Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kim Kazanır?

Voters
20. You may not vote on this poll
  • Hollanda

12 60.00%
  • Berabere

2 10.00%
  • Türkiye

6 30.00%
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 49 arası toplam 49 sonuç

Konu: Hollanda 1 - 1 Türkiye | Avrupa Şampiyonası Eleme A Grubu

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Deplasmanda Hollanda'dan puan almak iyi ama yenseydik keşke

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

İkinci yarının son 30 dakikasına baktım.Şunu söylemeden edemeyecem.Beşiktaşlıyım Gökhan Töre'yi de çok severim ama adam rezaletti nerdeyse be usta.Ya oynamak istemiyor ya da ne bilim vardı bişeyler işte.Sneijder affetmedi adama da kızamassın napacan bari Galatasaray bahane il 200-300 bin ceza kessin adama

Bence oyuncu değişikliği hatası Kazım yerine Mehmet Ekici değişikliği daha mantıklı olurdu. Artı parantez Roben yoktu yani milli takım iyi oynadı masalı anca uyutmaya yarar

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Spiker, 6 değil, 16 dk. olsa maç bizim dedi; o esnada golü yedik. Neyse, puansız ayrılmamak da bir şeydir.

Bu arada kalan 5 maçtan son 3'ü; Hollanda, Çek Cum. ( d ), İzlanda. Buradan çıkarılacak minimum 7 puan milli takımı gruptan çıkarır bence.
    Last edited by footballer33 : 29.Mart.2015 at 20:46

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Formda olan Hakan, Ekici ve Alper'den yararlanmamak çok enteresan yani arkadaş öyle ya da böyle golü atmışsın alsana oyunda top tutacak adamları. Selçuk'u çok severim ama hiçbir zaman o bölgenin elit oyuncusu olamaz Mehmet Topal bile Selçuk tan daha çok çalım yapıp top sürüyor. Sonra da vay efendim Hollanda tek kale oynamış oynar tabi. Kazım değişikliği ise tam bir komedi hayatımda gördüğüm en bal yapmayan Arı niye oyuna girdi ne yaptı amaç ne? Yazık günah başında Hiddink gibi emekliliğe uçmuş Robben i Van Persie i eski yıldızları olmayan kendi halinde Hollanda'ya bile mahkum oynuyorsan bu iş nasıl olacak?

Bu maça kadar hep ayağımıza sıktık yarın daha farklı olmayacaktır. Zaten ahım sahım bir takım değiliz bir de Fatih Terim in geri vites tercihlerinin kurbanı oluyor güzelim takım
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Valla kendi çapımızda ''iyi'' oynadık.Yapmayın beyler, polyanna'cılık değildir bu, haddini bilerek oynamaktır.Yıl 2015, Allah Allah saldırarak oynamak ne yazık ki bir işe yaramaz kusura bakmayın.Robben-Van Persie'yi geçin, Depay ve Afellay, veya Narsingh bizim defansı kevgire çevirirdi.Oynamamız gerektiği gibi oynadık, bazen haddimizi bilmemiz lazım.

Hee nerede hata oldu? Selçuk yerine başka bir oyuncu oynayabilirdi, kontra ataklarda ne yazık ki iyi organize olamadık, Gökhan Töre'de ikinci yarı etkisiz kalınca defansa hapsolduk.

Valla ben her türlü beğendim takımımızı, Hollandalılar kilidi açamayınca top şişirmeye başladılar.Gidipte Kazakistan karşısında böyle oynanmaz tabiki ama kusura bakmayın, Hollanda karşısında oynanabilecek en iyi oyunu oynadık bence.Hatalarımızı yukarıda belirttim zaten.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bence oyun anlamında bir sıkıntımız yoktu,daha çok top tutabilirdik ama teknik direktörün hatalı oyuncu değişiklikleri buna engel oldu.

Ona rağmen çok büyük bir hata yapmadık,tek hatamız Sneijder'i boş bırakmaktı,o da vurdu,Huntelaar'a çarpıp kaleye girdi.Cidden anlayamıyorum,o dakika da Sneijder gibi tanıdığın adama nasıl o kadar rahat vuruş şansı tanıyorsun.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

2. yarı top dahi yapamadık hele 70'den sonra 4-2-4 e geçen hollandanın orta sahasını domine edememek ve orta sahada 2 kişiden biri olan Sneijder'e şut attırmak akıl alır gibi değil herkezi bırakıp asıl tutman gereken adamı tutmuyorsan ve bu adam Türkiye liginde kaç kere karşısında veya yanında oynadığın adamsa ve tanıyamadıysan yazıklar olsun. Hava topunu alamıyorsan seken topu alıcaksın 1+1=2 başka yolu yok buna müneccim olmaya gerek yok hele oyunda bir değişiklik vardıki akıl alır gibi değil Kazım nasıl 20 bilmemkaç kişilik kadroya girer bıraktım kadroyu bu adam birde oyuna alınıyor ve 1 tane olumlu hareketi yok ayrıyetten baskı yemişsin ve pas yapamıyorsun Kazım senin ne işine yarayacak kendi kendime soruyorum acaba benmi yanlış düşünüyorum doğrusuda Kazım'ın oyuna girmesimiydi diye ancak bir çıkar yol bulamıyorum.

Nesil
    2014

Kazım'ın oyuna girmesi doğrudur yanlışdır bişey diyememde Kazım oyuna girince sanki 80 dakika maç yapmış adam gibi girdi. Ulan hiç birşey yapamıyorsan defansa pres yap adamların oyun kurmasını engelle adam tek pres yapmadan maçı bitirdi.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Bu arada Bursaspor'a bir kez daha helal olsun. Volkan Şen, Ozan Tufan, Serdar Aziz'i alt yapıdan çıkartıp Milli Takım seviyesine getirdiler. Keşke Enes falanda yedekte olsaydı. Hollanda'da 19-20 yaşında en az 6-7 oyuncu 15 kez Milli olmuş, Enes, Kazım'dan daha mı kötü oynardı.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Doğru oyun oynadık fakat Egemen'in yokluğu çok netti. Egemen oynasaydı Bas Dost bu kadar rahat top indiremezdi.

Topal ve Burak muazzam oynadı

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bu arada Ozan Tufan'a da bir parantez açacağım,net bizim ligin üstünde bir futbolcu.Daha 20 yaşında ve dün hem Topal'dan hem Selçuk'tan etkiliydi.İnşallah sezon sonunda şans bulabileceği bir ''Avrupa'' takımına gider ve kariyerini Türkiye gibi futbol katili bir ülkede devam ettirmez.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2007

Beklediğimden iyiydik. Kaybedeceğimizi düşünüyordum açıkçası. Akıllı da oynadık; belli bir süre tam istediğimiz gibi oyun oldu. Ne zaman ki Hollanda artık tüm riskleri alıp herkesi hücuma çıkardı o zaman iyice gömüldük. Ben 2'yi buluruz şimdi derken saçma sapan şekilde devamlı pozisyon verdik. En sonunda da yedik bir tane.

5 maçta tek galibiyet içeride Kazakistan galibiyeti. Sıradaki iki maç nispeten kolay; Kazakistan deplasmanı ve Letonya ile içeride ama direk 6 puan yazamıyorum maalesef. Zaten Çekler ve İzlanda ilk 2'yi bu saatten sonra bırakmaz gibi. Hollanda da üçüncülüğü bırakmaz. 2016'da da başka takımları izleriz artık.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir tek ben mi Ozan'ın böyle maçların sonunu oynayamadığını düşünüyorum acaba ? Selçuk pasifti yine. Ben olsam Emre'yi oynatırdım.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Bir tek ben mi Ozan'ın böyle maçların sonunu oynayamadığını düşünüyorum acaba ? Selçuk pasifti yine. Ben olsam Emre'yi oynatırdım.
    Ozan hakkında ben de aynı şeyleri düşünüyorum, bence bu maçlarda abartıldığı kadar iyi oynamıyor(yediğimiz golde de Selçukla birlikte yavaş kalmasından kaynaklandı) ama o bölgede isim olarak çok fazla isim olsa da güvenecek çok adam yok tercihi yadırgamıyorum. Ama bu maçta Alper niye kadroya alınmadı anlamış değilim, maçın son yarım saati tam ona göreydi. Ayrıca ilk değişikliğimizde Volkan yerine Gökhan Töre'nin çıkması gerekiyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

İçimizdeki futbol sevgisini söndürdüler
    maçı izlemedim hatta google dayıya özetini sormaya bize tenezzül etmedim burdaki yorumları okuyarak daha iyi vakit geçireceğim hissi tüm benliğimi kapladı
    ırkçı olmasa damilliyetçi biriyim ama futboldan da bu kadar soğutturmayın be kardeşim

sanırım bu maçtan en çok galatasaray kazandı çok formadalar

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Ozan iyiydi ama bence tüm rakiplere değilde sadece Sneijder e pres yapsa daha iyi olabilirdi bunu da Terim in söylemesi lazım.
    Oyunda tek gözükmeyen Selçuk İnan dı.İlk değişikliği oraya bekliyordum ama sakatlıklar buna müsade etmedi diye düşünüyorum inşallah öyledir.Gökhan Gönül ün kanadından çok fazla atak yiyoruz her zaman ki gibi,sürekli göbeğe geliyor ve Hollanda sol kanata Blind i bile kaçırabiliyor ama yine iyi şeylerde yaptı.Son dakikalarda 2 tane Ortasahalarında Sneijder ve Afellay gibi defansif yönü zayıf olan oyuncuları varken göbekten oyun kurmamız gerekirken kendi sahamıza gömülmemiz utanç vericiydi.Maçtan önce galibiyet bekliyordum olmadı çünkü Eredivise ligi oyuncularını Dünya Yıldızı yaptık.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ozan selçuk ve volkan şen çok kötü oynadı hele 2. yarı emrenin iyi yada kötü girmesi lazımdı

hollanda deplasmanına giden bir almanya bile kapanıyor. burada almanya'yı bizden ayıran özellik ise kontra atağa çıkmak. yani 1-0 ken ve hollanda tüm gemileri yakmışken 2,yi hatta 3.yü bulmak gerekiyor. işte almanya böyle almanya oluyor. yoksa hollanda deplasmanında hiçbir takım önde pres yapmaz. yaparsan 4lenirsin. ilk kez avrupa takımları gibi oynadık savunma açısından ama dediğim gibi kontra atağa çıkamadık nedense. kontratak organizasyonlarını oynayamıyor bizim futbolcular. ya topu sürüp kaleye vuruyorlar ya da kontrol edip bekliyorlar. hızlı kontratak paslaşmaları hiç olmuyor nerdeyse.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri