Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 113 arası toplam 113 sonuç

Konu: Yeni Bir Macera // Topçular ile Premier Lig // Arsenal F.C 2016-2017 Sezonu

1. Default

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    ŞL'yi kazanmadan bırakmak yok
    Valla o işin makarası daha yapılacak çok fazla iş var [emoji1]
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Aslanlar fena kükremiş. Tebrik ederim. Öyle hemen bırakma daha bir maçla zirvede olmazsın. Zirvede olmak için bir çok başarın olmalıdır. Devamını bekliyoruz.
    Merak etme hocam senin dediğin brezilyalı olayına da bu gece giricem
    Quote Originally Posted by emirby View Post
    â��İnter maçında uçmuş aslanlar )
    Uçmak ne kelime adamlar kendilerinden geçtiler [emoji1]
    Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Hocam Inter'e napmışız ya Darısı diğer maçların başına
    Şimdi rakibimizi bekliyoruz kura da şansın yanımızda olması lazım

2. Default

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MAÇLARI

SÜPER LİG'DE GALATASARAY FIRTINASI ESMEYE DEVAM EDİYOR.

PUAN DURUMU

ŞAMPİYONLAR LİGİ 1. TUR ELEME KURA SONUCU

Atletico Madrid ile eşleşmek bir nebze olsa da bizi rahatlattı. Seri başı diğer takımlar düşünüldüğünde denk bir kura çektik diye düşünüyorum.

ve işte Atletico ile ilk maçımızın sonucu

Bu takıma herşey değer. Böyle bir performans yok yemin ediyorum. Dockal Amrabat Burak Guilherme ve diğerleri hepsi birbirinden başarılı performanslar sergiledikleri maçta net bir skorla evimizde avantaj yakalamak gerçekten güzel oldu.

Bu arada transfer sezonu açıldı ve kapandı.

Gidenler

Gelenler

Evet arkadaşlar ilk sezonun başında da yaptığımız gibi bir yıldızımız daha yuvadan kulübüne para kazandırarak ayrıldı. Bruma'yı 22,5 MN Euro bedelle Man City takımına uğurladık. Onun yerine ise Man Utd'den James Wilson ve Atletico takımından Angel Correa'yı kadromuza kiralık olarak kattık.

James Wilson

Angel Correa

Yeni gelen iki oyuncumuzda takıma çok önemli katkılarda bulunmaya başladılar. Özellikle Wilson hızı ile etkileyici bir oyun sergiliyor. Eğer Man Utd sorun çıkartmazsa önümüzde ki sezon başından itibaren takımda kiralık olarak tekrar katmayı planlıyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Ligde fırtına gibisin hocam.James Wilson çok beğendiğim bir golcü.Correa ilerde oyunun en iyilerinde oluyor zaten.Bruma'yı da iyi itelemişssin ama klübün efsanesi yapabilirdin belki.Tam gaz devam hocam

4. Default

Bu arada 4 regenimizi A takım kadrosuna aldık ve maçlarda şans vermeye başladık. Süper Lig seviyesine henüz ulaşmamış olmamasına rağmen Melih ve Eren takıma ileride çok büyük katkılar vereceklerinin sinyalini şimdiden verdi. Hasan Kök ve Durmuş Köksal ise her geçen hafta daha da iyiye gidiyorlar.

İşte Regenlerimiz

Durmuş Köksal

Eren Tirak

Hasan Kök

Melih Günaydın

güzel böyle devam

Melih iyi çıkmış regenden

7. Default

2.SEZON ÖZET

SPOR TOTO SÜPER LİG

ŞAMPİYONLAR LİGİ

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI

8. Default

SEZON DEĞERLENDİRMESİ

SÜPER LİG

Ligin başından sonuna kadar zirvede götürdüğümüz sezonu 89 puan gibi tatmin edici bir şekilde zirvede sonlandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz bu sezon. Ligin en az gol yiyen 2. ve en çok gol atan takımı olmak hücum ile savunma arasında ki uyumun ve başarının en büyük göstergesi olarak görüyorum. Sezon boyunca öne çıkan isimler sezon başında takıma katılan Afellay,Toure,Carrick,Richards devre arasında takıma katılan Wilson ve Correa ve takımın dinamoları Burak,Selçuk,Melo,Semih takımı zaferden zafere taşıdılar. Bu sezonda artı parantez açılacak 2 oyuncum ise Dockal ve Guilherme oldular oynadıkları maçlarda üst düzey bir performans sergileyerek açık ara şampiyonluğun başrol oyuncuları olmayı başardılar.

ŞAMPİYONLAR LİGİ

Ölüm grubu diye başladığımız grupta 2. olarak bu sezon bişeyler başaracağımızın sinyalini vermiştik zaten. İkinci turda karşımıza gelen Atletico Madrid'i evimizde 3-0 gibi tatmin edici bir skorla yendikten sonrasında deplasmanda 3-1 yenilmekten kurtulamadık. Bu sonuç deplasman golü kuralıyla adımızı çeyrek finala yazdırmamıza yetti. Çeyrek Final'de rakip bir diğer İspanyol devi R.Madrid geldi ve deplasmanda 3-1 mağlup olduk. Evimizde ki maçta intikam yeminimizi ettik ve maça öyle çıktık evimizde yine 3-0 gibi bir galibiyet ve deplasman golü kuralıyla kulüp tarihinde bir ilke imza attık ve adımızı yarı finale yazdırdık. Bu sefer sırada İngilizlerin devi Man Utd vardı. Deplasmanda 2-1 boyun eğdiğimiz rakibimize kendi sahamızda 6-2 yenildik ve bu başarılı sezonda yarı finalde kupaya veda ettik.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI

Çok fazla söze gerek yok aslında domine ettiğimiz bir organizasyonda zorlanmadan zafere ulaştık. Finalde Fenerbahçe'yi yenerek şampiyon olmak ayrı bir tat orası ayrı mesele

TRANSFERLER

GELENLER

GİDENLER

GELECEK SEZON PLANLAMASI

Kaleci transferi yapmayıp Eray'ın yıllardır beklediği 1. Kaleciliği ona güvenerek teslim etmek olacak alt yapıda ki iki kalecimizi A Takıma çıkartacağız. Cengiz Ünder'de A takım kadrosunda yer alacak bu sezon ağırlıklı olarak alt yapı oyuncuları ile yola devam edeceğiz. Ama kulübe gelir getirmesi amacıyla boşa çıkan itibari yüksek oyunculardan birisini kadromuza katmak istiyoruz. Bu arada Wilson ve Correa ile kiralık olarak sözleşmelerimizi yeniledik. Sezon başlıyor. Bakalım bu sezon bizleri neler bekliyor.

Bu sezon ki anlatım ve ilerleyiş biraz hızlı ve daha gerçekçi olacak belki bakarsınız sezon sonu yuvadan uçabiliriz.

9. Default

Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Melih iyi çıkmış regenden

melih ve hasan kök savunma da abilerini aratmayacaklar ben buna inanıyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Eray İşcan'a güvenmeyin,sürekli puan kaybettirir.

Transfer planlamasını pek doğru bulmasam da yanlış transfer diyebileceğimiz bir oyuncu da yok.Başarılar hocam,umarım Şampiyonlar Ligi'nde çok daha iyi yerlere gelirsin.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bence Eray'ı yedek kaleci olarak bekletmeye devam et hocam Bu seviyede sıkıntı olabilir.

Nesil
    2012
    Yer
    Çankırı

transferlerini doğru bulmasam da,kendine has bir tarzın var. Merakla yeni sezonu bekliyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

hocam çok başarılı bir sezon geçirmişsin tebrik ederim ama bencede eraya güvenme yabancı sınırı yok sanıyosam al bir tane eli yüzü düzgün adam

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bir Galatasaraylı olarak şampiyonluğumuzu kutlarım hocam.Takımda radikal kararlar almışsın.Maddi açıdan kulübü müthiş rahatlatmış olmakla beraber kadro kalitesinde düşüşte olmuş ama ligde takdire şayan bir performans ile almış götürmüşssün.Avrupada başarı bu kadroyla zaten zormuş ama en azından bir avrupa ligi maddi açıdan bize katkıda verebilirmiş.Micah Richards gerçekte çok beğendiğim bir oyuncudur.Zaten fm'de fiziksel özellikleri yeter .Richards'ı Stoper mi oynatacaksın hocam bek mi ? Bir de bu Carrick bizden yıllık kaç para alıyor ?

15. Default

Quote Originally Posted by sukass53 View Post
    Bir Galatasaraylı olarak şampiyonluğumuzu kutlarım hocam.Takımda radikal kararlar almışsın.Maddi açıdan kulübü müthiş rahatlatmış olmakla beraber kadro kalitesinde düşüşte olmuş ama ligde takdire şayan bir performans ile almış götürmüşssün.Avrupada başarı bu kadroyla zaten zormuş ama en azından bir avrupa ligi maddi açıdan bize katkıda verebilirmiş.Micah Richards gerçekte çok beğendiğim bir oyuncudur.Zaten fm'de fiziksel özellikleri yeter .Richards'ı Stoper mi oynatacaksın hocam bek mi ? Bir de bu Carrick bizden yıllık kaç para alıyor ?
    Ligde ki iyi performans ŞL'de yarı finalin kapısını açtı bize ama kaliteli manchester karşısında daha ileriye gidemedik Richars konusuna gelirsek yüksek maaş bedeli yüzünden Carrick ile beraber ikisinide sattım Bu sezon tamamen gençlerden kurulu bi takım oluşturma niyetindeyim.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    hocam çok başarılı bir sezon geçirmişsin tebrik ederim ama bencede eraya güvenme yabancı sınırı yok sanıyosam al bir tane eli yüzü düzgün adam
    Eray + bir miktar para karşılığında normalde de çok beğendiğim Boffin'i kadromuza kattık. Yedekleri olarak da alt yapıda ki iki kalecimiz gençer ve ilyas'ı A takıma çıkarttık kardeşim

Quote Originally Posted by avukatmelih View Post
    transferlerini doğru bulmasam da,kendine has bir tarzın var. Merakla yeni sezonu bekliyorum.
    Sağolasın hocam risk alarak oynamayı seviyorum 2 sezondur tuttu bakalım bu sezonu nerede bitiricez Çünkü şu anda ki takımın yaş ortalaması 24

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Bence Eray'ı yedek kaleci olarak bekletmeye devam et hocam Bu seviyede sıkıntı olabilir.
    Erayı gönderdim kardeşim ya hazırlık maçlarında ki iki performansı beni deli etti bende sattım gitti

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Eray İşcan'a güvenmeyin,sürekli puan kaybettirir.

Transfer planlamasını pek doğru bulmasam da yanlış transfer diyebileceğimiz bir oyuncu da yok.Başarılar hocam,umarım Şampiyonlar Ligi'nde çok daha iyi yerlere gelirsin.
    Bu sezon yönetim büyük ihtimalle bizden gruplardan çıkmamızı isteyecek iki sezondur ölüm grubuna düşüyoruz. Bu sene şöyle dişimize göre bi takım gelse onun derdindeyiz

Yeni sezon ile ilgili olarak bilgileri birazdan paylaşacağım arkadaşlar 3 günden fazla süredir oyuna giremiyorum iş yoğunluğu ve rahatsızlığım dolayısıyla bugün izinliyim biraz ilerleyelim diyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Öncelikle şampiyonluğun için tebrik ederim. Erayı göndermen iyi olmuş. Brezilya işi nasıl gidiyor. Bu arada açıksa İskandinav liglerinede göz atmanı öneririm. Oralarda parlatılmayı bekleyen bir sürü genç yetenek var. Bir kaç gözlemcini oralarada gönder. Hem maliyetleri ucuz oluyor hem ilerde iyi paralar kazandırabiliyorlar.

17. Default

Galatasaray'da Sıcak Saatler!!!

Galatasaray teknik direktörü Ahmet Kaptan sabah saatlerinde yönetim kurulu ile yaptığı görüşme sonrasında istifa kararını basın mensuplarına açıkladı. Ahmet Kaptan yaptığı açıklamada " Galatasaray benim yuvam benim evim ama bazen herşey istediğiniz gibi olmuyor bu yüzden yönetimle karşılıklı olarak görüşerek ayrılma kararını aldık. Tüm alacaklarımdan feragat ettim. 2 sezondur bu kulüpte yaşamış olduğumuz başarılar tüm Türk halkının takdirinde ve bu takım benden sonrasında gelecek olan hoca ile de daha ilerilere gidebilecek kapasitede oyuncularla dolu bu yüzden gözüm hiç bir şekilde arkada değil. " diyerek sözlerini noktaladı. Gazetecilerden gelen başka bir takımla görüştüğünüz yönünde haberler var bu doğru mu şeklinde ki soruya "ilerleyen saatlerde gerekli açıklama yapılacaktır." şeklinde kısa ve akılları karıştıran bir açıklama ile basın toplantısını sonlandırdı.

ARSENAL F.C BASIN AÇIKLAMASI

Arsenal F.C yönetimi olarak görevden ayrılan teknik direktörümüz Arsene Wegner'in yerine sabah saatlerinde Galatasaray Spor Kulübü ile sözleşmesini karşılıklı fesh eden Ahmet Kaptan ile anlaşmaya vardığımızı kamuoyuna duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Arsenal F.C Yönetimi

Arkadaşlar yeni bir macera başlıyor artık topçularla birlikte daha ileriye taşıyacağız kariyerimizi bakalım neler olacak

Nesil
    2012
    Yer
    Çankırı

Yeni Takım'ında başarılar...

Yeni Takımında başarılar dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Arsenalda başarılar hocam

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

GS'ye ŞL'yi kazandırmadan gitmek olmadı bence. Arsenal ile zevk alacakmısın merak ediyorum
    Steam ID : byildirim04

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Yeni takım hayırlı olsun. Arsenal zevkli olur bence

23. Default

kariyeri sonlandırmayı planlıyorum arkadaşlar gs kariyeri sonrasında alt liglerden başlayıp efsane olma niyetindeyim bunun içinde şu anda kulüp arıyorum oynayabilicek

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri