Sayfa 11 / 14 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 417 sonuç

Konu: [FM 15] TSI Yaz Transfer Yaması (Yabancı Kuralı & Fikstür ve Numara Bug'ına Çözüm)

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Elinize sağlık kardeş..Ben küçük liglerle ilgilendiğimden belki bir ara denerim..Ellerin ve gözlerin dert görmesin

Eline emeğine sağlık kardeşim yamayı şimdi indirdim oynamak için sabırsızlanıyorum eğer yamayla ilgili gözüme çarpan bir şey olursa geri dönüt verir yardımcı olmaya çalışırım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ellerine, çabana sağlık
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Eyvallah

Kardeşim Trabzonspor'da Avraam Papadopoulos yine kadroda gözüküyor ve Aytaç Kara Eskişehir'de gözüküyor acaba bu bir tek bende mi böyle?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by emrejt View Post
    Kardeşim Trabzonspor'da Avraam Papadopoulos yine kadroda gözüküyor ve Aytaç Kara Eskişehir'de gözüküyor acaba bu bir tek bende mi böyle?
    Yamayı aktif edememişsiniz. Belgelerim > Sports Interactive > FM 2015 > editor data içine atın çıkan dosyayı. Daha sonra yeni oyuna başlarken ÖZEL'e tıklayarak yamayi secip devam edin.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    Elinize sağlık kardeş..Ben küçük liglerle ilgilendiğimden belki bir ara denerim..Ellerin ve gözlerin dert görmesin
    Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Ellerine, çabana sağlık
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Ellerine sağlık hocam.
    Rica ederim arkadaşlar. Kariyerleri görmek icin sabırsızlanıyorum forumda
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eline, yüreğine sağlık arkadaşım. Sayende güzel bir kariyer yapacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tumer_zeus View Post
    Eline, yüreğine sağlık arkadaşım. Sayende güzel bir kariyer yapacağım.
    Rica ederim. Bekliyorum kariyeri
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Ellerine sağlık güzel bir çalışma ve büyük emek var.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Ellerine sağlık güzel bir çalışma ve büyük emek var.
    Teşekkür ederim.

Ayrıca link ilk mesaja eklendi.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Öncelikle çok başarılı bir yama olmuş fakat serbest oyunculara dikkat edilmemiş sanırım örneğin Nicolita serbest başlıyor ama FC Vitorul takımında oynuyor transfermarkt a göre

13. Default

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Teşekkür ederim.

Ayrıca link ilk mesaja eklendi.

İtalya ligi ile ilgili bi problem var 18 den fazla kişi seçilebiliyor resmi maçta yani yedek oyuncu sayısı 7 den fazla her maçta kurallara göre 12 yedek oyuncudan 3 ü değiştirilebilir yazıyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by okartal View Post
    Öncelikle çok başarılı bir yama olmuş fakat serbest oyunculara dikkat edilmemiş sanırım örneğin Nicolita serbest başlıyor ama FC Vitorul takımında oynuyor transfermarkt a göre
    Söyledigim liglerin dışındaki transferleri yapmadım. :/ Eğer kayda değer, göze çarpan serbest oyuncular varsa, buradan belirtirseniz eklerim bir sonraki versiyon için. Yani isteyenler için.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by arded07 View Post
    İtalya ligi ile ilgili bi problem var 18 den fazla kişi seçilebiliyor resmi maçta yani yedek oyuncu sayısı 7 den fazla her maçta kurallara göre 12 yedek oyuncudan 3 ü değiştirilebilir yazıyor

İtalya Futbol Federasyonu (FIGC) Başkanı Maurizio Beretta, Serie A'da, kupa maçlarında ve genç kategori maçlarında 12 yedek oyuncu bulundurulması gereken yeni kuralı onayladı.
    İtalya Futbol Federasyonu (FIGC) Başkanı Maurizio Beretta, yeni sezondan itibaren İtalyan kulüplerinin toplamda 23 kşilik takım kadorsu ile mücadele edeceğini duyurdu. Buna göre Serie A'da artık kulüpler 12 yedek oyuncu sahaya çıkarabilecek.

Bu kural Coppa Italia, Supercoppa Italiana ve Serie A maçları ile beraber genç kategorilerin oynadığı maçlarda geçerli olacak.

18 kişilik maç kadrosunun yeterli olduğunu düşünen Roma Teknik Direktörü Zdanek Zeman ise, "Benim için çok büyük bir değişiklik olmaz." dedi. Zeman, "Gereksiz. 18 oyuncu kesinlikle yeterli olur." ifadelerini kullandı.
    Oyunun yazılımıyla alakalı ve doğru.
    Futbolcu Bilgileri

Simdi hocam v2 v3 v4 v5 hepsini indirmemiz gerekiyo mu yoksa sadece v5 indircez ben sadece v5 indirdim ve hatalari var. Galatasarayin aldigi alman oyuncu 10 agustos 2014 kadar cezali yani 1 ay arda turanda ise cezali gozukuyo ama ne zamana kadar oldugu yazmiyo cevaplarsan sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by laressa View Post
    Simdi hocam v2 v3 v4 v5 hepsini indirmemiz gerekiyo mu yoksa sadece v5 indircez ben sadece v5 indirdim ve hatalari var. Galatasarayin aldigi alman oyuncu 10 agustos 2014 kadar cezali yani 1 ay arda turanda ise cezali gozukuyo ama ne zamana kadar oldugu yazmiyo cevaplarsan sevinirim
    Selamlar. Yalnızca v5 indirmeniz yeterli olacaktır.

Bahsettiginiz hatalar mevcut değil. Hatta şimdi tekrar kariyer açıyorum kontrol etmek için. Yamayı tek başına kullanmanızı öneriyorum, başka yamalarla çakışmalar olabilir ve bu da bahsettiginiz hatalara sebebiyet verebilir.
    Futbolcu Bilgileri

Selamlar. Yalnızca v5 indirmeniz yeterli olacaktır.

Bahsettiginiz hatalar mevcut değil. Hatta şimdi tekrar kariyer açıyorum kontrol etmek için. Yamayı tek başına kullanmanızı öneriyorum, başka yamalarla çakışmalar olabilir ve bu da bahsettiginiz hatalara sebebiyet verebilir.
    Hocam baska yama kullanmiyorum. Yani anlam veremedim hala ayni. 15.3.2 guncellemeler farkli olabilir bu yuzden olabilir mi hocam peki

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hocam baska yama kullanmiyorum. Yani anlam veremedim hala ayni. 15.3.2 guncellemeler farkli olabilir bu yuzden olabilir mi hocam peki
    15.3.2 ile yaptım yamayı. Şimdi kontrol ettim. Tarih yazmıyor oyun içinde evet fakat Arda ve Grosskreutz'da 1/1/2015'e kadar cezalılar. Grosskreutz'un 10/8/2014 yazan tarihi tatilde olması. Tatil yapıyor biraz. Kulübe geç katılma durumu.

Bir sıkıntı yok yani.
    Futbolcu Bilgileri

15.3.2 ile yaptım yamayı. Şimdi kontrol ettim. Tarih yazmıyor oyun içinde evet fakat Arda ve Grosskreutz'da 1/1/2015'e kadar cezalılar. Grosskreutz'un 10/8/2014 yazan tarihi tatilde olması. Tatil yapıyor biraz. Kulübe geç katılma durumu.

Bir sıkıntı yok yani.
    Eyv hocam adamsin valla adamsin ohbe sonunda simdi baska bi yama kullaniyodum arda turan 30 agustos 2016ya kadar cezaliydi sinir olmustum. ins dahada basarili yamalar yaparsin bende zamaninda fm 2012 yamasi yapmistim fm editor falan hergun oyuncu gonder kural ekle falan zor is allah yardimcin olsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eyv hocam adamsin valla adamsin ohbe sonunda simdi baska bi yama kullaniyodum arda turan 30 agustos 2016ya kadar cezaliydi sinir olmustum. ins dahada basarili yamalar yaparsin bende zamaninda fm 2012 yamasi yapmistim fm editor falan hergun oyuncu gonder kural ekle falan zor is allah yardimcin olsun
    Teşekkür ederim. Yamayı denedikten sonra yorumlarınızı beklerim tekrardan. Forumda kariyeri de görmek isterim acikcasi
    Futbolcu Bilgileri

Yamayı aktif edememişsiniz. Belgelerim > Sports Interactive > FM 2015 > editor data içine atın çıkan dosyayı. Daha sonra yeni oyuna başlarken ÖZEL'e tıklayarak yamayi secip devam edin.
    Tamam kardeşim bende aynı şekilde açtım yeni oyunu zaten yamayı aktif etmemiş olsam Marko Marin, Douglas falan takımda olmazdı yeni transferlerin hepsi var ama Avraam Papadopoulos ve Emre Güral takımda gözüküyor, Aytaç Kara Eskişehir'de gözüküyor. Yamayı yükleyen arkadaşlar Trabzonspor ile kariyer açıp bir denerse sevinirim eğer sadece bende böyleyse sorunu bulmaya çalışayım çünkü başka yama da kullanmıyorum. Bu arada bunlar ufak detaylar tabi yama çok güzel olmuş emeğinize sağlık.
    Last edited by emrejt : 21.Eylül.2015 at 10:02

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by emrejt View Post
    Tamam kardeşim bende aynı şekilde açtım yeni oyunu zaten yamayı aktif etmemiş olsam Marko Marin, Douglas falan takımda olmazdı yeni transferlerin hepsi var ama Avraam Papadopoulos ve Emre Güral takımda gözüküyor, Aytaç Kara Eskişehir'de gözüküyor. Yamayı yükleyen arkadaşlar Trabzonspor ile kariyer açıp bir denerse sevinirim eğer sadece bende böyleyse sorunu bulmaya çalışayım çünkü başka yama da kullanmıyorum. Bu arada bunlar ufak detaylar tabi yama çok güzel olmuş emeğinize sağlık.
    Başka yama ile çakışma durumu olabilir. Editör data klasörünün içini komple boşaltıp sadece bu yamayı atıp öyle deneyin bir de. Çünkü dediğim gibi böyle bir problem yok. Ya da oyun versiyonunuz eger farklıysa bu nedenle de bir problem olabilir. Yama 15.3.2 uyumludur. 15.3.2 versiyonu olması lazım oyununuzun en iyi performans icin.

Futbolcu Bilgileri

Hocam ellerine sağlık, indirip uzun süre sonra bi kariyeri başlıyorum şimdi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kuatemok View Post
    Hocam ellerine sağlık, indirip uzun süre sonra bi kariyeri başlıyorum şimdi.
    Teşekkür ederim. Umarım beğenirsiniz
    Futbolcu Bilgileri

Çok sakat var. )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kuatemok View Post

Çok sakat var. )
    Yamayla alakası yok hocam bunun Şahsen iyi hocalar ve doğru antrenman programı uygulamanız lazım ki sakatlık olmasın. Açtığım bütün kariyerlerde seneyi maksimum 2 sakatlıkla bitiriyorum.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar v6 için oyunu çeşitlendirme ve güzelleştirme planlarım var.

- Oyuncu menajerleri (Ahmet Bulut, Mendes vb.)
    - Serie B, Ligue 2 transferleri, hoca değişiklikler, son şampiyonlar, düşenler çıkanlar.

Eğer yapmamı istediğiniz takımlar, ligler varsa elimden geldigince yapmaya calisirim.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Arkadaşlar v6 için oyunu çeşitlendirme ve güzelleştirme planlarım var.

- Oyuncu menajerleri (Ahmet Bulut, Mendes vb.)
    - Serie B, Ligue 2 transferleri, hoca değişiklikler, son şampiyonlar, düşenler çıkanlar.

Eğer yapmamı istediğiniz takımlar, ligler varsa elimden geldigince yapmaya calisirim.
    Benim istediğim var çok ama çok zor kardeş.(Slovenya,Sırbistan,Hırvatistan,Bosna,Polon ya,Bulgaristan,ROmanya,İsveç,Çek Cumhuriyeti)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    Benim istediğim var çok ama çok zor kardeş.(Slovenya,Sırbistan,Hırvatistan,Bosna,Polon ya,Bulgaristan,ROmanya,İsveç,Çek Cumhuriyeti)
    Yapmaya calisirim.
    Futbolcu Bilgileri

Sayfa 11 / 14 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri