Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 79 sonuç

Konu: 100 Yıllık Efsane | Yarasalar - VALENCIA CF | 7 . Sezon

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Ligde kayıpsız yolumuza devam ediyoruz. Icardi iyileşti ve golle döndü. Fakat bu kez Partey 4 ay sakatlandı. Şu sakatlıklar başımızı yakmaz inşallah.

Kalan maçlarımız

Son 8 haftaya girilirken önümüzde herhangi bir büyük takımla maçımızın olmaması, ligi süpürebileceğimiz anlamına geliyor. Takılmadan gittiğimiz taktirde, diğer rakiplerimiz mutlaka puan kaybedecektir.

UEFA Şampiyonlar Ligi 1.Eleme Turu 2.Maç

Deplasmanda 3-3'lük skorun avantajıyla evimizde kompakt bir oyun anlayışıyla fazla da kasmadan turu geçtik.

Çeyrek Final Eşleşmeleri

Orta şekerli bir kura çektik. Shaktar veya Ajax'ı gözümüze kestirmiştik fakat Leverkusen'de dişimize göre bir takım. Ama tabi ki rakibi küçümsemeden, son derece konstre şekilde yarı final için savaşacağız.

ALTYAPIDAN ÇIKAN GENÇLERİMİZLE PROFESYONEL SÖZLEŞME İMZALADIK

Aralarında sivrilen tek isim Alejandro Romero oldu. Medyanın gözünde yeni " David Silva " olarak lanse ediliyor.

Steam ID : byildirim04

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Ligde herşey iyi giderken, rotasyon sevdasına 2 maç üst üste puan kaybederek Barça'yı zirveye ortak ettik.

Artık final zamanı. Barça ile aynı puandayız ve ikili averaj bizim lehimize olduğundan önümüzdeki Tenerife maçını kazanıp şampiyon olmak istiyoruz.

Son Hafta Maçları

Rakip lige havlu atan Tenerife. Bol gollü bir galibiyetle şampiyon olacağız inşallah.

Barcelona da yine küme düşen bir diğer ekip olan Getafe'yi konuk edecek.

DANI PAREJO SAKATLIĞA KURBAN GİTTİ

THIERRY AMBROSE ŞOK ETTİ !

1-1 biten Sevilla maçında Alberto Della Bela'nın müdahelesiyle sakatlandı genç starımız. Kara listeye alındın Della Bela !!

Takımdaki Diğer Sakatlar

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİÇeyrek Final

Rövanş maçına çıkarken ki kadromuz

Onca aksiliğe rağmen yarı finale adımızı yazdırdık.

Yarı Final

Turun kahramanı kesinlikle Mauro Icardi'ydi. İlk maçta zorlansak da skoru lehimize çevirebildik ve kendi sahamızda rakibi eze eze finale çıktık.

FİNAL

Finalde rakip tanıdık. Chelsea'yi eleyip geldiler ve geldikleri gibi gidecekler !!

Bu arada bir finalimiz daha vardı İspanya Kupası'nda Real Madrid ile karşılaştık ve 2-1'lik mağlubiyetle kupada 2.likle yetindik. İyi oynadık, direkten dönen topumuz vardı fakat olmadı. Sağlık olsun. Bizim gözümüz yükseklerde

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Güzel bir lig yarışı varmış heyecan üst seviyelerde sonucunu merakla bekliyorum.
    ŞL istediğimiz yere geldik hem ligde hem ŞL barça karşımıza çıkmış
    ADANA DEMİRSPOR

Hocam gidişat çok iyi ŞL'de şampiyonluk iyi olacaktır.Ligdede oluruz.Tebrikler kariyer süper gidiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Bu form grafiğini lig ve ŞL şampiyonluğu ile taçlandırmak şart.

Yalnız ligde muhteşem puan toplamışsın. 104 hatta 107 puan nedir ?
    TariboWest

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Maçlar ve durum çok iyi hocam, lig fazlasıyla heyecanlı. Tepesi kadar dibi de güzel o da son maça kalmış. Sporting yenilir Numancia yener Sporting düşer bence. CL ligi finalini de bekliyorum heyecanla.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Güzel bir lig yarışı varmış heyecan üst seviyelerde sonucunu merakla bekliyorum.
    ŞL istediğimiz yere geldik hem ligde hem ŞL barça karşımıza çıkmış
    Gelip gidip tokatlıyoruz yine çıkıyorlar karşımıza
    Quote Originally Posted by DadasTrobzonLee View Post
    Hocam gidişat çok iyi ŞL'de şampiyonluk iyi olacaktır.Ligdede oluruz.Tebrikler kariyer süper gidiyor.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by Moussa Sow View Post
    Bu form grafiğini lig ve ŞL şampiyonluğu ile taçlandırmak şart.

Yalnız ligde muhteşem puan toplamışsın. 104 hatta 107 puan nedir ?
    104 gol 101 puan yaptık ve kulüp rekoru oldu bu, gol yollarında sıkıntı çekmiyoruz

Quote Originally Posted by nfornirvana View Post
    Maçlar ve durum çok iyi hocam, lig fazlasıyla heyecanlı. Tepesi kadar dibi de güzel o da son maça kalmış. Sporting yenilir Numancia yener Sporting düşer bence. CL ligi finalini de bekliyorum heyecanla.

Ligi aldık. ŞL finalini de paylaşıyorum birazdan.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

LA LIGA'DA ŞAMPİYON BELLİ OLDU !

Son Hafta Maçları

Son hafta rüzgarı arkamıza alarak zayıf rakibimizi toz duman ettik. Barcelona'da gol rekoru kırdı. İkili averajda üstün olmasaydık gol averajıyla şampiyon olan taraf onlar olacaktı.

Bireysel istatistiklerde de Mauro Icardi bu sezon takımımız adına en önemli oyuncu oldu. 6-7 haftalık bir sakatlık dönemi oldu ve bu sürede C.Ronaldo ve Messi'nin gerisinde kaldı, yoksa çok rahat gol krallığını alacaktı.

Efsanevi bir sezon oldu. Real Madrid ve Barcelona arasında bile böyle bir rekabet oldu mu bilmiyorum fakat son maça kadar şampiyonluk gitti geldi. Sonunda kazandık ve hakettiğimizi düşünüyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Tebrikler hocam
    ADANA DEMİRSPOR

Tebrikler hocam çok üst düzey bir sezon sonu olmuş.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ - BÜYÜK FİNAL ZAMANI !

6 eksikle final maçına çıktık.

Rakibimizde ise Messi başta olmak üzere önemli eksikler vardı.

Oyuncularım canlarını dişine takarak mücadele etti ve finale yakışır bir oyun sergilediler. Adama Traore'nin hatalı geri pası sonucu kaleciyle karşı karşıya kalan Bellerin takımımızın ve maçın skoru tayin eden golünü filelere yolladı.

Bu sezon 100.yılmış da bizim haberimiz yokmuş

Bu kupayı sonuna kadar hakettiğimizi düşünüyorum. Namağlup olarak finale kadar geldik ve kupayı müzemize götürdük.

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ - GENEL İSTATİSTİKLER

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Tebrikler hocam
    Tebrikler hocam çok üst düzey bir sezon sonu olmuş.
    Sağolun beyler. ŞL'yi de aldık ve bu sezon 4 kulvarda 3 kupa kazandık.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

- SEZON SONU -

Borçlar ödendi, kredi giderleri falan da karşılandı ve şimdi müthiş bir mali yapıya sahibiz. Bu başarının ardında yaptığımız akıllı transfer hamleleri ve tabi ki kazandığımız kupalar yatıyor

MAURO ICARDI !!

40 maç 43 gol ve 8 de asist. Ronaldo ve Messi'nin gölgesinde kalsa da, o gerçekten dünyanın en iyi 5 forveti arasında şuanda.

Beklenildiği gibi Ronaldo kazandı Altın Ayakkabı'yı.

Oyuncuların Genel İstatistik Verileri

İki as stoperimiz Vezo ve Ilori ile yeni sözleşme imzalayarak, gereksiz spekülasyonlara son verdik.

İtibar olarak da bir hayli yükseldik.

En itibarlı 10 kulüp arasındayız

Gelecek sezon yeni stadımız NUEVO MESTALLA'da maçlarımızı oynayacağız.

Spoiler: Stadyum Bilgileri  

Bu arada Real Madrid'de teknik direktör Di Matteo kovuldu ve yerine geçmesi muhtemel isimler arasında bizim de adımız yer alıyor. He bir de Tolunay Kafkas da var fakat gerçekten büyük saçmalar oyun, inşallah öyle birşey olmaz

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Tebrik ederim hocam 2 kulvarda da Barcelona ile kıyasıya rekabet olmuş ve iki kupayı da almışız.Harika bir başarı. ŞL galibiyetini getiren golü atan Bellerin benim A.Wien de kiralık oynuyor. Sende ki profili nasıl acaba merak ettim?

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Tebrik ederim hocam 2 kulvarda da Barcelona ile kıyasıya rekabet olmuş ve iki kupayı da almışız.Harika bir başarı. ŞL galibiyetini getiren golü atan Bellerin benim A.Wien de kiralık oynuyor. Sende ki profili nasıl acaba merak ettim?
    Teşekkür ediyorum. Aynen Barça'yı her türlü ezdik bu sezon

İsteğine gelecek olursak ;

Finalde attığı gol haricinde sezon içinde birkaç kritik maçta attığı gol ve yaptığı asistlerle kendisini kabul ettirdi ve yeni sezonda 20m verip bonservisini aldık.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Ezeli rakibimizden gelen cazip teklifi hiç düşünmeden reddettik

Yeni sezon bütçemiz ve yönetimin beklentileri

Para çok, borç yok fakat gereksiz hiçbir transfer hamlesinde bulunmayacağız. Stratejimiz gereği; balık almayacağız, balık tutacağız.

Yönetim La Liga ve ŞL haricindeki kupaları önemsemiyor. Biz de buna göre bir yol çizeceğiz

75.000 kişilik yeni stadımızın kombine biletleri satılmaya başlandı. En az 60.000 olarak bekliyordum ama daha da altında çıktı.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Hocam o transfer bütçesi ne öyle, bir sonraki sezonda kulübü üzerine yapacaklar herhalde. Bakalım transferleri heyecanla bekliyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nfornirvana View Post
    Hocam o transfer bütçesi ne öyle, bir sonraki sezonda kulübü üzerine yapacaklar herhalde. Bakalım transferleri heyecanla bekliyorum.
    Transfer döneminde genç ve potansiyelli isimlere yöneleceğiz. Milyonlarca avro harcayıp, yıldız oyuncu almak yok

AVRUPA SÜPER KUPASI

Maçın hemen başında, kornerden gelen topa iyi yükselen Dortmund stoper Pereslavtsev(regen) golü ile 1-0 geriye düştük. İlerleyen dakikalarda oyunun hakimiyetini elimize aldık ve 33'te Mane ile eşitliği sağlayıp devreye moralli girdik. İkinci yarıda ise karşılıklı pozisyonlar yakalansa da, girdiğimiz pozisyonları biz daha iyi değerlendirdik ve 75'te Mane kendisinin ve takımının ikinci golünü attı. Daha sonra rölanti bir oyunla 90 dakikayı bitirdik ve sezona kupayla başladık.

HAZIRLIK MAÇLARI

Hazırlık döneminde, taktiksel hazırlık ve maç kondisyonu kazanmak için 4 maçı oynadık(Yardımcı Sambade yönetiminde).

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

- TRANSFER DÖNEMİ -

Spoiler: Profiller 

As kadromuzu bozmadan, birkaç rotasyon hamlesi ile yeni sezona giriş yapıyoruz. Santon ve Bony takımda huzursuzluk çıkarttıkları için biletleri kesildi. Geçen sezon ManU'dan bedelsiz olarak kadromuza kattığımız Andreas Pereira'yı ise 10m avroya Porto'ya gönderdik.

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ Grup kuraları çekildi

Transferle hem fiyat hem potansiyel manada iyi olmuş.Yeni sezondada yönetimle ortak fikre sahibim ŞL ve Liga BBVA bizim olsun

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Vay be o nasıl bütçe öyle arkadaş

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Transferle hem fiyat hem potansiyel manada iyi olmuş.Yeni sezondada yönetimle ortak fikre sahibim ŞL ve Liga BBVA bizim olsun
    İnşallah

Peter Lim - Wikipedia, the free encyclopedia , başkan sağolsun

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

LA LIGA

Spoiler: Fikstür 

Ligde sürpriz puan kayıpları yaşayarak rakiplerimizin -maç eksiği de olsa- gerisinde kaldık. Ayrıca Barcelona ile henüz karşılaşmadık. Real Madrid'i yendiğimiz gibi onları da yenip liderlik için iddialı bir konuma gelmeliyiz.

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Son şampiyon ünvanı ile yeni sezonda da Kupa 1'de güzel bir performans çiziyoruz. Neden kupayı bir kez daha müzemize götürmeyelim ?

DÜNYA KULÜPLER ŞAMPİYONASI

Prestij turnuvası olarak gördüğümüz şampiyonayı kazandık.

İSPANYA KUPASI

Yardımcı antrenörümüz gayet iyi gidiyor

- DEVRE ARASI -

Milli takım çalıştırmayı sevmediğim için teklifi reddettik.

Başkanımızı kırmayıp Valencia ile yola devam dedik.

TAKIM RAPORUMUZ

TRANSFER HABERLERİ

Nathan ve Niklas Süle'yi kadromuza kattık.

Savunmamızda zaman zaman oluşan aksaklıkların sebebinin yetersiz rotasyon olduğunu tespit ettik ve stoper mevkisine top class bir ismi takviye ettik.

Nathan ise geleceğe yönelik transferimiz oldu. Kiralık olarak kulüplere önereceğiz kendisini.

Spoiler: Profiller 

Bir de ss ini almadığım bir regen transferimiz oldu. Onun da profili şu şekilde ;

Transfer Özeti

Balıkesirspor'a kiralık olarak gönderdiğimiz Jaume Bueno, oldukça iyi bir performans sergiliyor

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

nathan transferini beğendim sıkıntılı durumlarda kurtarıcı rolünü üstlenmesinde sakınca olacağını sanmıyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Süle çok iyi transfer olmuş

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam psg de ben 420M harcadım hatta mali fair playdan kalan 450M daha vardı

ilk 3 ün içinde bitirmişiz. ŞL de başarı geliyor.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Efsane Kalecinin kariyeri süper olmuş,100.yılda gelen başarılar çok iyi ve yeni stad. Her transfer dönemide çok iyi kazanımlar elde etmişiz Satış anlamında

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

LA LIGA

Spoiler: Fikstür ve Kalan Maçlar 

Ligin bitimine 6 hafta kala şampiyonluk şansımız matematiksel olarak var fakat çok uzak bir ihtimal. Barça ile ilk yarıdaki maçın ertelenmesi nedeniyle ardarda 2 maç yapacağız. Amacımız Barça'ya çelme takıp Real Madrid'i şampiyon yapmak

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ

Spoiler: Fikstür ve Kalan Maçlar 

Yine finaldeyiz, bu sefer rakibimiz bir İngiliz takımı. EPL'nin şampiyonu ve final için mutlak favori konumundalar. Ancak ben şansları %51-%49 olarak görüyorum, çok formdayız ve kupayı 2.kez getireceğiz İspanya'ya.

Chelsea ile oynadığımız Yarı Final etabında, Mourinho ile adeta savaş verdik

Canizares vs Mourinho

İSPANYA KUPASI

Geçen sezon yine Madrid ile final oynayıp kaybetmiştik. Bu sezon rövanş niteliğinde olan final müsabakasını, güçlü rakibimizi ezerek kazandık.

Güzel gidiyoruz tebrikler.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    nathan transferini beğendim sıkıntılı durumlarda kurtarıcı rolünü üstlenmesinde sakınca olacağını sanmıyorum.
    Süle çok iyi transfer olmuş
    Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Güzel gidiyoruz tebrikler.
    Teşekkürler arkadaşlar

Hocam psg de ben 420M harcadım hatta mali fair playdan kalan 450M daha vardı

ilk 3 ün içinde bitirmişiz. ŞL de başarı geliyor.
    Kar/Zarar tablosunu aşmadıkça mali fair play e takılmıyorsunuz. Bizde her sezon transferden kar ettiğimiz ve elde ettiğimiz kupalarla çok güçlü bir mali yapı kurduk.

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Efsane Kalecinin kariyeri süper olmuş,100.yılda gelen başarılar çok iyi ve yeni stad. Her transfer dönemide çok iyi kazanımlar elde etmişiz Satış anlamında
    Kariyer başında planladığımız yerin daha da ötesindeyiz mali açıdan. Çok iyi fiyatlara oyuncu satışları yapabildik ve her transfer dönemi kar tablosunda zirveyi gördük. Sportif başarı yanında mali tabloda izlediğimiz yol sayesinde Avrupa’nın önemli futbol kulüplerinden biri olacağız

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri