Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 69 sonuç

Konu: Tüm Yerel Kupaları Topladık, Sıra Avrupa'da | Galatasaray - Sezon 2 |

Sneijder'siz CL Gruplardan çıkma çok zor zaten elinden geleni yapmışsın. Dzemaili bende şaşırtıcı derecede çok iyi oynuyor ikinci sezon 10-15 gibi fiyata rahat satılıyor. Başarılar

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferleri beğenmedim Baseli geçeriz Atleticoda zorlar.Ligde yanilmiyorsun ama fener kovalamaya devam ediyor

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Transferleri beğenmedim Baseli geçeriz Atleticoda zorlar.Ligde yanilmiyorsun ama fener kovalamaya devam ediyor
    Zaten şuanda önemli olan ligde yamulmamak Farkı açtık ya kolay kapanmaz artık ayrıca transfer ne bekliyodun ki

Quote Originally Posted by Proudlion View Post
    Sneijder'siz CL Gruplardan çıkma çok zor zaten elinden geleni yapmışsın. Dzemaili bende şaşırtıcı derecede çok iyi oynuyor ikinci sezon 10-15 gibi fiyata rahat satılıyor. Başarılar
    Dzemaili pek fırsat bulamıyor ama elimden geldiği kadar oynatmaya çalışıyorum Daha fazlasıda olamazdı zaten belki ufak bi ihtimal
    Başarı dileklerin için teşekkürler

5 Haftayı Daha Geride Bıraktık, Basel'i Perişan Ettik

STSL 19-23. Haftalar

STSL Puan Durumu

Sürprizzzz!!

Lig'de rakipsiziz.Süprüz çok iyiymiş hocam.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

iyiki ligdeki puan farkı fazla kadro çok kötü olmuş bu halde atletico çok zor

geç oldu ama başarılar hocam.

Beşiktaş şampiyon sen ikinci olursun

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Lig'de rakipsiziz.Süprüz çok iyiymiş hocam.
    Gerçekten mükemmel bakalım ne yapacağız atleticoya

iyiki ligdeki puan farkı fazla kadro çok kötü olmuş bu halde atletico çok zor
    Bakalım kader ne getirecek

Quote Originally Posted by emircanatici View Post
    geç oldu ama başarılar hocam.

Beşiktaş şampiyon sen ikinci olursun

Quote Originally Posted by emircanatici View Post
    Bi daha olmasın bundan sonra her gün görmek istiyoruz sizi de İşin şakası bir yana teşekkürler.
    Aynı cevabı sana veriyorum şuanda teşekkürler

Saldır Galaaatasaray!

Ligde 24. haftada beraberlik aldık. Bastık Bastık fakat olmadı.

Deplasmanda aldığımız 1-1'lik beraberlik çok işimize yaradı. Kendi evimizde perişan ettik.

Bu karşılaşmanın ardından sivasspor ile oynamıştık. Maçın ardından öğrediklerimiz karşısında şok olduk.
    Bir Sürpriz daha!

Sıra geldi kendi evimize!
    4-1'lik galibiyet aldık. Çeyrek Final'e adımızı yazdırdık!

Sonra ne mi oldu?
    Sürpriz üstüne Sürpriz!

Çeyrek Final ve Yarı Final Rakiplerimiz Belli Oldu!
    En Zoru M.City'di. Bilbao'dan kurtulursak İnşallah Sevilla alır!

Çeyrek Final'de Görüşmek Üzere!

Lige nasıl başladıysak öyle devam ediyoruz!
    Sanırım ilk sezondan namağlup şampiyon olacağız!

Ve STSL Puan Tablosu

Kendi evimizde kötü oynadık bu kadar fırsat vermemeliydik.
    Üstüne birde kendi yarattığımız fırsatları değerlendiremeyince mouse'umdan oldum.

Deplasmana gidiyorduk. Hemde 2-0 mağlup durumda. Maça başlarken agresif bir şekilde "Çıkın ve intikamınızı alın!"
    Naraları ile başladık. Daha ilk komutumu vermeden Defans oyuncumuz Vezo, Koca Kafasıyla bizi hemen umutlandırdı.

Konsantre olmalarını söyledim. Nasıl bir konsantrasyon varsa ardından sinan ile 2. Golümüzü bulduk.
    Zor bir pozisyonda sıfıra yakın yerden golle buluşturdu bizi ve 2-0'a getirdik.

Bilbao hücuma çıkmaya karar vermiş olacak ki durumu 2-1'e getirdiler Semih'in adam kaçırması sayesinde.

Pandev durur mu? Hemen gömdü topu rakibe 28'de

İlk yarı bitti. 3-1 Öndeydik. Aynen böyle devam edin dedim hırslı hırslı! Ardından kral çıktı sahneye
    Ve 65'te kornerden gelen topa jackie chan gibi bir vuruş yapan Semih hatasını telafi etti. 5-1 den sonra 4-4-1-1'e döndük.
    Skoru bu şekilde koruduk ve bir üst tura ulaştık.

Emre'nin yokluğunda Sinan, Mükemmel bir iş başardı. Yasin'i alacaktım fakat Sinan'ı gördüm dedim al gitsin zaten dönemeyiz
    Avrupa görsün çocuk dedim. Eleman bana tokat gibi bir cevapla oynadı resmen.

Ve bunun olacağı zaten belliydi.

Yeni Rakibimizin Belli Olmasının Ardından
    Kulübümüz bize sonunda Merhaba dedi!

Yarı-Final'de Görüşmek Üzere!

Nesil
    2012
    Yer
    Tekirdağ / Çorlu

Her şey iyi güzelde city zor be.

City'i de geçeriz biz,bu gazla.Taktiğinle ilgili,özel mesajdan bilgi verir misin?

City'i de geçeriz biz,bu gazla.Taktiğinle ilgili,özel mesajdan bilgi verir misin?
    Ne tür bir bilgi istiyosun hem buraya yazayım okuyacak arkadaşlar için faydalı olacağına eminim

Quote Originally Posted by karayer View Post
    Her şey iyi güzelde city zor be.
    zor beee

İlk Sezon Bitti!

Ligi şampiyon bitirmenin mutluluğu ile birlikte yavaaş yavaş yeni transfer dönemimize giriş yapıyoruz.

Son STSL Karşılaşmaları;

Gaziantep'e
    yenildikten sonra şampiyon olduk
    Zaten üstüne City'e elenince tatile çıktım sağolsun Asistanım iyi idare etmiş ve başka mağlubiyet almamışız

Ziraat Türkiye Kupası

Çifte diyor fakat üçlü olması gerekmez mi? Ziraat + Super Cup + Lig ?

Avrupa Ligi'nde Deplasmanda 3-1 kaybetmemizin ardından birazda olsa umutlandık ama
    Rakip City kardeşim niye hemen umutlanıyosun.

Evimizde 1-0 yensek te bişeye yaramadı ve AL'ye Byee dedik.

Sonuç olarak başarı tablosu aşağıdaki şekilde belirlendi.

Ligimizin Takım ve Oyuncu Verileri

Ödüller;

Burak Yılmaz Gol Kralı - Ozan Tufan yılın genç oyuncusu ödülüne layık görüldü;

Sezonun Takımı

Vede Sezon biter bitmez yönetimin bombası!
    Benim söylemeden yapmaları nedense çok hoşuma gider

Yeni Sezonda Görüşmek Üzere!
    Takipte Kalın!

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

City zor bea

yarı finalde kötü değil ilk sene için...

Taktiğin genelini istiyordum bilgi derken,yani upload edip atabilirsen,atmanı.İstiyorsan sezon sonu at,daha güzel bir güncelleme olur.

Edit: Yazarken güncelleme atmışsın.Buraya taktiği de eklersen sevinirim.City'e kılpayı elenmişiz.

Taktiğin genelini istiyordum bilgi derken,yani upload edip atabilirsen,atmanı.İstiyorsan sezon sonu at,daha güzel bir güncelleme olur.

Edit: Yazarken güncelleme atmışsın.Buraya taktiği de eklersen sevinirim.City'e kılpayı elenmişiz.

Quote Originally Posted by juxalente View Post
    Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı > Prespada başlayıp feyenoordda tamamladığım ve meyvesini alacağımı umduğum taktik;
    Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı > Sozopol ve CSKA Sofia da kullandığım taktik. Defansif anlamda iyi işler çıkarıyor büyük takımlara karşı.
    Daha önce upload etmiştim ilk sayfadaydı. Feyenoordda nasıl bıraktıysam öyle kullanıyorum ama şöyle bişey var maç içerisinde değişime uğruyorlar duruma göre.

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    City zor bea

yarı finalde kötü değil ilk sene için...

City yalan etti bizi beaa

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

çok çok iyi bir sezon geçirmişiz yönetimde iyi bir bütçe vermiş

çok çok iyi bir sezon geçirmişiz yönetimde iyi bir bütçe vermiş
    Beğenilmeyecek transferler yaptım

20. Default

Keşke Sevilla gelseydi rahat eler finale çıkardık. İlk sezonum geldi aklıma. Çok iyi bir sezon geçmiş nokta transferlerle üst düzey olur takım. Gerçi sen 6 ay kalanlardan almışsındır birkaç tane. Bu arada Humam Tariq'in son halini paylaşır mısın?

Quote Originally Posted by LukasPodolski View Post
    Keşke Sevilla gelseydi rahat eler finale çıkardık. İlk sezonum geldi aklıma. Çok iyi bir sezon geçmiş nokta transferlerle üst düzey olur takım. Gerçi sen 6 ay kalanlardan almışsındır birkaç tane. Bu arada Humam Tariq'in son halini paylaşır mısın?
    Humam'ın şuanlık durumu bu fakat ilk sezonun ocak sonunda bi sakatlandı sezonu kapattı zaten gelişemedi. Umarım daha fazla gelişim gösterebilir

Nesil
    2012
    Yer
    Tekirdağ / Çorlu

transferleri görmek istiyoruz. yarı finalde ilk sezon için fena değil.

2. Sezona Açılışımızı Yaptık!

İlk önce yönetimden sözleşme yenileme görüşmesi aldık ve koşulsuz şartsız kabul ettik.

Yeni Sponsor Anlaşması oldu fakat nasıl bi sponsorsa bu ne yahu

Galatasaray, Avrupa'da 8 sıra yükseldi!

STSL 1 Basamak Yükseldi!

Zengin Kulüplerde'de yükseldik!

Taraftarlarımızın Seçtiği Yılın Futbolcusu!

Gelelim Transferlere!

Gelen giden yazmışım ya yalnış olmuş. Aslında Gelenlerin Bedeli ve Gidenlerin Bedeli olacaktı.

Bunların haricinde
    Luka Jovic ve Sergio Diaz
    ile anlaştık. Kendileri bidahaki sezon bizimle olacaklar.

Olcan, Dzemaili, Yekta, Amrabat ile 1 yıl boyunca belli bi ücreti ödememiz karşılığında anlaştık.

Transferlerimizin Profilleri

TFF Super Cup ile Açılışımızıda Yaptık

Vede Son Olarak Finansal Durumumuz

Unutmadan Hazırlık Maçlarımız

Ligde ve Avrupa'da Görüşmek Üzere!

Nesil
    2012
    Yer
    Tekirdağ / Çorlu

transferler genel olarak iyi ama bir kaç oyuncu olmasada olur tarzında fakat giden oyuncuların açığını kapatacak düzeyde değil transferlerin

Quote Originally Posted by karayer View Post
    transferleri görmek istiyoruz. yarı finalde ilk sezon için fena değil.
    Taze Geldi

Kadromuz;

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ben yine beğenmedim transferleri.Mammana ve Markus hariç.Ama gidenlerden iyi para almışın.Kupa içinde tebrikler

27. Default

Transferler kötü değil hatta Burak ve Selçuk çok yerinde ve müthiş paralara gitmiş ama sorun şurada. Takımda bir tane tecrübeli adam var o da Hakan Balta ki bu oyunda hiç tutmam direk gönderirim. Senin takım çok genç ve tecrübesiz. İnşallah ŞL'de sıkıntı yaşamazsın. Keşke bir iki tane yaşlı kurt katsaydın kadroya.

Quote Originally Posted by LukasPodolski View Post
    Transferler kötü değil hatta Burak ve Selçuk çok yerinde ve müthiş paralara gitmiş ama sorun şurada. Takımda bir tane tecrübeli adam var o da Hakan Balta ki bu oyunda hiç tutmam direk gönderirim. Senin takım çok genç ve tecrübesiz. İnşallah ŞL'de sıkıntı yaşamazsın. Keşke bir iki tane yaşlı kurt katsaydın kadroya.
    Hakan Balta'yı bilerek tuttum sol bek sakatlanırsa hakan oynar diye. Acelemiz yok zaten bu sene beklentimizde yok en kötü ŞL Gruplarından çıksak kafi

Ben yine beğenmedim transferleri.Mammana ve Markus hariç.Ama gidenlerden iyi para almışın.Kupa içinde tebrikler
    Aceleye gerek yok Yavaş yavaş halledicez herşeyi.

Tecrübeli 2 oyuncu yeterli olur,yanlız transferler gidenlerin yerini doldurabilir mi? Emin değilim.

Burak'ı felan çok iyi fiyatlara okutmuşsunda takımın 'Türk Abi'lerini göndermişsin umarım takım uyumu yaşanmaz. Hocam biraz tecrübeli oyuncu şart

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri