Sayfa 2 / 29 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 868 sonuç

Konu: GÖZTEPE 12 Yıl Sonra Yuvamıza Döndük.Hedefimiz Şampiyonlar Ligi

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

lige süper baslamısız afrikaya bak afrıkaya yada doğu asyaya bak japonlarda ucuz oluyor ve ınanılmaz forma sattıyor

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Şampiyonluk için tebrikler,lige de iyi başlamışız
    Teşekkür ederim hocam inş bu form devam ederde takılmadan çıkarız

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    lige süper baslamısız afrikaya bak afrıkaya yada doğu asyaya bak japonlarda ucuz oluyor ve ınanılmaz forma sattıyor
    Hocam Gözlemcilerimizi artırır artırmaz afrikaya göndericem yabancı sınırıda kalkıyor zaten. Bildiğiniz seviyemize uygun oyuncu varmı hocam ?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

11.Hafta

12.Hafta

13.Hafta

ss alamadım

Göztepe 3 - 0 Elazığ

14.Hafta

15.Hafta

16.Hafta

17.Hafta

18.Hafta

Puan Durumu

Oyuncu Verileri

Genel bir değerlendirme yaparsak Takım beklenilenin üstünde performans sergiliyor ama kadromuz da gayet kaliteli her takımı yenebilecek güçte.Bir iki takviye yapmayı düşünüyorum.Transfer sezonu başladı bir oyuncu aldık Adana Demirspordan bütün para oraya gitti.Süper bir regen çıkarmış Demirspor bütün parayı verdik maaşını 100 yaptık 3 büyüklere gitmesin diye bakalım beklenilen verimi verebilecekmi. İskandinavyadan acayip oyuncular buldum ama bu sezon alamam takip listesine aldım. Seneye kadromuza katak istiyorum.Önerilerinizi bekliyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

bende butun ligler acıkk afrıka ligleri editor datayla ekledim sende aynı oyuncular cıkar mı bilmiyorum ama bir liste yapayın sizede veririm isim

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    bende butun ligler acıkk afrıka ligleri editor datayla ekledim sende aynı oyuncular cıkar mı bilmiyorum ama bir liste yapayın sizede veririm isim
    Saolasın hocam bende daha süper lige çıkmadan avrupa dışı gözlem olmuyor

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer Sezonu

Transferde sadece takviye yaptık yedek kadroyu güçlendirdik diyebilirim.Halilin sakatlandığı zaman erkut onun yokluğunu aratmadı bu maçarada yansıdı.Hüsnü ise AdanaDemirsporun genç Yeteneklerinden biri Gs ve Fb istiyordu biz iki katı para iki katı maaş vererek aldık 8 10 gol attı yanılmıyorsam.Fazla bir transfer yapmak istemedik hem para yoktu hemde kadro uyumunu bozmak istemedim.

19.Hafta

20.Hafta

21.Hafta

22.Hafta

23.Hafta

24.Hafta

25.Hafta

26.Hafta

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

30.Hafta

31.Hafta

32.Hafta

33.Hafta

34.Hafta

Puan Durumu

Bizimle beraber Pttye çıkan Yeni Malatyaspor da Süper ligde.Keramet bizde değilmiş çalışınca oluyormuş.

Oyuncu Verileri

Devre arası yükseleceğimi anlamıştım ama şampiyon olacağımı kestirememiştim doğrusu bizim için sürpriz oldu.Şampiyonlukta Bertul Kocabaşın etkisi büyük.Yeni sezonda fazla rotasyona gitmeyi düşünmüyorum ama gidede bilirim birazdan başlayacağım yeni sezona ama bu sene daha çok Yardımcı ekip ile ilgilenmek alt yapıya önem vermek istiyorum.Tesislerin kalitesi düştü geliştiremiyoruz başkan para yok diyor.Ztkda grupdan çıkıp 4.turda elendik.

Bir düşüncem var ama bir türlü hayata sokamadım bir pilot kulüp bulup genç türk yetenekleri alıp yetiştirmek istiyorum ama başkan pilot kulüpde bulamıyor bunu ilerleyen yıllarda gerçekleştirebilirsem süper olacak.

