Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 59 sonuç

Konu: Yerli Porto Olma Yolunda |Bursa- Rize | 2.Sezon |

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Default Yerli Porto Olma Yolunda |Bursa- Rize | 2.Sezon |

Bir tarafa ligde şampiyon olmuş ve aynı başarıyı tekrar yaşatmak, avrupa da ses getirmek ve kadrosunda sıfır yabancı politikası isteyen Barak Hocalı BURSASPOR

Diğer taraf da ekonomisini düzeltip, ligde dişli bir rakip olmak isteyen Ali Hikmetli RİZESPOR

Last edited by Ali Hikmet : 30.Mayıs.2015 at 18:46
    ADANA DEMİRSPOR

Başarılar Dilerim. Onaylanmıştır. Zevkli ve uzun bir kapışma olur inşallah.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam Hayırlı olsun baya zevkli olacaktır Takipteyim Hanginiz Hangi Takım

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Teşekkür Ederim hocam. Hatırlattığın için teşekkürler düzelttim
    ADANA DEMİRSPOR

Başarılar. Zevkli olacak gibi

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by kerim1990 View Post
    Başarılar. Zevkli olacak gibi
    Yorumlar için teşekkürler beyler inş. güzel bir kariyer olur
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Şenol Güneş Bursaspor'a imzayı attı

Bursa, A Milli Takım Eski Teknik Direktörü Güneş ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Bursaspor, A Milli Takım Eski Teknik Direktörü Şenol Güneş ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
    İmza törenine Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı ve taraftarlar da katıldı.

Güneş: "İddialı geldik" Yeni Politika ile Geldik ''

Şenol Güneş, Özlüce Tesisleri’nde Başkan Recep Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte taraftarla buluştu.
    1 yıllık sözleşme imzalayan Güneş, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
    Güneş, "Biz buraya iddialı olarak geldik. Aldığımdan daha iyi iş yapacağımı düşünüyorum" dedi.

Yeni Politika '' Yerli Bursa ''

Şenol Güneş '' Takıma yabancı takviyesi yapılmayacağını elindeki yabancı oyuncuları ise zaman içerisinde yerli
    oyuncular ile değiştirileceğini belirtti.

Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Transferden başlamak gerekirse Holosko ile kiralık sözleşmesini fest ettik. Yaptığım transferler sakatlanan oyuncuların yerineydi. 8 tane sakatlık yaşadım. Hazırlıklar fena değildi ama bu yıl zorlanacaz gibi.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014

TRANSFER GEÇMİŞİ

Enes ünal'ı 4,3 Milyon Euro'ya Roma'ya sattık ama yaşından dolayı sonraki yıl transferi tamamlanacak. Civelli'nin 6 aylık sakatlığından
    sonra sözleşmesini fesh edip yerine bir stoper aldım. Bir de sol açık alarak transferi tamamladık.

Bursaspor olarak yapacağım tüm transferler yerli olacak 2-3 sezon içerisinde tüm takımı yerli yapmayı planlıyorum

Dizilişimiz

Avrupa Ligi Ön Eleme

Avrupa Ligi Grubumuz

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler güzel. Yabancıları bitirme işi çok güzel olmuş hocam .Türkiyenin en iyi altyapısına sahip kulüplerinden biri Bursaspor. Çaykur Rizenin tek avantajı bu sezon tek kulvarda olması Bekliyoruz bakalım neler olacak

Nesil
    2014

Transferler güzel. Yabancıları bitirme işi çok güzel olmuş hocam .Türkiyenin en iyi altyapısına sahip kulüplerinden biri Bursaspor. Çaykur Rizenin tek avantajı bu sezon tek kulvarda olması Bekliyoruz bakalım neler olacak
    Öbürtürlü zaten iki takım arasında rekabet olmazdı diye düşünüyorum Bakalım Rize yabancı takviyeleri ile neler yapacak bende merak ediyorum

1-2-3-4-5.Hafta Sonuçları

İlk SS'ler de maç verilerini yanlışlıkla almamışım ama yenildiğimiz FB maçında
    tek pozisyon hatta dakika 1 gol 1 oldu sonrasında oyunu Fenerbahçe'nin ceza sahasına yıktık.
    Fakat maçı çeviremedik. Onun dışında AVrupa Ligine de kötü başladık

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Sırasıyla gelmek istersek ilk hafta gol pozisyonu çok yakalıdık yalnız hiçbirini değerlendiremedik malum 5 as oyuncum sakattı. Kasımpaşa maçında öyle poziyonlar olduki penaltı kaçırdık rakibe 2 penaltı verildi kırmızı kart oldu vs. Bursa maçı çok önemli bir maçtı kendi adımıza penaltı ile öne geçtiler ve haklı bir penaltıydı. 2. golleri savunmanın ayakda uyuması ile geldi ve macı domine ettiler. Sezonun en iyi oyununu gs oynamışızdır. Öyle pozisyonlar yakalıdıkki anlatılmaz yaşanır cinsden. Sonra ilk 3 puan ile tanışmamız oldu.

ADANA DEMİRSPOR

Bursa güzel başlamış. Rize de sakatlıklar geçince iyi olur inşallah.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Laz Uşağı Barok Devrine Karşı

Rize İçin Zor Bir Kariyer Olacak, Barış Mağrifetlerini Yine Göstermeye Başlamış. Her İki Takımada Başarılar Ama Barış İçin Bu Sezon Bence Çok Kolay Geçecektir.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bursa çok iyi başlamış zaten kadrosuda bayağı iyi.Rize birazcıkda fikstürün kurbanı gibi

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

@krasafcik , @BaGa TaRKaN , @olgunege75 Yorumlarınız için teşekkür ederim. Forumda yorum almak nehirde altın bulmaya benzediği bu sıralar bizim için iyi oldu. Fikstürümüz bayağa zor 4 büyük takımla sıralı maçımız var. Kadro istediğimiz gibi değil. Bütçem yok oyuncu alamadım gibi azı problemlerim var. Şuan küme düşme yerindeyiz yönetim orta sıralar dedi ileride bir çıkış yakalamak istiyoruz.

Hikayemiz fazla ilgi görmediğinden psd olarak paylaşamiyacağız. Ligin başı, ortası ve sonu olarak paylaşacağız malum ilgi olsa herkes mutlu olacak daha iyi sunumlar olacak vs. Kimsede olmayınca insan psd hazırlayası gelmiyor.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam düşmeyelim de ileride toparlarız Biz takipteyiz hocam

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

başarılar çaykur rizeyi destekliyorum ilk maçalrımız kötü ama çıkış yaşağıcağımıza eminim

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Bursa güzel başlamış. Rize de sakatlıklar geçince iyi olur inşallah.
    Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Laz Uşağı Barok Devrine Karşı

Rize İçin Zor Bir Kariyer Olacak, Barış Mağrifetlerini Yine Göstermeye Başlamış. Her İki Takımada Başarılar Ama Barış İçin Bu Sezon Bence Çok Kolay Geçecektir.
    Bursa çok iyi başlamış zaten kadrosuda bayağı iyi.Rize birazcıkda fikstürün kurbanı gibi
    Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    başarılar çaykur rizeyi destekliyorum ilk maçalrımız kötü ama çıkış yaşağıcağımıza eminim

Yorumlar için teşekkürler beyler Kariyerle ilgili bir iki bilgi vereyim. Bursaspor ile en büyük hedefimiz yerli oyuncular ile Avrupa'da kupa kaldırmak. Yabancı oyuncuların serbest kaldığı sezonda (2015-2016 sezonun da) bizim takımda tek bir yabancı oyuncu dahi kalmayacak. Bu bakımdan Rizespor akıllı hamleler yaparsa bizim geçiş dönemimizde ve kısıtlı yerli oyuncu havuzunda Bursaspor'u geçmemesi için herhangi bir neden yok.

Şuan 3 kulvarda mücadele ediyorum. Şampiyonluğun en büyük favorilerinden biri Bursaspor. Avrupa Ligi gruplarına kötü başlasakta gruptan çıkmayı başardık. ZTK'da hedefimiz kupayı kazanmak. Özetle mücadele ettiğimiz her alanda en yukarıyı hedefliyorum. Yorumlar için tekrar teşekkürler
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Bir de beyler şöyle bir durum var. Bursaspor ile ilk kez kariyer yapıyorum. Bu seride yapmış arkadaş varsa bilgi rica ediyorum. Bu sezon Şampiyonlar Ligine katılmaya hakkazandım. Ama benim yerime başka takımı aldılar Şampiyonlar Ligine, üstelik Mali durumu da toparladım. Takım ciddi bir şekilde artıya geçti. Sonraki yıl için kesinleşmiş bir cezası mı var? Çünkü ben oyunda mevcut sezonda takımı artıya çektim. Üstelik ilk yıl Avrupa kupalarına da katıldık ama dediğim gibi 2.yıl almadılar. Ve herhangi bir bildirim de olmadı. Nedeni ile ilgili.
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

2.Sezonda Cezası Var Bursaspor'un O Yüzden Normal Ama 3.Sezonda Yeniden Avrupa'da Boy Gösterebilirsin

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    2.Sezonda Cezası Var Bursaspor'un O Yüzden Normal Ama 3.Sezonda Yeniden Avrupa'da Boy Gösterebilirsin
    Çok koydu be 20 milyonluk gelirden olduk
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Sezon Özeti

Ligde en inanılmaz maç, FB ile oynadığım bu maç oldu.

Ligde son maça kadar şampiyonluk ümidimizi koruduk ama olmadı. Yine de Ligi
    beklentimin çok üstünde bitirdim. Hedefim ilk 4'tü

Josue çok çılgın işler yaptı.

Avrupa Liginde bir mucizeyi gerçekleştirip Kiev deplasmanından aldığımız 3 puanla gruplardan çıktık.
    Sonra güçlü Everton ile eşleştik. İlk maçta flim kopsa da ikinci maçta yinede herşey bitmedi dedik. İngiltere'de Everton'ı salladık ama yıkamadık.

Zaten bizi eleyen Everton Kupa'nın sahibi oldu.

Ziraat Türkiye Kupasında unutulmaz maçım ise evimde 2-2 berabere kaldığım BJK'yi deplasmanda 3-1 ile geçmem oldu.
    İlginçtir Şampiyon BJK'yi kupa'dan önce de 4-0 ile deplasmanda rahat geçtik ama yinede sezonu kupasız kapadık.

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam bence ilk sezon için çok güzel bir başarı olmuş tebrik ederim Avrupaya gidememek kötü olmuş Rize de 1 maçla kaçırmış al yi bakalım diğer sezonlarda neler olacak hayırlısı

Kara Kartal'ıma Bak Be Barok Devrinden Zaferle Ayrılmış Bu Günleri de Gördüm Ya Küme de Düşşek Gam Yemem

Josue Değilde Volkan Şen'i Fena Parlatmışsın Yanılmıyorsam Bende Şuan PTT 1.Ligde Oynuyor Kazım Kazım ile Beraber

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Kariyer hayırlı olsun. Çok iyi sezon olmuş iki takım içinde. Rize kıl payı AL yi kaçırmış. Bursa da çok iyi işler yapmış. Sadece Türklerle oynama fikri tam benlikmiş,ne güzel transferlerle uğraşma derdi yok

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Başarılar ikinize de çok zevkli bir ilk yıl olmuş..

Volkan Şen PTT'de mi Demişim Pardon 2.Lig'de Kartalspor'daymış Daha da Aşağılara Düşmüş

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Yorumlarınız için teşekkür ederim. İlk önce ekran görüntüsü koyamıyorum. İlk aldığım ekran görüntüleri kaybolmuştu dün yine aldım ve bir de ne görim sabah yoklar çok saçma bir şey ile karşılaştım. Bu gece yine alırsam bu mesajın altına koyarım. Sezonu yorumlamaya geçersek ligde ilk sezon küme düşme hattına bile girdik sakatlıklar bizi mahvetti. Transfer döneminde 2 oyuncu ile yollarımı ayırırken 2 oyuncu kiraladım. kiralıklardan biri ilk maçından 5 ay sakatlandı ve sezonu kapattı. İlerleyen maçlarda da Eren sol kanat oyuncum oda 5-6 ay sakatlanmıştı ve Ağustos sonu veya Eylül ayında iyileşecek. Ligin ilk yarısının sonları ve ikinci yarısı güzel bir giriş yaptık ve altıncılığa kadar yükseldik. Sonra hesaplama işine girdim ve 4. olmamız imkansızdı. ZTK kupasına hesabı katınca 5. olmam kasımpaşa yüzünden zora sokmuştu bu yüzden avrupaya gidemiyeceğimden oynamayan oyuncuları oynatıp para kazanalım dedim fakat Bursanın avrupaya gideceği sonradan kafama dank etti. İş işden geçmişti.

ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ben Transferleri merak ediyorum Biri yerli alacak full biri ne yapacak belli değil

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri