1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: F.C. Internazionale Milano - Italian Job/Mafia - 1.Sezon - Yeniden Doğuş

Default F.C. Internazionale Milano - Italian Job/Mafia - 1.Sezon - Yeniden Doğuş

Merhabalar

Önce kendimden bahsedeyim. 2000 li yıllarda Premier Manager 98 ile başladı menajerlik oyunlarına merakım. CM 01-02 ve daha sonra uzun süre bağımlı kaldığım CM 03-04. FM serisine başlarda ısınamadım. 2010'a kadar CM 3-4 oynadım hala daha da ara ara oynarım. 2010 da FM 08 ve CM 03-04 ile 2015'e kadar geldik. Ama artık FM serisine adapte olmuş bulunmaktayım. PlayStore'dan TTNetlilere özel indirimle aldığım FM 15'le yeni bir heyecana başladık.

Özellikle regen konusunda önerilerinize açığım. Ben CM 3-4 sağolsun hayvan gibi regen profillerine alışığım. Buradaki regenler bana sanki hiç gelişemeyecekmiş gibi geliyor. Neyse lafı çok uzattık kariyere geçelim...

F.C. Internazionale Milano

-İtalya tarihinde küme düşmemiş tek takım özelliğini taşımaktadır Inter.-
    -Özellikle Mavi ve Siyah en fazla sevdiğim iki renk olduğu için ayrı bir sempatim vardır.-

Başkanımız

Erick Thohir ; Kulübün hisselerinin %80'i ona aittir. Bu hisseler için 350 Milyon Dolar verdiği iddia ediliyor.

Kadromuz ; Transfer yapmayı düşünmüyorum. Genelde hocalar takıma gelir gelmez 10-15 transfer yapar veya yapmak ister. En son örneği Hikmet Karaman. Bende buna çok gıcık olurum. Özellikle ilk sene de transfer yapmıyorum. Ama gelecek de dünya çapında yıldız oyuncu adaylarınız varsa değerlendirmeye alabilirim. 10-15 Milyon Euro arası bütçem var.

3-1-4-2 & 3-4-1-2 & 3-5-2 & 3-6-1 tarzı taktikleri deneyeceğim.

Yıldız oyuncularımız. Özellikle Kovacic. Canım balım bebeğim çok şeyler beklediğim bir oyuncu. Umarım elde tutmayı başarabiliriz.

Oyunla ilgili, yıldız adaylarıyla ilgili her türlü önerilere açığım, teşekkürler.

Başarılar Dilerim. İyi Eğlenceler.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kovacic dünyanın en iyi oyuncuları listesine giriyor bir zaman sonra.Kulüp sportif başarı yakalayamazsa gitmek isteyebilir üstüne çok düş bence .Bir de maddi gelir iyi elde edersen Portolu Abubakarı almanı tavsiye ederim muazzam profile ulaşıyor.Başarılar diliyorum.

İnter'i Açıkçası Pek Sevmem Hatta Pek Biraz Hafif Kaldı Hiç Sevmem O Yüzden İyi Dileklerde Bulunamayacağım Kusura Bakma

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

İnter yönetmesi de, takip etmesi de zevk veren bir takım. Geçmişte İnter ile bir kariyerim olmuştu. Naçizane tavsiyem Icardi'yi Yardımcı Forvet-Destek rolünde oynatman. 2 sezonda 80 küsür gole ve tatmin edici miktarda asist sayısına ulaşmıştı bende. Bir de Kovacic'e gözün gibi bak, başta PSG ve City olmak üzere çoğu kulüp aklını çelmeye çalışıyor çocuğun. Başarılar
    Steam ID : byildirim04

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim

Nesil
    2014

Mateo Kovacic yeter başarılar.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Inter sempatimi kazanan bir takım. FM15'te de çok denediğim takımdır. Shaqiri ve Podolski takıma daha iyi hava katacaktır. Başarılar

Not : Benim kariyerde Icardi yaratıcı forvet olarak oynadığı her maçta gol attı nerdeyse. 48 golle kapattı ilk sezonu. Kovacic'e ise direk 2.sezon başlamadan dünya devleri üstüne üşüşüyor. Bu ikisine dikkat

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam giriş çok güzel olmuş bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Ben de severim Inter i neden bilmiyorum, cm 03-04 ten beri bir sempatim var. Fm de her seride olmasa da özellikle 14 ve 15 te baya oynamıştım. Başarılar dilerim..

Hocam başarılar dilerim

Hocam başarılar İntere küçüklüğümden beri bir sempatim var zaten. Adrianolu yılları özellikle çok iyiydi. İcardi den çok şey bekliyorum.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri