Sayfa 5 / 29 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 868 sonuç

Konu: GÖZTEPE 12 Yıl Sonra Yuvamıza Döndük.Hedefimiz Şampiyonlar Ligi

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    başarılar averjla 2. olmak kötü olmuş bu seferki transferlerini bekliyorum
    Bizde bukadar beklemiyorduk ama transferler canavar çıktı Stopeeri bu sene Everton Arsenal falan istedi zor tuttuk elimizde Ama kiralık olan forvet oyuncumuz la anlaşamadık.Bu sene rotasyonda zor.Beleyeceğiz artık

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    AL grubu güzelmiş tam senin kafadan. ŞL başarı yakalarmıyız bilmem tahminime göre şl ilk turunu geçip ikinci turda elenip AL gidersin gibi geliyor hocam. Beni şaşırtırsan çok mutlu olurum. Transferler ve oyuncular önemli bir rol oynayacaklar.
    Bizede öyle geliyor Al de olur hocam tecrübe ve itibar katıyor şu an ilk yüz kulübün içindeyiz. Transferde yeterli olamadık kadromuz geçen senekinden kötü .

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Büyük Altay ile Göz Göz Kardeş Kulüp mü? Hacı Kan Çıkar Aklından Bile Geçirme İzmir'de Yüzyıl Savaşlarını Başlatan Neden Olur.
    Biz kendilerini süper ligde görmek istiyoruz ama bakacağız artık

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Yılın Oyuncusu

Transferler

Transferde tam bir fiyaskoyduk.Takımda para yok türk oyuncu kıtlığı yaşıyoruz.Kadro oluşturmada sıkıntı yaşıyoruz.İnş Sakatlık olmaz.

Süper Kupa

Penaltılarda boyun eğdik malesef.

Şampiyonlar Ligi 1.Eleme

1.Maç

2.Maç

Şampiyonlar Ligi Eniyiler Playoff

1.Maç

2.Maç

Gruplar

Bu sene şampiyonlar ligine katılarak büyük bir başarıya imza atmış olduk.Grupta sonuncu olmamak için çalışacağız.

Bir sonraki transfer dönemine kadar yedekte sadece 10 oyuncumuz var.Ne yapacağız hiç bilmiyorum.Sadece oyuncuların sakatlanmaması için uğraşacağız . Ztk da maçlara çıkabilecek kadromuz yok 14 yabancı 7 Türk var kadroda elenirsek üzülmeyeceğim bu sezon yanlış bir planlama yaptık bakalım neler olacak.

Senin Yönetim Uçmuş mu Bana mı Öyle Geliyor

ŞL'de Grupları İstiyor En Kötü Yalnız Porto Gibi Bir Takımı Elemişsin Yönetimi Bıraktım Senin Takım Uçmuş Harbiden

Bu Transferleri Beğendim Güzel Adamlar Almışsın Gerçekte Pek Bir Halt Edemese de Bruma Oyunda Fena Akıyor (:

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Senin Yönetim Uçmuş mu Bana mı Öyle Geliyor

ŞL'de Grupları İstiyor En Kötü Yalnız Porto Gibi Bir Takımı Elemişsin Yönetimi Bıraktım Senin Takım Uçmuş Harbiden

Bu Transferleri Beğendim Güzel Adamlar Almışsın Gerçekte Pek Bir Halt Edemese de Bruma Oyunda Fena Akıyor (:

Yönetim cidden çok şey istiyor ama para vermiyor hocam yerli transferi yapamadık sıkıntılı gidiyoruz oyunculara diyecek bişe yok gerçekten çok iyiler.Portoyu geçeceğimi bende beklemiyordum

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Oooo hocam Şampiyonlar Ligi hayırlı olsun

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Oooo hocam Şampiyonlar Ligi hayırlı olsun

Saol hocam darısı senin başına Hocam can yeşile bir bak derim malmöde regenmi reel oyuncumu bilmiyorum varsa almalısın forvet gibi gol atıyor

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

7.Hafta

8.Hafta

9.Hafta

Oyun Durumu

Maçlar normal seyrinde ilerliyor ama hep üstün olan taraf bizdik .Benim bişey dememe gerek yok istatistikler ortada takımlar kalemize şut çekmekte zorlanıyor.İyi gidiyoruz şimdilik.İnş devamı gelir.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Ege görmeyeli uçurmuşsun takımı Can Yeşil fena oyuncu. Enes de çok iyi gol atıyor. Colas a noldu Enes in yedeği mi?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam Colası bedava kiraladık Adamlar şimdi aylık 1M istiyor veremedik bizde

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam Colası bedava kiraladık Adamlar şimdi aylık 1M istiyor veremedik bizde
    Anladım fena gol atıyordu oda ama sıkıntı yok Enes var

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Anladım fena gol atıyordu oda ama sıkıntı yok Enes var
    Aynen hocam Enes baya iyi bizim lig için

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Yönetim boş konuşuyor hocam para verse icraat yapcazda vermiyorlarda yokdan var etmeye çalışıyoruz TR liglerinden nefret etmemiz 3. sebebi
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Yönetim boş konuşuyor hocam para verse icraat yapcazda vermiyorlarda yokdan var etmeye çalışıyoruz TR liglerinden nefret etmemiz 3. sebebi
    Hocam bir yönetim bir tane pilot kulüp bulamaz mı ya bizi bile kursa göndermiyor para da var cimri bunlar Bu seriden sonra kimse Tr liginden zevk alamıyacak sebebide yabancı oyuncular.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

10.Hafta

11.Hafta

12.Hafta

13.Hafta

14.Hafta

15.Hafta

16.Hafta

17.Hafta

Puan Durumu

Ligde çok iyi gidiyoruz.Devre arasını yine lider kapattık.Devre arası 2 3 yerli oyuncu almayı düşünüyorum.Birde yabancı bir forvet almayı deneyeceğim.Şampiyon olmamak için hiçbir engel yok.Şampiyonlar liginde Sürpriz yapamadık.3.Olduk.Benfica son Şampiyonlar ligi şampiyonuymuş bu arada.Elemelerde elediğimiz porto ile eşleştik.Bakalım Avrupa maceramız devam edecek mi?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonlar Ligi

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

Yolumuza Avrupa Liginden Devam ediyoruz.Göztepe Avrupayı Esir aldı.Çıkartamıyorlar bizi oradan.

Maçlara gelirsek elimizden geleni yaptık daha iyi olabilirdi 2 maça stopersiz çıktık bekler stoper oynattık ama bunlar bahane değil daha iyi olacağız inş.Avrupada porto ile eşleştik.Deplasmanda son şampiyona 5 attık ama yıkamadık efsane bir maçtı.Güzel bir tecrübe oldu bizim için.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler ve Profilleri

Kaliteli yerli oyunculara ihtiyacımız vardı.Nokta transferler yaptık diyebiliriz.Atıncı 2 yıldır istiyordum şimdi alabildik.Sinanı geçen yıldan beri izliyorduk bize gelmek isteyince onuda takıma kattık biraz tuzlu oldular ama bize çok iyi fayda getireceklerini tahmin ediyorum bekleyip göreceğiz.

Nesil
    2014

Transferler 10 üzerinden 8, gidişatta aynı puan Alim Öztürk'ü bu yıl bende aldım. Profili fena değil, Avrupa'da iyi işler yapmışsın, ŞL'den para gelmiş AL'den de itibar gelir. Lig zeten senin
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Enes'e nazar değdirdim galiba gollerini göremiyoruz. Sinan Kurt Tokat kariyerimde çok faydalı olmuştu içe kat eden ve sahte forvet rollerinde denemiştim. Yeni regen Taylor unu profili de çok güzel gözüküyor

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Transferler 10 üzerinden 8, gidişatta aynı puan Alim Öztürk'ü bu yıl bende aldım. Profili fena değil, Avrupa'da iyi işler yapmışsın, ŞL'den para gelmiş AL'den de itibar gelir. Lig zeten senin
    Saol Hocam Alden de elendik malesef

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Enes'e nazar değdirdim galiba gollerini göremiyoruz. Sinan Kurt Tokat kariyerimde çok faydalı olmuştu içe kat eden ve sahte forvet rollerinde denemiştim. Yeni regen Taylor unu profili de çok güzel gözüküyor
    Aynen hocam 2 3 hafta sakat kaldı ama devamı güzel geldi Bruma iş yapmadı satacağım sezon sonu .Taylor binevi colasın yerine gibi oldu aratmadı onu bakalım alabilecekmiyiz bonsevisini

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Avrupa Ligi

1.Ayak

2.Ayak

İlk Maç 6 at elen

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

18.Hafta

19.Hafta

20.Hafta

21.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

22.Hafta

23.Hafta

24.Hafta

26.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

30.Hafta

Puan Durumu

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

ZTK Final

Diğer maçları paylaşma gereği duymadım.Geçen seneki başarımızı tekrarlamış olduk.Çok mutluyuz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

31.Hafta

32.Hafta

33.Hafta

34.Hafta

Puan Durumu

Oyuncu Verileri

Şampiyon GÖZTEPE

Oyun Durumu

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hayal ettiğimiz şampiyonluğa sonunda kavuştuk. Dört büyüklerin saçmaladığı maçlarla şampiyon olduk da diyebiliriz ama fark eder mi? Gerçekten süper bir sezon geçirdik.Artık devamlılığını getirip Avrupa da başarılı olmamız lazım.Yurt Dışından güzel teklifler geliyor ama gitmeyi şimdilik düşünmüyorum.Başkanın tutumu değişmeli.Seneye de isteklerimi yerine getirmez ise gidebilirim.

Transfer Bütçemiz

Bu parayla neler neler yapılır

Yılın Menajeri

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer de Elimizdeki oyuncuları sattık dan sonra yerlerine oyuncular almayı planlıyorum.Yerli oyunculara önem vermeyi planlıyorum ama kaliteli oyuncu bulmakta zorlanıyoruz.Yabancılarda sıkıntı yok elimizdeki kiralık oyunculara tekrar teklif yapmayı planlıyorum.Brumayı da elimizden çıkarmayı hedefliyorum.Transferde hareketli saatler yaşanabilir.Bir tanede Yıldız statüsünde bir oyuncu almak istiyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Gol ve Asistler

Kardeşim tebrikler baştan aşağı okudum bu kadar kısa zamanda buralara gelmen çok iyi gerçekten büyük hocasın anlamadığım şey transfer bütçen düşük mü yoksa bana mı öyle geliyo.sadece bu yıl için değil genelde fazla bütçe vermiyo yönetim sanki?

Sayfa 5 / 29 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri