1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: FM 15.3.2 Türk Milli Takımı'na Oyuncu Çağırma

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Default FM 15.3.2 Türk Milli Takımı'na Oyuncu Çağırma

Arkadaşlar merhaba.FM 15.3.2'de bu profilinde Almanya bayrağı olan oyuncuları milli takıma nasıl kazandırabiliriz? Milli takıma davet et seçeneği profillerinde görülmüyor.Ayrıca almanya kadrosuna da çağrılmamışlar.Yaşları küçük olduğundan olabilir mi ? Çünkü ben 17-18 yaşında çocukları A milli yapıp ilerde almanya'Yı seçmelerini engellemek istiyorum.Kısacası nasıl kazandırabilirim milli takıma var mı bunun bir yolu ?

Zaman Geçtikçe Milli Takım Davetini Kabul Ediyorlar Ben Emre Can'ı Yanılmıyorsam 22 Yaşında Çağırabilmiştim.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Zaman Geçtikçe Milli Takım Davetini Kabul Ediyorlar Ben Emre Can'ı Yanılmıyorsam 22 Yaşında Çağırabilmiştim.
    teşekkürler abi.almanya'ya kaçırmadan alamıcaz o zaman çünkü yaş 20-22'ye geldiğinde direk kapıyorlar

Almanya Milli Takımı Lisanssız Oynuyorsan Merak Etme Kaçırmazsın Bir Süre Sonra Hiçbiri Oynamadığı İçin Türkiye'yi Tercih Ediyorlar. Ama Alman Lisansını Kaldırıp Oynuyorsan Potansiyelli Oyuncular Sittin Sene Sana Gelmezler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Almanya Milli Takımı Lisanssız Oynuyorsan Merak Etme Kaçırmazsın Bir Süre Sonra Hiçbiri Oynamadığı İçin Türkiye'yi Tercih Ediyorlar. Ama Alman Lisansını Kaldırıp Oynuyorsan Potansiyelli Oyuncular Sittin Sene Sana Gelmezler.
    Lisanstan kastettiğiniz oyun lisansı mı? Değilse nasıl kaldırıyorsunuz?

Ben 2021 yılındayım Emre Can v.b futbolcuların hiçbiri herhangi bir milli takımda oynamıyor.

Ayrıca çift vatandaşlığa sahip gurbetçi futbolcular diğer milli takımı tercih etmemiş olmasına rağmen yabancı statüsündeler.

Bunları nasıl aşarız?

Sizin dediğiniz olay önceki fm sürümlerinde oluyordu. Son yabancı kontenjanı ile bu olay olmuyor. Gurbetçi hiç bir oyuncuyu alamıyorsun. Aynı şekilde Almanlarda bizimkileri alamıyorlar. Ortada kalıyorlar yani. Hollandalı gurbetçiler belçikalı gurbetçiler içinde geçerli. Güncellemede en sinir olduğum durumlardan biri bu oldu. Hiç bir şekilde de düzeltilme gereksinimi görülmedi. Artık yeni fm oyununda alıcaz gurbetçileri.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri