Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 83 sonuç

Konu: Fenerbahçe: Şampiyonlar Ligi Şampiyonu!

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

hocam iyi güzel başarılar yakalamışsın ama bana hiç gerçekci gelmiyor. Yani bence daha gerçekci olması açısından biraz yavaştan ilerleseydin . Bana çok çok yapmacık geliyor.

Herhangi bir hile veya save-load yapmadım, eğer inanmıyorsanız twitch açarım veya demo çekebilirim.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Güncelleme bekliyoruz. Kadro güzel, iyi de bir taktik kullanıyorsak tamamdır.Bence Hile ile alakası yok.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Ben hile vs var demedim yalınız biraz daha yavaş gidip daha gerçekci oynamak bence daha iyi

Başarılar. Sadece sunum biraz zayıf takip edilmesini pek cazip kılmıyor.

Quote Originally Posted by bhll View Post
    Başarılar. Sadece sunum biraz zayıf takip edilmesini pek cazip kılmıyor.
    Ortaya havuz koysam olur mu

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Ben hile vs var demedim yalınız biraz daha yavaş gidip daha gerçekci oynamak bence daha iyi
    Yavaş gidelim derken illa kupaları kaybedelim önümüze gelene yenilelim mi?

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Güncelleme bekliyoruz. Kadro güzel, iyi de bir taktik kullanıyorsak tamamdır.Bence Hile ile alakası yok.
    Güncelleme geliyor, kadroyu hâlâ istediğim gibi kuramadım, taktiği ilk sayfada paylaşmıştım ama tekrar göndereyim.

Kupayı zor da olsa kazandık. Özellikle sakatlar ve cezalar yüzünden hiç bir maça tam kadro çıkamadım.

Sakatlıklardan en çok çektiğim sezon oldu. Sol bek İsmail 3 ay, Ofansif orta saha Hazard 4 ay, Orta saha ve Forvet oyumcularım 2-3 hafta olmak üzere sürekli sakalandılar. Özellikle Hazard'ın sakatlığı sonrası takımda oluşan OOSM boşluğunu dolduramadım ve taktik anlamında zorlandım. Zaman zaman Salih Uçanı bu görevde kullandım bazı zamanlarda da 4-4-2'ye döndüm ama bir türlü verim alamadım. Zar zor olsa da Ligi şampiyon tamamladım.

Beşiktaş maçına ise diyecek bir şey bulamıyorum. Beşiktaş durdu durdu resmen sezonun acısını bizden çıkardı. Hiç bu kadar rezil bir maç çıkarmamıştım. Canerin atılması resmen bizi mahvetti.

Deplasmandan avantajlı döndük diye seviniyordum ama Shakthar bize kendi sahamızda resmen futbol dersi verdi. Son dakikalarda hiç bu kadar gerilmemiştim. Şansımıza gol atamadılar ve deplasman golü kuralı ile Çeyrek Finale adımızı yazdırdık.

Kurada Barcelona'yı görünce gerçekte Galatasaray'ın her sene Real Madrid çekişi gibi bir hüzün kapladı içimi. Dedim gene geldi Barça İlk maçı defeansif bir taktikle çıktım ama o bile kurtarmadı ve 2-0 kaybettim. Evdeki maçtan ise ümidim yoktu en azından bir galibiyet alarak hiç değilse Barça'yı yenip moral bulmak vardı fakat takım benden daha çok inanmış ki 5-0 gibi doyurucu bir galibiyet ve turu bize getirdi. Özellikle bu sezon hiç varlık göstermeyen Alper sanki bu maçı beklemişti ve hat-trick yaparak bizi yarı finale taşıyordu.

İlk maçı 6-3 alınca dedim tamam turu geçeriz, finaldeyiz, fakat ikinci maçta Bayern yaptı yapacağını ve resmen bizimle oyun oynadı. Kendimi Porto gibi hissettim. 4-0 ile yarı finalde Şampiyonlar Ligine veda ettik.

Şampiyonlar Ligi Finali

Last edited by RisingSun : 25.Nisan.2015 at 22:11

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Tebrikler çok güzel bir sezon olmuş. Çok kötü maçlarımızda olmuş BJK, Bayern 2.maçı gibi çok iyi maçlarımızda olmuş Barça maçları gibi

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Münih affetmemiş yalnız ^^

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Münih affetmemiş yalnız ^^
    Münih sanki bize size 3 avantaj 4 de biter demiş gibi oldu, çok zoruma gitti o maç.

Tebrikler çok güzel bir sezon olmuş. Çok kötü maçlarımızda olmuş BJK, Bayern 2.maçı gibi çok iyi maçlarımızda olmuş Barça maçları gibi
    Fena bir sezon değildi. Kasayı doldurduk, itibarımızı arttırdık. Verimli geçti.

2018-2019 Yılı Transferlerimiz

Sergio Diaz'ı satmak istemiyordum fakat gıcık menejerini ikna edemedim ve yeni sözleşme imzalayıp serbest kalır maddesini iptal ettiremedim. Manu bastı parayı aldı süper yıldızımı Buradan menejerine selamlarımı yolluyorum

2018-2019 Sezonu Hazırlık Maçlarımız

İlk kez FM'de Jubile maçı yaptım. Çok merak ettim sonucu ne olacak diye, normal maçtan hiç bir farkı olmadı. Ayrıca Gökhan Gönül hâlâ takımda ve oynamaya devam ediyor.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Süper kupa hayırlı olsun,GG'nin jubile tarihi yazar bir yerde.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Daha iyi transferler olabilirdi ama yine de hayırlı olsun

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Hocam kariyer başarılı ancak sunumu daha kısa tutarak takip edilecek seviyeye getirirsen daha iyi olacaktır..Taktiği de merak ettim sakıncası yoksa paylaşabilir misin?

Süper kupa hayırlı olsun,GG'nin jubile tarihi yazar bir yerde.
    Normalde dediğiniz gibi oyuncunun profilinde yazıyordu ama GG'de öyle bir şey gözükmedi. O yüzden şaşırdım bende.

Daha iyi transferler olabilirdi ama yine de hayırlı olsun
    Önerilere açığım

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Hocam kariyer başarılı ancak sunumu daha kısa tutarak takip edilecek seviyeye getirirsen daha iyi olacaktır..Taktiği de merak ettim sakıncası yoksa paylaşabilir misin?
    Tamamdır, maç sonuçlarını tek seferde verirsem sanırım daha iyi olacak. ŞL maçlarını normal vereceğim. Taktiği de gönderiyorum hemen.

taktiği bana da yollar mısın merak ettim

Quote Originally Posted by kaans98 View Post
    taktiği bana da yollar mısın merak ettim
    Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Buyurun taktik arkadaşlar.

Deplasmanda eğer rakip benden güçlü veya bana denk ise 4-1DOS-2-2-1 ile oynuyorum. Evimde ise her zaman 4-2-3-1 olarak oynuyorum.

Artık Arsenal ile her sene oynamaktan kanka olacağız

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Kulvarlara süper başlamışız.

çok iyi başladık devamını bekliyoruz

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Yine maçlar çok iyi.Bakalım bu sene ŞL de ne yapacağız

Kulvarlara süper başlamışız.
    Güzel başladık umarım böyle devam ederiz.

Quote Originally Posted by kaans98 View Post
    çok iyi başladık devamını bekliyoruz
    Bende bekliyorum

Yine maçlar çok iyi.Bakalım bu sene ŞL de ne yapacağız
    İyi başlıyoruz da bir sonunu getiremiyoruz. :P

Gruptan rahat bir şekilde 6 da 6 yaparak çıktık. Özellikle Arsenal bu sene çok kötü maçlar çıkardı. Bunun sonucunda gruptan da çıkamadı zaten.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Leverkusen i rahat yeneriz başarılar.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Orda kaç galibiyet var sayamadım gözü kamaştı
    Grupta 6 da 6
    ADANA DEMİRSPOR