1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Dünya Kupası 2018 Elemeleri

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Default Dünya Kupası 2018 Elemeleri

I Grubu'nda Hırvatistan, İzlanda, Ukrayna ve Finlandiya ile eşleştik.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

4. torbaya göre güzel kura çektik bence artık burdanda çıkamicaksak zaten birdaha katılmayalım ancak Asya elemelerinden kabul ederlerse katılırız.

Çıkarız bu gruptan bence.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

yine çıkamıyacaz bu gruptan diyim size geçen elemede söylemiştim inanmadınız bakın ne oldu şimdi izlanda da iyi buldu bizi baktı yeniyoz bunları yine geldi sayemizde bi de dünya kupası görürler

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

4 takım da evire çevire yener bizi nereye çıkıyosunuz? Daha zar zor Kazakistan'ı Estonya'yı Malta'yı yenen Milli Takım bu. Başında Futboldan emekli olmuş bir adam. Bu gruptan bu anlayışa çıkmak tek kelime ile; Mucize
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bu saatten sonra hangi takımla eşleştiğimizin bir önemi yok, en basit kurayı da çeksek gruplardan çıkamayız. Çağ dışı bir futbol anlayışı ile hiçbir turnuvaya katılamayız.

Hırvatistan ve Ukrayna'yı Kolay Geçeriz Diyenler Heralde Futboldan Anlamıyorlar Ta ki İzlanda Bile Artık Bize Kafa Tutuyorsa Kimse Bu Grubun Bizim İçin Kolay Olduğunu Söylemesin.

İşimiz Zor Biraz Umutlanmak İstiyor İnsan Ama Yine Hüsrana Uğramaktan Korkuyorum. En İyisi Maçları Takip Etmemek.

Patron Yine Konuşmuş! Zaten Hep Konuşuyor!

Terim: "Bu gruptan çıkacağımıza inanıyorum"

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, eleme grubundan çıkarak Rusya'da düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası finallerinde yer alacaklarına inandığını söyledi.

Terim, 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde Hırvatistan, İzlanda, Ukrayna ve Finlandiya ile I Grubu'nda mücadele edecek milli takımın şansını değerlendirdi. Eleme karşılaşmaları sırasında kırılmaların yaşanabileceğini belirten tecrübeli teknik adam, "Her şeye açık bir grup olarak görünüyor. Bu gruptan çıkacağımıza inanıyorum, oyuncularıma güveniyorum. Her gün daha fazla tecrübe kazanıyoruz. Milli takımımız yavaş yavaş beğenilen, seyredilmek istenen bir ekip haline geliyor. Bu da başta beni olmak üzere hepimizi ümitlendiriyor" ifadelerini kullandı.

Grupta sıralama hesabı yapmaktansa kendi oyunlarına konsantre olup en iyi performansı sahaya yansıtmayı amaçladıklarını aktaran Fatih Terim, "Hep savunduğum bir şey var. İstediğimiz oyunu oynadıktan sonra dünyada yenemeyeceğimiz takım yok. Bu milli takımı bir istikrar abidesi haline getirmeliyiz. Takım olma yolunda mesafe katettiğimiz inancını taşıyorum, bu da pozitif yansıyacaktır" değerlendirmesinde bulundu.

Birinci torbadaki çekinilen üst seviye takımlarla eşleşmeseler de futbolda adı geçen ülkelerle karşılaşacaklarını ifade eden milli takım teknik direktörü, "2016 Avrupa Şampiyonası (EURO 2016) Elemeleri'nde Ukrayna, İspanya ile aynı grupta, Hırvatistan da İtalya ile birincilik için çekişiyor. İzlanda da 15 puanla bizim grubumuzun lideri. Finlandiya son zamanlarda iyi gitmiyor ama onlar da iyi takımlardan bir tanesi. Tarihimizde bu takımlarla oynadığımız maçlarda da geride gözüküyoruz" şeklinde görüş belirtti.

EURO 2016 Elemeleri grup karşılaşmalarına kötü başladıklarını, çok iyi oynadıkları bazı maçlarda da puan kaybettiklerini anımsatan Terim, buna rağmen yavaş yavaş aşama kaydettiklerini ve çok iyi bir milli takım kuracaklarına inandığını sözlerine ekledi.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

2018'e de katılamazsak dükkanı kapayalım gitsin boşuna oynuyoruz maçları

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Rusya'da oynanacak Dünya Kupası için Ukrayna'nın elemeler oynamasında sıkıntı yok mu?

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by OrcunFB View Post
    Rusya'da oynanacak Dünya Kupası için Ukrayna'nın elemeler oynamasında sıkıntı yok mu?
    Eleme oynamasında sıkıntı yok. 2018'e katılabilirlerse sıkıntı olabilir ama daha 3 sene var. O zamana kadar sorunlar bitebilir belli olmaz.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Eleme oynamasında sıkıntı yok. 2018'e katılabilirlerse sıkıntı olabilir ama daha 3 sene var. O zamana kadar sorunlar bitebilir belli olmaz.
    Evet ama ben pek sanmıyorum bitebileceğini. Ukrayna'nın bizim grupta olmasının ekmeğini yeriz ben şimdiden söyliyim.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Eurovisiona ne güzel katılmayı bıraktık bir kaç turnuvaya katılmayı bırakalım da biraz insanlara huzur gelsin. Dünya çapında 3 yıldız bile etmeyen topçularımızın milli takımda bu havalarını anlayamıyorum kendilerini süper topçu görüp Kazakları zor yendiklerinde Letonya'yı içeride dışarıda yenemediklerinde anlıyorlar mıdır acaba ?

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ana mesajdaki resim görünmüyor ben de düzeltme yapamıyorum. Yetkili bir abimiz şunu ilk mesaja koyarsa sevinirim

İlk Mesajdaki Resim Görünüyor Kaynağı @imgur Olduğu İçin DNS Ayarları Sayesinde Görünüyor

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014

En zor grupta bizimkisi
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Son maclarimiz cok zor. Cikabilecegimizi düsünmüyorum ben
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Gençler yetişecek,Terim taktiği oturacak,takıma güven gelecek,bu gruptan lider çıkacağız.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Bizim Milli takimdan bi cacik olmaz zar zor kazakistani yeniyorsun önüne gelen takima yenilip samar oglanina dönüyorsun.torpilli adamlar kendi takiminda kötü oynasa bile milli kadroda kendine yer buluyor. Fatih Terimle ve de bu kadroyla daha cok hezimet yasariz ne zaman mentalite degisir ve de sadece hakeden oyuncular milli takima cagrilir ve de düzgün bir td takimin basina gelir o zaman milli takim ilerler. Türk futbolu bence yapilanmaya gitmeli. Almanya örnek alinmali adamlar disiplini elden birakmiyor bizimkiler 50-60.dakikadan sonra kondisyon yerlerde sürünüyor

Nesil
    2014

Yani sürekli yanlış yapa yapa doğruyu bulamayız. F.T'nin bilmem kaçıncı kez Milli Takıma gelişi neyi kimi yapılandırmış.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri