Sayfa 3 / 24 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 709 sonuç

Konu: Karşıyaka'dan BEŞİKTAŞ JK ve İSPANYA | 11.Sezon |

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

1.HAFTA

Süper Lig'e çok zor bir deplasmanla merhaba diyoruz. Geçen sene tüm maçlarımızda kalemizi koruyon Alkan 6-7 haftadır sakat. Free gelen genç yetenek Okan Kocuk'a verdik formayı kötü de oynamadı. Maça da iyi başladık 2 kez öne geçtik ama Bursaspor'da iyi oynadı.Evlerinde hızlarını kesemedik.Tek forvet oynayan Bakambu'yu tutamadık.

2.HAFTA

Alt ligden gelen iki takımın mücadelesiydi.Biz baştan sona üstün oynadık,evimizde ilk 3 puanımızı aldık.Yalnız tribünler dolmuyor bu büyük sıkıntı passolig burda da mı var acaba Bu arada sponsorumuz olan HASTANEYE kayıtlarımız başlamıştır hayırlısı olsun !

3.HAFTA

REVİRE DÖNDÜK !

4.HAFTA

Kendi sahamızda maçı ilk yarı bitirdik.Pozitif futbol devam etti.Ama sakatlıklar konusunda bu sene de çaresiziz. Bu iş doktor kadrosuyla alakalı değil zannedersem..

TRANSFER DÖNEMİ BİTİYOR

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Sanırım Bolu Bir Bende Harikalar Yaratıyor Bende Playofftan Süperlige Yükseldi Gerçi Ben Yanlış Hatırlamıyorsam Bolu'da 4-1 Yenmiştim

Sanırım Bolu Bir Bende Harikalar Yaratıyor Bende Playofftan Süperlige Yükseldi Gerçi Ben Yanlış Hatırlamıyorsam Bolu'da 4-1 Yenmiştim
    Valla dediğim gibi ilginç yani bir kariyerde iyi iken bir çoğunda kötü durumda. Yönetim ile alakalı bir durum galiba.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Valla dediğim gibi ilginç yani bir kariyerde iyi iken bir çoğunda kötü durumda. Yönetim ile alakalı bir durum galiba.
    Yaa aslına bakarsan PTT 1.Lig gerçekte de böyle. Bu ligin favorisi hiç bir sene olmadı her sene bir süpriz olabiliyor. Süper Lig gibi değil orda 3 büyükler çok büyük bir terslik olmazsa sıralanıyor ama burası farklı. Sadece bu sene Kayserispor'u farklı tutabiliriz bu konuda o da çok ekstrem bir takımdı o lige göre

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

YAKINDA YEDEK TAKIMLA ÇIKICAZ HERALDE MAÇLARA

AHMET ARI SÜPER LİGDE AYIN OYUNCUSU

5.HAFTA

Full tribünler önünde Saraçoğlu'nda çok kötü oynamadık. 35.dk B.Alves atıldı.Oyunu biraz lehimize aldık ve golü de bulduk.Ama 88.dk da tecrübe konuştu ve Kuyt maçı bitirdi. Ama umutluyuz bu sene kalırız heralde ligde.

6.HAFTA

TRABZONSPOR'a YAKIŞMADI

Çok sert geçen maçta tekmeler havada uçuştu. 3 oyuncu değişikliğini zorunlu kullanmak zorunda kaldık. Daha sonra sakatlanan oyuncularımda sahayı terketmek zorunda kalınca oyunu 9 kişi tamamladık. Bu kadar sert futbolun sahada işi olmaması lazım.Maç sonu Basın toplantısında bu konuya değindik. Ama bu kadar talihsizliğe rağmen Avni Aker'den 3 puan almak müthiş bir iş.

çok sakat vermişiz be ama iyi gidiyoruz

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kaans98 View Post
    çok sakat vermişiz be ama iyi gidiyoruz
    Dediğin gibi hep de kilit adamlar

doktorlar işe yaramamış galiba. Ama biraz da rakip takımlar ile alakalı. Sert oynarlar ve stad zemini kötü olursa sakatlık çok oluyor.
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

doktorlar işe yaramamış galiba. Ama biraz da rakip takımlar ile alakalı. Sert oynarlar ve stad zemini kötü olursa sakatlık çok oluyor.
    Güncelleme ile alakalı mı bakıyorum her takımda neredeyse 5-6 sakat var..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

7.HAFTA

8.HAFTA

DURMAK YOK SAKATLIĞA DEVAM

CEZALAR DA CABASI

9.HAFTA

OYNADIĞIMIZ FUTBOLLA BU SKORUN HİÇ ALAKASI YOK BÜYÜK ŞANSSIZLIK

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default Altyapı Çok Önemli

ALTYAPI ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ

Günümüz futbolunda Mali Fair Play ile birlikte harcamalardan çok gelirlerde oldukça hayati önem taşıyor.Eskisi gibi her sene 20 futbolcu gönderip 30 futbolcu alma dönemleri geçti. Öz kaynak düzeni fazlasıyla önemli. İşte bu yüzden biz bir kaç sene transfere çok para harcamayıp tesislerimize önem vereceğiz ve altyapımıza. Hedefin altyapıyı en üst standartlara getirmek. Bunun için yönetimden talepte bulunmuştuk ve olumlu karşılamışlardı. İlk meyveyi aldık.Altyapı tesisleri geliştirildi.

Fakat bununla yetinmiyoruz. Yönetimin kapısını tekrardan çaldık. Ve taleplerimizi ilettik. En üst seviyeye gelene kadar düzenli bütçe ayırırcaz.

Aynı zamanda A Takım Antrenman tesislerimizi de geliştiriyoruz.Belki de çok sakatlanmaların da sebebi bu olabilir.

Güzel olmuş altyapı ve antreman tesislerinin geliştirilmesi.
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Güzel olmuş altyapı ve antreman tesislerinin geliştirilmesi.
    Odağımız tamamen bu yönde. Yabancı kuralı yok oyunda keşiflerle uçarız belki ama oyundan keyif almak istiyoruz.Kariyerimiz uzun soluklu nasıl olsa

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Kariyer çok iyi ilerliyor ama sakatlıklar çok fazla antreman yükündende kaynaklanıyor olabilir . Karşıyakayı kıskandım akşam hemen bir göz göz kariyeri açıcam Hocam seneyede bir ortak kariyer patlatırız inş

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Kariyer çok iyi ilerliyor ama sakatlıklar çok fazla antreman yükündende kaynaklanıyor olabilir . Karşıyakayı kıskandım akşam hemen bir göz göz kariyeri açıcam Hocam seneyede bir ortak kariyer patlatırız inş
    Sağolasın Ezeli Rakip Antrenmanları Mutlu Topçu yaptırıyor ben karışmıyorum.Gördüm kariyerini en büyük takipçin olucam İzmir futbolunun bir yerlere gelmesi lazım İnşallah ortak kariyer de yaparız ama biraz zor işliyor galiba o işler zamansal problemlerden dolayı Senin kariyerden de bol ve hızlı güncelleme bekliyorum. Oyuncu tavsiyesi dersen,Sarıyer'den Güney Atılgan,Mert Somay yine Sol Bek ihtiyacın varsa o ligde tecrübeli ve iş yapan sol bek Fırat Sezerolabilir. Benim kiralık oyuncular Bertul Kocabaş ve Birhan Vatansever özellikle o ligde inanılmaz işler yapıyor.Santrafor konusunda sende Timur baya iyi ama yanına Berat Tosun'u da kiralayabilirsin o da alt liglerde çok iyi gelişiyor. Kolay gelsin şimdiden

İşin Garibi Fenerbahçe, Trabzonspor, Beşiktaş Gibi Takımlar 2.Sezon Olmasına Rağmen Transfer Yapmamışlar Özellikle Fenerbahçe Yaşlı Olan Kadrosuna Hiç Takviye Yapmamış Salah Dışında.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

İşin Garibi Fenerbahçe, Trabzonspor, Beşiktaş Gibi Takımlar 2.Sezon Olmasına Rağmen Transfer Yapmamışlar Özellikle Fenerbahçe Yaşlı Olan Kadrosuna Hiç Takviye Yapmamış Salah Dışında.

Evet dediğin gibi 2.sezon çok transfer yapmamışlar halbuki yabancı sınırı da yok öttürmeleri lazım Egemen Korkmaz'ı kıl payı kaçırdık ben ona yanıyom 2 sene götürürdü bizim defans hattında tecrübesiyle

Şimdi tekrardan baktım ilk sene de öyle aman aman bir transfer yok sadece G.Saray Koray'ı almış Rize'den

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

10.HAFTA

11.HAFTA

12.HAFTA

13.HAFTA

14.HAFTA

15.HAFTA

16.HAFTA

8 Hafta galibiyete hasret kalmıştık.Aşağı doğru iniyorduk. Ama Evimizde oynadığımız Bursaspor maçı ve güzel galibiyetle çıkışımız umarım başlamıştır. Son iki hafta aldığımız 6 puan bizi biraz yukarı attı.

Üzerindeki Ölü Toprağı Şöyle Bir Silkeleyip Atmışsın Şampiyonluk Yakındır Artık

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Üzerindeki Ölü Toprağı Şöyle Bir Silkeleyip Atmışsın Şampiyonluk Yakındır Artık
    Yok bu sene ligde kalalım da

İlk sene adaptasyon senesi. İlk 10 bile büyük başarıdır ama devre arası takviyelerle UEFA'ya katılımı zorlayabilirsin bence.
    Başarılar dilerim. Takipteyim

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kerim1990 View Post
    İlk sene adaptasyon senesi. İlk 10 bile büyük başarıdır ama devre arası takviyelerle UEFA'ya katılımı zorlayabilirsin bence.
    Başarılar dilerim. Takipteyim
    Devre arası transfer dönemindeyim kiralık oyuncular peşindeyim,bir iki isim var olursa sınıf atlarız ligde

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Sağolasın Ezeli Rakip Antrenmanları Mutlu Topçu yaptırıyor ben karışmıyorum.Gördüm kariyerini en büyük takipçin olucam İzmir futbolunun bir yerlere gelmesi lazım İnşallah ortak kariyer de yaparız ama biraz zor işliyor galiba o işler zamansal problemlerden dolayı Senin kariyerden de bol ve hızlı güncelleme bekliyorum. Oyuncu tavsiyesi dersen,Sarıyer'den Güney Atılgan,Mert Somay yine Sol Bek ihtiyacın varsa o ligde tecrübeli ve iş yapan sol bek Fırat Sezerolabilir. Benim kiralık oyuncular Bertul Kocabaş ve Birhan Vatansever özellikle o ligde inanılmaz işler yapıyor.Santrafor konusunda sende Timur baya iyi ama yanına Berat Tosun'u da kiralayabilirsin o da alt liglerde çok iyi gelişiyor. Kolay gelsin şimdiden

saol hocam tavsiyelerini değerlendireceğim

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bu sene maçlar iyi gidiyor diyebiliriz ilk sene çıkıp düşen çok oluyor biz düşmeyiz bu sene seneye daha sağlam transferlerle yükseğe oynarız inş

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Bu sene maçlar iyi gidiyor diyebiliriz ilk sene çıkıp düşen çok oluyor biz düşmeyiz bu sene seneye daha sağlam transferlerle yükseğe oynarız inş
    Bakalım kalıcaz gibi bu sene ama güzel gelişmeler var

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default Ziraat Türkiye Kupasında Bir Üst Turdayız !

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

17.HAFTA

18.HAFTA

Yine ilk maçtaki gibi son dakikaları oynayamadık. Bu sefer 90 artılarda Diego ile 3 puana uzandı Fenerbahçe tek kelime ile Şanssızlık. Neyse ki transfer dönemi açıldı. Takviyeler geliyor.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default 1.92'lik Italyan Forvet Karşıyaka'da

Inter Milan'dan yetişen 1.92'lik Santrafor Federico Bonazzoli'yi Sampdoria'dan 1 yıl kiralıyoruz. Golcü oyuncunun yıllık maaşının tümünü biz ödeyeceğiz. Bu transferin yıllık maliyeti bize 41.500 Euro. Oldukça ekonomik bir takviye oldu.Federico gelişime çok açık bir forvet Türkiye Liginde ben bunu gerçekleştireceğine inanıyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default Transferde Durmak Yok ! Yönetimimiz çok çalışıyor..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default Karşıyaka'lı Yöneticiler La Masia'da !

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı ve Futbol Şubesi Sorumlusundan oluşan bir heyet İspanya'nın Barcelona şehrine giderek,dünyaca ünlü özkaynak sistemini inceledi. Ve Barca'lı yöneticilerle fikir alışverişinde bulundular.

Sayfa 3 / 24 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri