Arkadaşlar ben Bimeks Alışveriş Merkezinden Orjinal FM 2014 oyununu aldım.Ama oyunun ürün Koduyla ilgili sorun çıktı.Bu konuda kendimce onlara mesaj attım.Ancak Büyük ihtimalle mesajı yanlış seçeneğin altına yazdığım için onlar bana geri donmediler.Bu konuda bana yardım etmenizi istiyorum.Yardım etmek için mesaj yazacak arkadaşlardan istediğim şu:
1.Öncelikle ben ilk olarak kendi yazdığım mesajı yazacağım.Bu mesaja bakmalarıdır.
2.Bu mesajla ilgili olarak Örneğin Mesaj yanlış kategorinin altına yazmışsınız.Şu kategorinin altındaki şu seçeneğin altında olması gerekiyordu.Ayrıca mesajın içeriği çok uzun olmuş.Şöyle olsaydı yeterdi.gibi cevap yazmalarıdır.
3.Eğer mümkünse benim mesajımı o dedikleri kriterlere uyacak şekilde yeniden yazmalarını veya kendilerinin uygun olacak bir mesaj yazmalarını istiyorum.
4.Aşağıda yazacağım mesajımda da göreceğiniz gibi ben mesajımı Türkçe yazdım.Acaba İngilizce mi yazmalıydım?İngilizce yazmam gerekiyorsa benim İngilizce seviyem ne bir mesaj yazmaya yeterli ne de gelen cevabı Türkçeleştirip anlamaya yeterli.O yüzden sizlerden biri benim ilk mesajımda yazdığım konulara Uygun olarak bir mesaj yazabilir mi?Bende o mesajı yazıp göndereceğim.Daha sonra gelen İngilizce cevabı da buraya yazarak sizlerden yardım isteyeceğim.
5.Son olarak işte gönderdiğim mesaj:
''Football Manager 2014 Ürün Kodu Aktifleştiremiyorum?
Kategori Purchases and Payments > The Valve Store - T-Shirts and Posters
 Print Question
 Kapat
Bu Sorunun İletileri
1 Sizin Mon, 20th Jul 2015 5:35 için yanıtlarınız
Ben Kapueraci.Bimeks Alışveriş Merkezinden Football Manager 2014 oyunu aldım.Oyunun kutusundaki ''Ürün kodunu'' birden çok kere girdim.Yine de sürekli ''Hatalı Ürün Kodu'' uyarısı aldım.Daha sonra birkaç defa ''Steam Hesabınızı Kurtarın'' uyarısı aldım ve hesabımı aktifleştirmek zorunda kaldım.Şimdiyse ürün kodunu girdiğimde ''birden çok kere başarısız ürün kodu girip aktifleştiremediğiniz için aktifleştirme hakkınız yoktur.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz''.Uyarısı alıyorum.Lütfen bu konuda bana yardım edermisiniz?Acilen cevabınızı bekliyorum.(Not:Hatalı dediği ürün kodu şudur)şeklinde mesaj attım.