Yeni Sezonda Hedeflerimiz

* Ligde Kalmak

* Genç Oyuncu Yetiştirmek

* Mali Durumu Düzeltme

*Yardımcı Ekibi Kaliteli İsimlerle Doldurma

Yeni Sezona Akşam Başlayacağım.

>>>>>>>>>>>>

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonluğa Taraftarımızın ve Başkanımızın Tepkileri

Yeni Sezonda Başlangıç Bütcemiz

Bütçe az ama elimizdeki kiralık oyuncuların bonservisini almayı başardık.

Transferden İlk Görüntüler

Yeni Sezondan Beklentiler

Sözleşme

Yeni Sezona yavaş girmeyi düşünüyorum.Transferleri akıllıca yapmayı boşa para harcamayı düşünmüyorum.Yabancı sınırı yok ama yabancı trasferine abanmayacağım. Akşama Detaylı Bir Şekilde Yeni Sezon Hazırlıklarımızı Paylaşacağım.

2 Sezonluk Oyun Durumu

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Hocam tebrikler çıkmışız SüperLige dikkatimi çeken KAFKAF nerede ?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam tebrikler çıkmışız SüperLige dikkatimi çeken KAFKAF nerede ?
    Hocam üzülme ama ilk sene düştü Karşıyaka

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Tebrikler Hocam. Bizimkiler affetmemiş 2-0
    ADANA DEMİRSPOR

Tebrikler .Bolu da playoff da kaybetmiş galiba.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

2 Sezonda Şampiyonluk Güzel Bir Altay'lı Olsam da Başarılar Göztepe'ye Ama Çok Uçmasını da İstemem

Bu Arada Afrika Olsun Asya Olsun Amerika Olsun Her Yere Gözlemci Göndermek Zorunda Değilsin En Büyük Gözlemci Sensin. Afrika'yı Asya'yı Özellikle Sen Gözlemle Ben 3 Sezondur Gözlemliyorum Dikkatimi Çeken Oyuncuları Not Ediyorum. Sana da Tavsiye Ederim

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Fena olmuş

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Tebrikler Hocam. Bizimkiler affetmemiş 2-0
    Sizinkilerden bir oyuncu aldım hocam on numara Profilini paylaştım bak istersen Hüsnü

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Tebrikler .Bolu da playoff da kaybetmiş galiba.
    Aynen Hocam Senin takımda çıkamadı o sene

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    2 Sezonda Şampiyonluk Güzel Bir Altay'lı Olsam da Başarılar Göztepe'ye Ama Çok Uçmasını da İstemem

Bu Arada Afrika Olsun Asya Olsun Amerika Olsun Her Yere Gözlemci Göndermek Zorunda Değilsin En Büyük Gözlemci Sensin. Afrika'yı Asya'yı Özellikle Sen Gözlemle Ben 3 Sezondur Gözlemliyorum Dikkatimi Çeken Oyuncuları Not Ediyorum. Sana da Tavsiye Ederim
    Oyuncuları aramaya çalışıyorum hocam. Ama takım uçmaya başladı söyliyim onu

Fena olmuş
    Aynen hocam bir derbi yapamadık ama bekliyoruz

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Süper Ligdeyiz

Bu sezon küme düşmemeye çalışalım diye yola çıktık ama takım inanılmaz üstü bir başarı gösteriyor.Devre arasına kadar bu formla gidersek.Avrupa vizesi alabiliriz.Transferde yaşlı genç ayrımı yapmadım takımımıza yarar sağlayacak oyuncularla anlaşma sağladım.İlk sezonda yenemiyorsan yenilme felsefesini benimsedim.Transferde çok fazla oyuncu almadım önceden kiralık oyuncuların bonservisini aldım bazı yerli yabancı oyuncularda kiraladık ve takımımızı kurmuş olduk.

Transferler

Medya Bizi Küçümsüyor

Teknik Heyetin Beklentileri

Fikstürümüz

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

4.Hafta

5.Hafta

Genel bir değerlendirme yapalım.Takım çok iyi oyun oynuyor bunun en büyük payı ise forvet hattında Bertul ve Camara harika performans sergiliyor.Yenilmemek çok önemli bizim ligimizde.Deplasmanda da yenilmemek için oynuyorum.Bu formun nasıl ilerleyeceğini bilmiyorum çok önemli 2 oyuncumuz sakatlandı bakalım maçlara nasıl yansıyacak.Maçları oynuyorum ilk devreyi de paylaşıp uyurum

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

6.Hafta

7.Hafta

8.Hafta

9.Hafta

10.Hafta

11.Hafta

12.Hafta

13.Hafta

14.Hafta

15.Hafta

16.Hafta

17.Hafta

Puan Durumu

Transfer döneminde 3 oyuncu ile anlaşma sağladık.

Oyun Durumu

Genel bir değerlendirme yapalım.Takım ilk seneye göre iyi ilerliyor ama sıralamaya bakarsak düşme tehlikesi de tam anlamıyla geçmiş değil.Bertul bir sakatlık geçirdi ve neredeyse bitti ikinci devre onu oynatmayı düşünmüyorum.Avrupa vizesi bu dönem zor gibi.O bir yana ilk onda bitirirsek iyi.Yönetime ikinci devre orta sıralarda bitiririz sözü verdik.Bakalım neler olacak son 4 maçtır mağlubiyet alıyoruz .Biran önce toparlanmamız lazım.Takımda hala para yok.Ne tesisleri geliştirebiliyoruz nede hala pilot kulüp bulabildik anlamış değilim . Ztk da da yine çeyrek finale çıktık rakip GS bakalım eleyebilecek miyiz? Benden Bu günlük bu kadar

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

İlk devre itibariyle puan tablosunda baya iyi yerdeyiz..

Yaya Sanogo'yu Görmeyeli Bayağı Özlemişiz 2 Sene Önce Ne Gelişiyordu Be!

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

İlk devre itibariyle puan tablosunda baya iyi yerdeyiz..
    Aynen hocam ama 2 3 maç galip gelince insan umutlanıyor Avrupa vizesi için zaten daha erken katılırsak averaj takımı olurduk.Ztk ya ağırlık verdim bakalım orda ne yapacağız.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Yaya Sanogo'yu Görmeyeli Bayağı Özlemişiz 2 Sene Önce Ne Gelişiyordu Be!
    Aynen hocam 13 de de 14 de de iyi gelişiyordu bu seride ikinci alışım ama kiralık bu sefer bonservisi yüksek alabilirsek bizim için çok iyi olur . Genç forvetimiz de iyi gelişti bir sanago olma konusunda ilerliyor

Abilerim yönetim kurulu bir türlü pilot kulüp almıyor nedeni ne olabilir 50 kere sordum ? Benim için pilot kulüp çok önemli ne yapabilirim ?

Güzel gidiyoruz .Transferlerde güzel olmuş.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

18.Hafta

19.Hafta

20.Hafta

21.Hafta

22.Hafta

23.Hafta

24.Hafta

25.Hafta

26.Hafta

27.Hafta

Puan Durumu

Genel bir değerlendirme yapalım.Avrupa Vizesi hayalinden bu sezon vazgeçtik gibi ama her şey olabilir.Takımın formuna güvenmiyorum . Gs ye dört atıyoruz Konya dan 3 yiyoruz istikrar yok gibi ama genel hatları ile maçlar iyi gidiyor.Yaya Sanago dan istediğimiz verimi alamadık.Defans hattında kime güveneceğimiz aklımı karıştırdı. Kadro uyumu iyi ama bir değişiklik şart oldu.Ztk da yarı finale çıktık finale göz kırptık daha ikinci maçı oynamadık.Kupayı kazanırsak müthiş bir başarı olur.Bakalım neler olacak.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Güzel gidiyoruz .Transferlerde güzel olmuş.
    saol hocam ama form tutturamadık transferlerden de verim alamadık ama acayip yetenekler buldum seneye kadromuza katmaya çalışacam akşam profillerini atarım

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Kötü seri başladı mı bitmek bilmiyor ama Gs maçı çok sağlam olmuş

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Kötü seri başladı mı bitmek bilmiyor ama Gs maçı çok sağlam olmuş
    aynen hocam çok doğru söylüyorsun bu sene bunu anlamış oldum planlama ile alakalı olsa gerek diğer taktikleri önceden ayarladım ama oyuncu profilleri uymuyor diye değişmedim hiç taktiği seneye böyle olmaz inş

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bu sezonu bitiricem şimdi önümüzdeki sezonuda bu gün sabaha kadar bitirmeyi umuyorum Finaller başladı ders çalışmak lazım bu gün maçları oynayacağım paylaşa bildiklerimide paylaşacağım bu hafta biraz yavaş ilrler mazur görün

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ziraat Türkiye Kupası

Grup Maçları

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

4.Tur

Çeyrek Final 1.Maç

Çeyrek Final 2.Maç

Yarı Final 1.Maç

Yarı Final 2.Maç

Veee Final Maçı

İlk 11 ler

Devre Arası

Maç Sonu

Ve Şampiyon olduk büyük bir başarı elde ettik.Grup maçlarını ve Çeyrek final maçlarını yardımcı teknik direktörümüz oynadı Gs yi eledikten sonra dümene ben geçtim Bjk nin de elenmesi ile Kupayı aldık.İlk sezon çeyrek final oynamıştık.Geçen sezon 4.tur da elenmiştik.Bu sezon Kupayı almayı başardık.Hedeflerimizden birini gerçekleştirdik Avrupa Vizesi aldık Ön eleme oynayacağızmı bilmiyorum ama iyi bir gelir elde etmiş olduk.

Bu sezonu kupa ile bitirmek gerçekten şahane.Ligde ise yedinci olduk.Kadroda ise bayağı bir rotasyona gitmeyi düşünüyorum.Maçları birazdan paylaşacağım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

28.Hafta

29.Hafta

30.Hafta

31.Hafta

32.Hafta

33.Hafta

34.Hafta

Puan Durumu

Oyuncu Verileri

Yeni Sezon Bütçemiz

Güzel bir sezonu geride bıraktık şimdiden önümüzdeki sezonla ilgili bilgiler verelim kadroyu Bayağı değiştireceğim.Formsuz çok oyuncu var umutlarımızı boşa çıkaran oyuncularımıza veda edeceğiz.Kiraladığımız bazı oyuncuların kiralık sözleşmelereni uzatmayacağım.Yaşlanan bir iki oyuncumuza yol vereceğim Birazdan profilleride paylaşırım.Kalecileride göndereceğim kaliteli bir yerli bir yabancı kaleci almak istiyorum.Önümüzdeki sezon umut bağladığım ve gelişimi göz dolduran oyuncumuz

Hüsnü

İlk Profili

Şimdiki Profili

Seneye kadromuzu değiştireceğim için büyük bir hdef koymuorum ilk on bizim için yeterli olacaktır. Tesislerimizi de iki kere Geliştirdik.

Altyapı tesislerimizi bu sezon geliştireceğiz ve kaliteli antrenörlerle anlaşma sağlayacağız.Kurumsallaşmış bir kulüp olma yolunda ilerleyeceğiz.

Oyun Durumu

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sezondan Geriye Kalanlar

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Gidecek Oyuncular

Bertul ve Sanagodan verim alamadık sanagonun kiralık sözleşmesini uzatmama kararı aldık.

Metin Depe Diouf ve Oğuzhan emeklilik kararı verdiler.

Timur form sağlayamadı.Pablo ise Yaşlandı kaliteli ama elimizde genç yetenekler ver gençlerin önünü açmak lazım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Gözlenen Oyuncular

Uygun koşullar sağlanırsa bir çoğunu kadromuzda görmek isteriz.

Sayfa 2 / 29 İlkİlk 123412 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri