekten iş yapabilecek ve getirisi olacak olanları almalısın.
    Bu sezon için artık geç devre arasına yakın yapabilirim onu çünkü brezilya açık değil ama lig ekle kaldırdan ekleyebilirim tavsiyeyi dikkate alacağım mutlaka

5. Default

Quote Originally Posted by kaans98 View Post
    Ontivero iyi gidiyor şaşırdım açıkçası
    Valla bende şaşırdım güzel bindirmeler yapıyor ve uzaktan şutları ile gol buluyor

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

En azından sözleşmesinin bitimine 6 ay kala olanları bir arattır. Belki açık olmamasına rağmen bir şeyler çıkabilir. Denemekten zarar gelmez.

7. Default

En azından sözleşmesinin bitimine 6 ay kala olanları bir arattır. Belki açık olmamasına rağmen bir şeyler çıkabilir. Denemekten zarar gelmez.
    Şimdi eve girdim valla hacı onları inceleyeceğim [emoji1]

8. Default

takım güzel ve bol gollü bir maç kazandı. formumuz gittikçe iyiye gidiyor bu sezon şampiyonluğu son haftaya bırakmamayı planlıyoruz.

adana maçından sonrasında oynanmış ama geçen sezon da olduğu gibi ss alamadığım ama 2-1 galibiyetimiz ile sonuçlanan bir gençler birliği maçı bulunmakta. takım iyi performans sergiliyor. ilerleyen haftalara umutla bakıyoruz.

güzel bir galibiyet oldu bizim için ve lideliğimizi biraz daha perçinlememizi sağladı. takım neredeyse birbirine tamamen ısındı. taktiğe alıştılar ve artık daha akıcı ve baskıcı bir oyun sergiliyoruz.

9. Default

ÖLÜM GRUBUNUN ZAYIF HALKASI HARİKALAR YARATMAYA DEVAM EDİYOR.

İnter-Galatasaray

İnter karşısında çok fazla direnemedik. 4-1 mağlup olmaktan kurtulamadık. Rakip güçlüydü ve direnemedik. Taraftarlarımız alınan mağlubiyetten dolayı üzgün oldukları maç sonu verilen tepkilerden belliydi

Galatasaray-Liverpool

Hiç beklemiyorduk böyle bir planımız bile yoktu. Ama biz bitti demeden bitmedi. Liverpooldu rakibimiz grubun lideri ama bizde Galatasarayız PSG karşısında yaptığımız şeyin aynısını yine yaptık önce 1-0 geriye düştük ama geri dönmesini bildik. Önce Dockal ardından Afellay'ın golleri ile 2-1 öne geçtik ve aldığımız galibiyet ile birlikte ŞL'de liderliğe yükseldik. Artık ümidimiz daha fazla ve bu gruptan çıkmayı kafamıza ciddi ciddi koymuş durumdayız.

10. Default

Süper Lig Puan Durumu

Şampiyonlar Ligi Puan Durumu

Geri Kalan Maçlarımız

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam ss alırken alt-F9 u kullanıyorsun anladığım kadarı ile ve bu yöntem de Türkçe karakter olan isimleri almıyor. Mesela Gençlerbirliğindeki Ğ gibi almıyor. Bu tür durumlarda direk F12 ile ss alabilirsin.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

f12 kullanıyor sanırım bir sıkıntı görmedim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    f12 kullanıyor sanırım bir sıkıntı görmedim.
    Hocam Gençlerbirliği maçlarının ss lerini alamıyor. Bundan dolayı f12 değildir.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Hocam Gençlerbirliği maçlarının ss lerini alamıyor. Bundan dolayı f12 değildir.
    şimdi anladım

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

hocam transferde 1 bomba patlat dedik sen şehri havaya uçurmusun ture carick micah ligin tozunu dumanını attırır bunlar

anfield daki maç çok şey belirleyecek

17. Default

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    hocam transferde 1 bomba patlat dedik sen şehri havaya uçurmusun ture carick micah ligin tozunu dumanını attırır bunlar
    kardeşim valla boşa çıkan oyuncularla tecrübeli bir kadro kurmak istedim ve bunu da başardığımı düşünüyorum

18. Default

Quote Originally Posted by kaans98 View Post
    anfield daki maç çok şey belirleyecek
    anfield'da ki maçta ingilizlere soğuk duş etkisi yarattı kardeşim birazdan paylaşıcam

19. Default

SÜPER LİG TAM GAZ DEVAM EDİYOR.

Süper ligde kayıpsız ilerlemeye devam ediyoruz. Takımın formu gerçekten üst düzeyde ilerliyor. Bu da hem beni hem yönetimi hemde taraftarları çok fazla mutlu ediyor.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI

Bu maçta Türk futbolu yeni bir yıldız kazandı gibi geliyor bana Eren Tırak ilk profesyonel maçında golle tanıştı ve geleceğe yaptığımız yatırımın meyvelerini toplamaya başlıyoruz.

VE İŞTE ÖLÜM GRUBU DEVAM EDİYOR.

Ölüm grubu dediler ama bizim için 4 maçın sonunda Galatasaray için ÖLÜM var dediler de işimiz mi var dedik muhabbetinde ilerliyor. Liverpool karşısında ilk maçta aldığımız galibiyetin ardından deplasmanda da güzel bir sonuç oldu bizim için 1 puan o kadar değerliydi ki bu maçta artık gruptan elenmeyi değil en kötü ihtimalle kalan iki maçımızı da kaybetmemiz durumunda UEFA ya gitmeyi planlıyoruz

Last edited by ahmetkaptan34 : 28.Mart.2015 at 01:56

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

şl maçları süper gidiyor hocam lige diyecek bişey yok zaten

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam lige bir şey demeye gerek kalmamış.
    Şl de ise o grupta süprizi yapıyorsun. Son iki maçından birini alıp Al den yoluna devam edebilirsin.

iyi şans var valla

23. Default

SÜPER LİG TAM GAZ DEVAM KAYIP YOK YOLA DEVAM

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI

ŞAMPİYONLAR LİGİ

PSG - GALATASARAY

Alınan yenilgi ile herşey son maça kaldı. Alacağımız puan veya puanlar o kadar değerli ki bizim için şu anda anlatılamaz.

Bu arada birde transfer teklifi aldık ama şartlarımız kabul edilmediği için anlaşmaya varamadık.

24. Default

ŞAMPİYONLAR LİGİ

GALATASARAY - İNTER

Tarih 8 Aralık 2015 Saat: 09:00

Türk futbol tarihinin yeniden yazıldığı gün olması ümidi ile uyandık sabaha, tesislerde inanılmaz bir konsantrasyon ve inanç hakimdi. Tüm takım ilk 11 oynayanı, yedeği, 21 ve 19 yaş altı tüm kategorilerde ki oyuncularımızla kahvaltımızı hep beraber yaptık. Kahvaltı sonrasında kaptan Selçuk ve Sabri takımın karşısına geçerek bir konuşma yaptılar. Bu konuşmada Selçuk "abilerimiz 2000 senesinde öyle bir ruh ile mücadele ettiler ki o inanç ve kenetlenme sonunda UEFA zaferini getirdiğinde tarihler 17 Mayıs 2000'di. Şimdi ise 15 sene sonrasında bizler o ruhu tekrar hayata geçiren aslan yürekliler ölüm grubu dedikleri ve bize hiç kimsenin şans vermediği bir grupta terimizin son damlasına kadar mücadele ederek kendi ipimizi kendimiz keseceğiz. Bu maç bizim için Avrupada ki kader maçımız ve ben ve Sabri abim kaptanlarınız olarak sizlere sonuna kadar güveniyoruz. Bu akşam Allah yar ve yardımcımız olsun" dedikten sonrasında tecrübeli kaptan Sabri Sarıoğlu konuşmaya devam etti. Sabri konuşmasında " Bu takım Avrupa da ki en parlak döneminde ben daha 16 yaşındaydım. O maçların bir çoğunda kenarda top toplayıcılık yapıyordum. Şimdi ise karşınızda bu büyük camianın kaptanı olarak konuşuyorum. Arkamızda Fenerlisi Beşiktaşlısı fark etmeksizin tüm Türkiye kenetlenmiş durumda. Bu akşam bu tarihi burada olanlar yazacak ben buna inanıyorum. Şu anda yanımızda bulunan genç kardeşlerimiz de sizlerin bu başarısı ile geleceğe daha da ümitle bakıyor olacaklar. Hadi aslan yürekli kardeşlerim benim bu maçı alalım ve tüm Türkiyeyi sokağa dökelim. Allah yardımcımız olsun." dedikten sonrasında yerine geçti. Ben ise takımın bu denli birbirine bağlılığı ile duygu dolu anlar yaşıyordum. Belki de bir iki damla gözyaşı bile dökmüş olabilirim.

Saat 13:00 Yer: Florya Metin Oktay Tesisleri

Tüm takım hazırdık ben kurmaylarımla birlikte maçın son taktik konuşmalarını yapıyordum. Aklımıza bir fikir geldi. Hücum futbolu oynamak yerine neden zaten bize karşı baskılı oynayacak olan İnter karşısında kontra futbol oynatmayalım dedik. Daha öncesinde bir kaç maçta denediğimiz ve başarılı da olduğumuz bir taktik üzerinde yoğunlaştık. Bu fikir aklımıza da yattı ve karar verdik. Bu maç herkesi şaşırtacağız. Çünkü İnter gözlemcileri tamamen bizim hücum futbolu oynayacağımız üzerine bir taktik oluşturmuşlardı. Bu da onların saha içerisinde ki planlarını alt üst edecekti. Teknik ekip olarak bir karar daha aldık esame listeleri paylaşılana kadar kim ilk 11 de olacağını dahi bilmeyecekti. Bu şekilde son görüşmeleri yaptık ve hazırlanmaya başladık.

Saat 14:00

Tüm takım binlerce taraftarımızın eşliğinde meşaleler ile uğurlanıyordu. Sanki bir final oynayacaktık hiç böyle görmemiştim burayı. Herkes o kadar inanmıştı ki zafere arena da ki durumu merak etmeye başladım acaba orası nasıldı. Sonrasında telefonuma televizyondan bir görüntü gönderdiler ve ben gözlerime inanamadım.

Daha çok erken saatler olmasına rağmen stad çevresi iğne atsan yere düşmeyecek bir kalabalık vardı. Gönderen arkadaşımız "hocam tüm Türkiye size inanıyor kazansanız da kaybetseniz de bu ülke için sizler birer kahraman olarak görüleceksiniz." diyordu mesajında. Bu heyecan ile birlikte bindik otobüsümüze ve stada doğru yola çıktık.

Saat 17:45 Yer: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena

Takım olarak taraftarımız ile buluşmamıza az kalmıştı. Son 2 saat kalmıştı artık maça ve biz hem kafa olarak hemde takım ruhu olarak hazırdık maça. Isınmak için sahaya çıktığımızda ise bizleri büyük bir şok bekliyordu. Ultraslan öyle bir şekilde çıktı ki karşımıza tüm oyuncular durdu ve onları izledi.

Pegasus ve Odeabank tribünlerinde açılan iki kareografi herşeyi daha net özetliyordu. Bu maçı kazanmaktan başka bir çaremiz olmadığının tekrar farkına vardık. Takım ısındıktan sonrasında takım ile birlikte soyunma odasına geçtik ve ilk 11'i açıklama vakti gelmişti.

İşte bu zorlu müsabaka da ter dökecek 11 Aslan parçası

VE ARTIK ZAMAN GELMİŞTİ. BÜYÜK HEYECAN VE COŞKU BAŞLIYORDU. KULAKLARDA YANKILANMAYA BAŞLAMIŞTI ŞAMPİYONLAR LİGİ MÜZİĞİ...

Saat 19:45 Ve Maç Başladı...

Hakemin düdüğü ile birlikte maç başladı.

Dakikalar 8 i gösterdiğinde Nagatomo geçirdiği sakatlık sonrası kenara gelmek zorunda kaldı.

Dakika 11- Sol kanattan kullanılan kornerde önce Dockal vurdu savunmadan döndü ardından Hamit'in şutunu kaleci çıkarttı. Top Kolo Toure'nin önünde kaldı tam vuracağı esnada İnter savunmasının müdahalesi ile yerde kaldı. Topu iyi takip eden Amrabat topa dokundu ve 1-0 öne geçtiğimiz gölü hanemize yazdırdı.

Dakika 19- Sağ kanattan Hamit'in kullandığı taç atışında Tarık Çamdal topu Burak Yılmaz'ın önüne bıraktı. Burak boşta olan Dockal'ı gördü ve Dockal topu hiç bekletmeden gelişine yaptığı vuruşla kaleciyi mağlup etmeyi başardı. 2-0

İlk yarı iki tarafında atakları ile devam etti ancak başka gol olmadı.

Soyunma odasına girdiğimizde herkes 2-0'ın sevincini yaşıyordu. Takıma söylediğim tek şey ise sakin olun ve o sahaya çıkıp kalan 45 dakika da taraftarlarımıza iyi bir futbol izletin demek oldu ve ikinci yarıya başlamak adına sahanın yolunu tuttuk.

Dakika 52- İnter atağında topu kesen Toure ileri uzun oynayarak Burak ile kontraya çıkmamızı sağladı. Burak ileriye doğru hareketlenen Dockal'ı gördü ve pasını ona gönderdi. Dockal topu biraz sürdükten sonrasında Felipe Melo'ya bıraktı topu o da boşta olan Afellay'a hiç bekletmeden attı pasını ve inanılmaz güzel bir vuruşla skoru 3-0'a taşıdı.

Bu dakikadan itibaren adeta arena yıkılıyordu. Taraftar desteğini arttırarak hiç durmadan devam ettiriyordu. Bize de bu inanca ve desteğe karşılık vermemiz gerekiyordu.

Dakika 71- İnter atağında topu kesen Melo uzun bir pasla topu Amrabat'a kazandırdı. Amrabat hızlı bir şekilde sağ kanattan yaptığı bindirme ile birlikte içeride olan Burak Yılmaz'a orta açmak istedi ama yaptığı orta kaleci ile inter defansı arasında ki anlaşmazlık yüzünden Ranoccia ya çarparak filelerle buluşması ile sonuçlandı. 4-0

Dakika 81- Hamit'in sol kanattan kullandığı taçta topu sonradan oyuna giren Selçuk aldı. Pasını hiç bekletmeden Guilherme'ye aktardı. Ondan gelen pas ise Carrick'e gitti. Carrick sağ kanatta ki Amrabat'ı gördü. Amrabat defansın arkasına saktıktan sonra dışarıdan bindirme yapan Selçuk ile oynadı. Selçuğun sert şutu kaleciden döndü. Topu takip eden Guilherme'nin vuruşunda top kaleci ardından direkten döndü ve bi anda Burak Yılmaz'ın önünde kaldı. Burak boş kaleye topu yuvarladı ve skoru 5-0'a getirdi.

Ve dakika 90+1 - Selçuk kazanılan frikikte topun başına geçti hemen yanında ki Carrick ile oynadı. Carrick sağ kanatta boşta olan Amrabat ile oynadı. Amrabat ceza yayı üzerinde duran Guilhermeye çıkarttı topu ve Guilherme inanılmaz düzgün bir vuruşla tarihi gecede tarihi bir skorun altına imza atarak maçı 6-0'a getiren golü kaydetti.

VE ŞAMPİYONLAR LİGİNDE 10 PUAN İLE 2. BİTİREREK ÖLÜM GRUBUNDA TUR ATLAMAYI BAŞARDIK.

p.s: Maç oynanırken atılan her golde şaşırdıkça şaşırdım o kadar ki 77 ye kadar oyuncu değiştirmek aklıma gelmedi maçın videosunu nasıl yükleyeceğimi bilmediğim için yükleyemedim yoksa o zevki size de yaşatmak isterdim zirvedeyken bıraksak mı napsak ya

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Hocam şimdi başladım bitirdim.İlk seneki şampiyonlukta şans payı var bence.Fakat bu sene açık favorimsin.Dockal'i çok beğendim daha öncede rastlamadıydım benim cahillimdir herhal.Tam gruplardan 3. Uefa'ya gitsek başarı dicektim ki İnter'i 6'lamışız.Son anlatımın da çok hoş olmuş.Başarılar usta tekrar.

26. Default

Quote Originally Posted by kilham96 View Post
    Hocam şimdi başladım bitirdim.İlk seneki şampiyonlukta şans payı var bence.Fakat bu sene açık favorimsin.Dockal'i çok beğendim daha öncede rastlamadıydım benim cahillimdir herhal.Tam gruplardan 3. Uefa'ya gitsek başarı dicektim ki İnter'i 6'lamışız.Son anlatımın da çok hoş olmuş.Başarılar usta tekrar.
    eyvallah hocam sağolasın ilk sezon süpriz olduğunun bende farkındayım takım kimyası fena halde uydu ama şu anda lig de önümüzde durabilen yok inter maçı ise benim için efsaneydi

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

ŞL'yi kazanmadan bırakmak yok
    Steam ID : byildirim04

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aslanlar fena kükremiş. Tebrik ederim. Öyle hemen bırakma daha bir maçla zirvede olmazsın. Zirvede olmak için bir çok başarın olmalıdır. Devamını bekliyoruz.

​İnter maçında uçmuş aslanlar )

30. Default

Hocam Inter'e napmışız ya Darısı diğer maçların başına

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri