Sayfa 1 / 24 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 709 sonuç

Konu: Karşıyaka'dan BEŞİKTAŞ JK ve İSPANYA | 11.Sezon |

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default Karşıyaka'dan BEŞİKTAŞ JK ve İSPANYA | 11.Sezon |

Karşıyaka Sezonu Erken Kapattı

Karşıyaka Ptt 1.Lig'de sezon başı koyduğu PlayOff hedefine çok yaklaşmasına rağmen üst üste aldığı yenilgilerle ligin bitimine 5 hafta kala sezonu kapattı.

Teknik Direktör dayanmadı

Sezona Yusuf Şimşek'le başlayan ve yaşadığı maddi sıkıntılar sonrası hocanın istifa etmesi ve ardından Ayhan Akman ile yoluna devam eden KafKaf üst üst'e gelen başarısız sonuçlardan sonra son maçlarına eski futbolcusu ve Altyapı Koordinatörü olan Rıza Tuyuran ile devam edecek.Mayıs ayının sonunda olacak genel kurul'da seçime gidecek Karşıyaka yeni yönetim kurulu ve hocasıyla yeni sezona merhaba diyecek.

Taraftarlar isyanda

Kötü geçen sezon,sürekli hoca değişimi,istikrarsızlık ve özellikle hemen hemen her takımı bulunduğu bölgedeki yerel yönetimler desteklerken Karşıyaka Belediyesi'nin umursamaz tavrı ve bir çok konuda takıma köstek olması taraftarları çileden çıkardı.
    Last edited by BaGa TaRKaN : 15.Haziran.2015 at 22:13

Başarılar Dilerim. Tekrar hoşgeldin kariyer hikayelerine.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Karşıyaka Spor Kulübü'nde Kongre Heyecanı

Fatih Diniz yeniden Başkan

3 aday'ın yarıştığı kongrede eski Başkan Fatih Diniz yönetim kurulu listesini güçlendirerek yeniden Başkanlığa seçildi.Kaybeden iki başkan adayı da dışarıdan yönetime her zaman destek olacakları sözünü verdi. Kongre sonunda salonda kazan taraf da kaybeden taraf da tek bir ağızdan KAFKAF çekerek salondan ayrıldılar.

Ve ALPER AKSUCULAR ateşten gömleği giydi

Anlaşma sonrası basının karşısına çıkan Alper AKSUCULAR çok mutlu olduğunu yıllardır bu anın hayalini kurduğunu ve doğup,büyüdüğü ve altyapısında oynadığı bu büyük camianın en iyi yerlere gelmesi için gece-gündüz çalışacağını belirtti.

Önümüzdeki sezon Türkiye Liginde sınırsız yabancı uygulamasına geçileceği için biraz gerçekçilik olsun istedim ve bir siteden bulduğum sınırsız yabancı yamasıyla oyuna başladım.

Oyunda çok fazla lig açık,oldukça fazla oyuncu datasıyla başlıyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar abi.
    TariboWest

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Thumbs up Karşıyaka Spor Kulübü

TAKIMIMIZIN ÖNEMLİ OYUNCULARI

ONUR OKAN

ZE CARLOS JUNIOR (JUNINHO)

AHMET ARI

CARLOS KAHE

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Moussa Sow View Post
    Başarılar abi.
    Teşekkürler kardeşim

Alper abim gelmiş hoş gelmiş.Başarılar abi. Yine Karşıyaka Yine Sen.Efsane Kariyer olucağından eminim

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Post Transferlerimiz ve Hazırlık Maçları

Alkan Tunca Almanya'da yetişmiş ve Hamburg ve St.Pauli geçmişi olan genç bir kaleci.Bonservisi elinde olan bir oyuncuydu. Çok çok cüzzi miktarlara takımımıza kazandırdık. Behram çok tebrübeli olsa da Alkan her an formaya göz kırpabilir.

Birhan Vatansever galatasaray'ın altyapısından yetişmiş bir oyuncu. Bu sene bizde kiralık olarak forma giyecek. Birhan Türkiye alt liglerde oynadığım her takımda ilk imza attırdığım banko oyuncum. Ön Libero ve Orta saha göbekte kendisinden çok büyük beklentilerim var.

Bertul Kocabaş da altyapı eğitimini Almanya'da alan daha sonrasında yolu tüm gurbetçi oyuncular gibi Türkiye'ye düşen bir oyuncu. Karabük'ten kiraladığımız Bertul az sayıda maçta görev alsa da Eskişehir'de de forma giydi.Gelecek vaad eden bir santrafor.

Egide Kabanza 19 yaşında Kongo'lu oyuncu Anderlecht altyapısından yetişme.Daha sonra Club Brugge takımına katılan Kabanza her iki kulüpte de profesyonel liglerde forma şansı bulamadı. Fakat inancımız bizim ligimizde ve bizim taktiğimizde çok önemli bir oyuncu olacak.

Ferhat da futbol eğitimini Hollanda'da alan gurbetçi bir oyuncumuz. İlhan Cavcav tutup ankara'ya getirdiyse vardır bir bildiği. Gençlerbirliğinden kiralık olan oyuncumuz defansın göbeğinde iyi bir alternatif olacak.

Yener Arıca Ajax altyapısından Kayserispor'a kazandırılan bir oyuncu.Orta Sahanın ortasında görev yapıyor.İki sezon Kayserispor'da süper ligde forma şansı bulmuş olsa da beklenilen patlama henüz gerçekleşmedi. Yener'i de çok uygun fiyata bonservisi ile birlikte takımımıza kazandırdık.

Ve son transferimiz daha önce efsane bir Sarıyer kariyerimde keşfettiğim ve PTT 1.ligin kralı olan bir oyuncu.Brezilya'da bir çok kulüp dolaşmış 19 yaşındaki Augusto'yu bonservis ücreti ödemeden Karşıyakamıza kazandırdık.

Hazırlık maçların'da tüm oyuncularımıza şans verdik. Gayet güzel bir hazırlık dönemi geçirdik artık lige hazırız.

Bize şans tanımasalarda yılın süprizini yapmak için tüm eforumuzu vereceğiz.

TRANSFER ÖZETİ

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by DadasTrobzonLee View Post
    Alper abim gelmiş hoş gelmiş.Başarılar abi. Yine Karşıyaka Yine Sen.Efsane Kariyer olucağından eminim
    Sağol kardeşim çok teşekkürler,inşallah dediğin gibi olur

Abi transferler ve hazırlık dönemi çok iyi.Bekle bizi SüperLig!

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by DadasTrobzonLee View Post
    Abi transferler ve hazırlık dönemi çok iyi.Bekle bizi SüperLig!
    Lig zor geçer Şampiyonluk iddiasıyla başlamıyoruz sezona,umarım gelecek vaadeden oyuncular patlamayı yapar ve sezonun süprizini yaparız

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Thumbs up Ptt 1.Lig Başladı

ZORLU ŞANLIURFA MAÇI İLK 11'İMİZ

İLK HAFTA TAKIMIMIZ KENDİ SAHASINDA ÇOK İYİ BİR OYUNLA 3 PUANLA LİGE MERHABA DEDİ

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

32.dk da 10 kişi kalmamıza rağmen güzel bir oyunla öne geçtik,rakipte eksilince güzel bir 3 puan geldi.

Kayserispor oyunun büyük bölümü bir kişi eksik oynamasına rağmen 3 puanı getirecek golü bulamadık.Güçlü bir takım Kayserispor.

Lige iyi giriş yapmıştık fakat 2 haftadır galibiyete hasretiz.

güzel başlamışız devamı gelir umarım.
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    güzel başlamışız devamı gelir umarım.
    Teşekkür ederim,nasıl başlanırsa öyle gider derler ya umarım o şekilde olur.
    FM12'de bu forumda kariyer yayınlamıştım en son 10 yıl süren KSK kariyeri umarım öyle uzun soluklu olur..

Transferler ve hazırlık dönemi çok iyi geçmiş. Ligede iyi başlamışız. Başarılar hocam

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Teşekkür ederim,nasıl başlanırsa öyle gider derler ya umarım o şekilde olur.
    FM12'de bu forumda kariyer yayınlamıştım en son 10 yıl süren KSK kariyeri umarım öyle uzun soluklu olur..
    inşallah uzun soluklu olur. bende boluspor ile aynı şekilde devam etmeyi düşünüyorum. 3 sezondayım bakalım neler olacak.
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Denizli ve Alanya galibiyetleri çok iyi geldi.Fakat Denizli maçında genç solbek Kabanza'yı kaybettik.Kupada 1461 Trabzon ile eşleştik. Kupa tamamen ikinci planda yedek takımla çıkmayı düşünüyorum.Gereksiz maç kalabalığı olduğunu düşünüyorum. Tüm konsantrasyonumuz ilk 6 için.

Antalyaspor çok iyi bir ekip. Diarra'yı durduramadık maçı 1-1 e getirdik ama bizden çok daha iyi takımdı Antalyaspor.

başarılar abi takipteyim

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kaans98 View Post
    başarılar abi takipteyim
    Teşekkür ederim Kardeşim

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default Alsancak Stadı Üzüyor !

Alsancak Stadı'nın İzmir Futbol Tarihinde yeri çok önemlidir.Neredeyse tüm izmir takımlarının ortak kullandığı bir staddı döneminde. Daha sonra Altay kiraladı 49 yıllığına ve diğer kulüplere de kiralık olarak veriyordu stadı. Atatürk stadı da var İzmirde hem de eskiden 80 şimdi ise 70 bin kişilik. Ama Alsancağın yeri ve atmosferi başkadır. Ve takımlar rakip takıma daha rahat baskı kurabildikleri için Alsancağı isterler hep.

Ama gençlik spor müdürlüğü o kadar sahipsiz bıraktı ki izmirdeki stadları resmen çürümeye terkettiler. Ardından İzmir'de Karşıyaka ve Göztepe'ye iki stad sözü verdi devlet. Karşıyaka Stadı için tam girişimler başlayacak Karşıyaka Belediyesi eski Karşıyaka Stadı'nın yeri çok merkezi burda stad olmaz diye projeyi durdurma kararı aldı. İşte sen misin bunu yapan Devlette bir ekip gönderdi ve Alsancak stadının çürümesinden kaynaklı yıkılma riski var diye stadda tüm organizasyonları durdurma kararı aldı ve İzmir stadsız kaldı.

Şimdi ben bunları neden anlattım. Karşıyaka'da bu sezon oynayabilmek için Yeni Buca Stadını gösterdi federasyona. Oyunun da database ine baktım 01.07.2017'de ancak kendi stadımıza kavuşabileceğiz yani Yeni Karşıyaka Stadı.

İşte bu Yeni Buca Stadın'da bu hafta konuk edeceğimiz takım stadın ve ilçenin sahibi Bucaspor

Aslında İç sahada ama deplasmanda oynadığımız Bucaspor ile puanları paylaştık. Oyunun sonuna doğru direkte patlayan topumuz ve Ahmet Arı'nın çift sarıdan atılması oyunun kader anlarıydı.Lider Buca'yı deviremedik.

Genel hatlarıyla şuana kadar ki gidişatımız kötü değil ama daha iyisi de olabilir.Önceden de demiştim her ne kadar yönetime orta sıralar hedefi versekte amacımız PlayOff'lara kalmak.

Güzel gidiyoruz. Kontrollü oyun ile istediğimizi alabiliriz. İnşallah. Ben PTT 1.Ligde kontrollü oyun ile oynayarak ilerliyorum genelde.
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Güzel gidiyoruz. Kontrollü oyun ile istediğimizi alabiliriz. İnşallah. Ben PTT 1.Ligde kontrollü oyun ile oynayarak ilerliyorum genelde.

Biz de kontrollü oynuyoruz. Genel hatlarıyla taktiğim.

Türkiye alt liglerinde ve ingiltere alt liglerinde 4-4-2 veya 4-2-4 iyi işliyor bence diğer taktiklerde uyum sorunu olabiliyor.
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Türkiye alt liglerinde ve ingiltere alt liglerinde 4-4-2 veya 4-2-4 iyi işliyor bence diğer taktiklerde uyum sorunu olabiliyor.
    Bazı arkadaşlar 3 lü savunma da deniyor fakat ben 4 lü den vazgeçemiyorum.Kanat oyuncularının önemi çok bu tarz liglerde.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Kupa maçlarına tamamen yedek kadromuzla çıktık. Yedek oyuncularımız 1461 Trabzon karşısında başarılı olup turu geçse de yine bir karadeniz ekibi Samsunspor'a diş geçiremedi ve kupadan elendik. Güçlü Samsunsporla kupa maçından 3 gün önce oynadığımız PTT 1.Lig maçında 1-0 mağlup duruma düşmemize rağmen pozitif futbolla güzel bir geri dönüş gerçekleştirdik.Bunun dışında Adanaspor deplasmanında da aldığımız 3 puan çok önemliydi.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim güzel gidiyoruz.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar dilerim güzel gidiyoruz.
    Teşekkür ederim

Vay Bizim Alpino Gelmiş Hoş Gelmiş

Yine mi Karşıyaka Diyeceğim de Valla Karşıyaka Kariyerlerini de Özlediğimden Bu Sefer Başarılar Dileyeceğim

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Vay Bizim Alpino Gelmiş Hoş Gelmiş

Yine mi Karşıyaka Diyeceğim de Valla Karşıyaka Kariyerlerini de Özlediğimden Bu Sefer Başarılar Dileyeceğim

Çok sağol kardeşim bakalım açtık yine dayanamadık KAFKAF'la baya bir uğraşacağız

Sayfa 1 / 24 12311 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri