Sayfa 13 / 14 İlkİlk ... 311121314 SonSon
361 ile 390 arası toplam 417 sonuç

Konu: [FM 15] TSI Yaz Transfer Yaması (Yabancı Kuralı & Fikstür ve Numara Bug'ına Çözüm)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vankoff View Post
    Öncelikle teşekkürler bu güzel yama için . v6 tam olarak ne zaman çıkacak acaba ?
    Yarın gece olarak planlıyorum bir aksilik olmaz ise.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Yama için teşekür ederim 4.sezondayım ilk sezon Uefa Avrupa ligi finali Beşiktaş Fenerbahçe Milli takım seçmelerinde çift pasaportlu oyuncular milli takıma seçilemiyo.Oyunun kendi hatası galiba ama bir çok oyuncu sözleşme yenilenmeden serbest kalıyo boştayken bile senelerce kimse almıyo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by obivan_kenobi View Post
    Yama için teşekür ederim 4.sezondayım ilk sezon Uefa Avrupa ligi finali Beşiktaş Fenerbahçe Milli takım seçmelerinde çift pasaportlu oyuncular milli takıma seçilemiyo.Oyunun kendi hatası galiba ama bir çok oyuncu sözleşme yenilenmeden serbest kalıyo boştayken bile senelerce kimse almıyo
    Avrupa ligi finali biraz degisik olmus Milli takımda çift pasaportlular aksine secilebiliyor. Öbür bahsettiginiz yamayla alakasız tamamen.

Oyun versiyonunuz yamanınki ile uyumlu olmayabilir bazı noktalarda sıkıntılar yaratabilir, milli takıma oyuncuyu alamama gibi.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

oyunum 15.3.2 versiyon milli takım havuzuna alınabiliyor ama takıma çagıramıyorum

Ekran görüntüsü eklemeyi bilmiyorum o yüzden anlatamadım
    Last edited by BaGa TaRKaN : 18.Ekim.2015 at 10:36

Ben fantezi modunu bekliyorum ama ne zaman gelir bu arada V5 güzel olmuş 1 sezon oynayabildim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by obivan_kenobi View Post
    oyunum 15.3.2 versiyon milli takım havuzuna alınabiliyor ama takıma çagıramıyorum

Ekran görüntüsü eklemeyi bilmiyorum o yüzden anlatamadım
    Oyuncunun kendisi mi kabul etmiyor ? İkna etmeniz gerekli. Yamayla alakalı değil. Alınabiliyor çift vatandaşlığı olanlarda.

Quote Originally Posted by arded07 View Post
    Ben fantezi modunu bekliyorum ama ne zaman gelir bu arada V5 güzel olmuş 1 sezon oynayabildim
    v6 efsane olmuş durumda. Bu aksam yayınlayacagım. Fantezi mod olarak nasıl bir şey istediginizi söylerseniz üstüne yapabilirim hemen.
    Futbolcu Bilgileri

Lig popülerliği Sponsorluklar iyi durumda stadlar gelişmiş alt yapı iyi ab uyruk gibi özellikler olması güzel olur yani benim hoşuma gider misal bursa dan 30m a oyuncu satılması veya bursanın 10m oyuncu alması

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Lig popülerliği Sponsorluklar iyi durumda stadlar gelişmiş alt yapı iyi ab uyruk gibi özellikler olması güzel olur yani benim hoşuma gider misal bursa dan 30m a oyuncu satılması veya bursanın 10m oyuncu alması
    Yapılabilir tabii fakat hepsi iyi oranda gelistirilmis durumda zaten. O tarz satışlar falan oluyor yeni halinde yamanın. Reputarionlar düzenlendi cünkü
    Futbolcu Bilgileri

AB uyruk olabilir ülkede bir de merak ettiğim bi konu var örneğin Madrid i aldım alt yapımda Çinli oyuncu Bulgar çıkabiliyor ama bende sadece Türk bunu nasıl yapabiliriz ve Azerbaycan gibi ligleri de Yamaya ekleme durumu vardı o nasıl oldu

Bir de aklıma gelen Çin ve Arap ligleri bizden yüksek paralara gerçekte olduğu gibi oyuncu alsa güzel olur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

AB uyruk olabilir ülkede bir de merak ettiğim bi konu var örneğin Madrid i aldım alt yapımda Çinli oyuncu Bulgar çıkabiliyor ama bende sadece Türk bunu nasıl yapabiliriz ve Azerbaycan gibi ligleri de Yamaya ekleme durumu vardı o nasıl oldu
    Turkiye altyapilarindan yabanci oyuncu olayini yapmak pek mumkun degil. Reputationla ya da kulup gozlemcilik bilgisi ile alakali olabilir. Emin degilim neden oldugundan.

Bir de aklıma gelen Çin ve Arap ligleri bizden yüksek paralara gerçekte olduğu gibi oyuncu alsa güzel olur
    Cin ve Arap liglerinin tum baskanlarini mevcut yama da sugar daddy olarak ayarladim zaten. Eger almak isterlerse alacaklardir, paralari var. Ligleri acip deneyebilirsiniz.

Islerimden oturu yamaya son halini veremedim. 55.000 degisikligi gecmis durumdayiz. FM 15 icin cok guzel bir calisma oldu. FM 16 icinde yazin bir benzerini yapmayi dusunuyorum.
    Futbolcu Bilgileri

Hocam sıkboğaz etmek istemiyorum sizi ne zaman çıkacak diye sorup ama cidden sabırsızlanıyorum

Istek varrrrr
    Yamaya Azerbaycan ve Kazakistan ligi eklenmesi

Ve yabancı oyuncu kaç yaşında olursa olsun örneğin 15-16 imzayı atınca gelsin

Türkiye deki büyük klüplerin ücretsiz oyuncu gönderip alacağı anadoludan paf takımlar

Ülkedeki takımların biraz daha alt yapısının gelişmesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vankoff View Post
    Hocam sıkboğaz etmek istemiyorum sizi ne zaman çıkacak diye sorup ama cidden sabırsızlanıyorum
    Çarşamba akşamı son halini verip cıkaracağım artık. Bende oynamak istiyorum acıkcası. Cok güzel oldu cünkü.

Istek varrrrr
    Yamaya Azerbaycan ve Kazakistan ligi eklenmesi

Ve yabancı oyuncu kaç yaşında olursa olsun örneğin 15-16 imzayı atınca gelsin

Türkiye deki büyük klüplerin ücretsiz oyuncu gönderip alacağı anadoludan paf takımlar

Ülkedeki takımların biraz daha alt yapısının gelişmesi
    Oyuncunun imzayı atınca gelmesi durumu oyunun yazılımıyla alakalı tamamen. Acıkca söylemek gerekirse bahsettiginiz ligler oyunda mevcut nasıl aktif edilecegini bilmiyorum fakat ögrenebilirim. Benim yamayla aynı anda kullanılabilecek database'ler vardır eminim ki. Türkiye kulüplerindeki bu ilişkiler de yamaya girildi. Altınordu - Bilbao arasındaki kardeş kulüplük olayı dahil. Ülkedeki takımların altyapılarının da genc oyuncu cıkarma kaltiesini arttırdım v6 için. Biraz daha iyi gençler görebilmek için.
    Futbolcu Bilgileri

O dediğini nasıl yapıcaz dediğim Liglerle entegre etmeyi?

Pilot anlaşmasından kastım örneğin bal liginde galatasaray paf takımının olması yönetim ve gelir olarak galatasaray a Bağlı örneğin oyuncu satıyor para bize geliyor veya oyuncu alıyor bu gibi bi şey nasıl yapabiliriz ingilizcem biraz olsa forumlara sorcam ama yok veya Salzburg gibi bi takım olsa yani yabancı lig de bizim klübe ait bi bakabilirmisin yıllardır aklıma ama yapamıyorum kısmet olmuyor

Galatasaray 3 yıl için 55 milyona Dumankaya ile anlaştı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O dediğini nasıl yapıcaz dediğim Liglerle entegre etmeyi?

Pilot anlaşmasından kastım örneğin bal liginde galatasaray paf takımının olması yönetim ve gelir olarak galatasaray a Bağlı örneğin oyuncu satıyor para bize geliyor veya oyuncu alıyor bu gibi bi şey nasıl yapabiliriz ingilizcem biraz olsa forumlara sorcam ama yok veya Salzburg gibi bi takım olsa yani yabancı lig de bizim klübe ait bi bakabilirmisin yıllardır aklıma ama yapamıyorum kısmet olmuyor
    Bahsettigin durum Türkiye liginde mevcut değil ne yazık ki. Statü farkı var. u21 ligini kullanıyoruz biz. İspanya da ise 2. takım olayı var mesela başka ligde oluyor takımların 2. takımları. Komple statüyü degistirmek gerekir. Alt liglerde zaten bos yer yok. Gerçek takımları silip, yerlerine beşiktaş'ın galatasaray'ın 2. takımlarını koymak gerekir. Çok fazla iş ister. Bahsettiginiz statü İspanya'da, Hollanda'da ve bazı diger liglerde var. Yabancı kulüp ile ortaklık iliskisi de oyunda ilerledikce kardeş kulübünüz cok güzel kıyaklar yapabiliyor. Yabancıysa özellikle.

Galatasaray 3 yıl için 55 milyona Dumankaya ile anlaştı
    Ekledim bunu da.
    Futbolcu Bilgileri

Eğer bi gün boşluğun olursa fantezi ligi için bunu yaparsan çok mutlu olurum birde yunus Gülnar var galatasaray alt yapısında geleceğin yeteneği ve en önemlisi ibrahim demirdağ ortalığı kavuruyor real teklifte bulundu bu 2 sine bi bakarsan sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eğer bi gün boşluğun olursa fantezi ligi için bunu yaparsan çok mutlu olurum birde yunus Gülnar var galatasaray alt yapısında geleceğin yeteneği ve en önemlisi ibrahim demirdağ ortalığı kavuruyor real teklifte bulundu bu 2 sine bi bakarsan sevinirim
    II. takımları yaratmak ve oyuncuları tek tek onlara aktarmak ve bu takımları bir lige yerlestirmek ? -gerçek takımları silerek- biraz sacma olmaz mı ki. Zaten u21 bizlerin kontrolünde. Ayrı bir takım olması sizin kontrolünüzden cıkaracaktır paf takımın kontrolünü. İspanya liginden deneyebilirsiniz demek istedigimi. Yamayı cıkardıktan sonra Azerbeycan gibi ligleri aktif etmek için databaselere bakacagım yabancı forumlardan ve paylasacagım burada.

İbrahim Demirağ'ı ekledim. Yunus Gülnar hakkında ise pek bir bilgiye rastlamadım. Sıradan bir oyuncu gibi geldi bana.
    Futbolcu Bilgileri

Ibrahim de iş görür

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Başkan şu Giovinco'nun da özelliklerinde artış yaparsan iyi olur 35 maçta 22 gol 15 asist, ek olarak tekniği süperleşti, Milli takımda da verdiği paslar, + asist vs...

He birde mesafe tanımadan attığı frikik golleri de var. Milli maçta da frikikleri o kullandı, direkten döndü.

Bu da burda bulunsun

https://www.youtube.com/watch?v=iyYVhoPr-Ts
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Başkan şu Giovinco'nun da özelliklerinde artış yaparsan iyi olur 35 maçta 22 gol 15 asist, ek olarak tekniği süperleşti, Milli takımda da verdiği paslar, + asist vs...

He birde mesafe tanımadan attığı frikik golleri de var. Milli maçta da frikikleri o kullandı, direkten döndü.

Bu da burda bulunsun

https://www.youtube.com/watch?v=iyYVhoPr-Ts
    Yapıyorum
    Futbolcu Bilgileri

Beklemedeyiz

bekliyorummmm vira bismillah )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Selamlar, an itibariyle Azerbaycan ligini ekledim yamaya istek üzerine. Son rütuşları yapıyorum şimdi İspanya 2. liginde. Var mı eklememi istediginiz özel bir şey. Özel mesajla falan yazabilirsiniz. Son güncelleme olacak cünkü.
    Futbolcu Bilgileri

Şahsen benim yok hocam eksik falan olursa kendim düzenlerim

italya d açabilirsen parma yönetmek keyifli olur, açamasanda sorun yok gönder gelsin yamayı hemen yeni kariyer açalım )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

italya d açabilirsen parma yönetmek keyifli olur, açamasanda sorun yok gönder gelsin yamayı hemen yeni kariyer açalım )
    Biraz baktım bulamadım. Hollanda 2'yi yapmaya gerek var mı sizce ?
    Futbolcu Bilgileri

Şurada oynayacağımız 1 ay hocam ve o süreçte kimsenin Hollanda 2 yi önemseyeceğini düşünmüyorum.

yapma boş ver

Sayfa 13 / 14 İlkİlk ... 311121314 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri