1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: ''FM15 Memory Warning'' hatası

Default ''FM15 Memory Warning'' hatası

Arkadaşlar bir süredir yeni oyun açmak istediğimde ''FM15 Memory Warning'' hatası alıyorum ve oyundan atılıyorum.Daha önce bu hatayı alan var mı yada çözen biri varsa yardımcı olursanız sevinirim

Bu Hata Genel İtibariyle Isınma Sorunu Yaşayan Bilgisayarlarda Ram'in Fazla Kullanıldığı Durumlarda Ortaya Çıkıyor.

Çözümü: Yardımcı Programlarla Ram'e Yük Edebilecek Çalışmaları Durdurmak Ondan Sonra Oyunu ve Steam'i Temiz Bir Şekilde Silip (Oyunla İlgili Hiçbir Şey Kalmayacak Şekilde) Yeniden Kurup Öyle Kurtulabilirsiniz.

Bir de Isınma Sorunu Yaşayan Bilgisayarlarda Mümkün Olduğunca Oyun Oynarken Birden Fazla Program v.s Açmayın.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bu Hata Genel İtibariyle Isınma Sorunu Yaşayan Bilgisayarlarda Ram'in Fazla Kullanıldığı Durumlarda Ortaya Çıkıyor.

Çözümü: Yardımcı Programlarla Ram'e Yük Edebilecek Çalışmaları Durdurmak Ondan Sonra Oyunu ve Steam'i Temiz Bir Şekilde Silip (Oyunla İlgili Hiçbir Şey Kalmayacak Şekilde) Yeniden Kurup Öyle Kurtulabilirsiniz.

Bir de Isınma Sorunu Yaşayan Bilgisayarlarda Mümkün Olduğunca Oyun Oynarken Birden Fazla Program v.s Açmayın.
    İlgin için teşekkür ederim aslında ısınma problemi sorunlarıyla daha önce karşılaşmamıştım.Ama sorunun RAM olabileceğini düşünüyorum.RAM'e yük edebilecek çalışmaları durduracak yardımcı program nedir? Tavsiye edeceğin birşey var mı?

Cleaner vb. Şeyler İşini Görebilir.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2015
    Yer
    Kadıköy - İstanbul

Hocam Sanal Disk boyutunu büyült düzelir.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri