1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Potansiyel\Yetenek Değerlendirme

Default Potansiyel\Yetenek Değerlendirme

Arkadaşlar ben kendi profilimi oluştururken Potansiyel\Yetenek değerlendirmeyi bayağı bir düşürüyorum bunun ne gibi bir faydası var? Zaten gözlemleme işlerini gözlemcilerimiz yapmıyormu? Yanılıyormuyum diye sormak istedim.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Sadece görüntü amaçlı koyulmuş birşey örneğin aldığımız maaş gibi
    malatyAdana!

profil değerleriniz sadece görüntü olsun diye konulmuş arkadaşın dediği gibi bi de maaşı değerlendiremiyorz.Yıllardır bu var biraz yaratıcı olup o maaşı kullanabileceğimiz alanlar yaratılırsa çok iyi olur oyuna renk katar hep aynı çizgide gidiyor bu fm

Sadece Görüntü İçin Değil O Değerler Ne Kadar İyiyse İtibarın Ne Kadar Üst Düzeyse Diğer Takımlardan Tekliflerin Git Gide Daha Kaliteli Olmasını Sağlıyor. Ayrıca Maaşın da Değerlerin Yüksek Oldukça Daha da Artıyor Bu da Tazminatın Yüksek Olduğu İçin Kulüpten Kovulmanı Zorlaştırıyor.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

yüksek scouting yetenekleri, emin olmamakla birlikte, hakim olduğunuz liglerde oyuncuların yeteneklerini net görmeye yarıyor. 15-20 değil de 17 net gibi?

arkadaşların dediklerine ek olarak, kişisel özellikler varya kararlılık uyum disiplin fln.. onlarda oyuncuların sıze daha az sıkayette bulunmasına yada acıklamalarınıza daha cabuk ıkna olmalarına yarıyor kabaca anlatırsak.(ek bilgi )

peki bu özellikler yıllar ilerledikçe artış ya da azalış gösterebiliyor mu?. Ben henüz ilk sezonu bile tamamlamadım o yüzden görme şansım olmadı.

Ayrıca aldığımız staff için de bu geçerli mi sabit mi özellikleri yoksa coaching lisence olarak seviye atladıkça özellikler de gelişim göstermesi mümkün mü?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Sadece Görüntü İçin Değil O Değerler Ne Kadar İyiyse İtibarın Ne Kadar Üst Düzeyse Diğer Takımlardan Tekliflerin Git Gide Daha Kaliteli Olmasını Sağlıyor. Ayrıca Maaşın da Değerlerin Yüksek Oldukça Daha da Artıyor Bu da Tazminatın Yüksek Olduğu İçin Kulüpten Kovulmanı Zorlaştırıyor.
    Bu yorum doğru ama yanlış bir şeyler de var.

Maaş değerini bizler de istersek düşürüp daha uzun süreli kontratlar isteyebiliyoruz. Yani bu aşamada maaş değerinin yüksek olup olmaması sizin kovulmanızla alakalı değil. Hedefleri tutturup tutturamadığınızla ilgilidir. Eğer hedefler tutmuyorsa anında kovarlar aldığınız maaşa bakmazlar.

İtibarınız ne kadar yükseksse o kadar iyi kulüpten teklif geleceği de doğrudur.

Quote Originally Posted by ataJan View Post
    yüksek scouting yetenekleri, emin olmamakla birlikte, hakim olduğunuz liglerde oyuncuların yeteneklerini net görmeye yarıyor. 15-20 değil de 17 net gibi?
    Yanlış. Böyle bir şey yok. Bu işi diğerlerinin de dediği gibi sadece gözlemciler yapar. Bizim özelliklerimiz bu durumu etkilemez.

Quote Originally Posted by steave View Post
    arkadaşların dediklerine ek olarak, kişisel özellikler varya kararlılık uyum disiplin fln.. onlarda oyuncuların sıze daha az sıkayette bulunmasına yada acıklamalarınıza daha cabuk ıkna olmalarına yarıyor kabaca anlatırsak.(ek bilgi )
    Yanlış. İyi bir yaklaşım ancak yeterli değil. Kararlılık, Motivasyon ve Disiplin Seviyesi sadece ve sadece bizim antrenman derecemizi etkiler. Artık kendimiz de antrenör olarak görev yapabildiğimiz için bu değerlere dikkat etmek lazım.

Quote Originally Posted by mmllhh View Post
    peki bu özellikler yıllar ilerledikçe artış ya da azalış gösterebiliyor mu?. Ben henüz ilk sezonu bile tamamlamadım o yüzden görme şansım olmadı.

Ayrıca aldığımız staff için de bu geçerli mi sabit mi özellikleri yoksa coaching lisence olarak seviye atladıkça özellikler de gelişim göstermesi mümkün mü?
    Yıllar ilerledikçe aynı oyuncular gibi tüm personelin hem de sizin değerleriniz artıyor. Oyundaki her karakterde olduğu gibi sizin bir potansiyeliniz var ve ona eninde sonunda ulaşabiliyorsunuz. Ancak oyunun başında seçtiğiniz şey sizin CA'nızı belirliyor. Bu değer başarılar kazandıkça gittikçe gelişecektir.
    Sentugo.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri