1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Pilot Kulüpler

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Default Pilot Kulüpler

Menajer kariyerinin ilk senesinde pilot kulüp için yönetimden istekte bulunduğunuzda bir kaç gün sonra cevap geliyor. İlk sene olduğu için yönetim kendi seçtiği bir kaç takımı size sunuyor, yani bu kulüp/kulüpleri yönetim kendisi seçiyor. Genelde menajeri olduğunuz kulübün ligi, lig pozisyonu ve itibarına uygun şekilde aynı lig ve ya diğer ligin alt takımlarından birini seçe bilirsiniz.

İlk 2 sezon yönetim pilot kulüp stratejisini böyle uyguluyor yani kısaca onların seçtiği pilot kulüplerle bağları kuruyorsunuz. Ve her sezon başlangıcında pilot kulüple olan sözleşme sezon sonunda bitiyor.

İki sezon kulüple güzel işler yaptığınızda normal olarak sözleşme uzatma kararı alıyor yönetim. Bundan sonra artık Pilot Kulübü seçmek görevi yönetimden size geçiyor. İstediğiniz ligden, istediğiniz kulübü seçe bilirsiniz ve yönetimden talepte bulunarak bu kulüplerin sayısını arttıra bilirsiniz.

Özellikle Hollanda, Hırvatistan, Belçika gibi liglerin üst takımlarıyla pilot bağı kurmak aldığınız genç oyuncunun gelişimi açısından oldukça iyi olur. Çünkü bu tür lig takımları hem çok iyi regen oyuncular çıkarır ve ileride bunları ala bilirsiniz hem de genç oyuncunuz başarılı altyapı tesislerinde yetişir, ligde ve avrupa kupalarında tecrübe kazanır.

Dinamo Zagreb, Twente, Anderlecht, AZ Alkmaar böyle kulüpler sırasında en iyileridir. Ayrıca Güney Amerika ligi kulüpleri ile de kurulan bağ sayesinde bu liglerde neredeyse her sezon yetişen potansiyelli oyuncuları kendi alt yapınızmış gibi keşfede bilirsiniz ve avrupanın güçlü kulüplerinden önce kadronuza kata bilirsiniz.
    ADANA DEMİRSPOR

Teşekkürler bilgiler için.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Teşekkürler bilgiler için.
    Rica ederim hocam. Güney amarikada inanılmaz yetenekler keşfettim.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Emeğine sağlık
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

hocam benim bir sorum olacak , Nazilli Belediyespor la kariyere başladım , ilk senemizde ligi şampiyon bitirdik ve PTT 1. lige çıktık , yönetimden pilot ve kardeş klüp istiyorum , gelen cevaplarda kaliteli oyuncuları para vermeden kiralayalım diyorum , yönetim izin vermiyor takım kiralıklardan oluşmamalı diyerek reddediyorlar , bonservis verecek zaten pek bi para da yok , + 100 bin euro maaş bütcem var , 300 bin euro da transfer bütcem , kimseyi de alamıyorum tabiki , bunlar yetmiyormuş gibi zaten kısıtlı olan elimdeki imkanlarla bulduğum personellerimi de ( mesela y.yargılama 10- pot. yargılama 10 olan bir gözlemcim vardı ) çok aman aman olmamasına rağmen sparta prag 2,200 euro tazminatla kadrosuna kattı , asistanım gitti , gözlemcilerimden 2si gitti , uzun vadeli sözleşmem olmasına rağmen bunları aşamıyorum neler yapabilirim??

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri