1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Yeni Sözleşme Veya Gitmek

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Default Yeni Sözleşme Veya Gitmek

Başlık ne koyacağımı seçemedim Bu anlatacağım şey sizde denediniz mi merak ediyorum tam da emin olmadığım yerlerde var. Oyuncunun kulüpten ayrılmak istiyor. Oyuncunun ile konuşurken Sana Uygun Fiyat Gelirse Satarım deyin. Oyuncunuza teklif geldi fiyatı yüksek tutun (yükseke fiyata giderse karınız bayaa iyi) . Oyuncu gitmedi ve yei sözleşme istediler reddetin konuşmayı. Sonra üzülecek ve yeniden sizinle konuşmak iseyecek ve yine sana uygun teklif geldiğinde satacağım deyin hem fazla maş vermemiş olursunuz hemde sözleşmesini 1-2 ay sonra yapıp cüzzi bir maaş alırlar. Deneyen oldu mu merak ediyorum şu ana kadar. Aklımda ufak tefek soru işaretleri var bu sorunu beraber çözebiliiriz?
    ADANA DEMİRSPOR

Oyunu bayadır oynamıyorum patchle falan değiştirmedilerse, oyuncuya gelen teklifi reddedin, niye teklifi reddettin ben liverpool'da oynicaktım vs vs vs derse, o takımda ilk 11'e giremessin diyin en altta çıkıyor, oo anladım hocam çok sağol beni düşünmüşsün deyip mutlu mesut gidiyor

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Şu sıra oynadığım kariyerimde ilk olarak Villarreal ile başladım oyuna ve ilk sezon 4. bitirince ve ŞL'de çeyrek final oynayınca, oyuncular hep yeni sözleşmeler istediler. Dediğiniz gibi sürekli oyaladım, teklifler geldi reddettim vs derken 2. sezon takımda mutlu adam kalmadı ve ligi ortalarda bitirdim. Paradan kaçalım derken takım kötüye gidiyor ve yeni sözleşme alamayan oyuncu diğer oyuncuları da ateşliyor.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

öyle durumlarda oyuncunun gitmesi durumunda 2 tane seçeneğim oluyor. 1. oyuncunun takip ettiği kulüpte oynama isteğini " orada oynayacak süreyi bulamazsın" tarzında bir seçenek var, onu seçip oyuncunun yanıt vermesini beklemek (bana göre o şans %33 gibi) 2. oyuncunun yeni sözleşme istediğinde ise altta bir seçenek var (genelde yüzde yüz işe yarar) " Temsilcisini kovması hakkında konuş" şeklinde. takıma kendinizi kanıtladıktan sonra bu seçeneğin etkisi çok çok etkili oluyor. ve böylece hem performansdan hiç bir şey kaybetmemiş oluyorsunuz.

Bu tarz konusmalar bende hep ters tepiyor. Cogu kez oyuncu baska takima gitmek istiyorum dediginde hic bir türlü onu tutma sansim kalmiyor. Aslinda ona bictigim fiyatin cok altina satmak zorunda kaliyorum. Ters teptiginde takimin moralini cok fena dagitiyorlar. Takim kaptani geliyor bana cemkiriyor neden birakmiyorsun cocugu filan diye. Muhatap olmamak icin satiyorum ben. Sampiyonlar Ligi oynuyorum. Arjantinli müthis yetenek sol bekim tutturuyor ben daha iyi takima gitmek istiyorum diye. 2 sezon bu muhabbetle gecti, sözlesmesi bitince Ajaccio'ya gitti herif 2. lige.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Özellikle sizi seven oyunculara şu yanında ki arkadaşı bir kovar mısın?Seninle özel anlaşırız deyin temiz temiz oyuncuyla sözleşme imzalayın.3 kuruş düşürücem diye moralleri bozmayın.Sezon arasıysa sıkıntı olmuyor ama sezon için birbirlerini fişekleyebiliyorlar

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri