Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 136 arası toplam 136 sonuç

Konu: İtaporâ ile 3.sezon, Show başladı. (2016-2017)

Nesil
    2014

Luis Henrique neler yaptı? Ondan beklentim büyüktü bu Cafe'de nereden çıktı?
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam tebrik ederim şampiyonluk için

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hayırlı olsun şampiyonluk abi yeni sezonda da yardır yardır koşmayı bekliyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by sukass53 View Post
    Tebrikler Hocam.Cafe iyiymiş
    Teşekkürler. Evet iyi idi ama elimizden kaçırdık. Artık gelecek sene kiralayabiliriz.
    Quote Originally Posted by Barak View Post
    Luis Henrique neler yaptı? Ondan beklentim büyüktü bu Cafe'de nereden çıktı?
    Dostum Luis in profilini almıştım ama pc arızalanması yüzünden şu anda elimde yok. Laptop a format atmazlarsa verebileceğim. Cafe yi ilk yıl o 30-40 kiralıklarla beraber kiralamıştım. İki yıllığına kiralamıştım. Çok oyuncu aldığım için profil verememiştim.
    Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam tebrik ederim şampiyonluk için
    Teşekkürler.
    Quote Originally Posted by devilshand View Post
    hayırlı olsun şampiyonluk abi yeni sezonda da yardır yardır koşmayı bekliyorum
    Teşekkkür ederim. Yönetimde senin gibi düşünüyor ki en düşük beklenti olarak üst sıralar seçeneği vardı.
    Arkadaşlar bir süredir oyuna giremiyordum. Cuma gününden beride Laptop arızalı olduğu için yedekleme yaptım. Fakat sadece bir yedeğimi flash'a kaydetmiş. O da bozuk çıktı. Eğer ki laptop format yerse kariyeri kapatmam gerekecek. Bu seri de şansım hep kötü oldu. Keşke dikkat edip te alsaymışım.

Seninde Ne Çok PC Bozuluyor Arkadaş

Sana Bir Dost Tavsiyesi: Sen Bence Mencek Baba'ya Bir Uğrada Oku Üfle PC'ye

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Seninde Ne Çok PC Bozuluyor Arkadaş

Sana Bir Dost Tavsiyesi: Sen Bence Mencek Baba'ya Bir Uğrada Oku Üfle PC'ye
    Daha kolayını yapacağım direk yenisini alacağım.

Olsun Yenisi de Bozulmadan Mencek Baba'yı Uğramadan Çalıştırma Bilgisayarı Üzerindeki Kara Bulutları Dağıtırsın

Zaten Sana Çok Yakın 5-10 Dk'lık Yol

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ehh senimi kıracağım uğrarım. Zaten Hastanenin yolunun üzerinde çıkışta giderim.

Sen de mi Sağlıkçıydın Yahu? Bilmiyordum? Ne İş Yapıyorsun? Dur Sağlıkçı Bulmuşken İki Çeneni Yorayım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Düz memurum yaf. Ama hastane de çalışıyorum.

İdari İşlerde mi? Hangi Bölümde?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İdari birimde Kontrol teşkilatın da çalışıyorum.

Aynı Bölümdeymişiz Ama Ben Aslen Laborantım

Diyorum Bende Bu Hacıya Nerden Kanım Isınıyor Diyordum Meğersem Meslektaşımmış

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Aynı Bölümdeymişiz Ama Ben Aslen Laborantım

Diyorum Bende Bu Hacıya Nerden Kanım Isınıyor Diyordum Meğersem Meslektaşımmış
    Meslek çekiyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Arkadaşlar kariyeri kapatıyorum. Maalesefki bu seride bir türlü savelerimi koruyamadım. En son laptop bir şeyi yok diye geldi ama geldiği akşam ekran uçtu. Muhtemelen format yiyeceği için kariyerin save si de gidecek. Bir süre yeni kariyer de açmayacağım. Zaten bu seride iyi oyuncularla başarısız olma ihtimalin yok. Brezilyaya bile gittim ama oralar bile dar geldi. Hatta Rodimood arkadaşımız Kuantan ile bile ciddi başarılar elde etti. Yani zor bir lig ve ülke artık kalmadı diye düşünüyorum. Ben hala yeğenin eski laptobunu kullanıyorum ve onunda klavyesi çalışmadığı için ek usb klavye kullanıyorum. İlginiz ve alakanız için hepinize teşekkür ederim.
    [MENTION=101617]devilshand[/MENTION] Ali kardeşim kusura bakma çarşamba günü sen steamden mesaj attığında laptobu deniyordum ve aynı anda ekran uçtu. Bu yüzden cevap veremedim ve giremedim.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Estağfurullah abi geçmiş olsun savelerini koruman için bir öneride bulunmak istiyorum naçizane
    İlk olarak arada sırada saveleri buluta aktar bir yada 2 oyun ayı süresinde olabilir 2.si oyundan çıkacağım zaman kaydet kapat seçeneğinden değil de önce farklı kaydedip daha sonra çıkış yapmanı öneririm çünkü kaydet kapat yapıp çıktığında sen çıktığını sanıyorsun fakat steam hala arka planda oyunu kaydetmeye devam ediyor aynı anda sen steam i de kapattığında save yanıyor

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri