Anket Sonuçlarını Görüntüle: Hangi Adana'yı Destekliyorsunuz?

Voters
17. You may not vote on this poll
  • Demirspor

8 47.06%
  • Adanaspor

9 52.94%
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 75 arası toplam 75 sonuç

Konu: Adana Derbisi Tüm Hızıyla Süper Lig'de | 2. Sezon |

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Tebrikler el ele bir üst lige

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Yorumlar için herkese teşekkürler beyler, kariyeri güncellemeden bir kaç bilgi vereyim. Hem şuanki kariyerimdeki ortağım hemde daha önceki kariyerlerdeki ortak arkadaşlarım. Kariyerimde ekstra başarılı olmamda kafalarda biraz soru işareti kalıyordu. @sentugo gibi bu oyunda rehberler yazmış bir arkadaşımız onunla yaptığımız Bursa - FB kariyerinde, benim için böyle birşey görmediğini söylemişti. Şuanki kariyerdeki ortak arkadaşımda aynı şeyleri söylüyor. Onun için kimsenin kafasında soru işareti kalmaması için nasıl bir kariyer oynuyoruz onu biraz açıklayayım.

1. Kariyerde oyun kuruluşunda editör kullanıma kapalı
    2. Oyun kurulumunda oyuncu özellikleri gizli ( Gözlem şart yani )
    3. Şuanki oyun karşı tarafta kurulu, yani hile yapmam için hacker gibi birşey olmam lazım onun dışında imkansız
    4. Aşağıdaki kariyer güncellemesini, başka biri güncellese belki bende acaba derdim. Çünkü bu kez durumu cidden abarttık Ama yukarıda belirttiğim ilk 3 madde hilenin imkansız olduğunu kanıtlıyor zaten, tüm bunlara rağmen kariyer kurallarında var olduğu üzere(Hile yapmak kural gereği yasak), oyunun save'ini oyunun kurulu olduğu arkadaştan talep edebilirler hem yöneticiler hemde diğer takipçiler

ŞAMPİYON ADANASPOR

Sezon öncesi ligin mutlak küme düşme adayıydık. Takımdaki eksikleri iyi analiz edip, iyi taktk iyi antrenman programı, oyuncu moral motivasyonları en iyi şekilde yaptığımı düşünerek rekor şekilde Şampiyon olarak STSTL'ye terfi ettik.

Kırdığımız rekorlar Ligin 1.haftasından sonra 33 maç üst üste yenilgi görmedik. 25 maç üst üste kazandık. En çok gol atan en az gol yiyen takım olduk. ZTK'da fgrupların ötesine çıkıp deplasmnada Kasımpaşa'ya haketmediğimiz bir mağlubiyet alarak elendik.

Güncelleme arkada kalmasın bir dünya uğraştım

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Teşekkürler
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

İnşallah seneye düşen olmaz,güzel bir sezon da seneye geçiririz.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

abi bildiğin hayvansın
    nasıl bir taktik anlayışın var
    maç içinde mi çok oynuyorsun takımla
    nasıl beceriyorsun anlamıyorum bilmiyorum ama
    helal olsun

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam tek kelime ile helal olsun çok çok iyi bir sezon geçirmişsin.Beraber çıkmanıza sevindim şimdi dahada heyecanlı olacak lig.Barak transferleri bekliyorum

6. Default

Gerçekten helal olsun. Not defterim elimde transferleri bekliyorum.

İki Adanayi da tebrik ederim. Özellikle turunculari inanilmaz performans sergilemis

8. Default

ADANADEMİR SPOR SÜPER LİGDE!
    Her ne kadar çok başarılı bir sezon geçirmesekte diğer takımların bizden daha
    kötü olması bizi bir üst seviyeye çıkarmaya yetmiş oldu.

Sezon özeti olarak sonuçlar bu şekilde..
    Umarız yeni sezonda daha başarılı bir sezon geçiririz.

9. Default

Quote Originally Posted by emirby View Post
    İki takımda çıkmayı hakediyor.Adanaspor'u tutuyordum,muhteşem oynuyorlar.
    Teşekkürler..

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    ilk 2 Adananın olsun
    Öyle oldu valla

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    El ele olmasa daha iyiydi ya neyse

Quote Originally Posted by emirby View Post
    İnşallah seneye düşen olmaz,güzel bir sezon da seneye geçiririz.
    İyi bir transfer dönemi geçirirsek sıkıntı yaşamayız inşaallah

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam tek kelime ile helal olsun çok çok iyi bir sezon geçirmişsin.Beraber çıkmanıza sevindim şimdi dahada heyecanlı olacak lig.Barak transferleri bekliyorum
    Barak bey insanlıktan çıktı iyice sormayın

Quote Originally Posted by Seti1903 View Post
    İki Adanayi da tebrik ederim. Özellikle turunculari inanilmaz performans sergilemis
    Teşekkürler.

Nesil
    2014

ilk etapta yerli transferini kapattık. 4-5'de yabancı takviyemiz olacak. Gelecek yabancılar kiralık olacak.

Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

El ele süper lig ellerinize sağlık tebrik ederim , Adana'nın transferleri cok yerinde olmuş İrfan Kahveci özellikle
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

iki takıma da tebrikler...

Adana Demir'in transferleri sağlam...

Adana'nın transferleri güzel.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bütün renkler size kalsın TURUNCU-BEYAZ bizim.

Ne zamandır girmiyordum ve kariyerlere bakınca Adanamın kariyerini görünce ilk buraya damladım. Deneyimlerimden bildiğim Adananın üst lige çıkma potansiyeli var. Tebrik ederim ilk sezondan şampiyonluk ise pek beklediğim bir şey değildi. O defansla nasıl 23 gol yedin orasını anlamadım. Hangi taktik dizilişi kullanıyorsun merak ettim. Abdullah Karmil-Fahri Akyol ve Merthan Açıl dan hiç verim alamadım. O yüzden hep ikinci sezonda onlardan kurtuldum. Atınç defansa iyi takviye olmuş. Bir de farklı bir datamı kullanıyorsun. Çünkü Thiago Bezerra kadronda yok. Deneme amaçlı az önce açtım ilk seçimde kadroda gözüküyor. Hem Sasha hemde son forvet transferin çok iyi olmuş. İkinci sezonda iyi bir yapılanma ile orta sıralarda bir yer edinmeni bekliyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Adananın transferler hep potansiyelli adamlar düzenli forma vermek lazım iş orada

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri