1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Oyuncu / Personel Potansiyel Yetenek Değerlendirme

Default Oyuncu / Personel Potansiyel Yetenek Değerlendirme

Şimdi arkadaşlar CM01-02'den beri fm kariyerlerime küçük lig takımlarını alarak başlıyorum (yaşasın CONFERENCE NORTH / SOUTH!! :d). Ama istisnasız hiçbir şekilde başarılı olamadım. Benim sorunum yanlış oyuncu transferleri oluyor genelde. Bu yüzden sizlere birkaç sorum var.

1- Siz oyuncu/personel transferleri yaparken nelere dikkat ediyorsunuz?
    2- FM genie scout falan kullanıyor musunuz?
    3- Oyuncuların CA - PA değerlerini görmeden transfer yapmak ne kadar sağlıklı olur?
    4- Oyuna başlarken açık olacak ligler hangileri olmalı ve data boyutu ne kadar olmalıdır?
    5- FMC veya FM modlarından hangilerinde oynamak daha faydalı olur? (FMC benim çok hoşuma gidiyor gerek hızlı olması gerekse arayüzü)
    6- Personel alırken nelere dikkat etmek gerekir? Oyuncu hakkında gözlemcilerin raporlarını nasıl değerlendirmek lazım? (mesela bir oyuncu için ''riskli ama transfer yapılabilir'' denince siz o oyuncuyu alıyor musunuz?)

şimdiden teşekkür ederim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben genelde İngiltere, İspanya, İtalya, Brezilya, Arjantin, Hollanda liglerinin en üst liglerini acarak medium db'de oynuyorum.

Genie scout kullanmıyorum.

Oyuna başlar başlamaz çok kaliteli bir personel kadrosu kuruyorum pa ve ca yargılaması iyi olan gözlemcilerime sonuna kadar güveniyorum ve yanıltmıyorlar sagolsunlar.

Oyuncu transferinde taktigime göre özelliklere bakıyorum ama her oyuncuda -as ise eğer- dikkat ettiğim tek özellik kararlılık.

vs.vs.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri