Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kim Kazanır?

Voters
20. You may not vote on this poll
  • Hollanda

12 60.00%
  • Berabere

2 10.00%
  • Türkiye

6 30.00%
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 49 sonuç

Konu: Hollanda 1 - 1 Türkiye | Avrupa Şampiyonası Eleme A Grubu

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Default Hollanda 1 - 1 Türkiye | Avrupa Şampiyonası Eleme A Grubu

&

Tarih: 28.03.2015

Saat: 21.45

Stad: Amsterdam Arena

Hakem: Felix Brych

Yayın: Show TV

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bana göre öylesine bir maç. Bu şartlarda bu takımın 2016'ya gitmesi mucize olur bence.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Hollanda'nın ölüsü bizim takımı yenmesine yeter. Skor tahminim 3-1.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

vericekler gene joistiği elimize haydi hayırlısı..

Nesil
    2014

Ulen Türkiye'ye bir benmi oy verdim Ben yeneceğimizi düşünüyorum. Çünkü geçen Şampiyonayı hatırlayın, oyuncular Abdullah Avcı'dan sonra F.T ile son bir çırpınış yaparak hesapta kendilerini affettirmişlerdi. Şimdi aynı şekil olur tren tam kaçıcakken son bir çırpınış yaparlar göz boyarlar. Hollanda'yı yenelim. Maç sonu başta F.T olmak üzere futbolcuların demeçlerini görün Arda Turan başlamış bile zaten kafadan g.yiyim ayaklarına
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Hollanda elimize verir kolu F. T der kol bozuk ne yapayım

o savunma hattıyla milli takım fark yer. acı ama ben en az 4 bekliyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Birde hala Hiddinke utanmadan Türkiye Almanya gibi takımlarla baş edemez demiştiniz hala arkasındamısınız lafınızın diye soru soruyorlar, sanki o gittikten sonra DK şampiyonu oldukta bu soruyu soruyoruz, kardeşim sen İzlanda ile baş edemiyorsun kalkmışsın utanma arlanma olmadan böyle çapsız çapsız bizi gülünç duruma düşürecek sorular soruyorsun. Aç bi bak FIFA sıralamasında kaçıncıyız, burda ağzımı bozacam şimdi yahu bu adamlar nasıl gazeteci oluyorlar arkadaş yahu.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Fatih Terimin elinde çok iyi bir kadro var.Diğer taraftan Hollanda da öyle dünya yıldızı diyebileceğimiz ahım şahım oyuncular yok.Olsa olsa Sneijder olur. Kazanmamız benim için sürpriz olmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ağır şekilde Lokal bir kadro olmuş . Galatasaray'ın zorunluluk yüzünden Hakan Balta'yı stoper oynatmasini anlarım ama burada anlam veremem. Bu kadro ilk yarı ortasahayi geçsin futbol adına büyük başarıdır. Zaten tahminimce ilk 20 dakikada maç biter.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Hollanda'nın 11'i: Cillessen, Van der Wiel, De Vrij, Indi, Blind, Nigel de Jong, Afellay, Wijnaldum, Sneijder, Depay, Huntelaar.

Milli Takımın 11'i: Volkan Babacan, Gökhan Gönül, Serdar Aziz, Hakan Balta, Caner, Ozan, Mehmet Topal, Selçuk İnan, Gökhan Töre, Volkan Şen, Burak Yılmaz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Abi Volkan Babacan nedir yahu gerçekten çok vasat bir takımımız var. Çalhanoğlu gibi bir adam ise ilk 11'de yok, diyecek söz yok zaten... En az 3 tane golümüz var diyorum ben...

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kaleci konusunda bence çok acımasız davranıyorsunuz, bence Hollanda'nın kalecisinden kötü değil. Hakan'ın 11'de olmaması da komedi, bu kadar defansif göbek ve savunmaya çok az yardım edecek kanatlar bize sıkıntı çıkartır. Bu arada Alper'de bir sorun yok değil mi, kadroda yok.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Burak'ın golüyle 1-0 öndeyiz

Bu arada Melo'da maçı izliyormuş

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Çok akıllı oynadık ilk yarıda,Burak Yılmaz çok güzel oynuyor,izlerken zevk almaya başladım yemin ediyorum.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Milli takım maçlarını artık izlemiyordum.İçerden gooll seslerini duyunca bi gaza geldim.İkinci yarıya bakıverem gari

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by kilham96 View Post
    Milli takım maçlarını artık izlemiyordum.İçerden gooll seslerini duyunca bi gaza geldim.İkinci yarıya bakıverem gari

Bende izlemiyordum ve bu kadrodan bir beklentim yoktu hocam ancak bugün çok akıllı oynadık golden hariç 2 net pozisyonumuz var Hollandanın ise 1 Şınoyla 1 Depayla sadece uzaktan şutu var %70+ topla oynamasına rağmen.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Burak çok formda. Her zamanki gibi en büyük zaafımız yan toplar, eğer yan toptan yemezsek 2.'yi bulabiliriz.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Cidden Hamzaoğlu bize geldi geleli Burak Yılmaz adeta şekil değiştirdi,oynadığı zaman zevk veriyor,pas alıp veriyor,top tutuyor,sırtı dönük oynuyor,ayakta kalıyor.Bir tek çalım atamıyor ki bugünde attığı golde topu sağa çekişinde atmış kadar oldu

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Burak gerçekten çok iyi oynuyor, gol dışında böyle bir Burak'ı hiç görmemiştim. İlk yarı iyi geçti, umarım konsantrasyonumuz düşmez ve galibiyet çıkarırız.

selçuğun yerine hakan veya mehmet ekici oynayabilirdi, golü bulduk diye gözümüz boyanmasın bence ahım şahım bi futbol yok ortada

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Tam oynamamız gerektiği gibi oynuyoruz, yarısahamızda çok iyi savunma yapıyoruz, valla helal olsun takıma herkesi yanılttılar.Hele ilk yarıdan golü bulmamız daha da harika oldu, Hollanda daha çok üstümüze gelecek, daha çok boş alanlar bulacağız.Konsantrasyonumuzu koruruz umarım ikinci yarıda da.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yalnız 1 gol bulmak lazım yine de. İyi oynuyoruz, akıllı oynuyoruz gibi şeyler çok önemli değil. Elin oğlu son dakikada gelir atar 1 taneyi bizde yine hayal kırıklığıyla baş başa kalırız.

Topun arkasında kalmayı öğreniyor muyuz ne..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Gökhanlar çok kötü bugün.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Abi ben biliyorum olacakları, hayırlı olsun. Bence bu iş burda bitti.

Ulan melih gümüşbıçak ! nesini hakettik bi gol attık 60 dakika üstüne yattık bu kadar geri gelirsen çakarlar böyle adama işte..
    Yorum yapan arkadaşlarda çok polyanna kusura bakmasın kimsede sen Türk Milli takımısın biz her zaman hücum ederek kazandık böyle korkak oynayarak değil, robben yok van persie yok bi şinaydi var sahada 10 kişi 18in içinde defans yaptık !
    Şu yorum yapan önder özenede spikerede ayı tav oldum ben bu takımı sevdim bu takımla gurur duydum diyorlar ! Ulan takım 4 tane atak yaptı bu kadar polyanna olmayın be abicim, hollnda risk aldı geldi üstümüze sol bekini stoper yaptı biz bir tane kontra atağa çıkamadık.. gelip burda takım 10 numara oynadı demeyin gözünüzü seveyim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Yazık oldu, iyi veya kötü galip gelebilirdik. Şu olsaydı bu olsaydı demeye gerek yok, genç ve dinamik 11'ler kurulduğu sürece bence daha kaliteli futbol oynayabiliriz. Bu arada bazı futbolcuların abartıldıkları gibi olmadıklarını herkes görmüştür umarım.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sneijder affetmez...

Haydi geçmiş olsun.

Nesil
    2014

Play off için iyi sonuç.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri