Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 60 arası toplam 60 sonuç

Konu: AC Milan / Cenker Güner

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Nigel De Jong ile yollar ayrıldı!

15 MN'a karşılık takımımızdan ayrılmak istediğini söyleyen De Jong'u, İngiltere'nin güçlü ekibi Newcastle Utd'a yolladık. 30 yaşındaki oyuncuyu bu fiyata satmamız gerçekten büyük bir iş oldu bizim açımızdan...

Kevin Wimmer / AC Milan da!

12.5 MN bedelle Köln FC'den renklerimize bağladık kendisini. Geçen seriden tanıdığım için bu seride de sıkıntı yaşadığım bölgeyi onunla canlandırmak istedim. Ödediğimiz ücretin 2-3 katını da versem hak edecek bir oyuncu olduğunu geçen seriden biliyorum o yüzden kafam gayet rahat.

Samuel Stefanik / AC Milan da!

1.5 MN'a 23 yaşındaki Slovak orta sahayı kadromuza kattık. Kaka'nın bölgesine yani AMC'ye rotasyon oyuncusu eksiğimiz vardı. Neden bilmiyorum ama profiline bakınca hoşuma gitti, transferi ucuza kapattık.

Bruno Peres / AC Milan da!

3 MN'a sağ bek rotasyonu için transfer ettik kendisini. İlk yarıda sağ bek için yedeğimizin olmaması bizi çok etkiledi en azından artık gayet sağlam bir sağ bek rotasyonumuz oluştu.

25 yaşındaki Brezilya'lı oyuncu gelecek dönemlerde o bölgenin As'ı haline gelebilecek yetenekte.

Bastian Oczipka / AC Milan da!

1.1 MN gibi inanılmaz ucuz bir fiyata AS sol bekimiz olacak oyuncuyu transfer ettik. Armero'yu hiç beğenmediğim için arayıştaydım yine eski öğrencilerimden birini hatırladım ve teklifi sunar sunmaz kabul edildi.

Frankfurt'u yönettiğim dönemde çok sağlam işler yapmıştı.

Niklas Stark / AC Milan da!

6.25 MN'a eksik kalan bölgemiz DMC için aldık. 19 yaşındaki Alman oyuncunun transferi bizi çok zorladı ancak kendisi de bize gelmek isteyince kulübü bonservis bedelini çok çok aşağı düşürdü.

De Jong'u 15'e satmıştık yerini Stark çok rahat doldurur hatta bana göre o bölgeye seviye atlatır. 9 MN'luk bir kâr mevcut.

German Denis / AC Milan da!

2.6 MN'a zayıf bölgemiz forvete takviye yaptık. Destro ile forma yarışına girmesi için yaptık bu transferi bakalık neler olacak?

Gayet güzel takviyeler yaptık takıma o sebeple ikinci yarıdan daha umutluyum. Orta saha ve savunma hattımız çağ atladı diye düşünüyorum...

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Seri şeklinde iyi galibiyetler alıyoruz,puan durumu ne şekilde şuan?

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Devre Arası / Hazırlık

Yeni transferlerin denenmesi açısından da bir hazırlık maçı yapmak istedik. 2. yarıya daha sağlam bir kadro ile başladığımız çok net ortada...

Beister'dan çok iyi hücum katkısı alıyoruz. Niklas Stark da orta alana baya bi hareket kazandırdı, topun olduğu her yerde kendisini görmek mümkün.

Spoiler: Oyuncu Puanları 

16-20. Hafta /Serie A

İtalya kupası Spezia maçının detayını altta tek haber olarak paylaşacağım o yüzden o maça değinmiyorum.

İkinci devreye bol gollü başladık ancak son 3 hafta durulduk. İnter, Udinese ve Fio maçlarında çok zorlandık kazanırken. İnter maçında Medel kırmızı yemeseydi eminim o maçın skoru o olmayacaktı...

M. Destro çok sağlam bir giriş yaptı. Son maçlarda da genel anlamda takımın silik görüntü çizmesi onu da etkiledi ancak yine de iyi performans sergilediğini düşünüyorum.

Spoiler: Bazı Maç Verileri 

1. Tur /İtalya Kupası

Yedeklerle çıktığımız maçta inanılmaz diri bir rakiple karşılaştık. Defans hattında bir tane mi hata yapılmaz?

Yedek ağırlıklı kadroyu ikinci devre başında lig kadrosuna dönüştürmeme rağmen paçayı kurtaramadık. Adamlar harbiden eledi abi diyecek söz yok.

İtalya Kupasına veda etmek nedense pek bi üzüntü yaratmadı.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

21-27. Hafta /Serie A

Bona, Kaka, Beister, D. Costa, Van Ginkel ve Wijnaldum gibi harika bi ofans hattına sahibiz. Bu 6 oyuncuyu da formda tutmamız en büyük artımız oldu.

D. Costa ligin ilk yarısında neredeyse maç yapmamıştı ancak 2. yarı gelecek sezon satmayı düşündüğüm için oynatıp biraz istatistik yapıp, değerini arttırmak istedim. Şuan geldiğimiz noktada kendisini satmama konusunda bi yanım daha ağır basıyor.

Juventus maçında inanılmaz eksik bir kadromuz vardı. Cerci, Menez, Honda gibi üçünün çıktığı maçları toplasak 10 maçı bulmayan isimleri oynatmak zorunda kaldık. Üstüne üstlük forvette Mosquito gibi henüz 19 yaşında olan oyuncumuzu oynattık. Buna rağmen o maçtan puan çıkarmasını iyi bildik.

Alta da o maçın verilerini koyacağım...

İstikrarlı bir gidişimiz var, yolumuzdan sapmıyoruz.

Spoiler: Juventus Maçı Verileri 

28-33. Hafta /Serie A

İlk devrede oynatmaya çalıştığımız hücum futbolu bu devrede daha iyi işliyor. Forvetlerin de katkısı bunun en büyük destekçisi oldu açıkcası.

M. Destro'nun bu performası sonrası alınıp, alınmayacağını henüz düşünmedim ama kalsa bile oraya bir üst düzey forvet daha alacağım. Kanatlarda uyguladığımız 6'lı sistemi orada da uygulayacağım, 2 forvetimizin formda olması bizi daha güçlü yapar.

Palermo maçının böyle olacağını biliyordum artık ligin son haftalarındayız ve küme riski olanlar daha iyi oynuyorlar. Biz onları deplasmanda ezdik ama bir türlü saçma sapan goller yemekten kurtulamadık.

Last edited by Kaka Leite : 18.Temmuz.2015 at 20:55

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

34-38. Hafta /Serie A
    [SIZE=2]
    Şampiyonluğumuzu ilan etmenin tadını çıkardığımız bir son 4 hafta oldu. İnter maçı şampiyonluğu ilan etme maçımızdı ve az daha şampiyonluğu kaybedecektik.

İnter maçında 80. dakika durum 0-0'dı. G. Denis penaltı kullandı ve kaçırdı.. Son umut bastırırken 89. dakikada ceza sahası dışından son dakika üçlüğü misali bir gol kaydetti.

O dakikada yenilen gol şokuyla Bona skoru 90 +2 de arttırdı ve şampiyonluğumuzu İnter'in evinde bi nevi kendi evimizde ilan etmiş olduk.

Bir sonraki SS'de şampiyonluğu Juve'nin nerede kaçırdığını göstereceğim. Son aşamaya kadar kafa kafaya geldik ancak onların nefesleri yetmedi.

Spoiler: İnter Maçı Verileri 

Kıran kırana bir yarış ve sadece 2 puan ile arkada bırakılan bir rakipten bahsediyoruz. Son ana kadar büyük heyecan ve istek yaşadık.

Juventus çok iyi işler yaptı gerçekten gönülden tebrik ediyoruz...

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

tebrikler.......

Tebrikler

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Tebrikler.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Juventus / Fikstür

Benfica maçına kadar bizim üstümüzde yer alıyordu Juventus. Juve bizden puanca da üstün durumdaydı ancak Benfica maçı sonrası 2 beraberlik, 1 yenilgi onları geriye düşürdü. Buna rağmen son haftaya kadar efsane bir geri dönüş ile açığımızı kolladılar ancak biz bu şansı onlara tanımadık..

Yılın Takımı / M. Beister

Fair Play Ödülü / AC Milan

Gol Krallığı / Tevez

Yılın Genç Oyuncusu / M. Beister

Yılın Oyuncusu / D. Costa

M. Destro / İstatistik

M. Beister / İstatistik

D. Costa / İstatistik

Kaka / İstatistik

G. Wijnaldum / İstatistik

Van Ginkel / İstatistik

G. Bonaventura / İstatistik

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

M. Destro / AC Milan da!

Yeni sezon planlamamızın ilk transferi, 24 yaşındaki İtalyan oyuncu Destro oldu. Roma kulübünün kiralarken koyduğu 16 MN'luk satın alma opsiyonunu gerçekleştirdik.

Bu sezon özellikle ikinci devrede çok şık goller atarak şampiyonluğun mimarlarından olmuştu.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

G. Bonaventura / Tottenham da!

25 yaşındaki İtalyan sol kanat oyuncumuz G. Bonaventura görüşmeler sonucu Tottenham'a satılmıştır. 4.5 MN'a alınan oyuncu 35 MN'a takımdan ayrılmıştır. Kaka'dan sonra şu takımda bağlılık oluşturan 2. isimdir kendisi benim için ama verilen fiyat gerçekten reddedilmeyecek düzeyde idi.

2-3 sezon sonra tekrar bünyemize daha uygun fiyata katmak istiyoruz kendisini ancak şu şartlarda satılmalıydı.

Milan da artık bol keseden para saçıp oyuncu alma devri bitti. Bize verilen bütçeye bizde oyuncu satarak katkı sağlıyoruz...

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Öncelikle tebrikler, transfer sezonu hareketli geçecek gibi..

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Kısa ama öz ve güzel bir kariyer oluyor. Milan sayende olması gereken seviyeye gelmiş.

​Transferler de iyi iş başarırsak,aynı performans ile şampiyonlar liginde yarı final görebiliriz.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Adil Rami / Real Madrid de!

29 yaşındaki Fransız stoper oyuncumuz A. Rami ile yollarımızı ayırdık. 20 MN'luk bir gelir sağladı kendisi bize ve kariyerinin en üst düzey imzasını attı. Umarız başarılı olur da zevkle izleriz kendisini...

A. Michelangelo / Verona da!

2 MN karşılığında kendisini eski kulübüne yolladık. Yedek tutmaya gönlüm el vermiyordu çünkü bana göre İtalya standartlarında iyi bir stoper, yedekte çürümesini istemedim.

A. Nocerino / Sampdoria da!

Yaşı sebebiyle kendisi ile yollarımızı ayırdık. 2 MN'luk bir gelir sağladı takıma ve yeni takımına kavuştu. Bu transferin yanında defans hattında geçen sezon yedek takımda yatan Alex'i de bonservis bedeli olmadan yolladık yanında.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

D. Costa / Shaktar da!

Kendisini son performansından sonra satmak istemiyordum ancak Valencia'dan gelen teklif sonrası red yanıtı vermiştim, bi anda ''neden yollamadın!'' tepkisiyle karşılaştım.

Bu tepkiden sonra takımda tutmayı kesinlikle düşünmedim ve eski takımı Shaktar'a 35 MN karşılığında sattık. Milan seviyesinde oynamak kafa yapmış olsa gerek ki böyle bir tepki verildi. Şimdi kendisini Shaktar da başarılar diliyoruz.

G. Wijnaldum / Porto da!

D. Costa da yaşanan durumun aynısını kendisinde de yaşadık. Her iki oyuncuyla da kontrat yenilemek dahi istedim ancak gitmek için baya istekli olduklarını görünce Bonaventura'dan bile vazgeçen birisi olarak pek üstüne düşmedim.

30 MN'a sattık kendisini.. D. Costa'dan 20 MN, G. Wijnaldum'dan 23 MN kâr ettik.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Transfer sezonu sende epey hareketli geçmiş dostum oyunculardan cok iyi kar etmişsin Bonaventura çok kaliteli bir isim onun boşluğunu kiminle dolduracagını merak ediyorum
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    Transfer sezonu sende epey hareketli geçmiş dostum oyunculardan cok iyi kar etmişsin Bonaventura çok kaliteli bir isim onun boşluğunu kiminle dolduracagını merak ediyorum
    Bona geçen sezon bi dönem sakattı o ara oraya G. Wij'i çekmiştim ve leblebi gibi gol atıyordu.Takımı baya değiştirdik açıkcası ben bile tanıyamıyorum

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

AC Milan / Gidenler'in Portresi

Burada paylaşmayıp sattığım isimlerde orada gözüküyor. Zambrano'yu 5.5 MN'a almıştık satarken 9 MN'luk bir gelir elde ettik kendisinden...

Paletta da 7 MN'luk bir gelir sağladı takımımızın bütçesine. Menez ve Honda'ya talip ararken çok kasmadım o yüzden alınan ücretler pek önemli değildi benim için...

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Simone Verdi / AC Milan

Genç oyuncuyu sportif direktörümüz Ralf Ragnick aldı. 1.1 MN'luk bir bedel böyle sağlam bir genç için gayet iyi bir ücret diyebiliriz..

C. Gentner / AC Milan

Kafamda planladığım sistemde takımda sayılı da olsa abi stilinde oyuncular da bulunmalı. C. Gentner rotasyon için alınan bir isim oldu açıkcası.
    Geçen sezon 34 maçta 7 gol 10 asistlik bir performans sergiledi takımı Stuttgart da. Almanya da yılın takımına da seçilen başarılı oyuncuyu 7 MN'a aldık.

N. Maksimovic / AC Milan

Torino'dan 4 MN'a satın aldığımız 23 yaşındaki genç stoper kadromuzun defans rotasyonu için aldındı. Fiyatının uygun olması ve oyuncunun çift yönlü olması en güzel nokta.
    Geçen sezon 30 maça çıkmış ve genel anlamda başarılı bir grafik çizmiş.

A. Bertolacci / AC Milan

Bu transferde Roma ile baya bi çekiştik ancak oyuncuya imza attırmayı başardık. Orta alan için çeşitlilik istediğimden dolayı genç oyuncuyu kadromuza 5.25 MN gibi uygun bir fiyata kattık.

Orta alanda beklenenden daha iyi oynayarak formayı daha çok giyeceğini düşünüyorum.

G. Pezzella / AC Milan

24 yaşındaki Arjantinli oyuncuyu Wimmer'ın yanına partner olarak aldım. 7.25 MN liracık harcadık bu transfere. River Plate'den transfer edilen oyuncu geçen sezon orada iyi işler yapmış. Burada da ondan büyük şeyler bekliyoruz...

W. Kannemann / AC Milan

Stoper bölgesi için rotamız Arjantin ligi oldu. W. Kannemann'ı da Arjantin milli takımında gördüm ve takımındaki performansı dikkatimi çekti. Kendisiyle 5 MN'a anlaşmayı başardık...

Pezzella ile birlikte forma kapma mücadelesi verecekler.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Hocam Bona'nın ve Douglas Costa'nın ayrılması sonrası yıldız transfer bekliyoruz

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Harry Kane / AC Milan da!
    ,
    22 yaşındaki, İngiliz forvet oyuncusunu 45 MN'luk bir bedelle kadromuza kattık. Geçen sezon 28 maç 8 gol 1 asist'lik bir performans sergilemiş bakalım bu istatistiklerin üstüne çıkabilecek miyiz?
    Spoiler: Oyuncu Profili 

Kevin Kampl / AC Milan da!

24 yaşındaki başarılı oyuncuyu Dortmund'dan 32.5 MN'a transfer ettik. Geride bıraktığımız sezonda 14 maçta 4 gol 3 asistlik bir performans sergilese de potansiyeli belli bir oyuncu. Parayı genel olarak bu şekilde genç ve potansiyelli oyunculara harcamak istedik.

İker Muniain / AC Milan da!
    ,
    22 yaşındaki, İspanyol oyuncuyu da renklerimize bağladık. Baya hareketli bir transfer dönemi yaşadık takımı neredeyse baştan aşağı yeniledik. Potansiyeli yüksek ve içlerinde en güvendiğim için olarak ön plana çıkıyor Muniain...

29.5 MN ödedik bu transfere de. Aldığımız isimlere güveniyoruz...

Paulo Dybala / AC Milan da!
    ,
    21 yaşındaki, Arjantinli yıldız oyuncuyu renklerimize kattık. Geçen sezon Serie A'da en çok dikkat çeken isimlerden birisiydi...

24 maç 18 gol, 6 asist'lik bir performans sergiledi. Bakalım bizde bu sezon neler yapacak ona da çok güveniyorum. 6.75 MN gibi cazip bir fiyata kaptık kendisini, Juventus bu transferde önümüze çıksa da oyuncuyu almayı başardık.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

İlk sezon için tebrikler. Transferler de güzel her alanda başarı bekliyoruz bu sezon.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Kampl'a ederinden fazla para vermişsin diğer transferler ise bomba..

Hocam Geçen seneki Monaco'dan sonra özlemiştim seni Yalan yok Forumda en sevdiğim kariyerler seninki oluyor.

Tapatalk

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Şampyionluk için tebrikler,transfer dönemi çok iyi geçmiş.Özellikle Kane efsane olmuş.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Transfer dönemi muhteşem geçmiş.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

İlk sezon zoru başarmışız. Yeni sezonda transferler şahane duruyor. ŞL'de en az Çeyrek Final görürüz.

Ayrıca taktiği ve oyuncu listesini paylaşırsan güzel olur
    Steam ID : byildirim04

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonluuk için tebrikler transferlerde çok hoş hocam

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Çok teşekkürler beyler. Ufak bir tatile çıktım, hafta sonu döneceğim. Kariyere hızla devam edeceğiz..

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri