Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 314 sonuç

Konu: Merhaba Premier Lig | Arsenal FC (5. Sezon)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Avrupa Ligi 1. - 3. Maçlar

Puan Durumu

Avrupa'ya çok kötü bir başlangıç yaptık. Gruptan çıkmamız için önümüzdeki 3 maçı da kazanmamız, Zenit'in bizim maçımız dışındaki tüm maçları kazanması ve Kobenhavn'ın Rayo'ya karşı puan kaybetmesi lazım. Türk'üz işte abi ne yapalım böyle bu işler

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

STSL 10. Hafta

Bana göre gayet de kazanmayı hakketmiştik ama Fenerbahçe'ye karşı 1 puan da iyidir.

Avrupa Ligi 4. Maçı

Çok zorlu maçta Weigl'ın füzesiyle istediğimiz sonucu aldık. Zenit de son dakikalarda attığı golle Rayo'yu mağlup etti.

STSL 11. ve 12. Hafta

İstanbul takımlarına karşı hiç galibiyet kazanamadık. Weigl son haftalarda ateş gibi, çok iyi performans gösteriyor. Halilovic'in formu biraz düşse de kendine gelip tekrar golleri asistleri sıralamaya başlayacaktır.
    Last edited by 3842 : 12.Ağustos.2015 at 18:24

Avrupa'da daha iyi olmalıyız.
    Güzel transferler yapmışız.
    Fener karşısında da iyi oynamışız ama 1 puan da kötü değil

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kopenhag'ı yenmek şansını devam ettirmek adına olumlu bir aşama olmuş.Grubu biz karıştıracağız anlaşılan

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

E Grubu 5. Maçlar

Gençlerbirliği 2 - 1 Zenit

Halilovic adeta kendini bu maça saklamış. Zenit savunmasını 72'de oyundan çıkana kadar darmadağın etti ve bizi öne geçiren golü attı. Sakatlandığı için kendisini oyundan aldım ama durumu ciddi değil. Gözlerimiz bir yandan da gruptaki diğer karşılaşmadaydı...

Kobenhavn 1 -
    1 Rayo

Rayo'nun kesinlikle Kobenhavn'dan puan alması gerekiyordu, 20. dakikada attıkları gol bizi sevindirdi. 72'den sonra Kobenhavn bir gol daha atıp maçı kazansaydı tur şansımız kalmayacaktı.

Nasıl Tur atlarız?

Son maçta kesinlikle Rayo'yu yenmemiz gerekiyor. Rayo'nun mevcut durumlarda tur şansı olmadığı için içimiz biraz rahat. Fakat bu yeterli olmayacak, Kobenhavn Zenit'i yenerse Zenit'in önünde grubu lider bitiren takım olacak. Zenit ile beraber kalırlarsa ise 9 puanda eşitleneceğiz ve ikili averaj devreye girecek, deplasman gol kuralıyla turu atlayan takım biz olacağız. (Evde: 1-0 G, Deplasmanda 2-3 Y)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by diktac View Post
    Avrupa'da daha iyi olmalıyız.
    Fener karşısında da iyi oynamışız ama 1 puan da kötü değil
    Ara transfer döneminde ve önümüzdeki sene daha güzel transferler yapmayı planlıyorum. Bellerin ve Halilovic'i de önümüzdeki sezon da kiralık olarak oynatacağız, bu olumlu bir gelişme. Avrupa'ya gelince...

Quote Originally Posted by sukass53 View Post
    Kopenhag'ı yenmek şansını devam ettirmek adına olumlu bir aşama olmuş.Grubu biz karıştıracağız anlaşılan
    Avrupa'da ciddi anlamda ortalık birbirine girdi. İlk 3 maçta şansımız kalmadı derken 2'de 2 yapmamız ve Kopenhag'ın sonraki maçı da kazanamaması bize umut oldu. Zenit de babalığını gösterip son maçta evinde sürpriz yaşatmazsa iş sadece deplasmanda iddiası kalmayan Rayo'yu yenmeye bakıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

STSL 13. Hafta

STSL 14. Hafta

Rakip kaleyi ablukaya almamıza rağmen Boffin devleşince gol atamadık ve maçı kaybettik. Önümüzde çok kritik bir Avrupa Ligi karşılaşması var. O yüzden bu mağlubiyet'in üstünde çok durmuyoruz ve oyunculara şanssızdık deyip geçiyoruz.

Ligde tek tek gidiyoruz
    Gruptaki son maçı bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

E Grubu 6. Maçlar

Rayo 1 - 2 Gençlerbirliği

Daha üstün oynadığımız maçta Wisdom'un Gençlerbirliği için attığı ilk golle galibiyeti aldık. Bir yandan da gözlerimiz Zenit - Kobenhavn maçındaydı...

Zenit 1 - 0 Kobenhavn

88'e kadar gol bulamayan Zenit bizi korkutsa da 88'de attıkları golle OH BE! dedik. Sonradan baktığımızda Zenit babalığını göstermiş ve çok üstün bir futbol oynamış.

Böylelikle Avrupa Ligi'nde yolumuza devam etmiş olduk.

Galatasaray ve Fenerbahçe de Avrupa Ligi gruplarından çıkma başarısı gösterdi. Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden Beşiktaş ise... Onlar çok şanssızlardı zaten.

Böyle grup mu olur yahu

Mucize için tebrikler

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ligde tek tek gidiyoruz
    Gruptaki son maçı bekliyoruz
    Quote Originally Posted by sogutumu View Post
    Mucize için tebrikler
    Teşekkür ederim. Zenit babalığını göstermese babayı görürdük mucizeyi.

Ligde 17 haftalık dönemi tamamlıyoruz, sonrasında kupada toplu sonuçlar ve transferler gelecek.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

STSL 15. 16. ve 17. Hafta

Puan Durumu:

Ligde ilk yarıyı fena geçirmedik. İlk yarıda 7 kez puan kaybı yaşadık. Kayıpların 5'ini zaten Süper Ligi daha önce kazanmış takımlar karşısında yaptık ve bu maçlarda da zaman zaman galibiyeti yakın olan taraftık. Bu nedenle durumu fazla bir sıkıntı olarak görmüyorum.

Beşiktaş
    çok iyi bir sezon geçiriyor. Buna rağmen ligin en çok gol atan takımı olduk.

Aneke Afrika Yılın Genç Oyuncusu Oldu

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transfer Dönemi

Gidenler

Gelenler

Sol kanada Putilo ve Orkan takviyelerini yaptık. Antal ve Mervan'dan memnundum ama yeni gelenler daha iyi oyuncular oldukları için onlardan para kazanmaya baktık.

Jarstein'ı Ramazan'la değişmeli olarak oynatıyordum ama Gabriel'i transfer ettik. Kadroya en fazla 1 adet yabancı kaleci kayıt edebildiğimizi bilmiyordum bu nedenle Jarstein'ı sattık.

Gelenlerin Profilleri

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ziraat Türkiye Kupası Toplu Sonuçlar

Aldığımız sonuçlarla gruptan lider olarak çıktık ve bir sonraki turda rakibimiz Galatasaray oldu.

ZTK 4. Tur

Galatasaray'ı şuta boğduğumuz maçta yeni oyuncularımızın attığı gollerle bir üst tura yükseldik.

Orkan Çınar gelir gelmez kupada 4 gole ulaştı.

Orkan çok iyi başlamış

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Putilo'yu daha önce anadolu takımları ile yaptığım kariyerlerimde alırdım takımlarıma.Fiyatının çok çok üstünde oynar.Diğer transferleride çok beğendim.Grubu biz karıştırırız demiştim.Paket edip göndermişiz Kopenhag'ı

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde ve avrupa da iyi gidiyorsun

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Avrupa'da tur atlaman müthiş olmuş...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Orkan çok iyi başlamış
    Teşekkürler, Orkan'dan böyle bir performans beklemiyordum. Ben de şaşırdım

Putilo'yu daha önce anadolu takımları ile yaptığım kariyerlerimde alırdım takımlarıma.Fiyatının çok çok üstünde oynar.Diğer transferleride çok beğendim.Grubu biz karıştırırız demiştim.Paket edip göndermişiz Kopenhag'ı
    Putilo da güzel başladı. Gerçekte de Gaziantepspor almış Putilo'yu. Tekrar söylüyorum Zenit babalık yaptı da paketledik Kopenhag'ı

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Ligde ve avrupa da iyi gidiyorsun
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    Avrupa'da tur atlaman müthiş olmuş...
    Aynen, güzel oldu. Yorumun için teşekkürler.

Avrupa Ligi 1. Eleme Turu Eşleşmeleri

Rakibimiz Portekiz takımı Braga oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

STSL 18. Hafta

STSL 19. Hafta

Beşiktaş gerçekten bu sezon çok güçlü. Halilovic'in kullandığı duran toplarla yeni transfer Kessie'nin attığı gollerle şanslı bir galibiyet elde ediyoruz. Bir nevi Beşiktaş'a da "dur oğlum nereye gidiyorsun?" diyoruz.

STSL 20. Hafta

STSL 21. Hafta

STSL 22. Hafta

Sakatlanan Putilo 3-4 Ay takımdan uzak kalacak.

Puan Durumu

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

1. Eleme Turu

1. Ayak

2. Ayak

Daha zor geçmesini düşündüğüm bu turu rahatlıkla geçiyoruz. Halilovic'e başka bir oyuncumuz ayak uydurduğu zaman durdurulmaz oluyoruz. İlk maçta Orkan ikinci maçta da Stancu ayak uydurdu ve sihirbaz işini yaptı.

Siz ona Halilovic diyedurun ben yakında Junior Messi diye lakap takabilirim.

Şimdiden toplamda 19 Gol - 21 Asist istatistiklerine ulaştı.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Halilovic neler yapıyor öyle.Tur muazzam olmuş tebrikler.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Halilovic'i herhangi bir kariyerimde mutlaka kiralayacağım...

o ne lan öyle...

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Halilovic messi olmuş bile

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Halilovic neler yapıyor öyle.Tur muazzam olmuş tebrikler.
    Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    Halilovic'i herhangi bir kariyerimde mutlaka kiralayacağım...

o ne lan öyle...
    Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Halilovic messi olmuş bile
    Yorumlarınız için teşekkürler. Halilovic'ten beklentim yüksekti ama bu kadarını ben de beklemiyordum. İyi ki bu sezondan önümüzdeki sezon için kiralama işini halletmişiz. Bu performansı bu gelişimi gördükten sonra Barça para isteyebilirdi hatta kiralamak bile istemeyebilirdi.

Halilovic'i akışına bıraktığımızda genelde hiçbir takım kiralamıyor, o da Barcelona B takımında çürüyor. Daha önce 1860 München'e çok düşük bir fiyata (3M€ civarı) yanılmıyorsam 23 yaşındayken transfer etmiştim. Bu kadar gelişme göstermemişti ama ona rağmen forvete alıştırıp golleri attırdıktan sonra Arsenal gibi bir takıma 20M€ üstü bir paraya satmıştım.

Her takıma gelmek istemeyebilir, Barcelona kiralık listesine koymadıysa zaten gelmez. Ama kiralık listesindeyse şansınız onu kiralık transfer etmek istediğinizi basına söyleyince artabilir. Ben bu kariyerimde öyle yaptım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Avrupa Ligi 2. Eleme Turu'nda rakibimiz İskoç takımı Celtic oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

STSL 23. Hafta

Maçla aynı gün bir intikam öyküsü vardı...

STSL 24. Hafta

Moralli Galatasaray karşısında işimiz zordu ve bir puanla yetindik.

STSL 25. Hafta

Avrupa Ligi 2. Eleme Turu 1. Ayak

Braga'dan çok daha güçlü rakip ve dersine çok iyi çalışmış bir teknik adam vardı karşımızda. Savunmada beklerden boşluklar verdiğimizi bilen Celtic kanatları ofansif anlamda çok iyi kullanarak ilk yarıda 2 farklı üstünlüğe ulaştı. Celtic farkı açabilirdi ama Wisdom ve Gabriel izin vermedi. Beklerimiz sezonun en kötü maçlarını oynadılar. Stancu'nun golü ise tur umutlarını Ankara'ya taşıdı.

STSL 26. Hafta

STSL Puan Durumu

Halilovic de Halilovic diyoruz ama yeni transfer Orkan Çınar da Putilo'nun sakatlığından faydalanıp formayı kaptı ve şimdiye kadar inanılmaz bir performans gösterdi.

Şimdiye kadar Orkan toplamda 15 maçta 10 Gol ve 3 Asistlik bir performans yakaladı.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

2. Eleme Turu 2. Ayak

Karşımızda çok güçlü bir rakip vardı ve ilk maçtaki 2-1'lik yenilgiyi tersine çevirmek gerekiyordu. Asıl taktiğimizde kalabalık hücum yapan takımlara karşı bocaladığımız ve bunu ilk maçta Celtic iyi değerlendirdiği için ön liberoyu defansa katıp 5 defansla çıktık maça. Buna rağmen bir pozisyonda Gabriel'den seken topu Stokes ağlara gönderdi.

Sonrasında ileriye atılan toplarla buluşmayı başaran Orkan - Stancu - Halilovic üçlüsü önce beraberlik golünü sonra da bizi öne geçiren golü buldular. Öndeydik ama 2-1 çok kritik bir skordu, gol yediğimiz anda 2 gol daha atmamız gerekecekti. Bu yüzden orta sahaları da defansif orta sahaya çekip bizim yarı alanı kapatmaya çalıştık, başarılı olduk.

Kontra ataklarla bulduğumuz gollerle de maçı 4-1 kazandık.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Avrupa Ligi Çeyrek Final'deki rakibimiz Tottenham.

Kura sırasında gözüme Dinamo Moskova'yı kestirmiştim, Premier Lig ekiplerini özellikle istemiyordum ama Tottenham ile eşleştik. Avrupa Ligi'nde oynayacağımız en zorlu maçları oynayacağız. Celtic maçında kullandığımız 7 defansif 3 ofansif oyunculu taktiği kullanmayı düşünebilirim. Totteham'ın en büyük silahları Eriksen, Lamela, Yarmolenko ve Harry Kane.

Turu atlayan takım Dnipro - Zenit eşleşmesinden gelecek rakiple eşleşecek.

Nesil
    2014

Tottenham'ın o 4'lüsünü durdurmak imkansız gibi birşey, zaten bu seri Avrupa Liginde Tottenham'a kitlenmiş, elersen kupa zaten Ankara'ya gelir
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri