Sayfa 2 / 11 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 314 sonuç

Konu: Merhaba Premier Lig | Arsenal FC (5. Sezon)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Sinser View Post
    Bu konuda bir kariyer yapmış hatta paylaşımda bulunmasam da şuan hala devam etmekte oldugum için bir kaç öneride bulunmak isterim sana 4-2-3-1 yada orta saha çizgisinde iki merkez orta saha ile oynadıgın taktikte mutlaka ve mutlaka nizamettin çalışkanı (Standart orta saha) yada (İki yönlu orta saha) olarak oynat iki sezon, sezon başı ortalama 15 gol 15 asist gibi bir rakamla oynattım. 3. sezonun başında 5 MN € ya bologna ya sattım. Nadir Çiftçi ne olursa olsun kaçırma yaratıcı forvet olarak oynat sezonluk 25+ gol atar 2020 deyim en iyi Türk forvet konumunda şuan da. Ozan Tufan, şener özbayraklı, bilal basakcioglu (Biraz sorun yaratır bu adam takım içinde ) aras özbiliz (Kiralık) Carlos Fierro (Hala bug bence) gözun bu adamların uzerinde olsun Takım 3 sezon şampiyon olur 2 kere de şampiyonlar ligi gruplarından çıkarsa borçları bitiyor ve 20 MN € butçe veriyor rahat rahat gerisi de sana kalmış oluyor başarılar.
    Önerilerin için teşekkürler. Şimdilik sahte 4-3-3 ya da 4-1-2-2-1 diyebileceğimiz taktikle oynuyorum. Taktiğe daha uygun oyuncuları transfer edebilirsem verim de artacaktır.

Nizamettin iyi görünüyor ama şu an Doğa Kaya'dan memnunum ve genç oyuncular İrfan Kahveci ve Okay'dan verim alıp onları geliştirmek istiyorum. Petrovic'in yerine ön liberoya bir önerin varsa düşünebilirim. Ozan ve Şener'i uygun zamanı geldiğinde transfer etmek isterim tabii ki ama şu an pek bir bütçe yok. Takımdaki gençlerden alabildiğim kadar verim almak istiyorum.

Quote Originally Posted by deMarcos View Post
    Kariyer çok zevkli ilerliyor, başarılar dilerim hocam.
    Teşekkürler, özelden ilettiğin istekleri bir ara paylaşırım, sorun olmaz

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

İlhan Cavcav Açıkladı

Cavcav: Antrenman tesislerimizi geliştireceğiz. Şu anda Süper Lig'in en iyi tesislerinden birine sahibiz, en iyisine sahip olmak istiyoruz. Gelecek sezon gelişmiş tesislerimizde antrenman yapacağız.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

STSL 19. Hafta

STSL 20. Hafta

STSL 21. Hafta

STSL 22. Hafta

Toplu Sonuçlar:

18 Haftada 12 puan kaybeden takım 4 haftada 14 puan kaybetti. Takımı taşımasını beklediğim Petrovic ve Tomic çok yetersiz perfonslar gösteriyorlar. Gol atmakla sıkıntımız yok ama çok gol yiyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Sonuçları

Bu sezon çok güçlü bir Beşiktaş var. Çeyrek Finaldeki rakibimiz olduklarında zaten zorlu bir eşleşme olacağını biliyorduk. İyi mücadele etmeye çalıştık ama iki maçta da yenilerek elendik.

Hleb Serbest Kaldı!

Forma şansı bulamadığı için teknik direktör Arda Güray ile tartışan Aleksandr Hleb'in sözleşmesi iki taraflı olarak feshedildi. Oyuncunun sözleşmesi sezon sonunda bitiyordu.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Hleb i kovman iyi olmuş...

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar.Gençlerbirliği'ne efsane UEFA macerasınında payı olmakla beraber sempatim vardır.El Saka'lı Youla'lı Mustafa Özkan'lı kadro bir daha gelmez Bana kalırsa o yugoslav kökenli futbolcuları elden çıkartmaya çalış.Tosic var mı bilmiyorum tutacaktan onu tut sadece.İyi bir gelir kapısı çıkar sattıklarından.Galatasaray'da Koray Günter'i kirayabalirsin.Santrafor İhtiyacın varsa bir senelikte olsa Trezegauet'i almanı öneririm

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    Hleb i kovman iyi olmuş...
    Adam çok yavaş ya

Quote Originally Posted by sukass53 View Post
    Başarılar.Gençlerbirliği'ne efsane UEFA macerasınında payı olmakla beraber sempatim vardır.El Saka'lı Youla'lı Mustafa Özkan'lı kadro bir daha gelmez Bana kalırsa o yugoslav kökenli futbolcuları elden çıkartmaya çalış.Tosic var mı bilmiyorum tutacaktan onu tut sadece.İyi bir gelir kapısı çıkar sattıklarından.Galatasaray'da Koray Günter'i kirayabalirsin.Santrafor İhtiyacın varsa bir senelikte olsa Trezegauet'i almanı öneririm
    Tosic ve Stancu dışındaki tüm yabancı oyuncuları satabilirim. Sezon sonu pek çok oyuncu gidecek gibi görünüyor. Kiradan dönecek Liviu Antal'ı ve Gosso'yu da takımda tutabilirim ikisi de yararlı olabilirler. Koray'ı satın alabilirsem satın almayı düşünüyorum aslında.

Önerilerin için teşekkürler, Trezeguet kaldı mı be abi

STSL Toplu Sonuçlar:

Galibiyetsiz geçirdiğimiz 7 lig maçından sonra 5 maçtır namağlup devam ediyoruz.

Şimdilik hedefimiz olan Avrupa Ligi'ne ulaşmış gibi görünüyoruz. Üst sıraları zorlamaya çalışacağız ama rakiplerimizin yüksek form grafiği var bu yüzden işimiz kolay değil. Stancu gol krallığında 3. sırada

Ahmet ve İrfan Yılın Genç Oyuncusu favorileri arasında.

Gidişatta bocalamışız biraz.Sonuçta,ilk 2'ye oynuyorduk.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bence ilk 4 güzel hocam.Tabiki daha yukarısına hayır demeyiz Trezeauget neler yapıyor neler bir bilsen sırf tutorial için bile alınır

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Biraz bocalasakta iyi gidiyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Gidişatta bocalamışız biraz.Sonuçta,ilk 2'ye oynuyorduk.
    Aynen öyle, ama en azından o zamanlar topladığımız puanların ekmeğini yiyoruz şu an. 7 Maç galibiyet alamadığımız dönem 4. kalabilmemiz cidden iyi oldu.

Quote Originally Posted by sukass53 View Post
    Bence ilk 4 güzel hocam.Tabiki daha yukarısına hayır demeyiz Trezeauget neler yapıyor neler bir bilsen sırf tutorial için bile alınır
    Aynen öyle şimdilik fazlasında gözüm yoktu zaten, 4.'lük güzel

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Biraz bocalasakta iyi gidiyoruz.
    Yorumun için teşekkür ederim.

STSL Toplu Sonuçlar - Lig Bitimi

STSL Puan Durumu

Yılın Takımı

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transfer Dönemi

1. Güncelleme

Gelenler

Liviu Antal kiradan döndü. B. Jerusalem takımında geçen sezon 26 maçta 5 gol 6 asistle oynamıştı.

Şener Özbayraklı Gençlerbirliği'ne transfer oldu. Geçen sezon 1 gol 1 asistle oynayan oyuncu için 1 M€ ödendi.

Julian Weigl Gençlerbirliği'nde. 19 Yaşındaki Alman oyuncu için 1860 München takımına 3 M€ ödendi. Orta saha oyuncusu gelecek vaad ediyor. Geçen sezon Almanya 2. Ligi'ne 31 maça çıktı ve 3 asist yaptı.

Dominik Stahl
    Gençlerbirliği'nin ikinci panzeri oldu. Stahl da Weigl gibi 1860 München'den geldi. Transfer için İlhan Cavcav 375 B€ ödedi.

Kırmızı Kara Hertha Berlin'in yedek kalecisini transfer etti. Rune Jarstein 41 kez Norveç Milli Takımı'nın kalesini korudu.

Ayrıca River Plate çıkışlı 18 yaşındaki Ramiro Peters
    Gençlerbirliği'ne bedelsiz transfer oldu.

Gidenler

Geçtiğimiz sezon beklentilerin altında kalan Petrovic ve Tomic'e takım bulmaları istenmişti. Orta sahaya yapılması planlanan transferler yüzünden Gosso'ya izin verdik.

Daha iyi bir ligde oynamak isteyen Uğur Çiftçi'ye de engel olmadık. Uğur geçen sezon sol bekte iyi bir performans göstermiş ve 26 maçta forma giymişti.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transfer Dönemi

2. Güncelleme

Gelenler

Tolga Ciğerci'yi kiralayarak orta sahadaki alternatif sayımızı çoğalttık. Diğer oyuncular bana önerilen genç oyuncular, gelecek vaad ettikleri için transfer ettik.

Gidenler

Takımda geleceği olmayan oyuncuları serbest bıraktık, gençleri de pişmeleri için kiraya verdik.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu'ndaki rakibimiz belli oldu.

Maccabi Tel-Aviv

Maccabi'Yi zorlanarak geçeriz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transfer Dönemi

3. Güncelleme

Gençlerbirliği bombaları patlattı.

Hırvatların Messi'si Alen Halilovic kiralık olarak Gençler'de.

Chuks Aneke
    Kırmızı Kara. Zulte Waregem'e 3.2 M€ ödendi. Oyuncu Arsenal altyapısında yetişmişti.

Andre Wisdom
    kendini başkentli yapan mukaveleyi imzaladı. Liverpool takımına 1.2 M€ ödendi.

Avrupa'nın en hızlı oyuncularından biri Hector Bellerin de kiralık olarak Gençler'de.

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Valla hocam baştan uyardım seni ama dinlemedin tabi ki kariyer senin ve senin bilecegin iş ama bende oynadıgı 2 sezonun ardından bile gönderip göndermemekte çok kararsız kaldım. 3 MN € ya kim satmış bu gune kadar nizamettini diyip sattım. Görunen kariyer de istatistiklerde sadece lig gözukuyor. Avrupa ve kupaları da dahil ettigimde ortalaması 15 gol 15 asisttir. Her neyse aklımda ki tek duşunce nizamettinin bonservis bedelsiz göndermenin tamamen strateji hatası oldugu. Kariyerinde başarılar dilerim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

4. cülük için tebrik ederim transferlerde çok hoş

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Sinser View Post
    Valla hocam baştan uyardım seni ama dinlemedin tabi ki kariyer senin ve senin bilecegin iş ama bende oynadıgı 2 sezonun ardından bile gönderip göndermemekte çok kararsız kaldım. 3 MN € ya kim satmış bu gune kadar nizamettini diyip sattım. Görunen kariyer de istatistiklerde sadece lig gözukuyor. Avrupa ve kupaları da dahil ettigimde ortalaması 15 gol 15 asisttir. Her neyse aklımda ki tek duşunce nizamettinin bonservis bedelsiz göndermenin tamamen strateji hatası oldugu. Kariyerinde başarılar dilerim.
    Nizamettin'den gerçekten çok güzel verim almışsın. 2. Sezon zaten amacım ortasahayı baştan kurmaktı. Onu da yaptık Weigl, Stahl, Aneke, Tolga Ciğerci takıma takıma katıldı İrfan'ı ve Doğa'yı kadroda tuttuk, Okay'ı kiraya yolladık. İlk sezon da Doğa ve İrfan ikilisinden memnundum, Okay'ı da alınca Nizamettin iyice geri plana düştü. Teşekkür ederim tekrar

4. cülük için tebrik ederim transferlerde çok hoş
    Teşekkür ederim

Transferler güzel.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transferler güzel.
    Teşekkürler

Transferlerin Genel Görünümü

Son olarak ayrılan oyuncuları da soldan görebilirsiniz.

Kadronun Genel Görünümü

Epey bir para harcadığımız bir transfer sezonu oldu. İlk amacımız Avrupa Ligi gruplarına kalabilmek, Avrupa'da sonrasında biraz şansa bakacağız. Ligde ise yine geçen sezonki gibi lige iyi başlayıp Avrupa'yı garantiledikten sonra Şampiyonluk yarışına dahil olmak istiyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu

Maccabi Tel-Aviv'i iki maçta da oynadığımız üstün futbolla eliyoruz. Halilovic ve Antal ilk maçlarında ne kadar yararlı olabileceklerini gösterdiler.

Avrupa Ligi Play-Off Turundaki rakibimiz FC Zurich

Milan gibi çok daha güçlü rakipler de çıkabilirdi, güzel bir eşleşme oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

STSL 1. Hafta

Ligin açılış maçında çok iyi hücum yapan bir takımımız vardı. Doğrudan kaleye gitmeyi düşünen ve buna uygun hareketler yapan oyuncularımız var. Antal ve Halilovic
    bu sezon çok can yakacağa benziyorlar.

Avrupa Ligi Play-Off Turu 1. Maçı

Evimizde oynamamıza rağmen ligdeki kadar iyi bir futbol ortaya koyamadık. Ahmet'in gördüğü kırmızı kart da bizi zor duruma soktu. Karttan sonra gol attık ama skoru koruyamadık. Rövanş maçında en az 2 gol atmamız gerekecek.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Sayfaları geçerken aşağı doğru Zürich tehlikeli takım diyordum ki ilk maçı paylaşmışsın.Atabey'in profili bende genelde random çıkıyor ama Gençlerbirliği için önemli bir yıldız adayı olabilir.Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

STSL 2. Hafta

Geçen sezonun Şampiyonu karşısında Ankara'da 1 puana razı olduk. Defansif anlamda iyi işler çıkarttık.

Avrupa Ligi Play-Off Turu 2. Maçı

İhtiyacımız olanı fazlasıyla aldık. Maçın adamı yeni transferimiz Alen Halilovic oldu.

STSL 3. ve 4. Hafta

Avrupa Ligi Grubumuz v
    e STSL Puan Durumu

Hırvatların Messi'si Alen Halilovic

8 resmi maçta 4 gol ve 4 asistle oynuyor.

Halilovic muhteşem adam ya

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

zor grup, kolay gelsin

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Alen Halilovic fark yaratıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Halilovic muhteşem adam ya
    Aynen, Başkenti coşturuyor şu ara

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    zor grup, kolay gelsin
    Teşekkür ederim

Alen Halilovic fark yaratıyor
    Halilovic'in kiralık sözleşmesini bu performansından sonra 1 yıl daha uzattık.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

STSL 5. - 9. Hafta Maçları

Ligde zor deplasmanlar dışında pek zorlanmadık. Yeni transferlerden Aneke şu dönemde iyi bir performans sergiliyor. İşte profili:

Sayfa 2 / 11 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri