Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Taktik Vors Episod Siks | Henderson'un Dönüşü

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam gidişat iyi ama sen beğenmiyorsun herhalde. Böyle devam edersek şampiyonluk gelir.Playy off oynanıyor muydy iskoçyada?
    Inverness yenilgisi çok canımı sıktı. Şampiyonluk ise çok kritik. Celtic ile son maçımıza bağlı. Ve evet İskoçya'da Play-off var, Şampiyonluk Grubu diye geçiyor. Ligi ilk 6'da bitiren diğer 5 takım ile 1 maç yapıyorsun. Şimdiki güncellemede göreceğin son 2 beraberlik, işimizi Celtic'in ellerine bıraktı, onları yenersek şampiyonuz diyebilirim.

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    güzel gidiyoruz bence de şampiyonluk gelir.
    Şampiyonluk Grubunda işimiz Celtic maçına kaldı. Yenilirsek şampiyonluğa elveda diyebiliriz, Celtic'in puan kaybedebileceğini pek düşünmüyorum malum.

Vira bismillah.
    -----------------------------------

İskoçya Premiership 24. Hafta

Rooney'in şov yaptığı maçı farklı kazanmayı bildik.

İskoçya Premiership 25. Hafta

Ezeli rakibimizi bir kez daha mağlup etmeyi başardık, Rooney'in iyi formu sürüyor.

İskoçya Premiership 26. Hafta

McGinn'in geri dönüp şaşırtıcı şekilde sakatlanmadığı maçta yine farklı kazanıyoruz. Rooney yine iki gol(ikisi de penaltı gerçi) ile dosta güven düşmana korku vermeye devam ediyor.

İskoçya Premiership 27. Hafta

Son maçımızda bizi 2-0 mağlup eden St. Mirren'den intikamımızı alıyoruz. Rooney tam gaz devam.

İskoyça Premiership 28. Hafta

İşte dananın kuyruğunun koptuğu an. Celtic'e karşı ilk mağlubiyetimiz. Hakemin şov(!) yaptığı bir maç oldu. Ensemizdeler artık. Tek tesellimiz Rooney'in yine 2 tane atması.

İskoçya Premiership 29. Hafta

Celtic maçının moral bozukluğu ile çıktığımız maçta kıytırık bir galibiyet aldık. Maçın tek getirisi 3 puan oldu. Geçelim.

İskoçya Premiership 30. Hafta

Rooney bir maç suskun kalınca bu maç hat-trick yazdı ve güzel bir galibiyet aldık Motherwell'e karşı.

İskoçya Premiership 31. Hafta

İlk dakikalardan fişi çektik, geriye kalan oyunu arkamıza yaslanarak izledik. Galibiyet aldık almasına da, müthiş olmayan oyunumuz sonraki iki beraberliğin habercisi olacaktı.

İskoçya Premiership 32. Hafta

Varan 1. Alabileceğimiz maçı alamadık. 5-0'ın intikamı ise Kupa maçına kaldı.

İskoçya Premiership 33. Hafta

Varan 2. Alabileceğimiz maçı yine alamadık. Celtic'in 2 hafta üst üste berabere kalmasını değerlendiremedik. Celtic yine 1 puan gerimize gelecek kadar farkı kapattı.

------------------

İskoçya Lig Kupası Yarı Final

Dundee United'a yine yenilmedik, 5-3'lük eğlenceli bir maçta onları eleyip finale uzandık.

İskoçya Lig Kupası Final

Ve sezonun ilk kupasını kaldırdık. Kaldı geriye 2. Güzel bir oyun, güzel bir sonuç.

----------------

İskoçya Kupası Yarı Final

5-0'ın intikamını faiziyle aldık. İçimin yağları hiç bu kadar erimemişti, Celtic'ten sonra en nefret ettiğim takım şu Inverness CT. Finaldeki rakibimiz de Celtic, yine Celtic ve yine Celtic. Her yerde bunlarla çekişiyoruz anasını satayım. Lig Kupası'ndan elememiş olsam yine karşıma çıkarlardı finalde.

---------------------

İskoçya Premiership Puan Tablosu

Celtic ensemizde. Şampiyonluk Grubu'nda ilk maçımızı Celtic ile oynayacağız. Kazanan şampiyon diyebiliriz. Beraberlik ise bana yarar. Tam bir ölüm kalım maçı olacak. Vira bismillah.

---------------------

Başarılar hocam hikaye muazzam olmuş
    Buraya kadar gelmişken şampiyon oluruz

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Hikaye 10 numara hocam başarılar , takipteyim

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by diktac View Post
    Başarılar hocam hikaye muazzam olmuş
    Buraya kadar gelmişken şampiyon oluruz

Teşekkürler. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Şampiyonluk ise çok yakın, kaçırırsak ağlarım. O derece.

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Hikaye 10 numara hocam başarılar , takipteyim
    Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post

Teşekkürler.

--------------------------------------------

25 Nisan 2015, Celtic maçı sabahı.

Ceket düzgün mü? Evet.

Gömlek içeri sokuldu mu? Evet.

Kravat düzgün mü? Evet.

Harika. Sanki bir boks maçına çıkacakmışım gibi havayı yumrukluyordum. Ama bu bir boks maçından daha gergin ve daha sert geçecek bir maçtı. Sezonun en önemli maçından bahsediyorum. Şampiyonluk düğümünü %99 çözecek bir maç.
    ABERDEEN - CELTIC.

Ben ne olduğunu anlamadan iki yumuşak el omuzlarıma masaj yapmaya başladı. Karen uyanmış.

''Tanrım, bu havayı yumruklamalar da ne oluyor?'' dedi esnerken.

''Burası İskoçya. Maçlarda havayı geçtim, direk rakibini yumruklarsın.'' dedim gülerek. O da kahkaha attı. Bu sırada saatim ötmeye başladı. Hemen Karen'ın yanağına bir öpücük kondurdum.

''Benim çıkmam lazım. Otobüs birazdan beni alacak.'' dedim ve hemen koşarak aşağıya indim. Çocuklara görüşürüz dedim ve hemen evden çıktım.

Durağa koşarak gittiğimde üzerinde Aberdeen logosu olan takım otobüsü yeni gelmişti. Hemen durdurdum.

''Hoş geldiniz hocam.'' dedi şöför. Hemen oyuncular da benimle beşlik çaktı ve ben her zamanki yerim olan en arkaya geçtim. Yolu yarıladığımızda kalktım.

''Beyler, dinleyin. Bildiğiniz gibi, sezonun en önemli maçı. Kazanırsak kendinize şampiyon diyebilirsiniz. Öyle hiç daha maçlarımız var konuşması yapmayacağım çünkü biliyorum ki bu maçı kazanırsak diğer maçları da rahatça kazanabiliriz. Elimizde hayvan gibi gol atan forvetler, hayvan gibi kurtarış yapan kaleciler, hayvan gibi top çıkaran defanslar ve hayvan gibi koşan orta sahalar olduğu sürece, yani sizler. Hayvan dememe alınmayın, iyi anlamda diyorum onu. İşte böyle insanlar olduğunuz sürece, şampiyon biz olacağız. Yani baylar, bu gece bu maçı ya alıyoruz ya da alıyoruz.'' dedim. Takımdaki herkes böğürmeye başladı. ''Aynen böyle beyler.'' dedim.

-------------------

Ölüm kalım maçına biz başlıyoruz.

Celtic'in ceza sahası içerisinde Izaguirre topu elle kontrol ediyor VE PENALTI KAZANIYORUZ!

Adam Rooney topun gerisinde. HADİ OLUM GOL OLSUN!

Dakika 16. GOOOOOOOLLLLLLL!!!! ADAM ROOONEEEEEEY!!! REYİZ YİNE GOLÜNÜ EKSİK ETMEDİ! ABERDEEN 1-0 CELTIC

İLK YARI SONUCU:
    ABERDEEN 1-0 CELTIC

İkinci yarıya Celtic başladı.

Niall McGinn topu kaptı ve sürüyor.

McGinn'den pası alan Kenny McLean topu fazla beklemeden Rooney'e oynuyor.

Pası başarılı bir şekilde alan ROONEY KALECİ İLE KARŞI KARŞIYA! HADİ 2 OLSUN!

Dakika 76. VE GOOOOOOOL!!! ADAM ROONEY! BİR TANE DAHA YAZDI! NEREDEYSE HER MAÇ 2 GOLÜ OLAN ADAM ROONEY BU MAÇ DA 2 TANE SALLIYOR CELTIC'E! ABERDEEN 2-0 CELTIC

VE BİTTİ!! CELTIC'İ YENİDEN DEVİRDİK! ŞAMPİYONLUK LOADING %99!!

------

Böylece Celtic ile puan farkımız 4'e çıktı. 4 maç kala biz 77, onlar 73 puanda. Kalan maçlarımız:

3 maç kazanmak bizi şampiyon yapar. Korktuğum tek maç Inverness CT. Daha önce dediğim gibi Inverness CT bize çok ters takım.
    ----------

Yine donatmışsın hocam
    Rooney yine döktürmüş.Celtic'i yenmemiz çok iyi oldu.Büyük ihtimal şampiyonuz artık

Cem Feleke şans ver kendisi akrabam olur

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Bakın arkadaşlar bu bir dramdır. Bilgisayara Ice Tea döktüğümden dolayı ana kart yanmıştı. Ben de oluşan hasarı düzeltmek için yanlışlıkla bilgisayarı iyice kurcaladım. Format atılacak duruma geldi. Formattan döndükten sonra buluta kaydettiğim savelerimin de gittiğini gördüm. Sezonu bitirmiştim o yüzden özet geçeyim:

Inverness CT maçı hariç diğer 3 maçı kazanıp şampiyon olduk.

İskoçya Kupası'nı penaltılar ile Celtic'e kaybettik.

Adam Rooney ligde 43 gol atmayı başararak gol kralı oldu.

Sezonu 2 kupa ile kapatmış bulunduk.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri