Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 54 sonuç

Konu: La Vittoria Sara Nostra - Beşiktaş - 2. Sezon - Avrupa için Geliyoruz!

Default La Vittoria Sara Nostra - Beşiktaş - 2. Sezon - Avrupa için Geliyoruz!

Merhaba Arkadaşlar,

FM2015 için TSİ'de ilk oyunda bu sene için son kariyerimi oynamak için açtığım oyunda sizlerinde bana eşlik etmesi amacıyla konumu açıyorum. Umarım hepimiz için zevkli bir kariyer olur sıkılmadan ilerleyebildiğimiz kadar ilerleriz.

Gönül verdiğim, aşığı olduğum takımım ile benim adıma geleneksel hale gelen her oyunda 1 son kariyer kapsamında farklı hedefler ile uzun yıllar devam etmeyi düşünüyorum. Kariyer için planladığım hedefler ise şu şekilde;

- Kulübün efsaneleri arasına adımı yazdırmak.
    - 2. yıl itibariyle her yıl bütçemizinde el verdiği şekilde 1 dünya çapı oyuncu kadromuza katmak.
    - Alt yapımızdan mümkün olduğunca en iyi verimi sağlamak.
    - Zengin kulüpler sıralamasında 1. olabilmek
    - Dünya kulüpler sıralamasında 1. olabilmek

Bunlar başlangıç hedeflerimiz. Yıllar ilerledikçe hedeflerimiz de mutlaka değişecektir. İlk yıl hedeflerimiz ise;

- Şampiyonlar Ligi gruplarına kalabilmek
    - Sene sonu itibariyle maaş bütçesinde düzenleme yaparak kulübümüzün finansal durumunda iyileştirme sağlamak
    - Süper Lig şampiyonluğu
    - Türkiye Kupası'nda genç yeteneklere yer vererek hem potansiyellerine katkı sağlamak, hem de kupada Çeyrek final oynayabilmek
    - Yüksek ortalamaları olan oyuncularımızı iyi fiyatlara pazarlayabilmek.

Takımıma uygulayacağım 2 adet taktiksel sistemim var, ancak maç maç değerlendirip, maç içerisinde değişiklikler ve oynamalar olabilir. Taktiklere bağlı kalmayacağım burası kesin

1. taktiğim 2014 için hazırladığım, steamde de kontrollü oyun olarak yayınladığım 4-1-4-1 zorlu maçlar için kullanacağım.
    2. taktiğim 2009 için hazırladığım, daha sonrasında da sürekli kullandığım asimetrik düzen 4-1-4-1 nispeten kolay maçlar için kullanacağım.

Gelen ve giden transferlerde 2 oyuncu kiralayıp 2 oyuncu gönderdim. Barcelona'dan Munir ve Grimaldo kiralık olarak takımımıza katıldı. Motta kiralık olarak, Pektemek bonservisiyle gönderildi.

İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Sezon öncesi antremanlarımız ve taktiğimizin oturması için verimli bir dönemdi.

Okudum & Onayladım.

Onaylanmıştır. Başarılar dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

​Başarılar,adaş.Sergi Roberto'da tavsiyemdir.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Bol şans..

5. Default

Başarılar dilerim. Okumaktan en çok zevk aldığım kariyerler Beşiktaş kariyerleri oluyor. İnşallah hedeflerine ulaşırsın.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başarılar dilerim kolay gelsin..

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam Kısa vadede ve uzun vadede ki hedeflerin çok gerçekçi İnşallah kısa zamanda ulaşırsın.Başarılar Dilerim

Quote Originally Posted by emirby View Post
    ​Başarılar,adaş.Sergi Roberto'da tavsiyemdir.
    Teşekkür ederim hem başarı dileğin hem de tavsiye için ancak bu sezon 2 transfer yeterli en azından ara döneme kadar. Sonrasında duruma göre bakacağız.

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Bol şans..
    Bol olmasa da biraz şansa ihtiyacımız olacak tabi Teşekkürler

Quote Originally Posted by LukasPodolski View Post
    Başarılar dilerim. Okumaktan en çok zevk aldığım kariyerler Beşiktaş kariyerleri oluyor. İnşallah hedeflerine ulaşırsın.
    Umarım benim kariyerimden de zevk alabilirsiniz. Hedeflerimize ulaşmak için önümüzde zorlu ve uzun bir yol var kısmet artık

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    başarılar dilerim kolay gelsin..
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam Kısa vadede ve uzun vadede ki hedeflerin çok gerçekçi İnşallah kısa zamanda ulaşırsın.Başarılar Dilerim
    İnşallah istediğimiz hedeflere istediğimiz sürelerde ulaşırız. Bu arada kariyerini takip ediyorum. Sen ve birkaç kişiden ilham aldım kariyeri açarken yoksa düşünmüyordum açmayı

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

İnşallah istediğimiz hedeflere istediğimiz sürelerde ulaşırız. Bu arada kariyerini takip ediyorum. Sen ve birkaç kişiden ilham aldım kariyeri açarken yoksa düşünmüyordum açmayı [/QUOTE]

Çok teşekkür ederim hocam saolasın bende Alper hocadan ilham aldım öyle açtım böyle devam eder inşallah

Nesil
    2010
    Yer
    Yalvaç

Başarılar.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

ZAFER BİZİM OLACAK

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Hocam Grimaldo ve Munir süper olmuş ama ben asıl Bonazzoliyi öneririm. DembaBa iyi fiyata okut. Yerine kiralık Bonazzoli ondan fazla iş yapar Ayrıca Lukas Spalvis'i bi kontrol et bizim ligi domine ediyor bu oyuncuda

Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu 1. Maç

İlk resmi maçımız kendi evimizde Grasshoppers takımıylaydı. Henüz taktiğimiz tam oturmadığı için ve hazırlık maçlarının tam ortasına denk geldiği için tam randıman sağlayamadık. Ancak maç içerisinde de fazla değişiklik yapmadan devam devam ettik. İlk yarı belli etmişti maç ikinci yarı rölantıya alarak devam ettik.

Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu 2. Maç

Deplasman ve zorlu maçlar için düşündüğümüz taktiğimizde tam uyum sağlayamadık ancak yine de 2. maç için çok zorlanmadan tamamladık maçı.

Avrupa Şampiyonlar Ligi Playoff 1. Maç

Müthiş bir maçtı. İlk devre 2 gol yememizle bir anlamda 36. dakika da tur gitti Avrupa Kupası yolu gözüktü dedim. İlk yarıyı 2-0 mağlup kapattıktan sonra yaptığımız taktiksel ve talimat değişiklikleri maçı lehimize çevirdi. 2. yarıda 4 gol atarak ikinci maç için harika bir avantaj yakaladık. 60. dakikada 3. golü bulunca mouse kırılıyordu az daha. Bu iyi bir şey heycanımı kaybetmemişim.

Avrupa Şampiyonlar Ligi Playoff 2. Maç

Zorlu maçlar için hazırladığımız taktiğimizle maça çıktık. 9. dakika da golü bulunca rahatladık. Kendimizi çok da yormadan, rakibimize genelde uzaktan şut imkanı vererek maçı tamamladık. Şampiyonlar Ligi gruplarına kalmayı başardık. Bütçemize çok önemli bir katkı oldu bu. Çok zorlu bir gruba düştük. Ancak zaten hedefimiz gruplara kalmaktı bunu başardık, bundan sonra alabildiğimiz kadar puan alıp, karşılığında maç primlerimizi toplamayı hedefliyoruz.

Avrupa Şampiyonlar Ligi Gruplar

Heralde sonuncu oluruz güzel bir şekilde

Spor-Toto Süper Lig 1. Hafta

Deplasmanda güzel bir galibiyetle başladık. Gökhan Töre ve Tolgay'ın müthiş golleriyle çok rahattık. Hem Napoli maçlarında hem de bu maçta takım ileri uçtaki 4'lü tam istediğim şeyleri yapıyorlar tek pas araya müthiş koşular ve pozisyonlar yaratıyoruz. Daha da geliştireceğiz.

Spor-Toto Süper Lig 2. Hafta

Spor-Toto Süper Lig 3. Hafta

Spor-Toto Süper Lig 4. Hafta

Maç öncesi rakip takım direktiflerimiz ve maç içerisinde oyuncularımıza aktardığımız doğru talimatlar ile Fenerbahçe'ye top göstermedik diyebilirim. Güzel bir galibiyet oldu bizim için ilk derbi maçımızı kazanmak müthiş moral verdi.

Avrupa Şampiyonlar Ligi Grup Maçları 1. Hafta

Avrupa Şampiyonlar Ligi Grup Maçları 2. Hafta

Şampiyonlar Ligi'nde averaj takımı olmamak için maç öncesi çalışmalarımızı ve direktiflerimizi, maç içi talimatlarımızı iyi hazırlamamız gerekiyor. İlk iki maçı nasılsa gruplara kaldık diye dikkate almadık ancak bundan sonraki dönemde maçlarımızı çok ciddiye alarak belki bir UEFA şansı diyerek şansımızı zorlamalıyız.

Bu sene için Gökhan Töre harikalar yaratacak gibi bir düşünce oluştu kafamda. Taktiğimizde de görevi ona uygun. Taktiğimize göre Gökhan Töre bireysel antremanlar ve tercihler çalıştırarak ondan bir efsane yaratabiliriz gibime geliyor.

Çok teşekkür ederim hocam saolasın bende Alper hocadan ilham aldım öyle açtım böyle devam eder inşallah
    Alper Hocamız zaten aldı başını gidiyor yahu. Yetişebilene aşk olsun bende size yetişicem bende varım bu işin içinde

Quote Originally Posted by burakdinc View Post
    Başarılar.
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Hocam Grimaldo ve Munir süper olmuş ama ben asıl Bonazzoliyi öneririm. DembaBa iyi fiyata okut. Yerine kiralık Bonazzoli ondan fazla iş yapar Ayrıca Lukas Spalvis'i bi kontrol et bizim ligi domine ediyor bu oyuncuda
    Hocam Bonazzoliyi zaten senin kariyerden takip ediyorum ağzımın suları akıyor . Listemde ama kirada şuanda sene sonu bi gelsin ilk hedefim olacak. Kiralık ya da satılık bi şekilde benim olucak. Vurucam kırbacı

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonlar ligi playoff maçları çok iyi geçmiş Napoliyi elemek süper olmuş.Grup çok kötü olmuş şanssız bir kura çekmişiz.Grupta 3. olabilirsek çok iyi olur.Lige de iyi başlamışız.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

İnşallah istediğimiz hedeflere istediğimiz sürelerde ulaşırız. Bu arada kariyerini takip ediyorum. Sen ve birkaç kişiden ilham aldım kariyeri açarken yoksa düşünmüyordum açmayı
    Çok teşekkür ederim hocam saolasın bende Alper hocadan ilham aldım öyle açtım böyle devam eder inşallah [/QUOTE]
    [MENTION=296944]olgunege75[/MENTION]
    Sen baya hızlı gidiyorsun seneleri sayamaz olduk

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Bu arada Napoliyi elemek müthiş olmuş TR Liginde 2.olan takımın gruplara kalması çok zor sen bunu başarmışsın

Bonazzoli galiba Sampdoria'da kiralık ilk sene Barca'dan Diagne ve Babunski'yi de boş geçme bir yokla bakalım Tr ligi büyük takımlarda daha da iyi gelişir

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

@olgunege75
    Sen baya hızlı gidiyorsun seneleri sayamaz olduk [/QUOTE]

2032 bitti galiba ama çok zevkli gidiyor

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

@olgunege75
    Sen baya hızlı gidiyorsun seneleri sayamaz olduk
    2032 bitti galiba ama çok zevkli gidiyor [/QUOTE]

2032 Kaçıncı sezon oluyor yahu Biz daha 2023deyiz

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Hocam senden ricam frikiklerin hepsini Grimaldo'ya attırt

Şampiyonlar ligi playoff maçları çok iyi geçmiş Napoliyi elemek süper olmuş.Grup çok kötü olmuş şanssız bir kura çekmişiz.Grupta 3. olabilirsek çok iyi olur.Lige de iyi başlamışız.
    3. olmaya çalışıcaz bakalım olmadı çirkefe yatıcaz sakatlıcaz bişiler yapıcaz artık ama bu grupta zor gibi Bayern maçları belirleyecek.

Bu arada Napoliyi elemek müthiş olmuş TR Liginde 2.olan takımın gruplara kalması çok zor sen bunu başarmışsın

Bonazzoli galiba Sampdoria'da kiralık ilk sene Barca'dan Diagne ve Babunski'yi de boş geçme bir yokla bakalım Tr ligi büyük takımlarda daha da iyi gelişir
    Hedef gruplara kalmaktı zaten ama hiç kolay olmadı. 2. maçta verilen penaltı için baya laf söyledi Napoliler ama yer mi Anadolu Çocuğu gidin kumda oynayın dedik tabiri caizde.

2032 bitti galiba ama çok zevkli gidiyor
    Valla çok hızlısın ya takip ederken yoruluyorum.

Biraz geç kaldık ama başarılar

Hocam senden ricam frikiklerin hepsini Grimaldo'ya attırt
    Tavsiyene uyacağım hocam birkaç maç daha yapıp ekleyelim. Bakalım neler olacak.

Quote Originally Posted by juxalente View Post
    Biraz geç kaldık ama başarılar
    Bi daha olmasın bundan sonra her gün görmek istiyoruz sizi de İşin şakası bir yana teşekkürler.

Spor-Toto Süper Lig 5. Hafta

Spor-Toto Süper Lig 6. Hafta

Bu iki maç için bir farklılık yapıp antremanlarımda hücum maç öncesi savunma yerleşimi yaptırdım. Ama takımın kimyasına ters oldu. Her ne kadar iki maçı kazansak da istediğim verimi alamadım. Bir bilgi de Devrim Taşkaya için. Geliştirmek için bir yerlerimi yırtıyorum. Takıma monte etmeye çalışıyorum. Çocuk inatla benden adam olmaz diyor. Ama ben seni adam etmesini bilirim kerata seni.

Şampiyonlar Ligi maçımız öncesi Bayern'in dişine göre bir takım olmadığımızı kabul ettik. Oyuncularımıza diğer taraftan ateşi verdik. Bakalım maçımız ne olacak. Bu akşamki son maçım olacak.

Bayern'in pas yollarını kapamak ve defanstan çıkmasını zorlaştırmak için Rakip direktiflerinde belli oynamalar yaptık. Maç öncesi hazırlığımızı cesur bir kararla hücum üzerine yoğunlaştırdık. Halbuki asistanımız bile savunma diyordu. Delice bir hareket yapıyoruz. Maça da tamamen atak anlayışımızla başlıyoruz. Ya herru ya merru. Ümidimizi bizden alamazlar!

Avrupa Şampiyonlar Ligi Grup Maçları 3. Hafta

Peki bir şey soracağım. Hükmen mağlup sayılmak için hangi tuşa basıyoruz ? İkinci maça çıkasım gelmiyor da.

Aslında maça çok da güzel başladık golüde bulduk, ilk yarıyı da önde kapattık. Ama takıma olan güvensizliğimden ve sanırım biraz da korkudan dolayı skoru koruyabilirmiyize gitti devre arası. Yaptığımız bu hata bize pahalıya patladı. Ne güzel gidiyorduk. Zaten istatistiklerde birbirine yakın. Ah benim eşek kafam

Benden bugünlük bu kadar ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Hafta sonu müsait olamayacağım için p.tesi görüşmek üzere hoşçakalın

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Devam hocam yılmak yok

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Hocam şu oyuncuya baksana bi. Basel'de başlıyor oyuna Arsenal'e ordan Juve'ye gelmiş bnm oyunda. Son maçta 2 tane salladı bize belki ucuza kapatırsın ilk seneler

​
    Devam hocam yılmak yok
    Bu seneki hedefimiz belli zaten hocam. Biz bu sene ligi alalım yeter. Seneye Avrupa'da da yaparız bir şeyler elbet

Hocam şu oyuncuya baksana bi. Basel'de başlıyor oyuna Arsenal'e ordan Juve'ye gelmiş bnm oyunda. Son maçta 2 tane salladı bize belki ucuza kapatırsın ilk seneler

Sene sonuna kadar bir takip edelim bakalım. Çok yüksek teklif yapan takım olmazsa sene sonu katarız kadromuza

Güncelleme...

Uzuun ve yorucu bir hafta sonunun ardın bugün birkaç maç yaparak kariyere devam edicem. Dün Bursa-İstanbul arası trafik nedeniyle hiç uyuyamadım sabah da iş falan baya uykusuz kaldım. Ama ne yalan söyleyeyim gözümde tüttü oyun. Heyecanım sürüyor. Birazdan birkaç maç eklemesi yapacağım. Kaldığımız yerden devam edelim

Spor-Toto Süper Lig 7. Hafta

Spor-Toto Süper Lig 8. Hafta

Spor-Toto Süper Lig 9. Hafta

Avrupa Şampiyonlar Ligi Grup Maçları 4. Hafta

Eveeeetttttt. 4 Maçlık bir seri ekleyelim.

Kayseri Erciyes ve Balıkesir maçlarını kolay geçtik. Takımımızdaki tüm forvetler sakatlandığı için genç Recep'i oynatmak zorunda kaldık. Bayern maçında golünü de attı ama yetmedi. Recep'e ara ara şans vermeyi düşünüyorum. Fizik özellikleri olarak geliştirebileceğimiz yönleri var. Genç Devrim ise tamamen sıfır artık tüm kredisini tüketmesine de az kaldı.

Forvet eksikliğinde takımımızın gol yükünü Sosa ve Gökhan Töre üstlendi. Sezon boyunca sakatlık yaşamazlarsa ikisini de sene sonunda iyi fiyata okutabilirim. Araya bir de Demba Ba'yı sıkıştırırsak pek de güzel olur.

Şampiyonlar Ligi tamamen bitti bizim için hedefimiz 0 çekmemek

Kasımpaşa'ya 2-0 önden verdiğimiz maç tamamen sinir bozucu. Son 15 dk 10 kişi kalsak da (sakatlıklardan dolayı) o 3 puanı almalıydık. 8 Maçlık yenilmezlik serimizde son buldu.

Bugünlük benim için bu kadar yeter oldukça yorgunum iyice dinleneyim. Yarın sezonu bitirelim yeni hedeflerimizi belirleyelim

Kalın sağlıcakla...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri