1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Hayatımda böyle golcü görmedim...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default Hayatımda böyle golcü görmedim...

Merhaba Arkadaşlar. 2006 dan beri FM oynuyorum ama ben böyle bir golcü görmedim. bu kadar özellikleri gelişiyormuydu bilmiyorum. ama hem özellikleri hemde kendisi müthiş. Aslında pek fazla beklentim yoktu arsenale alınca. ama her maç şov yapıyor. HERVIN ONGENDA...

Özellikleri öyle çok yüksek değil, bundan daha yüksek oyuncularım oldu.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

2035 nedir? Nasıl sabredebiliyorsunuz bu tarihlere kadar? Sıkılmıyor musunuz?
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Cengo View Post
    2035 nedir? Nasıl sabredebiliyorsunuz bu tarihlere kadar? Sıkılmıyor musunuz?
    bencede orjinal oyuncular gidince hiç zevk almıyorum oyundan.
    bide bu oyuncular regen. regen uzaylı gibi oyuncular çıkıyor zaten şaşılacak bişey yok onda. ama ben premier ligde gerçek oyuncuyla bukadar rekor kırdım bu oyuncuyla. haalada devam ediyorum yeni rekorlara

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Haklısın cidden.Ben de 2025li yıllara geldim ama cidden sarmamaya başladı.Yeni oyun açmaya da üşeniyorum nedense,belki yeni transferlerle oyun açarım diye.Ama regenler oyunun genelini ele geçirince nedense hiç tadı kalmıyor oyunun.

Nesil
    2009
    Yer
    Sakarya

bu oyuncuyu cidden ilk defa mı görüyorsun? fm 2010 dan beri hatırlıyorum bu adamı hep 14 15 yaşlarında oyunda gözüküyordu ve inanılmaz gelişiyordu bu seriyi daha oynamadım burda bile var mı bu adam bakalım gerçekte nasıl futbolcu olacak.

Fena adammış
    Yanlız üstteki regenler de felaket

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Thumbs up

Quote Originally Posted by bojan54 View Post
    bu oyuncuyu cidden ilk defa mı görüyorsun? fm 2010 dan beri hatırlıyorum bu adamı hep 14 15 yaşlarında oyunda gözüküyordu ve inanılmaz gelişiyordu bu seriyi daha oynamadım burda bile var mı bu adam bakalım gerçekte nasıl futbolcu olacak.
    bu adamı ilk defa görmüyorumda. bu kadar gelişeceğini bilmiyordum.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ben de regenler çıktıkça oyundan tat almaya başlıyorum. Çünkü gerçek oyuncularla oynarken gözüm kapalı istediğim mevkiye istediğim transferi yapıyorum ama regenler çıkınca araştırma yapmak zorunda kalıyorum.

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Ben de regenler çıktıkça oyundan tat almaya başlıyorum. Çünkü gerçek oyuncularla oynarken gözüm kapalı istediğim mevkiye istediğim transferi yapıyorum ama regenler çıkınca araştırma yapmak zorunda kalıyorum.
    Aynı şekilde, FM12 oynuyorum hala 2035 yılındayım, oyuncularıma, takıma kariyere o kadar alıştım ki yeni oyunlara geçesim gelmiyor

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Chivalry View Post
    Aynı şekilde, FM12 oynuyorum hala 2035 yılındayım, oyuncularıma, takıma kariyere o kadar alıştım ki yeni oyunlara geçesim gelmiyor
    Maşallah

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bana göre de eski oyunlar daha zevkli geliyor
    7

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

[MENTION=226522]ozan42[/MENTION]
    Bu adam insan değil kesin bilgi yayalım. Hadi onu geçtim hocam sen nasıl bir takım kurdun ki ispanyada 31 maçta 30 gol atan adamı kiraya vermeye devam edebiliyorsun. Tebrik ederim vallahi

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Kuzga View Post
    @ozan42
    Bu adam insan değil kesin bilgi yayalım. Hadi onu geçtim hocam sen nasıl bir takım kurdun ki ispanyada 31 maçta 30 gol atan adamı kiraya vermeye devam edebiliyorsun. Tebrik ederim vallahi
    Kariyerde ki asıl amacım oyuncu al geliştir sat olduğu için bu arkadaşta biraz sırasını bekledi sıra ona gelincede ortalıgı dagıttı tabi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    Kariyerde ki asıl amacım oyuncu al geliştir sat olduğu için bu arkadaşta biraz sırasını bekledi sıra ona gelincede ortalıgı dagıttı tabi.
    Herkes haddini bilecek diyorsun.
    Hoca gibi hoca

Takımının da katkısı büyüktür hocam bu adamın bu hale gelmesine bence.Sezona 6 maçta 0 golle başlayan Burak taktik değişince 15 maçta 12 gol oldu.Aynı Burak ama taktik değişince daha rahat pozisyon bulup daha rahat gol attı.Taktiğine acayip uyum sağlamış olabilir forvetin

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Herkes haddini bilecek diyorsun.
    Hoca gibi hoca

Takımının da katkısı büyüktür hocam bu adamın bu hale gelmesine bence.Sezona 6 maçta 0 golle başlayan Burak taktik değişince 15 maçta 12 gol oldu.Aynı Burak ama taktik değişince daha rahat pozisyon bulup daha rahat gol attı.Taktiğine acayip uyum sağlamış olabilir forvetin
    Estaf.. Aslında böyle profilde bir forvet hedef santrafor yani pivot santrafor harici her rolde verim alınır biraz abartı bir profili var.
    Bu kariyerimin bir bölümünü şu konuda paylaşmıştım istersen bakabilirsin.
    http://forum.turksportal.net/vb/show...=1#post2729430
    http://forum.turksportal.net/vb/show...=1#post2736566
    http://forum.turksportal.net/vb/show...=1#post2736625
    http://forum.turksportal.net/vb/show...=1#post2736631

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri