Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 55 arası toplam 55 sonuç

Konu: Yerliler İle Başarı Kovalamak | Sezon 2 [Galatasaray]

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Real normal ama çok iyi gidiyoruz

Real Madrid çok normal,ligde çok iyi gidiyoruz.Bu şekilde devam edersek,double kupa+1.eleme turunu görebileceğimizi düşünüyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

STSL 5-12.HAFTA

Her şey güllük gülistanlık giderken Beşiktaş maçı'nda 3-0'dan durumun 3-2'ye gelmesi beni kızdırdı ve maç sonu takımı bir güzel azarladım ancak ters tepki oluştu ve oyuncular sert tepki gösterdiler ve moral olarak kötü hale geldiler,şu an sıkıntılı bir durumdayım.

STSL 12.HAFTA PUAN DURUMU

ŞAMPİYONLAR LİGİ G GRUBU 2-6.HAFTA

Real Madrid maçında tatile gittim ve sonuç bu oldu,Yıldırım Uran'ın başarısıdır o maç veya şansıdır çünkü top oynamamışız.

ŞAMPİYONLAR LİGİ G GRUBU PUAN DURUMU

ZTK GRUBUMUZ BELLİ OLDU

ZTK A GRUBU 1.HAFTA

Ve enfes bir gol Beşiktaş'a...Sniper'dan..

Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam çok iyi gidiyorsun.Şl de gruplardan çıkmamız güzel olmuz.Sneijderin golüde harika

Hocam gayet iyiyiz türk politikası iyi olmuş. Başarılar

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Dzemaili benim oyunda da süper katkı veriyor. Uzaktan şutları %80 gol oluyo
    Steam ID : byildirim04

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Real maçı çok iyi olmuş

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Teşekkürler arkadaşlar,gayet güzel bir performans gösteriyoruz ancak takım içinde işler pek iç açıcı değil.

STSL 13-17.HAFTA

STSL 17.HAFTA PUAN DURUMU

ZTK A GRUBU 2-4.HAFTA

ZTK A GRUBU 4.HAFTA PUAN DURUMU

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE RAKİBİMİZ BELLİ OLDU !

İLK YARI OYUNCU PERFORMANSLARI

Bu kadar iyi bir ilk yarıya rağmen oyuncular mutsuz,niçin ? Alex Telles,takımdan ayrılmak isteyen Telles adeta isyan çıkardı.

TRANSFERLERİMİZ

Ali Yaşar (DL)

Türk Ryan Inniss (DC)

Zafer Yelen (AMC)

Paranteze aldığım kısımlar oynatacağım mevkiler*

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Telles'e sağlam bi sopa şart

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Zafer Yelen'i sanırım Sniper'a alternatif aldın. Teknik olarak iyi görünse de fiziksel olarak çökmüş görünüyor..

Telles'i de sat gitsin takımda huzuru bozanların işi olmaz

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Telles'i satacağım ama kimse istediğim teklifi vermedi,sezon sonu daha iyi bir ücrete gönderirim.En çok 7 milyon euro teklif ettiler,bende düşünmeden reddettim 10'dan aşağıya bırakmam Telles'i,Zafer Yelen ise şu an Sniper'ın alternatifi değil,Sniper sezon sonu yolcu,normalde yollamam ancak kariyerin şekli ve amacı nedeniyle göndereceğim.Tabi ki şimdilik Zafer ilk 11 düşünüyorum ama o mevkiye Sneijder'i sattıktan sonra Zafer'den daha iyi bir forvet arkası almak şart.

Zaferi beğenemedim ben,Atletico geçebileceğimiz bir rakip,kırılganlar.Ayrıca Telles'i satmamaya çalış.Kendi kariyerimde 4-5.senede dünyanın en iyi solbeki olmuştu.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

ZTK A GRUBU 5-6.HAFTA

ZTK A GRUBU 6.HAFTA PUAN DURUMU

ZTK 4.TUR MAÇI

Çeyrek finalde zor bir rakip geldi ama geçeceğimize inanıyorum

STSL 18-22.HAFTA

STSL 22.HAFTA PUAN DURUMU

ŞAMPİYONLAR LİGİ 1.TUR İLK MAÇI

Bizim için gerekli olan antrenörlük kursuna da başladık

Atletico beraberliği kötü olmuş,deplasmanda zorlanmayız umarım.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Altyapıdan çıkan oyuncularımız

İçlerinde en potansiyellisi Mehmet Güneş oldu ancak o da as oyuncumuz olacak kalitede değil ancak 3.sezon planlamam içerisinde alternatif olarak yer alıyor.

STSL 23-28.HAFTA

STSL 28.HAFTA PUAN DURUMU

Bu sezon ligde hiç takılmadık ve dananın kuyruğunu koparmaya geldik,bir galibiyet aldığımız durumda 4.yıldızı takıyoruz.

ŞAMPİYONLAR LİGİ 1.TUR RÖVANŞ MAÇI

Belki eleyebilirdik ancak evimizde maçı kazanamadığımız için çoktan umudumu yitirmiştim ki haksız da çıkmadım.

ZTK ÇEYREK FİNAL 1.MAÇI

ZTK ÇEYREK FİNAL 2.MAÇI

Gerçekten çok zorlandık bu turda,Beşiktaş gibi en zor engellerden birisini yedek oyuncularımla elediğim için mutluyum.

Yarı finalde rakibimiz kolay geçeceğimizi düşündüğüm Gençlerbirliği

Evet en düşük maaş seçeneği ile gönülden sevdiğimiz kulübümüzle 2019'a kadar sözleşmemizi uzattık.

Şampiyonlar Ligi'ne katılmayı garantiledikten sonra yönetim başlangıç bütçesini ayarladı.

TRANSFERLERİMİZ

İki transferde bonservis olarak çok uygun ancak Nuri'nin maaşı birazcık tuzlu oldu,burada benim pazarlıkta biraz acemi olmam buna neden oldu.

​Nuri'de Sinan da kaliteli oyuncular.Ligde ve ZTK'da çok iyi gidiyoruz.Double kupa gelir bu sene.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

STSL 29-34.HAFTA

STSL 34.HAFTA PUAN DURUMU

Söyleyecek bir tek laf dahi yok,efsane bir sezon geçirdik,daha fazla gol atabilirdik,tek sıkıntım o sadece onun dışında çok memnunum.

ZTK YARI FİNAL 1.MAÇI

ZTK YARI FİNAL 2.MAÇI

Kolay geçebileceğimi sandığım eşleşmenin ilk maçında beklenmedik bir mağlubiyet aldık ancak rövanşta as oyuncularımızı oynatarak olası bir sürprize engel olduk.

ZTK FİNAL MAÇI

Çok çok kolay geçti maç,final maçından öte,antrenman maçı tarzındaydı,bir anda cereyan etti her şey.

OYUNCULARIN SEZON PERFORMANSI

Armindo Bruma,Emre Çolak ve Sinan Gümüş'ten çok iyi verim aldığımızı düşünüyorum,onların yanında Selçuk İnan,Burak Yılmaz ve Wesley Sneijder çok büyük fark yarattılar,Goran Pandev,Blerim Dzemaili ve Alex Telles önemli katkı sağladılar,bunların yanında oynattığım bek oyuncularının hepsi beni tatmin etti,özellikle Tarık güzel bir performans gösterdi.Savunmada ise Semih çok fazla skor üretti.Engin Baytar ve Gökhan Zan benden şans buldular ve olduğu kadar iyi değerlendirdiler,tabi bazı oyuncuların iyi performansına rağmen kulüpte kalmaları zor.

Size de bir soru sorayım ayrıca,sizce Sinan Gümüş gelecek sezon ilk 11 oyuncusu olacak kalitede midir ? Onun bu istatistikleri nasıl ?

KİRALIK OYUNCULARIN SEZON PERFORMANSI

Sercan Yıldırım,Lucas Ontivero,Nordin Amrabat iyi bir sezon geçirmişler gibi duruyor.Bazı oyuncuları göndereceğim,bazıları takımda kalacak,bazıları ise tekrar kiralanacaklar.

YILLIK ANTRENMAN ÖZETİ

GELECEK SEZON HAZIRLIK BAŞLANGICI

Oyunculara uzun süre izin verdim,gerçekten iyi bir sezonu geride bıraktılar,bunu hak ettiler.

Sıra geldi artık,en zevkli yere,transfer...

Sezonu da güzel bir şarkı ile bitirelim

Çok kaliteli bir sezon,Sinan iş yapar diyorum ben.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

TRANSFERLER

Gelenler

Gidenler

Çok kötü bir transfer dönemi oldu,istediğim oyuncular çok pahalıydı,maalesef bu sezon hedefimiz Avrupa'da yok,ligde ise yine şampiyonluk.En kötüsü Sneijder'in yerini dolduramayışımız oldu.

Gelecek sezon için Bilal Başacıkoğlu'nu transfer ettik,15 Haziran 2016'da takıma katılacak.

KADROMUZ

Bruma erken gitmiş.Bilal hemen Bruma'nın yerini doldurabilirdi.Sneijderin yerinin doldurulamaması çok sıkıntı yaşatır.Bu sezon daha zorlanacağımızı düşünüyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bruma ve Telles çok ucuz gitmiş.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Daha önce galatasaray ile bir yığın kariyer yaptım.Olumlu,olumsuz nacizane görüşlerimi bildirmek isterim.Ligin tozunu attırmışsın,avrupada favoriyi gruplardan elemişiz şehrin diğer takımı abilerinin intikamını almış.Atletico güçlü bir takım gayet normal.Sneijder'i güzel paraya satmışız ama bence 1 sezon daha verim alınabilirmiş.Hele altyapından çıkan tekniği 17 olan arkadaşa (ismini unuttum) tutorial yaptırsa tadından yenmezdi.Yani sırf o yüzden bile tutulabilir.Maaş/yaş durumundan sanırım gönderdin.Bruma'dan inanılmaz verim almışsın hocam bravo.Bende sürekli sakatlanıp duruyordu.5 gol 5 asist gibi istatistikler yakalıyordu genelde.Yabancı kuralı var sanırım yerli oyunculara yönelmişsin.Bilal çok çok ucuza kapatılmış.20'den aşağıya alamıyordum.Velhasıl gidişat çok güzel.Biraz daha kaliteli maliyeti ucuz yabancı bulursan takıma güzel olabilir.Başarılar dilerim.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

HAZIRLIK MAÇLARIMIZ

ONUR KIVRAK GALATASARAY'DA !

Gelecek sezon kalemizi Onur'a emanet edeceğiz,tabi ki bu Muslera ile yolların ayrılması anlamına geliyor,umuyorum Muslera için güzel bir bonservis alacağız sezon sonunda.

TRANSFER VE MAAŞ BÜTÇEMİZ

ımgur'dan göremiyorum ama,Onur güzel transfer.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

TFF SÜPER KUPA

STSL 1-3.HAFTA

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE RAKİPLERİMİZ BELLİ OLDU

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri