Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 73 sonuç

Konu: Basklı değilsen 'Athlettic' olamazsın | 2014-2015 Mücadelesi

Default Basklı değilsen 'Athlettic' olamazsın | 2014-2015 Mücadelesi

Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar. Forumdaki ilk kariyer hikayem başarısızlıkla sonuçlanmıştı teknik sorunlarımdan dolayı.Hepsini hallettim ve FM15'e geri dönmeye karar verdim kendi kafamca. Bu kariyerimi ''Athletic Bilbao'' ile yapacağım. Hemen hemen her FM serilerinin en keyifli takımlarından biridir. Bakalım bu zorlu yolculuğumuzda neler olucak

2013 KURULUŞ TARİHLİ SAN MAMES BARRİA

Stat inşaası konusunda sıkıntı yaşamayacağız

KISA KULÜP ÖZETİ
    Athletic Club de Bilbao, İspanya'nın Bask Bölgesi'nin futbol takımıdır. 1929'dan beri La Liga'da mücadele eden kulüp Real Madrid ve FC Barcelona ile birlikte ligden hiç düşmemiş üç takımdan birisidir. Athleic Bilbao 8 kez La Liga'yı, 24 kez de İspanya Kupasıı'nı kazanmayı başarmıştır.
    Bask Bölgesi'nin diğer takımlarından farklı olan Athletic Bilbao bölge haricinde hiçbir oyuncuyu takımında oynatmaz. Takım bu geleneğini yıllardır sürdürmektedir. Formasına hiçbir zaman reklam almayan Bilbao temsilcisi 110 yıl sonra bu geleneğe son vererek 2008 yılı başlangıç olmak üzere, 2011'e kadar Bask kökenli bir petrol şirketinin forma reklamını almıştır

BAŞKANIMIZ JOSU URRUTİA

Bol destek bekliyoruz kendisinden

FORMALARIMIZ

Kırmızı-Siyah ev forması,Yeşil-Beyaz deplasman forması.

BİLBAO'DA YENİ DEVİR !!

Bilbao'nun eski ortasahalarından Javier Gonzalez Gomez, göreve geldiğini açıkladı. Bilbao için herşeyi yapıcağını,yeni devir geleceğini açıkladı. 1974 doğumlu yeni teknik direktör, kulübüyle çıkacağı ilk antreman için sabırsızlandığını da ekledi.
    İşte futbol kariyeri

KİLİT OYUNCULARIMIZ

Iker Muniain # 19

Ander Iturraspe # 8

Gözbebeğimiz Aymeric Laporte # 4

Markel Susaeta # 14

Emektarlarımız Aritz Aduriz ve Gorka Iraizoz

BAŞLANGIÇ BÜTÇEMİZ

Avrupa Ligi Elemeleri'ni seçtim hedef olarak. Daha ilk sezondan takımın ne yapacağını bilmeden çıtayı yüksek tutmakta fayda yok diye düşündüm. Devreye kadar değişir tabiki fikrim.

Devre arası transfer yamasını kullanıyorum. İlk sezonu biraz daha hızlı geçmeyi planlıyorum.

Kuralları okudum,kabul ediyorum.

Diğer güncelleme: Taktikler,Personel Değişimleri, Hazırlık Dönemi,Transferler, Avrupa Ligi En İyiler Playofflar, İlk lig maçı.

Onaylandı başarılar dilerim. Zevkli bir kariyer olması dileğiyle.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkürler

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar
    Steam ID : byildirim04

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam başarılar inş uzun soluklu bir kariyer olur

Nesil
    2014

Başlık çok güzelmiş başarılar
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Başarılar
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam başarılar inş uzun soluklu bir kariyer olur
    Sağolasın. İnşallah

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Başlık çok güzelmiş başarılar
    Teşekkürler. Söylemesen ''Athlettic'' i farketmeyecektim yanlış yazmışım

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Bilbao FM nin en zevkli kariyer takımlarından birisi olmuştur her seride.. (Benim de saygı duyduğum efsane bir kulüptür la liga içerisinde.) Göster dünyaya Basklar ın yükselişini yetenekli gençlerinle... Başarılar dilerim, bu güzel kariyeri uzun süreli takip edebiliriz umarım.

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Bilbao FM nin en zevkli kariyer takımlarından birisi olmuştur her seride.. (Benim de saygı duyduğum efsane bir kulüptür la liga içerisinde.) Göster dünyaya Basklar ın yükselişini yetenekli gençlerinle... Başarılar dilerim, bu güzel kariyeri uzun süreli takip edebiliriz umarım.
    Teşekkürler. Bilbao ile hiçbir FM serilerinde sıkılmadım son derece keyifli. Uzun süre devam eder inşallah

Default Şampiyonlar Ligi En İyiler Playofflar !

HAZIRLIK VE TRANSFER DÖNEMİ

Gayet güzel bir hazırlık dönemi geçirdik. Kısa ve kötü takımlarla yapılan bir hazırlık dönemi oldu. Amaç takımı taktiğe alıştırmak ve sezona moralli başlatmaktı.

Ekipten beğenmediklerimi yollayıp kendi ekibimi getirdim.

Antrenör sayımızı arttırmamıza izin verseydi başkan, çok daha iyi olucaktı.

Takıma kimseyi almadım ve satmadım şimdilik. Yeterli olacağını düşündüm.

Taktikler

Hazır aldığım taktik ve FM15'te çok başarılı olduğum taktiği ilk taktik yapmaya karar verdim.

Bu taktik ise pas taktiğidir. Hazır pas taktiğinden aldım ve çok değişiklik yaptım. Topu tamamen elimizde tutmamızı sağlayacak taktik. DOS'a çok iş düşen taktiktir ayrıca.

Bu taktikte bek ve kanatlara çok iş düşüyor. Biraz daha hücümsü ve kontra taktiğine dönebiliyor.

Kombine satışlarımız

Avrupa-Şampiyonlar Ligi Heyecanı Başlıyor !

Zenit ile eşleştik. Çok zorlu rakipti. Daha kolay çekebilirdik. İlk yarı oyunu domine ederken ikinci yarı performanstan düştük. Karşıya deplasman golü vermeden gitmemiz iyi oldu.

Deplasmanda zorlandım diyebilirim. Kontra taktiğiyle çıktık. Taktik hataydı, kanatları çok kuvvetli olan takıma karşı böyle çıkılmazdı. Erken attığımız gol bizi Şampiyonlar Ligi'ne yükseltti.

Zor gruba düştük. Sürpriz yapıp Şampiyonlar Ligi'nde devam etmek istiyorum. Haydi bakalım.

Liga BBVA 1.Hafta Maçı

Lige harika futbol ile başladık. Böyle devam etmesi dileğiyle.

Liga BBVA 2.Hafta

Çok kolay farka gidebilirdik. İlk yarıda direkle buluşan 3 şutumuz olunca takım sinirlendi kart görmeye başladı. Sakinleşin diye az talimat vermedim

Sakatlarımız

Bu ne cürret menejerle böyle konuşmak ? Performansını en çok beğendiğim oyuncudan gelmesi kötü oldu bu. Bende sinirlendim otoritemi ortaya koydum sonuç bu. Bakalım ne yapacak kerata. Iturraspe'de geldi gitmek istedi, teklif gelirse değerlendireceğim dedim sağol dedi çıktı gitti. Bu neden böyle yaptı anlamadım.

Gelecek Fikstür :

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Adamlarını toplayıp gelecek, geçmiş olsun. : )

Quote Originally Posted by nfornirvana View Post
    Adamlarını toplayıp gelecek, geçmiş olsun. : )
    Adama burdan atar yaptım, Barcelona maçında sakatlandı.

Tebrikler güzel başlangıç olmuş ama şl grup zor gibi.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Başarılar hocam.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Susaeta'yı sonradan çok ararsın söyleyeyim
    Steam ID : byildirim04

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Tebrikler güzel başlangıç olmuş ama şl grup zor gibi.
    Teşekkürler. Aynen zor elimizden geleni yapacagız.

Quote Originally Posted by DadasTrobzonLee View Post
    Başarılar hocam.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Susaeta'yı sonradan çok ararsın söyleyeyim
    Gözden çıkarmayı düşünmedim. Fikri değisir insallah

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

İyi bir başlangıç olmuş, ŞL gurubu zor değil bence.

İyi bir başlangıç olmuş, ŞL gurubu zor değil bence.
    Teşekkürler. Basklılara hiçbir şey zor değildir

Transfer yapmadan nasıl dayanacaksın
    Başarılar

Quote Originally Posted by diktac View Post
    Transfer yapmadan nasıl dayanacaksın
    Başarılar
    Transfer yapmayı çok seven adamımdır fakat Bilbao'nun krıterini biliyorsun. Bu bütçeye iyi adam bulamadim kadro cok saglam zaten. Seneye başlayacağız

Arkadaşlar oyuna çok zaman bulamadım. Çok yoğundum. Güncelleme bu akşam geliyor.

Default Zorlu Fikstürü Atlattık

Gecikme için özür dilerim arkadaşlar. Devam edelim.

Liga BBVA 3.Hafta Maçı

Genel olarak kötü oynadık. Barcelona deplasmanından bu çıktı işte. Fakat çok konta değerlendiremedik.

Bu tarz

Liga BBVA 4.Hafta Maçı

Net skor. İyi futbol,güzel galibiyet getirdi.

Liga BBVA 5.Hafta Maçı

Farkı açıyoruz. Defansımız sakatlarla dolu olmasına rağmen harika iş çıkarıyor.

Liga BBVA 6.Hafta Maçı

Dörtlemeye devam ediyoruz. Benat'ın sakatlık ciddi değil.

Liga BBVA 7.Hafta Maçı

Dikkatinizi çekerim,kırmızı karttan önce gol attık. Kırmızı kartlar gelince yine nolur nolmaz korkudan defansif anlayışa geçtim. Skordan acayip memnunum.

Liga BBVA 8.Hafta Maçı

Ligde gol yemeyip,skorer takım olan müthiş formumuza devam ediyoruz.

Avrupa Şampiyonlar Ligi İlk Maç

Mutlak gol şansı 6. Çok iyi ayak bastık.

Avrupa Şampiyonlar Ligi 2.Maç

Maçın hakkı bu skordu her ne kadar penaltıdan atsalar da.

Avrupa Şampiyonlar Ligi 3.Maç

Çok güzel bir performansla Almanları evlerine yolluyoruz. Deplasmana bomba gibi geliyoruz işaretiydi bu

Liga BBVA'da tek mağlubiyetle harika ilerliyoruz. Madrid ve Barcelona gerimizde kaldı çok gereksiz puanlar kaybederek. Böyle devam ederse devreye kadar süper olur
    Şampiyonlar Ligi'nde kafa kafaya mücadele var.

Oyuncu Verileri

Sakatlarımız

Gelecek Fikstür

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

ŞL de beklediğim gibi çok iyiyiz.Lig de de harika gidiyoruz. Başarıların daim olsun

ŞL de beklediğim gibi çok iyiyiz.Lig de de harika gidiyoruz. Başarıların daim olsun
    Sağolun,varolun hocam

Hocam gidişat müthiş.Athletico Bilbao her zaman sevdiğim takımlardan olmuştur.Şampiyon olalım sene sonunda !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Quote Originally Posted by DadasTrobzonLee View Post
    Hocam gidişat müthiş.Athletico Bilbao her zaman sevdiğim takımlardan olmuştur.Şampiyon olalım sene sonunda !

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Teşekkürler. İnşallah

Default Şampiyonlar Ligi Grup Etabı Sona Erdi

Liga BBVA 9.Hafta Maçı

Liga BBVA 10.Hafta Maçı

Ligin zorlu maçlarından birini çok rahatlıkla atlatıyoruz. Rakibi domine ettik.

Liga BBVA 11.Hafta Maçı

Seyir keyfi çok yüksek maçtı. İlk yarı 2-0 geri düşmemize rağmen art arda attığımız gollerle ilk yarıyı berabere tamamladık. Devre arasında konuşmadan sonra oyuncular harika oynadı. 2 direkten dönen şutumuz var. Yenebilirdik ama canımız sağolsun. Skordan memnunum.

Liga BBVA 12.Hafta Maçı

Rakibi kendi sahasına hapsettiğimiz maçlardan biri.

Liga BBVA 13.Hafta Maçı

Liga BBVA 14.Hafta Maçı

Yeni taktiğimle derbiyi kazandık.

Liga BBVA 15.Hafta Maçı

Ligin zorlu rakiplerinden Atletico Madrid'e karşı harika bir top oynuyoruz. Ne yapacaklarını şaşırdılar

Bu maçtan hemen sonra Atletico Madrid maçımız vardı. O yüzden kondisyonumuzu yüksek tuttuk,sakin oynadık,rakip fazla yürekli çıktı. İyi veda ettiler kupaya

Avrupa Şampiyonlar Ligi 4.Maç

Almanlar iyi mücadele etti,beraberliği haketti.

Avrupa Şampiyonlar Ligi 5.Maç

İlk yarıda işi bitirdik. Yine çok kolay farka gidebilirdi.

Avrupa Şampiyonlar Ligi 6.Maç

Beklemediğim şekilde çok iyi oynayarak 1.lik maçını kazanıyoruz(Eleme Turuna hakkını daha önce kazanmıştık).

Beklemediğim şekilde namağlup tamamlıyoruz grup etabını.

Liverpool,çekebileceğimiz en iyi kuralardan biriydi bence. Ligde de aldık başımızı ilerliyoruz. Madrid ve Barça'nın devre arası akılları başına gelmezse şampiyonluk bize çok yakın.

Başkan geldi sözleşme uzatmamı önerdi,tabii kide kabul ettik.

Ek transfer bütçesiyle kutladılar herhalde

Arkadaşlar şunu söyleyeceğim,Bilbao'nun bu kadar iyi performans göstereceğini hiç tahmin etmemiştim. Beklentilerim çok çok aşağıda kaldı. Takım inanılmaz şekilde Bask ruhuyla oynuyor. Beklentilerimi yükselttim. Devre arası transfere giriyoruz. Stoper bölgesine takviye yapacağım. Her ne kadar çok az gol yesekte Laporte tek götürüyor. Unai Lopez'de Benfica'ya gitmek istedi bende biçtiğimiz değeri verirlerse gidersin dedim. 13 Milyon Euro'ya serbest kalma maddesi var zaten. Kararından dönerse sözleşme yenileyip bu rakamı arttıracağız. Önü çok açık oyuncu inşallah gitmez. Sussaeta fikrinden döndü. Fakat yinede sizden transfer önerisi istiyorum arkadaşlar. Herhangi bir isteğiniz olursa,oyuncu profili gibi,hemen paylaşırım.

Hocam Bask deyince aklıma Arteta,Raul Garcia,Llorente,Xabi Alonso,Javi Martinez,Ruffier ilk olarak gelenler. Llorente-Javi Martinez gelirse takımı uçurur. Javi Çook zor ama denemekte fayda var. Yaşlanan Adurixz'in yerine Llorente mükemmel olur

Quote Originally Posted by LongestNameEver View Post
    Hocam Bask deyince aklıma Arteta,Raul Garcia,Llorente,Xabi Alonso,Javi Martinez,Ruffier ilk olarak gelenler. Llorente-Javi Martinez gelirse takımı uçurur. Javi Çook zor ama denemekte fayda var. Yaşlanan Adurixz'in yerine Llorente mükemmel olur
    O kadar paramız yok şimdilik devre arası için. Ama tabiki efsane basklıları geri getirmek planım. Arteta,Xabi Alonso fiyat açısından çok zorlamazda Javi Martinez çok zor. Görücez

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri