Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 49 sonuç

Konu: Fenerbahçe SK | Avrupa İstekliligi | 2.Sezon

Thumbs up Fenerbahçe SK | Avrupa İstekliligi | 2.Sezon

Merhaba arkadaşlar öncelikle neden Salzburg derseniz FM 14'de yakaladıgım başarıyı bir türlü 15'de yakalayamadım. Bende biraz kötü bir ligden alayım kendimi geliştireyim dedim.Olay budur , ha hedef yokmu derseniz tabikide var. Avrupada söz sahibi bir takım olma yolunda kendimizi geliştirecegiz.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/7/77/FC_Red_Bull_Salzburg_logo.svg/1255px-FC_Red_Bull_Salzburg_logo.svg.png[/img]

SON DAKİKA !

Eski Salzburg teknik direktörü Adolf Hütter ile yönetim arasında oluşan olumsuzluklardan dolayı yollar ayrıldı. Yerine ise genç teknik direktör Mehmet Can Koyuncu getirildi. İşte kulüpten gelen açıklama :

Diger gelişmeleri birazdan aktaracagız.

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Başarılar dilerim

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar

Ya sen varya aga adamsın.

Her seride açarım Salzburg ile kariyer.Oynaması çok zevkli.Aslında ligde rakip yok sana sadece Avrupa'ya asılman lazım.Soriano seni 3 sene götürür çok rahat.Lazaro ve Berisha harikalar. Her ne kadar ligde tek olsalar da son 3 yılda Kampl,Alan ve Mane gidince biraz güç kaybı yaşadı. Yaşasın Salzburg

Başarılar dilerim.

başarılar sevdiğim bir takım takip edeceğim

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Redbull un futbola olan yatırımlarının takımı ve de çok da iyi bir takım komplike bir takım . üzerine düşersen hocam altyapıdan canavarlar çıkıyor başarılar dilerim

Başarılar zevkli bir kariyer olacaktır.Çok renkli bir takım Salzburg.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar
    Steam ID : byildirim04

Başarılar dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Başarılar Hocam
    ADANA DEMİRSPOR

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar.

Hem çalışıp hem okudugumdan dolayı pek zaman bulamıyorum , güncelleme akşam gelecek.

TAKTİGİMİZ

Bu taktigi daha önce Fenerbahçe kariyerimdede kullanmıştım , taktik bana ait degil.Forumda kariyerlere bakarken görmüştüm.Sadece 1-2 şey degiştiriyorum üstünde maçtan maça.Genel olarak bu taktigi kullanacagız.

YENİ TEKNİK HEYETİMİZ

HAZIRLIK DÖNEMİ

Hazırlık dönemi bana göre iyi geçmedi.Önemli olan Bursaspor maçını kaybettik.Kondisyon sıkıntımız öne çıktı.Ayrıca yedek oyuncularımız çok tecrübesiz gibi geldi.Devre arasına dogru bi sol bek transferi yapabilirim.

SAKATLAR

Her iki forvetimizi aynı anda kaybetmemiz hiç olmadı.Taktikde degişiklik yapmayacagım sadece Quaschner'i forvete çekip 'Çalışkan Forvet - Destek' rolünde oynatacagım.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Kampl, Dortmund'ta değil miydi ??
    Steam ID : byildirim04

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Kampl, Dortmund'ta değil miydi ??
    Evet hocam Dortmund'da , fakat benim oyun orjinal olmadıgından güncelleme yapamıyorum bu yüzden hala Salzburg'da.

Bu arada kariyer güncellemesi öglen 5 gibi gelecek.

Öncelikle gecikme için özür dilerim.

Görünen oki vaziyet güzel , Alan ve Soriano yoklugunda Quaschner ''Çalışkan Forvet - Destek'' rolünde 6 maçta 6 gol atmayı başardı. SC Wiener Neustadt maçında ikinci yarı resmen çöktük.Ortasahadan Christoph Leitgep çıktıgında ortasahayı toparlayacak adam olmuyor. Debrecen maçında ise kondisyondan dolayı ikinci yarı başlangıcı 3 degişiklik hakkımızıda kullandık. Ve sakatlık olunca yaklaşık 40dk 10 kişi oynadık. Bunu avantaja çevirip maçı aldılar fakat ilk maç 5-0 gibi bir hezimet yaşadıklarından işe yaramadı kazanmaları.

Bu arada arkadaşlar sizdende bir istegim var.

Kevin Kampl , Alan ve Jonathan Soriano bu üç oyuncudan tam anlamıyla verim alamıyorum. Sizce taktige uygunmu degiller veya oynattıgım rollermi yanlış ? Kampl bu aralar Oyun Kurucu rolünde oynuyor.Ayrıca bana önerebileceginiz bir sol bek varmıdır. Genç ve Salzburg oyun temposunu kaldıracak biri ?
    Last edited by AngelDiMaria : 12.Mayıs.2015 at 22:17 Reason: Düzenlendi.

Ben öyle arkadaşların ince eleyip sık dokuyup iyi profilli bi genç sol bek söylemem ama. Hem Avusturyalı hem de tecrübeli bi sol bek var. Christian Fuchs. Ocak ayında imza attırabiliyosun diye biliyorum. Ben baya verim aldım. Özellikle asist konusunda. Soriano'yu fırsatçı , Alan'ı da yaratıcı olarak deneyebilirsin. Kampl'dan kanatta da verim alabilirsin bi de öyle dene. Başarılar

Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Ben öyle arkadaşların ince eleyip sık dokuyup iyi profilli bi genç sol bek söylemem ama. Hem Avusturyalı hem de tecrübeli bi sol bek var. Christian Fuchs. Ocak ayında imza attırabiliyosun diye biliyorum. Ben baya verim aldım. Özellikle asist konusunda. Soriano'yu fırsatçı , Alan'ı da yaratıcı olarak deneyebilirsin. Kampl'dan kanatta da verim alabilirsin bi de öyle dene. Başarılar
    Önerileriniz için teşekkürler , Christian Fuchs'a bir göz atayım.

Güncelleme yakında arkadaşlar , okul - iş hayatından pek giremiyorum.

Güncelleme biraz geç geldi arkadaşlar , kusura bakmayın pek oyun oynamaya zaman bulamıyordum. Neyse

Ligde dolu dizgin gidiyoruz arkadaşlar , Avusturya kupasını almayı düşünmüyorum. Sürekli yedeklerle çıkıyorum fakat şansa kazanıyoruz işte ŞL'de ilk maçda Bayern'e evimizde puanları eşit olarak bölüştürdük , resmen oynatmadık haklı bir beraberlik aldık.Grasshoppers maçında ise 2 as stoperimiz dışında bütün stoperlerin sakat olmasından dolayı kondisyon sıkıntılı oyuncuları oynattık ve maçı kaybettik. Suçu oyunculara atmıyorum fakat büyük hatalar yaptıkları için maçı kaçırdık. Neyse zaten AL'ye gitmeyi düşünüyorum üçüncü olup.Fakat genede ŞL'de bütün maçları ciddiye alacagız.Soriano'dan hala verim alamıyorum , sadece oynattıgımda penaltı kazandırıp penaltıyı atıyor Alan'dan ise verim almaya başladık sonunda kritik goller atıyor. Aynı zamanda diger oyuncularımızda gerektiginde gol atıyor. Tam bir lokomatif gibi işliyor takım.

SAKATLAR GRUBU

Tam bir sakat grubu oluştu resmen. Zaten sezona iki forvetimden yoksun başlamıştım , şimdi onlar yokken gene söz
    Quaschner'de ! Ligin başlagıcında 6 maçta 6 gol atarak zaten kendini bana sevdirmişti.Bakalım aynı performansı sürdürecekmi ?

KURGU !

Ayrıca Marca gazetesinde çıkan haberler tamamen yalandır ! Asıl açıklamam aşagıdaki gibidir.

Ayrıca yakında kulüpte başkanlık seçimleri olucak sanırım , eger başkan degişirse hedefleri ve bütçesine göre devammı tamammı kararını alıcagız. Ha sezon ortasında bırakacak degiliz fakat sezon sonunda bunlara göre yolumuzu çizecegiz.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

İyi gidiyorsun, sakatlık hepimizin sıkıntısı zaten.

Hocam Andre Ramalho'nun profilini merak ettim de sen de varsa atabilir misin? Salzburg'ta diye biliyorum ama.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Sakatlıklardan paf takım çıkar
    ADANA DEMİRSPOR

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    İyi gidiyorsun, sakatlık hepimizin sıkıntısı zaten.
    Teşekkürler hocam , aynen öyle sakatlıklar başa bela :\

Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Hocam Andre Ramalho'nun profilini merak ettim de sen de varsa atabilir misin? Salzburg'ta diye biliyorum ama.
    Tabiki hocam bir dahaki güncelleme ile birlikte atarım.

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Sakatlıklardan paf takım çıkar
    Aynen öyle hocam.

Güncelleme akşama dogru gelecektir.

Oo geçen yine gazetelere manşet olmuşuz falan

ŞL hiç iyi gitmiyor , taraftarla aramız bozuluyor yavaş yavaş. Ligdede ilk maglubiyetimizi aldık haydi hayırlısı.

Fenerbahçeyi boşta gördüm , başvurduk kabul olmuş haydi hayırlısı.

Zaten ayrılmak aklımızda vardı , bu sözlerden sonra tamamen kararımı verdim.

Sözleşme önerdiler , düşünmeden kabul ettim. Artık Salzburg'da kalamazdım , ayrıca Fenerbahçe taraftarımı oldugumuda herkez biliyordu. Hayallerimdeki takım sözleşme öneriyor tabiki kabul edecektim.

Basın Açıklaması

Öncelikle bana bu şansı veren Başkanımız Aziz Yıldırım'a teşekkürlerimi sunarım. Fenerbahçe'nin ne kadar büyük bir camia oldugunu biliyorum , burada çalışma şansı yakaladıgım için çok ama çok mutluyum. İnsanın taraftarı oldugu takımı çalıştırması kadar güzel birşey yok. Fenerbahçemizi hak ettigi yerleri getirecegimden kimsenin şüphesi olmasın. Eski takımım Red Bull Salzburg'a da başarılar dilerim. Zaten takımı çok iyi vaziyette bırakmıştım , benden sonra gelecek hoca'ya şimdiden şampiyonluk hayırlı olsun. Red Bull Salzburg'dan birkaç eski ögrencimide Fenerbahçe'ye getirmeyi düşünüyorum. Buda size böyle bir transfer haberi olsun sayın basın mensupları

Fenerbahçe LİG DURUMU

1.LİG MAÇI

İlk yarı temposuz bir maç oldu , her iki taraf adına. İkinci yarı baskılı başladık maça. Oyuncularımızın maç kondisyonunda düşüklük gördük , lig tatilinde bu kondisyon sıkıntısını umarım giderebiliriz. Yoksa başımız bu yüzden çok agrıyabilir.

ZTK 2.MAÇ

Tamamen yedeklerle çıktıgımız maçta baskılı oynasakda sonucu zor bulduk. 40 Dakka 10 kişi oynamamızda pek iyi olmadı.

2.LİG MAÇI

Eskişehirspor maça baskılı başladı ilk 20 dakika bize pozisyon falan vermediler. Fakat sonra kilidi açmayı başardık. Devre arası Webo'yu yollayıp onun yerine bir Forvet oyuncusu kesinlikle almalıyım.

Uygun fiyatlı forvet oyuncusu önerilerinizi bekliyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Başarılar hocam kariyeri şimdi okudum tam Kampl için bir pozisyondan bahsedecektim,dortmund kariyerimde oynattığım ve sezona damgasını vuran transfer gerçekleştirmişsin. Fenerbahçe biraz geride kalmış seninle birlikte çıkışa geçecektir. Eski öğrencilerimizden İstanbula gelecek var mı

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Başarılar hocam kariyeri şimdi okudum tam Kampl için bir pozisyondan bahsedecektim,dortmund kariyerimde oynattığım ve sezona damgasını vuran transfer gerçekleştirmişsin. Fenerbahçe biraz geride kalmış seninle birlikte çıkışa geçecektir. Eski öğrencilerimizden İstanbula gelecek var mı
    Teşekkürler Alper abi.

Eski ögrencilerimizden 'Martin Hinteregger' , çok istenilipte alınamayan 'Kevin Kampl' ve gelecegin 10 numarası 'Valentino Lazaro' yu getirmeyi düşünüyorum. Kampl'ın zaten yeri hazır , takımda ben yokken sagolsunlar Sow'u satmışlar. Satılmasaydı daha iyiydi ama yapıcak birşey yok.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Çabuk gitmişiz salzburgdan hocam yeni takımda başarılar

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by AngelDiMaria View Post

Teşekkürler Alper abi.

Eski ögrencilerimizden 'Martin Hinteregger' , çok istenilipte alınamayan 'Kevin Kampl' ve gelecegin 10 numarası 'Valentino Lazaro' yu getirmeyi düşünüyorum. Kampl'ın zaten yeri hazır , takımda ben yokken sagolsunlar Sow'u satmışlar. Satılmasaydı daha iyiydi ama yapıcak birşey yok.
    Oyunda genelde Sneijder ve Sow gibi adamlar ilk sezon hemen gidiyor. Gelen teklifler baya cazip geliyor heralde yapay zekaya

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri