Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 104 arası toplam 104 sonuç

Konu: "Sozopol Düşmedi, CSKA Şampiyon Oldu!"

Default Sezon 4 - Ne grup kaldı ne Avrupa Ligi

Sezon 4 - Ne grup kaldı ne Avrupa Ligi

Ligin ilk yarısını tamamladık. Bulgaristan "A" Ligi Fikstür Sonuçları;

7. Hafta
    Rakibimizi Kolay Geçtik.

8. Hafta
    Geçen Sezon bizi terleten rakibimizide farklı geçtik.

9. Hafta
    2-0 Geride başlamıştık. Dakika 72'yi gösterdiğinde umutlandık fakat 83te bizi yıkan gol geldi. Deplasmanda 3 puan kaybettik.

10. Hafta
    İntikamın soğuk yenen bir yemek olduğunu tekrar hatırlatalım istedik

11. Hafta
    Geçen sezon ligde liderliği kapıştığımız Ludogorets ile karşılaştık. Ah o Vutov varya ipten aldı bizi resmen. Kendisi Udinese'den kiralık takımımızda.
    Fiyat sorduk, Fiyat vermeden reddettiler

Çok iyi oynadık ama farkı bulamadık. Rakip nede olsa Ludogorets

12. Hafta

Ligin zayıf halkası olan ve bu sene yükselen Beroe'ye fark attık. Vutov yine şov yaptı
    Biz Sozopol ile yükseldiğimizde Beroe düşmüştü, Biz kovulduk Beroe geldi. Şimdi ise Sozopol düşme hattındaki yerini koruyor

13. Hafta

Geçen sezon zorlandığımız Botev'e bu sene farklı geçirdik

14. Hafta
    İlla takılmamız lazım ya. Takıla takıla Derbi'de takıldık. İlk defa Levski Derbisini verdik

15. Hafta
    Botev gibi diğer bir plovdiv takımını 3-1 lik skorla geçmeyi başardık.

16. Hafta

Buda bir yerel derbi olan sofia derbisiydi. Bu kardeşlerimiz bize ilk maçımızda nefes aldırmamıştı ve ligi lider götürüyorlardı.
    Şimdi ise orta sıralara kadar gerilediler.

17. Hafta

Geçen sezon yine bizi zorlayan bir takım kendileri. Maç kardeş havasında geçti. Ne biz yüklendik, nede onlar. 8. Dakikada kalecileri hata yaptı.
    Taç çizgisine yakın bir yerden serbest vuruş kullandı. Top orta saha yuvarlağında bizim adamımızın ayağına gelince yılın golünü atmış bulundu

18. Hafta

Geçen Sezon, Bulgaristan Kupası'nı elinden aldığımız rakibimize, 18. haftada takıldık. Neyseki kalemizde gol görmedik çünkü Antrenmanlarda
    As Takım kalecimiz sakatlanmıştı. Genç kalecide iyi iş yaptı. Belki gelecek sezon kalemizi ona emanet edebilirim

19. ve Sezon Arasına Girdiğimiz Son Hafta

90+3 de gelen Filipov'un golü. Kendisi genç arkadaşımız. Oyuna soktum gol attı
    Niye oynatmıyorsun beni hocam diye başımın etini yiyordu. Bu maçta 45'ten sonra kendisini dahil ettik nede olsa 4-1 öndeydik.
    Paçayı zor kurtardık vallahi

Bulgaristan Kupası

Bulgaristan Kupası'na da iyi bir giriş yaptık.

2. Ön Eleme Turu

Botev'i Darma dağın ettik.

2. Tur 1. Ayak

Şu istatistiklere bakarak diyebiliriz ki sizde maçın gidişatını anladınız.
    Vutov attı attı attı attı burda tutukluk yaptı ve birde üstüne sakatlandı.
    6 tane mutlak gol pozisyonu var ve rakip kalemize "Hiç" gelemedi bile! İnsaf yahu 2 tane daha atsaydınız bari.

2. Tur 2. Ayak

Kendi evimizde bu kadar rahatken atamadık, Geldik deplasmanda 5 tane yerleştirdik.
    Hep bu Vutov'un işi. Sakatlanacağı belliydi o zaman zaten

Yeni Sözleşme

Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kaldıktan sonra Canım Başkanımız hemen bir sözleşme yapıştırıverdi.
    Ne dediysek yerine getiren başkanımızdan bu sefer maaş bütçesinde ufak bir arttırım yapmasını istedik. Hiç itiraz etmedi direk yeni sözleşmeyi basıverdi

Şampiyonlar Ligi

O kadar karma karışık bir grup aşaması geçirdik ki Üzüldük, Umutlandık, Tekrar Üzüldük ama tam üzüldük.

Şampiyonlar Ligi 1. Grup Karşılaşması

Belliydi sonucun ne olacağı. En az "5" parolasıyla çıktık San Marino'ya kardeş geldik

Şampiyonlar Ligi 2. Grup Karşılaşması

Viktoria Plzen ile berabere kaldık. Oysaki müthiş oynuyorduk. 70'de golü bulunca ve
    Gelen fırsatları değerlendiremeyince agresifleşip kırmızı kart gören Georgiev yaktı bizi.

Şampiyonlar Ligi 3. Grup Karşılaşması

4-2 Önde olduğumuz maçı sen gel, Taktik hatam yüzünden 5-4 ver. Olacak işmi şimdi bu.
    Geride kalan sadece Viktoria Plzen'i yenip Avrupa Ligine Merhaba demek olacaktı.

Şampiyonlar Ligi 4. Grup Karşılaşması

Plzen'den puan alamadığımıza ve üstüne Porto'ya 4-2 den maç verdikten sonra moralim iyice bozulmuştu.
    Bu kez sahaya ben çıkmadım. Üzüntüden yataklara düştüm (Simülasyona oynattım)

Kahve yapmaya gittim. Geldiğimde ekranda bu sonucu görünce üzüntüm birden sevinçle birlikte patlayıverdi.

Maça gelmediğimi öğrenen talebelerim beni onurlandırdılar (maçı ben yapsaydım fark yerdik herhalde )
    Resmen Şoka uğradım.

Şampiyonlar Ligi 5. Grup Karşılaşması

Levandowski boş dururmu hemen 3'ledi zayıf takımı karşısında bulunca.

Bu karşılaşmadan sonra baktım Porto'da Plzen'i yenmiş. Porto'yu yenince 3. Sırada 4 Puan ile bulunuyorduk ve Plzen'in puanı sadece 1'di.
    Yenilsek Bile çıkıyorduk anlaşılan

Şampiyonlar Ligi 6. ve Son Grup Karşılaşması

Sen Viktoria Plzen'den 5 yersen bu gruptan nasıl çıkabilirsin ki. Böylesinede pes yahu. Dakika 15'te 2 olunca dedim gidiyor vallahi.
    72'de 3 oldu dedim eyvahhhhh hemen müdahele ettim ve gol ile karşılık verdik.

Ardından Plzen yüklendi biz taktiksel değişiklik yaptık ve sonucuna da böyle katlandık.

Elimizde ne şampiyonlar ligi kaldı nede avrupa ligi

Şampiyonlar Ligi "C" Grubu Puan Cetveli

Ligin Durumu

Kamp Planımızıda Türkiye'de yaptık

Ayrıca Şampiyonlar Ligi'nde Gol Yeme Rekoru Kırdık

Başkanımız son hızda devam ediyor.

Tesislerimiz Gelişti. Artık iyi oyuncular çıkarabiliriz umarım.

Yeni Tesis Durumu

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Takım bayağı golcü...Ligi süpürüyor...

Avrupa'da da bayağı gol atmışsın...

iyi iki stoperle Avrupa'yı toparlarsın...

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    Takım bayağı golcü...Ligi süpürüyor...

Avrupa'da da bayağı gol atmışsın...

iyi iki stoperle Avrupa'yı toparlarsın...
    Avrupa'da bi iddaamız kalmadığı için devre arası transfer döneminde transfer yapmayacağız. Belki göndereceklerimiz olabilir.
    Tesislerimiz düzeldi ve gelecek gençlere bir bakalım belki ordan biri çıkar ve dışarıdan masraf yapmadan kendi içimizde toparlayabiliriz

Ayriyetten hücum futbolunu sevdiğimden ve bu zamana kadarki serilerde neredeyse hep hücüm futbolu oynadığımdan bol gol atıyoruz fakat aynı zamanda'da bol gol yiyoruz
    Zaten defansif bi anlayış oturtamıyorum hiçbir türlü.
    Yediğimizden fazlasını attığımız sürece sorun yok

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam çok gol yemenin sadece stoperle ilgisi yok orta sahadaki oyuncuların rollerini değiştirebilirsin.Ligde iyi gidiyoruz.Şl de 3 . olsaymışız iyidi

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam çok gol yemenin sadece stoperle ilgisi yok orta sahadaki oyuncuların rollerini değiştirebilirsin.Ligde iyi gidiyoruz.Şl de 3 . olsaymışız iyidi
    Yaktı bizi Viktoria Plzen hocaaammm ... 5 atılır mı son maçta...

Ara Transfer Dönemi.

İkinci arkadaş daha aramıza katılmadı. Bekliyoruz katılsın diye.

Ofansif Orta Saha transferimiz

Fiziksel özellikleri iyi olmasa da gençlerimize koçluk yaptıracağız bu arkadaşa

Defans

Arkadaşlar Crash Dump hatası alıyorum, Transferlerden sonra save almıştım ordan devam edeceğim.

Kusura bakmayın lütfen
    Last edited by juxalente : 04.Temmuz.2015 at 18:26

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Litex'i yenersin iş biter... Takma kafaya

Litex'i yenersin iş biter... Takma kafaya
    Levski ve Litex'e 3'er puan verirsek şampiyonluk yalan olur

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Yeneriz onları şampiyon oluruz

Crash Dump aldım, önceki mesajları kaldırdım. transferlerden sonra tekrar devam edeceğim.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by juxalente View Post
    Crash Dump aldım, önceki mesajları kaldırdım. transferlerden sonra tekrar devam edeceğim.
    aynı hatayı bende aldım geçen...

göya orjinal oynuyoruz...

aynı hatayı bende aldım geçen...

göya orjinal oynuyoruz...

Sorma. Tatile aldım aynı günün bir öncesine kadar geldim. Devama bastığımda yine crash dump.
    Kariyerin kapatılması için ricada bulundum arkadaşlar kusura bakmayın lütfen.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri