Sayfa 12 / 14 İlkİlk ... 21011121314 SonSon
331 ile 360 arası toplam 417 sonuç

Konu: [FM 15] TSI Yaz Transfer Yaması (Yabancı Kuralı & Fikstür ve Numara Bug'ına Çözüm)

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Başka yama ile çakışma durumu olabilir. Editör data klasörünün içini komple boşaltıp sadece bu yamayı atıp öyle deneyin bir de. Çünkü dediğim gibi böyle bir problem yok. Ya da oyun versiyonunuz eger farklıysa bu nedenle de bir problem olabilir. Yama 15.3.2 uyumludur. 15.3.2 versiyonu olması lazım oyununuzun en iyi performans icin.

Editör data boş başka yamayla çakışmıyor o zaman versiyon farkından kaynaklanıyordur teşekkür ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by emrejt View Post
    Editör data boş başka yamayla çakışmıyor o zaman versiyon farkından kaynaklanıyordur teşekkür ederim
    Evet bir kaç arkadaşla daha konuştum. Versiyon farkından dolayı oluyor. En iyi performans için 15.3.2 olması lazım.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

hocam aslında brezilya ve arjantinin transferleri olsa güzel olur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by laressa View Post
    hocam aslında brezilya ve arjantinin transferleri olsa güzel olur
    Yapabilirim
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Merhaba uzun süredir V5 oynuyorum pek foruma bakamadım Azerbaycan ve diğer küçük ligleri de ekleyebilirmisin farklı kariyer açısından güzel olur Hindistan ligi mesela yada arap ligleri v6 için ha bu arada Yamaya gelirsek fenerbahçe 2019 da uefa şampiyonu oluyor galatasaray 2022 de şampiyonlar ligi final maçında yeniliyor yama çok güzel olmuş gerçi galatasaray çok Bala geldi oralara ama olsun Göztepe şampiyon oldu bu arada gayet keyifli bir lig olmuş transfer yapıyor takımlarımız oyuncu satıyor çok eğlenceli ha bide fantezi databasesi yapsan mesela ab uyruklu yabancı sayılmasa alt Liglere kadar V5 in üstüne V5.1 fantezi gibi emeğine sağlık çok güzel olmuş ha bide ozan tufan 40 milyona satıldı şaştım kaldım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by arded07 View Post
    Merhaba uzun süredir V5 oynuyorum pek foruma bakamadım Azerbaycan ve diğer küçük ligleri de ekleyebilirmisin farklı kariyer açısından güzel olur Hindistan ligi mesela yada arap ligleri v6 için ha bu arada Yamaya gelirsek fenerbahçe 2019 da uefa şampiyonu oluyor galatasaray 2022 de şampiyonlar ligi final maçında yeniliyor yama çok güzel olmuş gerçi galatasaray çok Bala geldi oralara ama olsun Göztepe şampiyon oldu bu arada gayet keyifli bir lig olmuş transfer yapıyor takımlarımız oyuncu satıyor çok eğlenceli ha bide fantezi databasesi yapsan mesela ab uyruklu yabancı sayılmasa alt Liglere kadar V5 in üstüne V5.1 fantezi gibi emeğine sağlık çok güzel olmuş ha bide ozan tufan 40 milyona satıldı şaştım kaldım
    Beğenmenize sevindim Diğer ligleri ekleme konusunda pek bilgim yok ama araştıracagım, deneme yanılma yöntemiyle bir bakacağım. Tam kavramadan yanlış bir iş yapmak istemem.

Söylediginiz AB vb. fantezi yamalarını yapabilirim. Güzel olabilir. Fakat önceligim v6 için ligue 2, serie b, arjantin ve brezilya liglerinin transferlerini tamamlamak ve oyuncu menajerlerini oyuna aktarmak. v6'dan sonra dediginiz v6.1 AB yamasını yapabilirim.
    Futbolcu Bilgileri

Teşekkürler yama için. [MENTION=79605]Nocna Mora[/MENTION]

Zahmet olmaz ise Türkiye Süper Amatör Ligini nasıl açarım yardımcı olabilir misin.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Teşekkürler yama için. @Nocna Mora

Zahmet olmaz ise Türkiye Süper Amatör Ligini nasıl açarım yardımcı olabilir misin.
    Oyunu kurarken Bal ı en düsük lig olarak seçerseniz aktif olacaktir lig
    Futbolcu Bilgileri

her şey için teşekkürler daha önce de söylemiştim ama kariyerlere başlayınca bir daha teşekkür etmek istedim bayramda keyifle oynama şansına sahip olduğum için. liverpool ile kariyer açtım sturridge 14 ay sakat. dikkat etmemiştim ama bugün baktım gerçek hayatta gol atmış acaba oyun tarihinden ötürü olabilir mi hiç benden başka dikkatini çeken oldu mu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by erpeker1907 View Post
    her şey için teşekkürler daha önce de söylemiştim ama kariyerlere başlayınca bir daha teşekkür etmek istedim bayramda keyifle oynama şansına sahip olduğum için. liverpool ile kariyer açtım sturridge 14 ay sakat. dikkat etmemiştim ama bugün baktım gerçek hayatta gol atmış acaba oyun tarihinden ötürü olabilir mi hiç benden başka dikkatini çeken oldu mu
    Klavye hatası olmuş. Benim hatam, kusura bakmayın.
    Futbolcu Bilgileri

Eline emeğine sağlık kardeş gerçekten harika bir çalışma olmuş. Ben Galatasaray ile kariyer açtım gözüme çarpan 2 hata var; Veysel Sarı hala kadroda görünüyor ve Hamit Altıntop'un 21 ay sürecek sakatlığı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 33avci33 View Post
    Eline emeğine sağlık kardeş gerçekten harika bir çalışma olmuş. Ben Galatasaray ile kariyer açtım gözüme çarpan 2 hata var; Veysel Sarı hala kadroda görünüyor ve Hamit Altıntop'un 21 ay sürecek sakatlığı.

Begenmenize sevindim..

Hamit'in sakatlığını bende bugün oynadıgım kariyerimde farkettim. Müzmin sakat oldugundan cok sıkıntı olacagını sanmıyorum :P Ama düzelttim bir sonraki versiyon için. Veysel Sarı ile ilgili bir problem yok; Kasımpaşa'da. Versiyon farkından ötürü Galatasaray'da gözükmüş olabilir sizde.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Çok takip edemedim de FM 15 için kayıtlı oyun editörü var mı Taylan ? Şu Hamitin sakatlığı kötü bir olay cidden
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

14. Default

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Çok takip edemedim de FM 15 için kayıtlı oyun editörü var mı Taylan ? Şu Hamitin sakatlığı kötü bir olay cidden
    Var Tabi ki, FMScout'da Bulabilirsin. Ama Tavsiye Etmem Açıkçası Çünkü Gerçekçiliği Bozan Bir Editor

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Evet. Fmscout'ta olması lazım Baga'nın dediği gibi.
    Futbolcu Bilgileri

16. Default

Hocam yeni versiyon gelecekse -Yunus Malli milli takım tercihi Türkiye

-Arda Turan milli takıma aldım kırmızıyla kayıtsız yazıyor. Sanırım sezon ortasına kadar takımında oynayamaması ile ilgili yaptığın düzenlemeyle alakalı. Sezon ortasında düzelir mi?
    Last edited by badwolfxv : 01.Ekim.2015 at 21:14

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by badwolfxv View Post
    Hocam yeni versiyon gelecekse -Yunus Malli milli takım tercihi Türkiye

-Arda Turan milli takıma aldım kırmızıyla kayıtsız yazıyor. Sanırım sezon ortasına kadar takımında oynayamaması ile ilgili yaptığın düzenlemeyle alakalı. Sezon ortasında düzelir mi?
    - Yeni versiyon yapmayı düşünüyorum. +5000 civarı değişiklik ile son halini verip sonra keyiflice oynamak gibi. Su an Denayer, Semih, Jose, Kjaer vb. futbolcuları izledikce yansıtıyorum oyuna.

Öyle yazmasına rağmen oynayabiliyor olması lazım milli maçlarda. Aynı anda bir de kulüp yönettigin icin, transfer edebilme ihtimalinden ötürü öyle yazıyor olmalı diye düşünüyorum. Seçilemiyorsa eğer cezanın şeklini degistirmem gerekecek.
    Futbolcu Bilgileri

- Yeni versiyon yapmayı düşünüyorum. +5000 civarı değişiklik ile son halini verip sonra keyiflice oynamak gibi. Su an Denayer, Semih, Jose, Kjaer vb. futbolcuları izledikce yansıtıyorum oyuna.

Öyle yazmasına rağmen oynayabiliyor olması lazım milli maçlarda. Aynı anda bir de kulüp yönettigin icin, transfer edebilme ihtimalinden ötürü öyle yazıyor olmalı diye düşünüyorum. Seçilemiyorsa eğer cezanın şeklini degistirmem gerekecek.
    Merhaba kardeşim senden fantezi modu için bi istekte bulunmak istiyorum; barcelona b gibi 5 büyüklerin takımlarını bal ligine koyabilirmisin ben biraz editörden denedim ama barcelona gibi olmadı
    Yaman içi diğer ligler konusunda bir aşama kaydedilebildi mi ör: azerbeycan ligi arap ligi gibi
    Diğer bi konuya daha deyinmek istiyorum yamada dikkatimi çeken bi kaç şey var örneğin 2040 yılına kadar geldim ama ülkemiz takımları stadyum yapma veya taraftar sayılarında artış, antreman ve diğer alt yapı gelişimini gerçekleştirmiyor. Bu direk oyunun yazımıyla alakalı olan bi şey mi?
    Yamaya tekrar dönücek olursak kasımpaşa çok güçleniyor anlam veremediğim bi şekilde :/

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet oyunun yazılımıyla ilgili ne yazık ki. Benim bi kariyerimde şanliurfa cok gelismisti. Yapay zekaya bagli tamamen o.

Ayrıca ülkeler arasi genc takimlar farkli formatta olabiliyor. Barcelona b ayri bir kulüp. Bizim ülkemizde ise altyapi takimlari seklinde oluyor. Lig statüsü ile alakali.

Yama icin sadece bugün 2000 civari degisiklik yaptim. Serie b nin transferlerini tamamliyorum ve burada belirttiginiz hatalari düzeltiyorum. Arda, hamit, sturridge gibi gibi.. Oyuncu menajerlerini de oyuna ekleyecegim. Daha sonra fantezi yaması olabilir mi bakariz oylama yapip
    Futbolcu Bilgileri

fantezi modunda bizim güçlü olan takımlarıda bal ligine entegre etme durumunuda yapabilirmisin?

bu azerbeycan ve diğer ülke ligleri durumu ne oldu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

fantezi modunda bizim güçlü olan takımlarıda bal ligine entegre etme durumunuda yapabilirmisin?

bu azerbeycan ve diğer ülke ligleri durumu ne oldu
    Halen Serie B üzerinde calisiyorum. Hayatımda gördügüm en zorlu liglerden biri sanırım transferleri acısından. Hele bi Avrupa liglerinde eksikleri tamamlayalim; neler yapılabilecegine bakarız birlikte.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gözümden kacan transferler olmus TSL, PTT 1. Lig ve Serie A'da onları hallediyorum 2 gündür. Aynı zamanda takimların kaptanlarını, oyuncuların degisen pozisyonlarını -Güray Vural gibi- ayarlıyorum. v6'da daha oturaklı olacak herşey. Zaten son olur diye düşünüyorum.
    Futbolcu Bilgileri

Gözümden kacan transferler olmus TSL, PTT 1. Lig ve Serie A'da onları hallediyorum 2 gündür. Aynı zamanda takimların kaptanlarını, oyuncuların degisen pozisyonlarını -Güray Vural gibi- ayarlıyorum. v6'da daha oturaklı olacak herşey. Zaten son olur diye düşünüyorum.
    Bi ben mi bekliyorum yeni yama ve fantezi databasesini

24. Default

Sadece milli takımı aldım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by badwolfxv View Post
    Sadece milli takımı aldım
    v6 'da düzelttim.

Bi ben mi bekliyorum yeni yama ve fantezi databasesini
    1-2 güne bitirmis olacagim. Kendimde bekliyorum oynamak icin
    Futbolcu Bilgileri

öncelikle emeğine sağlık.

bizim türk oyuncuları biraz fazla bufflamışsın gibi geldi bana, avrupa'nın dört bi yanında topçularımız yardırıyor valla

bi de sorum olacak oyuna 2015'den başlama şansımız var mı bu data ile ? kiralıklar, ayarlanmış şampiyonluklar vs sıkıntı olabiliyor çünkü. (sıkıntı derken gerçekçilik açısından)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ketchaup View Post
    öncelikle emeğine sağlık.

bizim türk oyuncuları biraz fazla bufflamışsın gibi geldi bana, avrupa'nın dört bi yanında topçularımız yardırıyor valla

bi de sorum olacak oyuna 2015'den başlama şansımız var mı bu data ile ? kiralıklar, ayarlanmış şampiyonluklar vs sıkıntı olabiliyor çünkü. (sıkıntı derken gerçekçilik açısından)
    2015'den başlatma sansımız yok ne yazık ki hiç bir yamayı. Kiralıklar, ayarlanıs sampiyonluklar konusunda sıkıntı yok; hepsi ayarlanmıs durumda.

Cok fazla buffladığımı düşünmüyorum. İyi taktikle, iyi sonuclar alırsanız iyi satışlar yapabiliyorsunuz sadece. Gerçekte de böyle zaten. Beşiktaş'ın bu sene sattıgı Atınc gibi, Burak'a gelen teklif gibi. Ekstra teklifler gelmiyor.
    Futbolcu Bilgileri

yok yok ayarlamışsın detaylıca eyv da ben onu demiyorum.

şöyle anlatmaya çalışayım; şu an ogc nice ile kariyer yapıyorum. örneğin valentin eysseric senin yamada 2017'ye kadar st ettiene'de kiralık ama transfermarktdan bakıyorum 2016'ya kadar kiralık. oyun 2014'den başlayınca kiradan dönmesini 3 sezon bekledim, o yüzden oyunu 2015ten başlatabiliyor muyuz diye sordum. bilmem anlatabildim mi sıkıntımı belki de ben yanlış bakıyorum olaya

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ketchaup View Post
    yok yok ayarlamışsın detaylıca eyv da ben onu demiyorum.

şöyle anlatmaya çalışayım; şu an ogc nice ile kariyer yapıyorum. örneğin valentin eysseric senin yamada 2017'ye kadar st ettiene'de kiralık ama transfermarktdan bakıyorum 2016'ya kadar kiralık. oyun 2014'den başlayınca kiradan dönmesini 3 sezon bekledim, o yüzden oyunu 2015ten başlatabiliyor muyuz diye sordum. bilmem anlatabildim mi sıkıntımı belki de ben yanlış bakıyorum olaya
    Anladım. Ufak bir hata olmuş. Düzelttim.
    Futbolcu Bilgileri

Öncelikle teşekkürler bu güzel yama için . v6 tam olarak ne zaman çıkacak acaba ?

Sayfa 12 / 14 İlkİlk ... 21011121314 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri