Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 61 sonuç

Konu: Efsane Olma Yolunda; GALATASARAY

Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Başarılar ilk sezon için. Dinamo Moskova ve Atletico oyunun garip takımlarından. En kötü döneminde bile 6 atabiliyosun hayırlısı diyelim
    Teşekkürler. Deneyip göreceğiz

evet arkadaşlar kariyerime kaldığım yerden devam edelimm

İlk maçta yine belalım Kayseri Erciyesspor beni hüsrana uğrattı. Neleri denesekte olmadı zaten istatistiklerden de bellidir. Osmanlıspor'u rahat geçtik. Karabük maçında da aldım antrenörleri yanımda dedim beyler bu taktikle bizi avrupada sallarlar, bir çözüm bulalım bu işe düşündük taşındık, AMC yerine deplasmanlarda DMC'li oynayalım dedik. Demez olaydık Karabük 2-0 tane attı geçti acımadı.

Evet, Atletico deplasmanı vardı tabi benim ağzım yanmış, diğer taktikten ama bu kadar açık hücümla da gitmek istemiyordum. Ne kadar gitmek istemesem de klasik 4-2-3-1 hücüm taktiğimizle gittik. Maç başladı. Daha maçın başlarında frikikten attı, Atletico. Çat peşine telles büyük hata yaptı defanstan çıkarken pası rakibe kaptırdı. Üstüne birde Atletico penaltı kazanınca biz ne kadar debelensekte maç onların oldu.

Dinamo'da evinde City'i yendi nasıl bir gruba düştüm ben arkadaşşş

Gidişat pek iç açıcı değil.

4. Default

En azından AL garantiydi şimdi o da zora girmiş.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Gidişat pek iç açıcı değil.
    umutlar devam ediyor

Quote Originally Posted by LukasPodolski View Post
    En azından AL garantiydi şimdi o da zora girmiş.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    evimdeki maçları alayım yeter

Moraller bozulur gibi oldu ama tabi biz de pes etmek yok. Takımımıza ve taktiğimize güvenerek değişilik yapmadan ofansif taktiğimizle bursa deplasmanına gittik ve sonuç;

Üstüne bir de Konya'yı evimizde ağırladık amaaaa hiç misavirperver olmadık maalesef;

Evimizde Dinamo'yu ağırlayacağızzzz

ve Dinamo deplasmanında sonuççççççç

Dinamo galibiyetinden sonra moral bulan takımımız önce Eskişehir deplasmanına gitti. Eskişehir deplasmanın da zorlansakta geri dönüş yaparak zorlu deplasmanı atlattık. Sonra ki hafta evimiz de Akhisar'ı ağırladık Bruma'nın güzel performansıyla net bir skorla geçtik.

Ve gün geldi, çattı... Man.City deplasmanına gidecektik. Son 5 hafta da fire vermemiş, form da bir ekiptik. Umutluyduk. Maça Muslera-Isaac-Semih,Balanta-Telles önlerinde Pereyra,Romero sağ da Olcan solda Bruma ilerde Sneijder ve Burak ile maça başladık. Maçın daha ilk 10 dakikasında 2 tane frikikten gol yedik. Ve kendimi kaybettim adeta. Direktiflerden yürekli oynayın demem üzerine 30. dakikada maçı 2-2 yaptık. Fakat 35. dakikada tekrardan M.City öne geçti, yine bir duran topla. Skor 3-2 oldu ve ilk yarıyı böyle kapattık. İkinci yarı maça yine istekli ve deneyerek başladık. Ama duran top zaafımız bize 3 gol yememize sebep olmuştu derken kontradan 4-2 geriye düştük. Tekrardan skoru 4-3 yaptık. Gol ararken kalemizde bir gol daha görerek maçı 5-3 kaybettik arkadaşlar...

​City kötü olmuş.

Lig de kayıpsız devam etmekteydik. Evimizde Man.City'i ağırladık ve bizim için yine hüsran oldu o kadar pozisyon yaratmamıza rağmen şans yüzümüze gülmedi ve 1 i kendi kalemize ikisi duran toptan olmak üzere toplam 4 gol yedik. Matematiksel olarak şansımız devam etse de umutlar tükenmişti resmen şampiyonlar liginde...

Quote Originally Posted by emirby View Post
    ​City kötü olmuş.
    Son maç daha efsane.. :/

Umudumuzu korumak için son 2 maçtan biri olan Atletico'yu evimiz de ağırladık. Yine kalede Muslera bekte Isaac, Telles stoperde balanta,semih önlerinde pereyra, romero sağ açıkta olcan solda bruma ilerde sneijder ve burak. Maça dk 9'da Burak'ın erken golüyle öne geçtik. Hızlı ve atak oynayan takımım baskısını arttırdı ve dakikalar 34'ü gösterirken Bruma farkı 2'ye çıkardı. Akıllara ikili averaj geldi ilk maçta 3-0 yenilmiştim. Ve takıma cesaret verici takım konuşması yaptım. İlk yarı bu sonuçla bitti derken ikinci yarının başında Griezmann ikili averaj umudumuzu öldürdü derken Burak dk 59'da sahneye çıktı ve farkı tekrardan 2'ye çıkardı. Olcan ve Sneijder'inde iki gol atmasıyla maç 6-1'e geldi ve fark 5 oldu. Bu durumda ikili averajda At.Madrid'in önüne geçmiş olduk. Eğer City At.Madrid'i yener bizde Dinamo'yu yenerseeeek.... Umut fakirin ekmeği hesabı

Nesil
    2010
    Yer
    Yalvaç

Sunumda görselliği arttırırsan daha iyi olur bence.

Quote Originally Posted by burakdinc View Post
    Sunumda görselliği arttırırsan daha iyi olur bence.
    ne gibi dostum ?

Nesil
    2010
    Yer
    Yalvaç

Çok uzun yazılar yazıyorsun onun yerine görseller kullansan daha ilgi çekici olabilir diye düşünüyorum.
    Senin kariyerin senin kararın

Quote Originally Posted by burakdinc View Post
    Çok uzun yazılar yazıyorsun onun yerine görseller kullansan daha ilgi çekici olabilir diye düşünüyorum.
    Senin kariyerin senin kararın
    yorumunu dikkate alacağım dostum

Saygıdeğer okuyucular bilgisayarım kendi kendine güncellemeden sonra yeniden başlattı kendini... Save'imi de City'nin ilk maçından sonra kaydetmiştim oradan tekrar başlayacağım maalesef. Bayramdan sonra görüşmek üzere

Atletico dediğim gibi kolay yıkılıan bir takım,görselliği arttırman faydalı olur.

Arkadaşlar yukarı da dediğim gibi kayıt etmemiştim ve bilgisayar kendini güncellemesinden sonra otomatik yeniden başladı. Ve kariyerim Man.City ilk maçı sonrasından tekrardan başlayacağım. Kusura bakmayın.

evet arkadaşlar deplasmanda 1-5 gibi bir net skorla Trabzonspor'u geçtik.

zorlu Kasımpaşa deplasmanından 3-3 beraberliği son anda kurtardık.

evimizde ağırladığımız Man.City'i süper oyunla 4-2 mağlup ettik ve puanlarımızın eşit olması durumunda ikili averajla onlardan önde olabileceğimizi garantiledik.

süper ligde son iki haftadır beraberlikle ayrılıyoruz. Şampiyonlar Liginden yorgun dönmenin bedelleri...

her zaman ki bakış açımla ayak bağı olan kupada yedeklerimizi ısındırdık. 4-1

evimizde yenmeyi hayal ettiğimizi At. Madrid'e karşı süpriz mağlubiyet... :/

gol bulmakta sıkıntı çektiğimiz maçta yedek golcümüzle yüzümüz güldü. 1-0

yine bir kasımpaşa maçı yine bir gollü maç... 5-5

zorlu deplasmandan altın değerinde 3 puan... 3-5

Dinamo deplasmanından 3 puanla ayrılmamız ülkeyi bayram yerine çevirdi. At.Madrid'in de Man.City'i yenmesiyle gruptan ikinci olarak ayrıldık.

Grup sıralaması;

Şampiyonlar liginden moralli dönen Galatasaray, Türkiye Kupası'nda Antalya'yı yedek oyuncularıyla farklı geçti.

evimizde ağırladığımız Gençlerbirliği'ni de aynı skorla ankaraya göndermeyi ihmal etmedik...

deplasmanda gol yollarında zorlandığımız maçta rizeyi 0-1 geçtik...

süper ligde hız kesmeden evimizde Sivasspor'a 5 atarak aynı hızla evlerine yolladık...

Türkiye Kupasında deplasmanda malatya'yıda dörtledik. Aslında yedeklerin oynaması sebebiyle kupa iyi işe yarıyor...

bazı deplasmanlarda kiliti açmakta zorlanıyoruz ama benim has adamım romero ile antalyayıda geçtik.

kupada bu seferde evimiz de kasımpaşayı ağırladık ve bu sefer rahat geçtik. 4-1

ve süperlig maçları tekrar başladı... Kaldığımız yerden devam ediyoruzzz urfa'da net skor 1-3

fenerbahçe deplasmanına galibiyet parolasıyla gittik, öne geçtik, geriye düştük fakat beraberliği kurtardık... Maalesef yine fenerbahçe deplasmanında galibiyet alamadık...

Last edited by GsSoylarGs : 18.Temmuz.2015 at 22:22

Türkiye Kupası Grubunun Sıralaması;

Ligde ivmemizi iyice hızlandırıyoruz. Bu sefer Erciyes tabu mu yıktım ve farkla kayseriye yolladım...

Türkiye Kupası 4.Turunda zorlansakta 3-2 geçtik...

Kupada çeyrek finalde son anda avantaj sağlayan gol geldi...

süper lig de sıralamanın son hali; kıyasıya mücadele devam ediyor...

Ligde istatistikler;

Şampiyonlar liginde 1.tur eşleşmeleri sonuçlandı... Yine çok zor bir kura çektik arkadaşlar...

]

oyuncularımın istatistikleri;

devre arasında hiç bir transfer yapmadık, aslında bir yedek sağ açık lazım ama maalesef para olmadığı için alamadık... Biz de elimizde ki oyunculardan yeni pozisyonlar yarattık... Emre Çolak'tan sol bek, Vadala'dan sol açık gibi...
    Last edited by GsSoylarGs : 18.Temmuz.2015 at 22:33

evet arkadaşşlar kaldığıız yerden hızla devam edelim

karbükspor'u rahat geçtik...

Ligi hızlı birşekilde geçtikk

Şampiyonluk kutlamaları başlasınn

Lig'de oyuncu verilerii;

oyuncularımın istatistikleri;

Şampiyonlar Ligi'nde Chelssea çıktıktan sonra pek umudumuz yoktu ve sonuç;

Takım da diğer gelişmeler;

Yükselişimiz devam ediyor fakat istediğimiz hızda maalesef değil...

yeni sezona güçlü girmek istedik ve transferlerimizden bazıları;

yerli bir futbolcuya bu kadar para vermek ne kadar içimi sızlatsada;

Bu arada geçen sezon türkiye kupası performansımı vermemişim hemen şimdi göstereyim;

ard arda sürekli transfer teklifleri gelsede çoğunu reddetttik tabi ki ;

takımı her daim gençleştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Bu transfer döneminde Balanta, Telles ve Romero isimli oyuncularıma çok teklif geldi. Fakat ne olursa olsun onları takımda tutmamız gerekti ve tuttuk...

hazırlık maçlarımız biraz sancılı geçti...

asıl şoku ilk resmi maçımızda yaşadık.

Ligde ki sonuçlarımızzzzzzz ;

Şampiyonlar Ligin de yine zorr grubumuzzz;

Şampiyonlar Ligin de maçlarımız ve skorlarımızzzz maalesef ki üçüncü olduk...

​Umudumuz uefa kupası...

maalesef tutamadık elimizde..

Avrupa Liginde yine bir hüsran yaşıyoruz... Bu kadarına da pes vallahi...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri