Anket Sonuçlarını Görüntüle: 4. Yıldızı İlk Hangi Takım Kazanır ?

Voters
25. You may not vote on this poll
  • Fenerbahçe

10 40.00%
  • Galatasaray

15 60.00%
Sayfa 1 / 10 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 271 sonuç

Konu: Fenerbahçe& Galatasaray |2.Sezon |

Nesil
    2014

Default Fenerbahçe& Galatasaray |2.Sezon |

Merhaba beyler, forumdaki ilk ortak kariyerimizle karşınızdayız
    [MENTION=297368]Mazzara[/MENTION] ( Ömer arkadaşım ) Galatsaray'ı ben Fenerbahçe'yi yönetceğim.

FENERBAHÇE 4.YILDIZ İÇİN AYKUT KOCAMAN'I TEKRAR GÖREVE GETİRDİ.

GALATSARAY'DA HAMZA HAMZAOĞLU DÖNEMİ

Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Ortak Kariyerleri Özlemişiz Be! İnşallah Zevkli ve Uzun Bir Macera Olur

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim.

Ortak kariyer hımm

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Başarılar, Barak alır diyorum

Başarılar Dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2012
    Yer
    Çankırı

başarılar diliyorum...

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Saldır Mazzara.
    Başarılar dilerim ikinizede, Mazzara'ya daha çok dilerim. Özlemiştik ortak kariyerleri.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Aha ortak kariyer İki ekibede başarılar

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar, umarım yarıda kesilmez kariyer
    Steam ID : byildirim04

Nesil
    2014

Yorumlar için tek tek teşekkür ediyorum arkadaşlar. [MENTION=137637]mazz[/MENTION]arra arkadaşım kariyeri bırakmadığı sürece ben bırakmak umarım çekişmeli ve heyecanlı bir kariyer izletiriz.

FENERBAHÇE'DEN İSPANYA ÇIKARMASI

Fenerbahçe'de 2.Dönemini geçiren Aykut Kocaman,transfer sezonunda geleceğe yönelik yatırımlar yapılacağını açıkladı.
    Aykut Kocaman takımdan Kadlec, Webo ve Meireles ile yolların ayrılacağını transfer çalışmalarının ise geleceğe yönelik
    maliyeti düşük ama potansiyeli yüksek gençlerle takviye yapılacağını açıkladı.

FENERBAHÇE'DEN KAP'A TRANSFER AÇIKLAMASI

Sarı Lacivertli kulüp Barcelona futbolcusu Munir El Haddadi, Adama Traore için kiralık, Real Zaragoza futbolcusu Jesus Vallejo
    için ise transfer görüşmelerine başlandığını Borsa'ya bildirdi.

Fenerbahçe Sportif Hizmetler San ve Tic. A.Ş'nin Borsa İstanbul'a gönderdiği ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda
    yer alan açıklamada, "Barcelona Profesyonel futbolcuları Munir El Haddadi ve Adama Traore'nin kiralık olarak transferleri için Barcelona ile
    Jesus Vallejo'nun transferi için Real Zaragoza ve oyuncu ile resmi görüşmelere
    başlandığını borsa'ya bildirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=COnNLI2nPlI

TRANSFER GEÇMİŞİ

Spoiler: ADAMA TRAORE 

Spoiler: MUNIR EL HADDADI 

Spoiler: JESUS VALLEJO 

Vallejo yaşından dolayı takıma devre arası katılacak oyuncuya serbest kalma maddesi olan 1,5 milyon euro ödedik. Çok önemli bir yatırım olduğunu düşünüyorum.

Adama Traore ve Munir El Haddadi 2 yıl boyunca kiralıklar hem kalite bakımından hem ödeyeceğimiz maaş bakımından hemde takımın için bulunduğu mali durum göz önüne alınarak çok iyi takviyeler oldu. Sonraki yılda yabancılardan Alves-Kuyt- Krasic-Holmen-Stoch- eğer yerine aynı kalitede oyuncu bulabilisem Diego ve değerini bulursa Emenike ile yolları ayırıp, kiralık , bonservis veya bonservisine ödeyeceğimiz tutar kulübün bütçesine çok yük olmayayan oyuncuları takıma katmayı planlıyorum.

Spoiler: TRANSFER GEÇMİŞİ 

PERSONEL TRANSFER GEÇMİŞİ

Gelen personellerde bu lige çok fazla

Spoiler: Personel Transfer Geçmişi 

Spoiler: Personel Genel Görünümü 

Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

başarılar dilerim, phil cannon'a her kariyerimde alt yapının anahtarlarını teslim ederim, harika birisi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Sahsen bir galatasarayli olarak gsyi yoneten arkadasa cok cok bassarilar diliyorum.
    Ama soyle bir sey var [MENTION=297426]Barak[/MENTION] arkadasimiza izdirap olacagimda bir gercek
    Ama adi herifin transferler fena adama traoreyi 4 yildir kiraliyorum ustuna sag kanat tanimam keza haddadi de f9 icin bicilmis bir oyuncu simdiden fener bir adim onde bence ama psikolojik olarak tepesindeyim

Nesil
    2006
    Yer
    06

Bu oyunun en iyi sağ kanat oyuncusu Adama Traore'yi almışsın [MENTION=297426]Barak[/MENTION] daha kimi alacan Transferlerde birbirinizin de ilgilendiği oyuncuya yazma muhabbeti var değil mi [MENTION=297368]Mazzara[/MENTION] eğer öyle birşey varsa oyun içinde Barak'ı takip listene ekle , o kime yazıyorsa sen de salça ol

Nesil
    2014
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    Sahsen bir galatasarayli olarak gsyi yoneten arkadasa cok cok bassarilar diliyorum.
    Ama soyle bir sey var @Barak arkadasimiza izdirap olacagimda bir gercek
    Ama adi herifin transferler fena adama traoreyi 4 yildir kiraliyorum ustuna sag kanat tanimam keza haddadi de f9 icin bicilmis bir oyuncu simdiden fener bir adim onde bence ama psikolojik olarak tepesindeyim
    Quote Originally Posted by deMarcos View Post
    Saldır Mazzara.
    Başarılar dilerim ikinizede, Mazzara'ya daha çok dilerim. Özlemiştik ortak kariyerleri.
    4. yıldız bizim olucak kaçarı yok sıkıntımız yetersiz bütçe, 185M£' luk bir kredi borcu. Bu sebeple transfer konusunda çok sıkıntı çekeceğim. Takıma faydası olmayacağını düşündüğüm Eboue, Pandev, Ontivero, Amrabat gibi oyuncuları tamamen elden çıkartıp ufak bir kazanç sağlamamız gerek. Zira takımın yaş ortalamasıda fazla.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by Mazzara View Post
    4. yıldız bizim olucak kaçarı yok sıkıntımız yetersiz bütçe, 185M£' luk bir kredi borcu. Bu sebeple transfer konusunda çok sıkıntı çekeceğim. Takıma faydası olmayacağını düşündüğüm Eboue, Pandev, Ontivero, Amrabat gibi oyuncuları tamamen elden çıkartıp ufak bir kazanç sağlamamız gerek. Zira takımın yaş ortalamasıda fazla.
    Zaten bizde 30 milyon eruo bütçe var Hiç kredi borcumuz yok
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Galatasaray'ın transferi yok gibi birşey Süper Kupa'ya geçelim
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

SÜPER KUPA MAÇININ MUHTEMEL 11'LERİ

Şampiyon Fenerbahçe ile Türkiye Kupası'nın sahibi Galatasaray, Manisa'da Soma için TFF Süper Kupa finaline çıkıyor.

TFF Süper Kupa maçına ilk kez evsahipliği yapacak olan Manisa, Türk futbolunun iki devini de ilk defa ağırlayacak.
    Galatasaray ile Fenerbahçe, 377 maçın sığdığı 105 yıllık rekabette daha önce 16 ayrı statta karşılaştı

Bütün gelirler Soma’ya kalacak

TFF Süper Kupa maçının tüm gelirleri Soma’da yaşamını yitiren 301 madencinin ailelerine aktarılacak.
    Manisa 19 Mayıs Stadı’nda kale arkaları 75, maraton ve kapalı tribün biletleri ise 150’şer liradan satıldı.
    TFF tarihinde ilk defa protokol tribünü biletleri 250 lira karşılığında konuklara verildi.
    Gazeteciler de ücret ödeyerek stada girecek.

297 milyon euro

Transferin nabzını tutan Alman Transfermarkt’ın verilerine göre, Galatasaray ile Fenerbahçe’nin
    Toplam tahmini değeri 297 milyon euro olarak hesaplandı. Sarı-kırmızılı takımın kadrosundaki
    oyuncuların toplam değeri 162,9 milyon, Fenerbahçeli futbolcuların ise 134,4 milyon euro oldu.

Hedef 3’te 3

Galatasaray, Fenerbahçe karşısına TFF Süper Kupa’yı üst üste 3. kez müzesine taşımak için çıkacak.
    Cim-Bom, 2011-2012 ile 2012-2013 sezonlarında sarı-lacivertli rakibiyle Erzurum ve Kayseri’de oynanan maçları
    3-2 ve 1-0’lık skorlarla kazanmıştı.

Kartlar havada uçuyor

Ezeli rakiplerin 30’u Süper Lig, 6’sı Türkiye Kupası, 2’si TFF Süper Kupa, biri de Dostluk Kupası olmak üzere son 39 randevusunda
    hakemler toplam 33 kırmızı, 227 sarı kart kullandı. Rekabetteki son 39 maçta Galatasaray’dan 18,
    Fenerbahçe’den ise 15 futbolcu kırmızı kart gördü.

Yıldırım’ın 47. G.Saray heyecanı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım bugün 47. kez Galatasaray derbisi heyecanı yaşayacak.
    Sarı-lacivertli takım, Yıldırım döneminde Galatasaray ile oynadığı 46 maçta; 20 galibiyet ve 15 yenilgi alırken
    11 maçtan da beraberlikle ayrıldı. Fenerbahçe’nin 65 golüne, Cim-Bom 56 golle yanıt verdi.

Fenerbaçe'de Sakatlar Can Sıkıyor

Sarı Lacivertli ekipte yeni transfer Adama Traore'nin 3 hafta önce antrenmanda yaşadığı sakatlık sürerken, Kaptan Emre Belezoğlu'nun
    hazırlık maçında sakatlanması Teknik Heyeti zor duruma soktu. Öte yandan uzun süredi sakat olan Egemen Korkmaz en az 3 ay sonra
    yeşil sahalara geri dönecek.

EZELİ REKABETTE SON 10 MAÇ

2011-12 Süper Lig Galatasaray 3-1 Fenerbahçe
    2011-12 Süper Lig Fenerbahçe 2-2 Galatasaray
    2011-12 Süper Final Galatasaray 1-2 Fenerbahçe
    2011-12 Süper Final Fenerbahçe 0-0 Galatasaray
    2012-13 Süper Kupa Galatasaray 3-2 Fenerbahçe
    2012-13 Süper Lig Galatasaray 2-1 Fenerbahçe
    2012-13 Süper Lig Fenerbahçe 2-1 Galatasaray
    2013-14 Süper Kupa Galatasaray 1-0 Fenerbahçe
    2013-14 Süper Lig Fenerbahçe 2-0 Galatasaray
    2013-14 Süper Lig Galatasaray 1-0 Fenerbahçe

MUHTEMEL 11'LER

FENERBAHÇE: Volkan, Gökhan, Bekir, Alves, Caner, Mehmet Topal, Alper, Munir, Kuyt, Sow, Diego.

GALATASARAY: Muslera, Tarık, Semih, Chedjou, Telles, Melo, Selçuk, Emre Çolak, Sneijder, Aydın, Burak.

STAT: Manisa 19 Mayıs

HAKEM: Mustafa İlker Coşkun

SKOR TAHMİNLERİNİZİ BEKLİYORUZ BEYLER

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Gs ye basarilar bence bu maci haddadi belirler gibi geliyor gs de bruma yi gormek isterdim yavas oyun gs ye yaramaz ne kadar gs li olsam da 2-0 fenere veriyorum bahsi
    Dermisim.... [MENTION=297426]Barak[/MENTION] a yagmurlu havada su yok bu biline bir kere
    Gs hertürlü alir bu arkadasin kendine olan guvenine bayiliyorum ya aklini alsinlarda bir rahatla [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Nesil
    2014

Gs ye basarilar bence bu maci haddadi belirler gibi geliyor gs de bruma yi gormek isterdim yavas oyun gs ye yaramaz ne kadar gs li olsam da 2-0 fenere veriyorum bahsi
    Dermisim.... @Barak a yagmurlu havada su yok bu biline bir kere
    Gs hertürlü alir bu arkadasin kendine olan guvenine bayiliyorum ya aklini alsinlarda bir rahatla [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2]
    GS'de Bruma yok, Ajax'ta kirada
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Gs alır bence.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2014
    Yer
    Istanbul

İlk yarının başlarında yediğimiz goller moralleri alt üst etti. Nitekim istediğimiz sonucu alamadık. 2. yarı skoru düzeltmek için çabalasakda sonuç gelmedi. Fakat bunun rövanşı kötü olucaktır.

Fener'e Manisa'da 6 Dakikalık Sow Yetti.

Süper Kupa Fenerbahçe’nin

Maça çok hızlı başlayan Fenerbahçe maçın hemen başında yakaldığı ilk pozisyonda 3.dakika da Mehmet Topal
    golden 3 dakika sonra 6.dakika da Sow'la adeta maça 2-0 önde başladı. Gollerden sonra da maçın kontrolünü ele alan Fenerbahçe baştan sona baskılı
    bir oyun sergiledi. Galatasray'ın tek golüise 72.dakika da Wesley Sniejder'dan gelse de bu gol Galatasaray'a yeterli olmadı.

Spoiler: ilk 11'ler 

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Gs ile hiç bir bilgi geçmedi ki elimize

Nesil
    2014

Gs ile hiç bir bilgi geçmedi ki elimize
    Ne oldu koçum skoru görünce bir geri vites
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Mesaj gelmeden önce yazdım ben onu da yetişememişim bizde geri vites olmaz gerekirse ileriden u dönüşü yaparız şans faktörü hep yanında bu sigames çok olmaya başladı ilk 2 atak da gol filan oyunu kim kurdu sen kurdun dimi bu işin içeriği bir araştırılmalı

Nesil
    2014

Mesaj gelmeden önce yazdım ben onu da yetişememişim bizde geri vites olmaz gerekirse ileriden u dönüşü yaparız şans faktörü hep yanında bu sigames çok olmaya başladı ilk 2 atak da gol filan oyunu kim kurdu sen kurdun dimi bu işin içeriği bir araştırılmalı
    Karşim onu bunu bırakta maç kaçıncı dakika da bitmiş onu söyle hele
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Maç 90.dakikada bitmiş tabiki her futbol karşılaşmasında olduğu gibi sen sorularıma cevap ver

Nesil
    2014

Maç 90.dakikada bitmiş tabiki her futbol karşılaşmasında olduğu gibi sen sorularıma cevap ver
    ahaahah Her şeyimiz Şike dimi Ulan kabullenin artık
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Bak lafı nereye getirdi ben imada bile bulunmadın suyu sen bulandırıyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ayrıca forum da mesaj kutun dolu bro mesaj atamıyorum