Sayfa 5 / 24 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 709 sonuç

Konu: Karşıyaka'dan BEŞİKTAŞ JK ve İSPANYA | 11.Sezon |

Güzel geçmiş sezon. istediğimiz şekilde lig kalmayı başarmışız.iyi takviyeler ile senene ilk 10 da kalabiliriz.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Güzel geçmiş sezon. istediğimiz şekilde lig kalmayı başarmışız.iyi takviyeler ile senene ilk 10 da kalabiliriz.
    Aslına bakarsan 13.lük çok iyi bir pozisyon değil. Ama sene başı yönetime sadece ligde kalırız diye söz verdiğimiz için koltuğumun sallanmadı. Devre arası güncelleme geldi pozisyonla alakalı ben yine küme düşmemek dedim hedef olarak orda belki orta sıralar deseydik şuan iş arıyorduk

Çok geniş çaplı bir araştırma yapmam lazım hem yerli hem de yabancı piyasasında bir çok oyuncumun sözleşmesi de bitiyor maaş bütçesi de açılıcak hatırı sayılır bir biçimde.

Geçen seneki tek pişmanlığım Semih Şentürk en yüksek maaş alan oyuncular içinde ama katkısı yok denecek kadar az ve bir sene daha var sözleşmesi. Elden nasıl çıkarıcaz bilmiyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default Bayramımız Kutlu Olsun..

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün KURTULUŞ SAVAŞINI BAŞLATTIĞI VE DAHA SONRA BUGÜNÜ BİZ GENÇLERE ARMAĞAN ETTİĞİ BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam 2 maç hariç diğer maçlar iyi şaka bir yana transferlerle daha da iyi bitirebilirmişiz ama bu sene daha iyi işler yapar bu kadro bir iki tavsiye ile . Bayramınız da kutlu olsun bu arada

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam 2 maç hariç diğer maçlar iyi şaka bir yana transferlerle daha da iyi bitirebilirmişiz ama bu sene daha iyi işler yapar bu kadro bir iki tavsiye ile . Bayramınız da kutlu olsun bu arada
    Sağolasın

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default Yeni Sezonun Temellerini Atıyoruz

YENİ SEZONUN TEMELLERİNİ ATIYORUZ

Yönetim aşağı yukarı geçen sezon ki bütçeye yakın bir bütçe verdi.Bunun yanında tesisleşme ve altyapıya verdikleri önem için teşekkür ediyoruz. Kısa zamanda Türkiye'de herkesin imrendiği bir altyapı ve yetiştirici kulüp olacağız. Şuan ağırlıklı yabancı transferlere yöneliyoruz. Bunun da sebepleri yerli piyasasında maaşların çok yüksek olması.Aynı rakamlara dışarıdan çok daha iyi ve gelecek vaadeden oyuncular alabiliyorsunuz. Hatta daha ucuza !

Yönetimin belirledi rakamlar doğrultusunda Scout ekibimiz ve Altyapımızda görev alacak yeni isimleri Kulübümüze kazandırıyoruz.

Oyuncularımız yazın milli takımlarda.Özellikle Vranjes bu sene Avrupa Şampiyonasında forma giyecek

Çok düşündük,geçen sezonun hatırına 2 yıl daha Karşıyaka'nın kapılarını açtık Onur Okan'a

GELİRLERİMİZ BİR ÖNCEKİ SEZONA GÖRE ARTIYOR. AYNEN DEVAM !

Onur'la uzatman iyi olmuş bence. Yerine Genç bir oyuncu bulup ona tutoring verdirebilirsin.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kerim1990 View Post
    Onur'la uzatman iyi olmuş bence. Yerine Genç bir oyuncu bulup ona tutoring verdirebilirsin.
    Yok daha güzel birşey olacak yakında Bilgisayarın başında değilim şuan

altyapı ve antreman tesisleri güzel olmuş.
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

altyapı ve antreman tesisleri güzel olmuş.
    Sağolasın kardeşim bakalım ilerleyen yıllarda görücez

Nesil
    2014

Hocam gözlemcileri hiç beğenmedim. Onlar bir takımın olmazsa olmazları bence daha iyilerini bulmalısın. Yeni sezonda başarılar
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Hocam gözlemcileri hiç beğenmedim. Onlar bir takımın olmazsa olmazları bence daha iyilerini bulmalısın. Yeni sezonda başarılar
    Hocam takım 2.ligden yeni çıkmış Süper Ligde ilk senesi ekonomi ve itibar çok iyi değil bütçemiz bunlara el verdi biraz da cimriyim çok maaş vermek istemiyorum,geçiş dönemi için bunlar beni idare eder biraz kalburüstü takım olalım süper ligde ve ekonomimizi büyütelim daha iyilerini getireceğiz

yenilikleri bekliyorum

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kaans98 View Post
    yenilikleri bekliyorum
    4 günlük tatilde iyi yol aldık,iş ve ev hayatı biraz sekte vuracak ama max. girdi ve güncelleme yapacağım

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default Transfer Dönemi Açılıyor ve Biz Tekrardan İspanyadayız !

BİZİM ADRES TEKRARDAN LA MASIA

DAVID BABUNSKI

DAVID BABUNSKI La Masia'nın Makedonya'dan bulup yetiştirdiği bir yetenek uzun zamandır izliyorduk. Sözleşmesi bitmesiyle beraber elimizi çabuk tutup takımımıza kazandırdık.Bizde yıllık 215.000 Euro'ya oynayacak.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default Transfer Son Sürat Devam ediyor..

Geçen sene takımımızda kiralık oynayan oyuncularımızla bir yıl daha devam ediyoruz. Sadece Tolga kabul etmedi. Ön Liberoda arayışlarımız başladı.

Bu arada geçen sene Süper Ligde en iyi ort. puan ile oynayan sağ bek oyuncumuz Mahir Şükürov emekliye ayrıldı.Kendisine hemen altyapımızda görev veriyoruz.

ÇITAYI YÜKSELTİYORUZ

BURHAN EŞER dışında tüm transferlerimiz için bir lira dahi bonservis ücreti vermiyoruz. Ve mesela SERDAR KURTULUŞ tam bir nokta atışı ŞÜKÜROV'dan kalan açığı en iyi şekilde dolduracaktır. Ondan beklentilerim çok büyük.

HAZIRLIK DÖNEMİMİZ DEVAM EDİYOR

Transferler güzel . Bu sezon ki beklentileri yüksek tutmuşuz inşallah başarırız beklentiler.
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler güzelmi değilmi bilemedim çünkü potansiyeline ulaşmış oyuncumuz az gibi ?

Bence transferler iyi. Genç ve yaşlılar harmanlanmış. Hedefimize ulaşabilebilecek bir kadro

Transferleri Beğendim Bu Sezon İlk 10 İçinde Kalırız Bence Yalnız Birhan'ı Sen Geliştirebildin mi? Tek Birhan'dan Kuşkuluyum?

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Transferler güzel . Bu sezon ki beklentileri yüksek tutmuşuz inşallah başarırız beklentiler.
    Teşekkür ederim,çıtayı biraz yükseltelim dedik

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Transferler güzelmi değilmi bilemedim çünkü potansiyeline ulaşmış oyuncumuz az gibi ?
    Tüm transferlere sadece 750.000 Euro harcadığımızı düşünürsek çok büyük beklentilerimiz olmaması gerekir
    Hakan Cinemre kadromda olmayacak zaten potansiyeli yüksek ve bonservisi elinde diye aldım hemen de kiraya verdim.Bir nevi yatırım en kötü satarız para gelir kulübe.
    Emre de yaşlı ve tecrübesiyle rotasyonda kullanabileceğim bir oyuncu

Quote Originally Posted by kerim1990 View Post
    Bence transferler iyi. Genç ve yaşlılar harmanlanmış. Hedefimize ulaşabilebilecek bir kadro
    Sağolasın dediğin gibi benim oyunumda 3-4 sezon bir geçiş süreci,bunun içinde yaşlı ve tecrübeli isimlerde kadroda genç oyunculara abilik yapıcak. Tamamen tesisleşme bittiğinde amacım ilk 11 de 6-7 tane Karşıyaka'da doğup büyümüş çocuklarımızın olması

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Transferleri Beğendim Bu Sezon İlk 10 İçinde Kalırız Bence Yalnız Birhan'ı Sen Geliştirebildin mi? Tek Birhan'dan Kuşkuluyum?
    Birhan'a çok forma şansı veremedim geçen sene Tolga Ciğerciden ötürü ama dediğin gibi sıçrama yapmadı gelişim açısından.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default Taktiğimiz ve Kadromuz

Lig Bursaspor Deplasmanı ile başlıyor.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default Hazırlık Maçlarımız

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default Lig Başladı !

1.HAFTA

2.HAFTA

3.HAFTA

4.HAFTA

Bursaspor'dan SolBek EMRE TAŞDEMİR'i 975.000 Euro bonservis bedeli ile Karşıyaka'mıza kazandırıyoruz.

TRANSFER SEZONU KAPANDI !

hocam o bütçeyi neye harcıyoruz biz

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

transferlerle anca orta sıralara oynarsın kupa sanslı eslemelerle alırısn belki başarılar

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam maçlar nispeten iyi

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Baştan sona okudum,Hastane kapıları umarım bu sene kapanır takıma ^^ Süper lig'de 2 senede ilk maç Bursa deplasmanı olmuş ilginç bir ayrıntı Konyaspor karşısında 30 şut çekip gol atamamak kötü olmuş Başarılar abi

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Transferleri begendim hocam.

İlk maçlarda galiba yansıtamadık. 30 şut
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kaans98 View Post
    hocam o bütçeyi neye harcıyoruz biz
    Vallahi Altyapı ve Antrenman tesislerine baya para gömüyoruz,şuana kadar 7,5-9 milyon Euro arası birşey gitti

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    transferlerle anca orta sıralara oynarsın kupa sanslı eslemelerle alırısn belki başarılar
    Vallahi uyum olmadı takım istediğim gibi değil..

Sayfa 5 / 24 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri