Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 39 arası toplam 39 sonuç

Konu: FM 15 | Burak Akmanoğlu Yaz Sezonu Transfer Yaması

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by bojan54 View Post
    haydaa o kadar transfer yaptık o kadar teknik taktik şeyleri ayarladım tam 3 4 saat oynadım oyunu. Saçma sapan yabancı kuralı eklemişsin oyuna. Maç kadrosunda kulüp tarafından yetiştirilmiş 4 oyuncu kuralı nedir? böyle bi kural mı var? o olay 28 kişilik kadroda var. Niye böyle hatalar yaparsınız anlamıyorum dünde başka yama indirmiştim aynı sorunu onda yaşamıştım.
    Editör'e bakıyorum da ben böyle bir kural girmemişim ki ..

Nesil
    2009
    Yer
    Sakarya

sen bu yamayı denedin mi kardeşim? keşke bana editörü göstereceğine oyuna girip ilk süper lig maçındaki maç kurallarının ekran görüntüsünü koysaydın. Diğer forumda belkide oda sensin bilmiyorum adamda aynı şeyi yapmış. Altta gösterdiğin kuralları girmiş bak kadro kuralı diyor otomatik maç kuralı olmuş o kural.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Yok kardeşim test etmedim ben yamayı şuan 8.Sezonu oynuyorum bu kariyer ile ve sıkıntı olmadı bende.Düzgün eleştirilere de her zaman açık olmuşumdur gelip burada ön yargı ile konuşacaksan hiç yazmasaydın keşke.Yok şu kişi o yamayı yapmış yok o bunu yapmış çok meraklıysan dostum onları kullan.Ben bu yama ile 8.Sezon'a geldim..keşke yapıcı eleştiriler yapsanız da insanların canını sıkmasanız..yok vakit kaybı yaşadım yok onu yaşadım.Ben bunu yaparken ne yaşadım düşündün mü peki ? Sabah dershane öğleden sonra staj ne olduğunu bilmeden etmeden ön yargılı konuşan insanları hiç sevmem hata olduysa da bunu düzgünce belirtenilirdin . Gereksiz yazdım istediğin yamsyı kullanırsın.

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

günceleme gelicek mi ?

Kullandığın skinin ismi nedir acaba bu arada yama içinde emeğine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ellerine sağlık Burak, güncellemeye devam
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    O konuda ayar yapılmıyor malesef keşke ayarlayabilsem
    Ayar yapılıyor ama biraz çetrefilli iş 9 maç saati belirlemeli, günlere endekslemeli ve maç önemine göre saat ayarlaması yaparsan fikstür onu otomatikman belirler.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by ReaList View Post
    Ellerine sağlık Burak, güncellemeye devam
    Quote Originally Posted by ReaList View Post
    Ayar yapılıyor ama biraz çetrefilli iş 9 maç saati belirlemeli, günlere endekslemeli ve maç önemine göre saat ayarlaması yaparsan fikstür onu otomatikman belirler.
    İlgin için teşekkürler abim ^^ ama güncellemeyi düşünmüyorum çok vaktim olmuyor şu aralar staj,dershane .. :/

Nesil
    2006
    Yer
    London

Maç kurallarındaki 3. kural gereksiz olmuş biraz çünkü maç kadrosuna zaten 11 yabancı sınırı var yani istesede istemesede ilk 11 de 11 den fazla yabancı olamaz ki

2. olarak @bojan54
    Burağın attığı resimde açıkca görünüyor ki 28 kişiden 4 ü türkiyeden 2 si alt yapıdan yetişmeli yazıyor bence bir sıkıntı yok, eğer sen başka bir yama kullanıyorsan o yama ile çakışıyor olabilir.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri