Sayfa 7 / 11 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
181 ile 210 arası toplam 314 sonuç

Konu: Merhaba Premier Lig | Arsenal FC (5. Sezon)

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Onur iyi transfer. Lig maçlarında da oynar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Onur iyi transfer. Lig maçlarında da oynar.
    Neuer mıknatıs gibi tüm topları topluyor ama tabii ki Schalke, Dortmund veya Wolfsburg ile oynayacağımız maçlar dışında forma şansı vereceğim Onur'a.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bundesliga Başlıyor

1. - 4. Hafta

-

-

-

İkinci haftada oynadığımız Schalke maçı dışında pek zorlanmadık. Lewandowski ve Robben çok etkili oynuyor. Zaten böyle bir kadrodan ve takımdan da bu beklenirdi.

Şampiyonlar Ligi Grubu ve Kupa'da ikinci turdaki rakibimiz belli oldu. İlk turda çok zayıf bir takımı rahatça elemiştik.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bu arada takipte kalacağız demiştik, Gençlerbirliği'nin Transferleri:

Bedelsiz gelen 3 transferi ben Bayern'e imza atmadan önce ayarlamıştım.

Gençler'in başında şu an Aykut Kocaman var ve Süper Kupayı Galatasaray'a kaybettiler.

Lige de kötü bir başlangıç yapmışlar ve 3 maçta sadece 1 galibiyet alabilmişler.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bu arada Avrupa Ligleri hakkında pek bir bilgi vermediğimi farkettim. Önemli liglerde son senelerdeki şampiyonları ve ikincileri paylaşıyorum.

-

Napoli hegamonyayı bitirmiş.

-

-

Son 5 sezonun ikincisi Dortmund

-

İngiltere'de City hükmetmiş.

-

-

4 sezondur aynı ülkenin takımları birbiriyle final oynarken geçen sezon Paris Saint Germain - Atletico eşleşmesi bu geleneği bitirmiş.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Lige harika başlamışız.O düşüş normal sen istifa edince bütün alt kadroda istifa etmiştir büyük ihtimal ondan kaynaklanıyordur .

Hocam Gençlerbirliği'nde Halilovic'i hangi pozisyon ve rolde oynattın bende kiraladım ama henüz oynatmadım.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Gençler'in başında şu an Aykut Kocaman var
    vah yazık...

her oyuncu 12-13 km koşar, hiçbir top oynamazlar şimdi

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Lige çok iyi girmişiz. Bu sezon bütün kupaları istiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Lige harika başlamışız.O düşüş normal sen istifa edince bütün alt kadroda istifa etmiştir büyük ihtimal ondan kaynaklanıyordur .
    Aynen öyle oldu hemen hemen herkes istifa etmişti. Takımdan da çok kilit oyuncular ayrıldı. Halilovic, Adama Traore, Koray Günter, Ahmet Çalık, Paredes ve Onur Kıvrak geçen sezon 11'in kilit isimlerindendi.

Quote Originally Posted by bluebull View Post
    Hocam Gençlerbirliği'nde Halilovic'i hangi pozisyon ve rolde oynattın bende kiraladım ama henüz oynatmadım.
    Sağ kanatta İçe Kat Eden Oyuncu olarak oynattım. Verdiğim talimatlar da Geniş Alanda Oyna ve Daha Fazla Riskli Pas At idi.

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    vah yazık...

her oyuncu 12-13 km koşar, hiçbir top oynamazlar şimdi
    Aykut'tan bir nanay olmaz

Lige çok iyi girmişiz. Bu sezon bütün kupaları istiyorum
    Tüm kupaları sadece sen değil yönetim de istiyor.

Şampiyonluk, Almanya Kupası ve Şampiyonlar Ligi'nde Final bekliyorlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bir süre güncelleme paylaşamadım arkadaşlar kusura bakmayın. Ligde 12. Haftayı ve Şampiyonlar Ligi'nde 4. Maçı geride bıraktık. Kupada Schalke'yi eledik. Toplu olarak paylaşıyorum.

Almanya Kupası

Bundesliga

Şampiyonlar Ligi

Puan Durumları

Şampiyonlar Ligi
    grubumuzda işler biraz karıştı. Olympiakos'a karşı şanssız bir şekilde yenildik. Önümüzde kalan maçları kazanıp lider olarak gruptan çıkmayı düşünüyoruz.

Ligdeki gidişata diyecek bir şey yok. Her maç topa hakim bir futbol sergileyip yetenekli ayaklarımızın golleriyle galibiyete ulaşıyoruz. Henüz bir oyuncu çıkıp çok üstün ve fark yaratan bir performans göstermedi. Forvetlerimizden de istediğimizi alamadık. Sürekli olarak taktiği geliştirmeye çalışıyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

ŞL de iyi değiliz. Beğenmedim

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

ŞL de iyi değiliz. Beğenmedim
    Açıkçası ben de beğenmedim. Olympiakos deplasmanında neye uğradığımız şaşırdım. Paris maçlarında da çok zorlandık. Şampiyonlar Ligi'nde bu performansla Final hayal olur.

Forveti oyunun içine daha çok sokmam lazım ama ne yapsam olmuyor. Ortalık çok kalabalıklaşıyor ve Forvet etkisiz kalıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Almanya Kupası 3. Tur

H Grubu 5. Maç

13. ve 14. Hafta

-

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligi aldık o kesin zaten Şlde de 1. olarak çıkarız en az yarı final görürüz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Ligi aldık o kesin zaten Şlde de 1. olarak çıkarız en az yarı final görürüz.
    Aynen, ligde rahatız şimdilik ama Dortmund da formda ve arada 9 puanlık bir fark var. Bence çok değil. Dikkatli olmalıyız.

Şampiyonlar Ligi'nde de dediğin gibi gruptan 1. çıktık.

15., 16. ve 17. Hafta Maçları

-

-

Puan Durumu

H Grubu 6. Maç

Puan Durumu

Gençlerbirliği de Şampiyonlar Ligi'nde gruplardan çıkma başarısı göstermiş.

Eşleşmeler

Valencia'yı kıtır kıtır yememiz gerekir diye düşünüyorum. Gençlerbirliği'ne de Leverkusen karşısında başarılar diliyoruz, dişli ekip.

Nesil
    2014

Gençler'e Leverkusen hakkında biraz bilgi ver hocam ŞL'ye kötü başlayıp iyi bitirdik. Bayern bitti demeden hiç bişey bitmez
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Gençler e de maşallah diyelim Bayernin maçları da iyi gidiyor. Devamıda gelir diye düşünüyorum. İbo varsa forvette Komple Forvet oynar diye düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Gençler'e Leverkusen hakkında biraz bilgi ver hocam ŞL'ye kötü başlayıp iyi bitirdik. Bayern bitti demeden hiç bişey bitmez
    Aynen öyle oldu. Aykut'a vereceğim bir tavsiye olmaz. Ligde de iyi gidiyorlar liderin 1 puan gerisindeler ama Leverkusen'i eleyebileceklerini zannetmiyorum. Ligde bize kök söktürdü Leverkusen.

Gençler e de maşallah diyelim Bayernin maçları da iyi gidiyor. Devamıda gelir diye düşünüyorum. İbo varsa forvette Komple Forvet oynar diye düşünüyorum.
    İbo artık 36 yaşında ve arada bir sakatlanıyor. Transfer döneminde bir orta saha transfer edip Müller'i Forvete mi yerleştireyim diye düşünmeye başladım. Müller'i orta sahaya alıştırıyorum ve iyi de oynuyor. Toplamda 5 gol 8 asisti var ve herkesin gol attığı ama kimsenin çok atmadığı bir takımda yeterli.

Oyuncularımızdan Ödül Kazananlar:

-

-

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

18. Hafta

Lewa forvetlerden memnun değilim dediğimi duymuş olmalı ki maça inanılmaz etki yaptı.

Biraz oyuncularımızın neler yaptığından bahsedeyim.

Neuer şimdiye kadar ligde sadece 3 gol yedi. FM oynadığım onca seneler boyu böyle kaleci görmedim. Muazzam. Yediğimiz gollerin çoğunu Onur yedi.

Boateng ve Varane birlikte oynadıklarında savunmada duvar gibi duruyorlar. Yedekleri de görev verdiğimde hata yapsalar da iyi oynuyorlar.

Alaba
    ve Lahm'ın performansına söyleyecek laf bulamıyorum. Bekten oyun kuruyorlar iki tarafı da otoban gibi kullanıyorlar. Şimdiye kadar en memnun olduğum oyuncular. Yedekleri Bernat ve Jonny de görev verildiğinde işlerini layığıyla yerine getiriyorlar.

Javi Martinez'in defansif orta sahada birinci tercihim olmasını bekliyordum. Ona yedek olarak da Camacho gelmişti. Fakat Hojbjerg ikisini de ikinci plana atmayı başardı. Schweinsteiger de zaman zaman bu mevkiide şans buluyor.

Kroos ve Müller iki orta saha olarak harikalar. İkisi yan yana oynadıklarında orta sahada inanılmaz bir beyin gücümüz oluyor ve topa daha çok sahip olabiliyoruz. İkisi de 8'er asist yaptı. Alttan Gaudino da forma şansını zorluyor. Onun da 2 golü ve 5 asisti var. Modric ise biraz geri planda kaldı.

Robben 33 yaşında ama halen delikanlı gibi oynuyor. Harika top sürmesinden ve içeri kat etmelerinden bir şey kaybetmemiş. 7 gol ve 5 asistlik katkısı var. Yedeği Halilovic de harika işler yapıyor. Onun 7 gol 10 asisti var ama Robben kadar pas oyununa katkısı olmadığı için ilk tercih olması biraz zor. Formayı ona vermek üzereyken de bir sakatlık geçirdi.

Arda Turan muazzam. Alaba ve Lahm'dan sonra takımın en yüksek ortalamayla oynayan oyuncusu. Sol kanatta Oyun Kurucu olarak oynuyor ve şuan takımın en golcü ikinci oyuncusu. 9 golü ve 3 asisti var. Asistinin az olmasına bakmayın, sahanın sol tarafının yöneticisi. Sağ tarafı da Kroos yönetiyor Defansif oyun kurucu olarak. Arda'nın yedeği Götze de çok başarılı bu konuda. Arda'dan daha az forma şansı bulmasına rağmen kritik Paris deplasmanında ceza sahası dışından attığı iki gol akıllardan silinmedi.

Lewandowski,
    ne kadar forvetlerden memnun değilim desem de toplamda 13 gol atmış ve 9 asist yapmış. Yeterli değil, daha çok gol atması lazım. Zlatan ise oynadığında kritik goller attı ama beklediğim patlamayı yapamadı. Yaşına veriyorum artık.

Rotasyonda her oyuncumu kullanmayı çalışıyorum. Şu an takımda en az forma şansı bulan sağ bek Jonny ama o da 5 maç oynamış. Eee, Lahm'ı kesmek o kadar kolay değil.

Son maçlarda gösterdiğimiz performansı devam ettirirsek sezonu 3 kupayla tamamlayabiliriz.

Transfer döneminde transfer yapmayı düşünmüyorum. Paramız var ama bu kadro lig için her türlü yeterli ve kadromuza katacağımız yüksek kalitedeki bir oyuncu muhtemelen Şampiyonlar Ligi'nde oynayamayacaktır.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

O kupalar buraya gelecek

O kupalar buraya gelecek
    Birgün Herkes Kırıkkale'ye Gelecek Gerçi Gençler Zaten Benim Takımım Yabancı Değil Ama

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Birgün Herkes Kırıkkale'ye Gelecek Gerçi Gençler Zaten Benim Takımım Yabancı Değil Ama
    Ne Kırıkkaleymiş arkadaş her yerde karşıma çıkıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

O kupalar buraya gelecek
    Aynen öyle.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Ne Kırıkkaleymiş arkadaş her yerde karşıma çıkıyor
    Kırıkkale'nin tek iyi yanı Ankara'ya yakın olması.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Almanya Kupası Çeyrek Final

120 dakikaya nasıl gol sığdıramadık bilmiyorum ama penaltılarda hata yapmadık ve maçı kazandık. Yarı finalde rakibimiz Leverkusen.

19. - 25. Hafta

-

1. Eleme Turu 1. Maç

Şampiyonlar Ligi bize biraz ters geliyor. Ligde oynadığımız futbolu ŞL'de sahaya yansıtamıyoruz ve zorlanıyoruz.

Gençler'in Maçı

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar iyi bence. Kazanalım yeter benim için

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Maçlar iyi bence. Kazanalım yeter benim için
    Sen de haklısın ama Valencia'ya karşı zorlanan takım Barça'ya yenilir. Bunu istemiyoruz.

1. Eleme Turu 2. Maç

HELAL BE GENÇLER!!!

Maçı Milli Takımlar Teknik Direktörü Hamzaoğlu ile izledik.

(Şu Türkçe'yi biraz düzeltsinler ya. Maçta tribüne oturup aynadan kendimi izlemişim gibi anlam çıkıyor.
    )

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

OOO Gençlere bak be helal olsun

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Selam Dostum

Çeyrek Final Eşleşmeleri

19 Mayıs'ta tekrar maça çıkmak güzel olacak. Eski Gençler oyuncuları Onur ve Ahmet'i Ankara'da oynatıp alkışlatmayı düşünüyorum. Ve tabii ki Halilovic'i

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Gençleri tutuyorum

Sayfa 7 / 11 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri