Sayfa 2 / 14 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 417 sonuç

Konu: [FM 15] TSI Yaz Transfer Yaması (Yabancı Kuralı & Fikstür ve Numara Bug'ına Çözüm)

Eyvallah kardeşim çok sağol. Formaların yenilenmesini de ben yapacam dileyen olursa o haliyle de paylaşırım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Link yenilendi.. v2 burada !

İNDİRMEK İÇİN TIKLA!!

Memnun oldugunuz olmadıgınız kısımları söylerseniz deneyen arkadaşlar, transfer döneminin sonunda yapılmış en iyi yamayı oluşturma şansım olur.

Tek tek ayrıntılı ayarlar ile uğraştım. Kendim için yapmaya başlamıştım yamayı fakat sizlerle de paylaşmak istedim.

Şu ana kadar yapılan değişiklikler;

• Çıkışta, düşüşte olan oyuncuların CA / PA güncellemeleri. Yasin Öztekin, Volkan Şen, Volkan Babacan, Volkan Demirel, Harun Demir, Bilal Kısa, Batuhan Karadeniz, Lionel Carole, Atınç Nukan, Oğulcan Çağlayan, Sinan Gümüş, Ozan Tufan gibi oyuncular..
    • Bütün transferler (Bundesliga, EPL, La Liga, TSL, PTT 1. Lig, Serie A)
    • Türkiye Kupası ve Süper Kupa'da yabancı kuralı hatası düzeltildi.
    • Forma numarası problemi giderildi.
    • Milli takıma gurbetçi oyuncu alamama problemi giderildi.
    • PTT 1.Lig'de yabancı sınırı düzenlendi.
    • Süper Lig'de sıralamaya göre verilen para ödülleri oyuna eklendi.
    • EPL, La Liga, Serie A, Ligue 1, TSL, PTT 1. Lig , Bundesliga, Portekiz liglerinde ki ligden düşen, çıkan takımlar ayarlandı.
    Last edited by Nocna Mora : 09.Ağustos.2015 at 08:29
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Çok güzel çalışma ellerine sağlık.
    Bu arada sadece son linki indirsek yeterli midir hepsini indirmek gerekir mi?

Eline emeğine sağlık kardeşim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by thelion1905 View Post
    Eline emeğine sağlık kardeşim.
    Teşekkür ederim. Formaları da yaparım bir sonraki güncelleme de.

Quote Originally Posted by gky1912 View Post
    Çok güzel çalışma ellerine sağlık.
    Bu arada sadece son linki indirsek yeterli midir hepsini indirmek gerekir mi?
    Hemen bir üstteki son linki indirmeniz yeterli olacaktır. Konuyu takipte kalın transfer dönemi ilerledikce güncellemeler gelmeye devam edecek
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

hocam ptt 1.ligde gelen gidenlerin tam listesini versem onları tamamlama şansın var mı? Valla bilsem kendim yaparım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by gky1912 View Post
    hocam ptt 1.ligde gelen gidenlerin tam listesini versem onları tamamlama şansın var mı? Valla bilsem kendim yaparım
    Gece boş durmadım PTT 1. Lig ve Serie A'daki bütün transferleri tamamladım.
    Random olmasına ragmen yüksek olan bazı personel maaşlarını azalttım.

Bir üst posttaki linki güncelledim.
    Last edited by Nocna Mora : 09.Ağustos.2015 at 05:55
    Futbolcu Bilgileri

Gerçekten müthişsin ya ellerine emeğine sağlık.

2 önemli sorun var kardeşim. Birincisi Super Kupa'da hala GS FB ile oynuyor, 2.si de fikstürde ligin 2.yarısı tam tersten devam ediyor. Yani ligin ilk yarısı son maçı yaptığınla ikinci yarı ilk maçı yapıyorsun ilk oynadığınla da son maçı.
    Bir de bir kaç transfer sorunu var hala Lampard City'de, Kramer kiradan Leverkusen'e dönmemiş, Holmen kiradan dönmemiş. Nadir Çiftçi Celtic'de değil vs.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by thelion1905 View Post
    2 önemli sorun var kardeşim. Birincisi Super Kupa'da hala GS FB ile oynuyor, 2.si de fikstürde ligin 2.yarısı tam tersten devam ediyor. Yani ligin ilk yarısı son maçı yaptığınla ikinci yarı ilk maçı yapıyorsun ilk oynadığınla da son maçı.
    Bir de bir kaç transfer sorunu var hala Lampard City'de, Kramer kiradan Leverkusen'e dönmemiş, Holmen kiradan dönmemiş. Nadir Çiftçi Celtic'de değil vs.
    Gs Fb'yi farkettim. Ligi son bitirme sıralamalarını da düzenledim. Tekrar indirip denerseniz düzelmiş olması lazım onun.

Yanlışım yoksa Türkiye'de fikstür zaten öyle değil mi ? Bilerek öyle ayarladım fikstürü. Değilse düzeltirim hemen

Eksik transferleri yazarsanız eğer onlara da el atarım. Gözümden kacabiliyor :/
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Selamlar ben de şuan indiriyorum. İnceleyip yorum atıcam.

Sana önerim ise database in linkini yeni mesajlara koymanın dışında konunun ilk mesajını da güncellersen daha güzel olabilir.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Selamlar ben de şuan indiriyorum. İnceleyip yorum atıcam.

Sana önerim ise database in linkini yeni mesajlara koymanın dışında konunun ilk mesajını da güncellersen daha güzel olabilir.
    İlk mesaj güncellenemiyor ne yazık ki Benle değil forumla alakalı.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Yama için teşekkürler. Hatalar olsa da başladım artık sezona Gördüğüm en bariz hata ŞL kura çekiminde oldu. Portekizin (Sanırım) SWP veya SVP gibi bi takımı seri başı olarak katıldı kura çekimine. Nerden geldi, nasıl seri başı oldu anlamadım

Ek olarak bide ben 7 yıl sonra FM oynamaya başladım. GS'nin sadece 1 M$ transfer bütçesi var. Bu oyunun genelinde mi böyle ? Böyleyse çok saçma değil mi ? Transfer yapamıyorum hiç.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Ufak bir uyarı; sanırım yeni transferlerin sözleşmelerinin kaç yıllık yapıldığına dikkat etmemişsin. Watford a baktım ve yeni transferlerin sözleşmeleri, önceki takımlarında ne zaman bitiyorsa yeni takımlarında da o zaman bitecek şekilde kalmış. Bu biraz sıkıntı yaratabilir.

Örnek : Swansea' de Andre Ayew' in sözleşmesi halen 2015' te sona erecekmiş gibi yine Watford takımında Prödl, City' de Patrick Roberts ve Enes 2016, liverpool Milner, Ings 2015 - Clyne , Henderson 2016
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Yama için teşekkürler. Hatalar olsa da başladım artık sezona Gördüğüm en bariz hata ŞL kura çekiminde oldu. Portekizin (Sanırım) SWP veya SVP gibi bi takımı seri başı olarak katıldı kura çekimine. Nerden geldi, nasıl seri başı oldu anlamadım

Ek olarak bide ben 7 yıl sonra FM oynamaya başladım. GS'nin sadece 1 M$ transfer bütçesi var. Bu oyunun genelinde mi böyle ? Böyleyse çok saçma değil mi ? Transfer yapamıyorum hiç.
    Oyunun başında normalde daha azdı 300k gibi. ben 2 milyon euro civarına çektim onu yine de

Lige katılan o takım hangi ligden bakabilir misin bir kontrol edeyim. Ben de öyle bir sorun olmadı çünkü.

edit: Bende de seribaşı katıldı. SLB. Benfica yani. Lig şampiyonu oldukları için seribaşı olarak katılıyorlar. Porto ön elemeyle geliyor. Ön elemeyi geçerse katılıyor geçemezse Avrupa Ligi'ne gidiyor ligi 2. bitirdiği için. Normal dışı bir durum yok yani.
    Last edited by Nocna Mora : 10.Ağustos.2015 at 01:54
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Ufak bir uyarı; sanırım yeni transferlerin sözleşmelerinin kaç yıllık yapıldığına dikkat etmemişsin. Watford a baktım ve yeni transferlerin sözleşmeleri, önceki takımlarında ne zaman bitiyorsa yeni takımlarında da o zaman bitecek şekilde kalmış. Bu biraz sıkıntı yaratabilir.

Örnek : Swansea' de Andre Ayew' in sözleşmesi halen 2015' te sona erecekmiş gibi yine Watford takımında Prödl, City' de Patrick Roberts ve Enes 2016, liverpool Milner, Ings 2015 - Clyne , Henderson 2016
    Şöyle dikkat ettim; 2015 olanları genelde en az 2016'ya çektim sene sonunda hemen bitmesin diye. Onun dışında hepsinin tek tek uzunluklarını yapmak cok uzun vakit alırdı ilk aşamada. Transfer döneminin sonuna doğru yamayı güncellerken bunları da yaparım.

Hepsine ek olarak FC Wil'i de ayarladım. Bir sonraki yamaya transferleri de tamamlanacak.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

En son gördüğüm linki ilk mesaja ekledim.

Kolay gelsin güzel bir çalışma.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Versiyon 3.

Fikstür tekrar düzenlendi.
    Emekli olan oyuncular ve EPL transferleri gözden geçirildi, bahsettiğiniz eksik transferler tamamlandı.
    Kontratlar yine düzenlendi.
    Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde eleme oynayacak.
    Beşiktaş, Trabzon ve Başakşehir Avrupa Ligi'nde.
    Mersin'in transfer yasağı eklendi.

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
    Futbolcu Bilgileri

Versiyon 3 İlk Mesaja Eklendi. Ellerine Sağlık

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Oyunun başında normalde daha azdı 300k gibi. ben 2 milyon euro civarına çektim onu yine de

Lige katılan o takım hangi ligden bakabilir misin bir kontrol edeyim. Ben de öyle bir sorun olmadı çünkü.

edit: Bende de seribaşı katıldı. SLB. Benfica yani. Lig şampiyonu oldukları için seribaşı olarak katılıyorlar. Porto ön elemeyle geliyor. Ön elemeyi geçerse katılıyor geçemezse Avrupa Ligi'ne gidiyor ligi 2. bitirdiği için. Normal dışı bir durum yok yani.
    Tamam o zaman benim cahilliğimmiş sorun yok
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

veysel sarı hala Galatasaray'da

Ara transfere kadar gelip super ligde kupa maçlarında 11 kulupte yetişmiş oyuncu kuralına takıldım , bunu düzeltme şansım var mı yoksa oyun burda bitti mi benim için?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ilhanmania View Post
    Ara transfere kadar gelip super ligde kupa maçlarında 11 kulupte yetişmiş oyuncu kuralına takıldım , bunu düzeltme şansım var mı yoksa oyun burda bitti mi benim için?
    Son versiyonu indirmeniz gerekiyor. İlk versiyonda bir yazım hatasından ötürü böyle bir hata oluşmuş.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by rizayyash View Post
    veysel sarı hala Galatasaray'da
    Hayır değil. Oyuna başlarken yamayı aktif etmemişsiniz.
    Futbolcu Bilgileri

en son yamayı indirip oynasak sorun olmuyor değil mi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by arneas View Post
    en son yamayı indirip oynasak sorun olmuyor değil mi
    Sorun olmuyor evet. Son versiyonu indirip başlayabilirsiniz.

Transfer sezonunun sonuna doğru çok daha kapsamını genişletecegim yamanın.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Yama için teşekkürler. Beşiktaşla oyun açtım, ufak tefek transfer hatalarına takılmam ama Avrupa ligine ilk elemelerden başlıyor takım. 17 temmuzda ön eleme maçı oynadım. Toplam 3 eleme maçı yapıp katıldım lige.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Yama için teşekkürler. Beşiktaşla oyun açtım, ufak tefek transfer hatalarına takılmam ama Avrupa ligine ilk elemelerden başlıyor takım. 17 temmuzda ön eleme maçı oynadım. Toplam 3 eleme maçı yapıp katıldım lige.
    hmm. bakacagim buna. direk katilmasi lazimdi
    Futbolcu Bilgileri

son durum nedir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ın Avrupa Ligi olayını düzelttim. Gördüğüm bir kaç transferi daha yaptım. Bir kaç gün içinde detaylı bir gözden geçirme yaparım tekrar. Son gündede yayınlanır. Bence yamanın en önemli özelliği profillerdeki gelistirmeler, düzeltmeler. Normal database ile karsılastırırsanız TSL'deki profilleri demek istedigimi farkedeceksiniz.
    Futbolcu Bilgileri

Sayfa 2 / 14 İlkİlk 123412 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri