Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 61 sonuç

Konu: Efsane Olma Yolunda; GALATASARAY

Default Efsane Olma Yolunda; GALATASARAY

Evetttt sayın okuyucular. Dolu dolu bir kariyer okumaya ve gözlemlemeye hazır mısınız ?
    CM01-02'yle başladım bu oyuna ve şimdi FM15'te ki deneyemimi aktaracağım.

29 Haziran 2014 günü Prandelli'nin şok istifasıyle boşalan göreve layik görülmemle birlikte; aldık şapkamızı önümüze baktık duruma. Evet bu takımın kısa hedeflerin de 4.yıldızı takmak vardı. Bu iş kolay bizim işimiz avrupa deyince Ünal AYSAL'ın gözleri parladı ve 1 yıllık sözleşmeyi imzaladık hemen.

Fakat başkan takımın bütçesi olmadığını öğrenince bir hayal kırıklığı oldu ama tabi vazgeçmek yok tabi. Ağlasakta sızlansakta transfer yapamadık

Onaylanmıştır. Başarılar Dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Bol şans...

Teşekkürlerrrr

Evvvvet arkadaşlar. Ünal Aysal'ı aldık karşımıza ''Başkan bize bütçe ver, bak sana sözler verdik ama bu iş bu bütçeyle olmaz'' dedik. Ama dinletemedik. Bize verdiği 230 k civarında bütçeyle hiçbirşey yapamayacağımızı anladık. En iyisi elden ne çıkarabilirsek kardır, dediiikk.

Kariyeri yazmaya karar verdiğimde birinci sezonu bitirmiş olduğumdan dolayı arkadaşlar ilk sezonu biraz hızlı geçeceğim.
    Transfer yapamadık. Ünal Başgandan para çıkmayınca bizde elimizde ki eritelim diye düşündük fakat talip pek çıkmadı. Elden çıkartabildiklerimizi çıkartmaya çalıştık.
    Hazırlık maçlarına başladık sonuçlar iç açıcı değildi. Bunda taktik anlayışında karar verememem de etkili oldu.

Evet bu sonuçlarda bende çok yıprandım ama sonunda taktiğimizi bulduk ve meyvesini aldık.

Taktiğimi de sizle paylaşayım arkadaşlar;

Çok açık hücüm içeren bir taktik ve tam benim kafa yapıma uygun bir taktik.
    Şampiyonlar Ligi grup eşleşmelerinde grubumuza Chelsea, Juventus ve Dinamo çıktı.
    Gruplar belli olunca şöyle dönüp Ünal AYSAL'ın yüzüne baktım. Kendi bile pişman olmuştu o bakışla transfer bütçesi vermediğine !

Evvvvettt bu sezonu yukarı da bahsettiğim gibi biraz hızlı geçiceğim çünkü şu an ikinci sezonumdayım.

Yukarıda da gördüğünüz gibi kimi maçlarda ezdi, kimi avrupa maçlarında ezildim. Hüsran yaşadık. Ama genel olarak takım bol gollü performans sergiliyor. En azından gruptan 3.olarak çıkabileceğimi sanarken hüsrana uğradık. Tabi bunun en büyük sebebi ilk maçımız böyle birşey var mı a dostlar ? Az kalsın Yılmaz Vural gibi dalacaktım, oyunculara.

Bu maçtan sonra zaten umudum kalmamıştı. Aldım yanıma oyuncuları maç öncesi dedim gençler durum ortada ağırlığımız lig. Şampiyonlar Ligi yalan oldu. Tabi oyuncular destekledi. Biz de o gazla yüklendik lige. Devre arasını da oyuncu almadan geçirdim. Malum durumları biliyorsunuz para yok.

Lig de nağmağlup devam ederken ilginç bir şekilde Kayseri Erciyesspor takımına takıldık.

Lig de Beşiktaş ile şampiyonluk yarışını sürdürürken onlardan yenilgi almamız bizi salladı ama yıkmadı. Zaten istatistiklere bakınca kimin hakkettiği ortaya çıkıyor.

Artık son 6 maç kalmıştı. Şampiyonluk için herşey bizim elimiz de idi. Beşiktaş'ın sadece bir puan önündeydik ve puan kaybetme lüksümüz yoktu.

Evet son altı maçın 6 sını da kazanarak şampiyonluğumuzu ilan etmiştik. Ama içerisinde bir maç vardı ki öldük öldük dirildik. Son gol de stadı tavaf ettiğimi söylüyorlar

Bu da puan durumunun son hali ;

Bir de sezonun flaş adamı. Vazgeçilmezim ligin son haftalarında her ne kadar nazar değip ayağını kırsada Olcaaaaan ADINNN;

Sezon bitti aldım karşıma teknik ekibi. Beyler bu devre arasını iyi değerlendirip, gerekeni yapmamız lazım dedim. Ve hemen araştırmalarımız sonucunda

Bu arkadaşları takımımıza ücretsiz almamız çok faydalı oldu, maddi açıdan.

ve işte beklenen transferlerim.

takimdan birçok kişiyle yolları ayırmaya çalışsam da piyasa ölmüş. Kimse yanaşmıyor...

Geç kalmışım ama başarılar;

Sneijder'ıda okutsaydın keşke onun mevkisinde çok genç ve ucuz yetenekler var

Nesil
    2010
    Yer
    Yalvaç

Başarılar. Yabancı sınırı yok mu? Transferlerde hep yabancılara ağırlık vermişsin.

Quote Originally Posted by juxalente View Post
    Geç kalmışım ama başarılar;

Sneijder'ıda okutsaydın keşke onun mevkisinde çok genç ve ucuz yetenekler var
    Dostum valla istediğim fiyatı vermediler aslında bende onu satmak istedim ama 4.5-5 milyon euro arası bir teklif geldi. Ben de o kadar ucuza vermek istemedim. Sonuçta oraya o tarz bir oyuncu almak çok maliyetli olabileceğini düşündüm.

Quote Originally Posted by burakdinc View Post
    Başarılar. Yabancı sınırı yok mu? Transferlerde hep yabancılara ağırlık vermişsin.
    Avrupa Birliği eklentisini koydum. Malum zaten yabancı sınırıda Türkiye'de kalkmışken

Bu elemandan büyük işler bekliyorum. Sneijder'in yerine düşündüğüm eleman. Özellikleri aynı olmasada en azından aynı mevkiler

Elim de kaldı Dany, Amrabat, Yasin, Hamit, Sercan ve bu tarz benim açımdan çöp adamlar. Gidin diyorum yüzsüzler kulüpte bulmuyor. en sonunda bıraktım direktöre bakalım o satabilecek mi...

her ne kadar yasini gerçekte sevsemde oyunda bir türlü sevemedim. Ki orada benim için Bruma yada Olcan'ı kesemezdi. Güle Güle Yasin...

Ayrıca arkadaşlar verdiğim bonservis bedelleri sizi yanıltmasın hepsi taksitli.

Bu sefer hazırlık maçları mükemmele yakın geçti. İstadiğimiz oyuncular tamamını alamadık ama kadro yeterli olduğunu gösterdi

Peşine Süper Kupa'da Beşiktaş'ı affetmedik.

Ligin ilk haftasında rakip Fenerbahçe! Önce Beşiktaş sonra Fenerbahçe ve tabi ki sonuçççç;

Güzel olmuş şampiyonluk gidişatımız gayet sağlam.Transferde çok zarar etmişiz.

Takımım hala gol yemeye devam ediyor ama ben daha fazla attığım sürece sıkıntı yok. Hücüm futbolunu seviyorum gönül ister ki daha az yiyeyim. Az yemeye çalışmaya başlasam bu sefer daha az gol atarım diye hiç dokunmuyorum.

Bu ilk haftalarda ki performansıma bakınca Ligin garanti şampiyonu olabileceğimi düşünüyorum amaç bu sene Şampiyonlar Ligi'nde en az Çeyrek Final oynamak. Gerçi bu yine bana gelecek gruba da bağlı. Ama sonuna kadar gitmeyi deneyeceğiz

Size ayrıca kadromun son halini atayım.

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Güzel olmuş şampiyonluk gidişatımız gayet sağlam.Transferde çok zarar etmişiz.
    Evet maalesef sattığımız oyuncular fazla para etmedi ama aldığımız oyuncular da hep taksitli umarım mali sıkıntı patlak vermez .

Bence yediğimden daha fazla atıyorum stratejisine güvenme,Avrupa'da kolay patlak veriyor.Bunun dışında kadro iyi gençleşmiş.

Bence yediğimden daha fazla atıyorum stratejisine güvenme,Avrupa'da kolay patlak veriyor.Bunun dışında kadro iyi gençleşmiş.
    Evet o konuda sana hak veriyorum o konu da kafam da bir fikir var bakalım ne olacak. Yorumların için teşekkürler sürekli beklerim.

Böyle bir şanssızlık, böyle bir bahtsızlık yok. Abdurrahim ALBAYRAK grubu görünce kalp krizi geçirdi. Ağlamak istiyorum.

Galatasaray kariyerlerini zevkle takip ederim,grup fazla ölümcül olmuş ama Atletico dirençsiz bir takım.Kendi kariyerimde ilk 20 dk'da 2 gol bulunca maç 7 gol gibi bir skor tablosuyla bitti.Bundan faydalanırsak gruptan çıkma olanağımız var.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

İlk olarak başarılar.İlk sezon için tebrikler.Transferlerde bayağı sağlam olmuş tebrik ederim.Gruptan çıkabiliriz evimizde kaybetmes isek en kötü 3.oluruz.

25. Default

Başarılar dilerim. Transferler çok iyi Pereyra çok faydalı oyuncu. İleride çok iyi paraya satarsin. Bilal rotasyonda is yapar. Balantaya zaten destan yazılır. Sneijder konusuna katılıyorum iyi paraya elden çıkarabilirdin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

26. Default

Geride kalmışım grup zor gelmiş ama imkansız değil. Benim grupların yanında kolay kalır. Bu kadro birbirine uyum sağladı mı kimseye acımaz ama ek bir taktiğin var mı avrupa için yoksa hücum dinlemiyorlar deplasmanda haşat ediyorlar takımı

Başarılar ilk sezon için. Dinamo Moskova ve Atletico oyunun garip takımlarından. En kötü döneminde bile 6 atabiliyosun hayırlısı diyelim

Galatasaray kariyerlerini zevkle takip ederim,grup fazla ölümcül olmuş ama Atletico dirençsiz bir takım.Kendi kariyerimde ilk 20 dk'da 2 gol bulunca maç 7 gol gibi bir skor tablosuyla bitti.Bundan faydalanırsak gruptan çıkma olanağımız var.
    Evimizde maç vermeyip Dinamodan iki maçta da galibiyet alırsak bu işi koparırız

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    İlk olarak başarılar.İlk sezon için tebrikler.Transferlerde bayağı sağlam olmuş tebrik ederim.Gruptan çıkabiliriz evimizde kaybetmes isek en kötü 3.oluruz.
    Teşekkürler. Hedef gruptan çıkmak ama dediğin gibi en kötü 3 şart.

Quote Originally Posted by LukasPodolski View Post
    Geride kalmışım grup zor gelmiş ama imkansız değil. Benim grupların yanında kolay kalır. Bu kadro birbirine uyum sağladı mı kimseye acımaz ama ek bir taktiğin var mı avrupa için yoksa hücum dinlemiyorlar deplasmanda haşat ediyorlar takımı

Yukarıda da bahsettiğim gibi Sneijder'e beklediğim ücreti vermediler. Ben de o paraya gideceğine bende kalsın dedim. Bu hucümla olmaz avrupada farkındayım çözüm bulduk gibi ama bakalım

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri