Sayfa 3 / 14 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 417 sonuç

Konu: [FM 15] TSI Yaz Transfer Yaması (Yabancı Kuralı & Fikstür ve Numara Bug'ına Çözüm)

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Versiyon 3.

Fikstür tekrar düzenlendi.
    Emekli olan oyuncular ve EPL transferleri gözden geçirildi, bahsettiğiniz eksik transferler tamamlandı.
    Kontratlar yine düzenlendi.
    Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde eleme oynayacak.
    Beşiktaş, Trabzon ve Başakşehir Avrupa Ligi'nde.
    Mersin'in transfer yasağı eklendi.

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
    Merhaba , Bursasporda cucak sutter transferlerini bulamadım.Bunları düzeltirmisin.Eline emeğine sağlık şimdiden

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by doncarlo View Post
    Merhaba , Bursasporda cucak sutter transferlerini bulamadım.Bunları düzeltirmisin.Eline emeğine sağlık şimdiden
    Teşekkür ederim

Yeni versiyonda büyük liglerdeki BÜTÜN transferler yer alacak. Sözleşmeleri ve maaşları da aynı şekilde gerçekteki gibi ayarlıyorum. Yeni versiyon yabancı forumlardaki ekiplerin yaptıkları yamalar kadar güzel ve etkili olacak -ki TSL için profil geliştirme, kurallar vb. yönünden de öne cıkıyor bu yama.

Bursa'nın transferlerini de ekledim fakat transfer dönemi bitince yayınlayacağım son halini.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Hocam bu yama 15.3.2 güncellemesiyle uyumlu mudur ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Muwin View Post
    Hocam bu yama 15.3.2 güncellemesiyle uyumlu mudur ?
    Evet 15.3.2 güncellemesi ile uyumludur. 3-4 gün içinde yama kapsamı çok gelişmiş bir şekilde karşınızda olacak. Bayılacaksınız
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Moussa Sow 17 m'a transfer oldu Araplara.Onu da koymayı unutmayalım Hocam
    Bu arada oyuna başlarken database seçip yükleme ekranına gelince takılıyor ve yanıt verilmiyor diyor bende.Bu sorun neden olabilir acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Muwin View Post
    Moussa Sow 17 m'a transfer oldu Araplara.Onu da koymayı unutmayalım Hocam
    Bu arada oyuna başlarken database seçip yükleme ekranına gelince takılıyor ve yanıt verilmiyor diyor bende.Bu sorun neden olabilir acaba?
    Transferler konusunda şaşıracaksınız. Oldukca kapsamlı yapmaya calisiyorum

Sorunun nedenini bilemeyeceğim fakat steam'den oynuyorsan oyunun dosyalarını bi yenile istersen belki eksik dosya falan vardır. Bir de bilgisayarın yavaş ise eğer mouse a tıklama sabret belki erkenden tıklıyorsan mouse'a takılıyor olabilir.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

yamanın son hali ne zaman gelecek dostum ??

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2 gün içerisinde burada olacak.
    Futbolcu Bilgileri

teşekkür ederim dostum eline koluna emeğine sağlık son transfer halini bekliyorum bende Grosskreutz da galatasaraya geliyor efsane bir şey ortaya çıkacak tekrardan teşekkürler

Sadece numara bug'ının düzeldiği bir yama var mı dostum?

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

simdi editörden baktım da keske takımların itibarı ile oynamasaydın cünkü böyle olunca sürekli iyi ftbolcular gelmek istiyor sürekli öneriler geliyor ama maddi durumdan alamıyorsun.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    simdi editörden baktım da keske takımların itibarı ile oynamasaydın cünkü böyle olunca sürekli iyi ftbolcular gelmek istiyor sürekli öneriler geliyor ama maddi durumdan alamıyorsun.
    Düzeltirim sıkıntı değil. Bu sene ligimize gelen yabancı oyuncuların kalitesi arttığı için bir kaç takımımızın itibarını arttırmıştım. Geri dönüş için teşekkür ederim. Eski seviyesine çekerim tekrardan.

Quote Originally Posted by warkion View Post
    Sadece numara bug'ının düzeldiği bir yama var mı dostum?
    Ne yazık ki hayır. Hepsi bir arada.

Quote Originally Posted by Danger90 View Post
    teşekkür ederim dostum eline koluna emeğine sağlık son transfer halini bekliyorum bende Grosskreutz da galatasaraya geliyor efsane bir şey ortaya çıkacak tekrardan teşekkürler
    Şu anda Ligue 1'i yapıyorum. Yew Yeboah, Adama Traore gibi oyunda yer almayna wonderkidlerde yaratıldı ayrıca. Tüm yeni transferlerin sözleşme uzunlukları ve maaşları birebir yansıtıyorum. Görüp görebileceginiz en güzel yamalardan biri olmak üzere

Yamayı oynayan arkadaşlar varsa profillerde artışa gidilmesini bekledikleri fakat unutmus olabilecegim, ya da göze çarpan hatalar vs. söylerlerse düzeltirim anında.
    Futbolcu Bilgileri

Uefa para ödülleri yansıtıldı mı
    Ve transfer için ayrı sakatlık için ayrı numara için ayrı ediyor dosyası yapsanız daha tutarlı olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by arneas View Post
    Uefa para ödülleri yansıtıldı mı
    Ve transfer için ayrı sakatlık için ayrı numara için ayrı ediyor dosyası yapsanız daha tutarlı olur.
    Bahsettiğiniz ayrı dosyaları su an yapamam cünkü coktan hepsini tek dosyada topladım bile.

Uefa ve Lig para ödülleri yansıtıldı.
    Futbolcu Bilgileri

Hocam kolay gelsin, heyecanla bekliyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Erdi_1907 View Post
    Hocam kolay gelsin, heyecanla bekliyoruz.
    Teşekkür ederim Yarın gece tamamlamayı planlıyorum, en geç Çarşamba gecesi tamamlanmış olacaktır. Sonrasında geri dönüşlere, hatalara, eksiklere göre yeni liglerle 1-2 yeni versiyon yayınlarız, çokta güzel olur
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Eline sağlık, en son halini bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Tekrardan kolay gelsin yardıma ihtiyacın olursa özel mesaj gönderebilirsin

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2012
    Yer
    Hatay/İskenderun

kariyer kapattık seni bekliyoruz hocam. kolay gelsin ellerinize sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

Şimdiden eline sağlık ,beklemedeyiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

seni bekliyoruz hocam bakalım umarım kısa zamanda biter yama..

Kardeşim kolay gelsin. Emeğine sağlık.

Son durum nedir. İngiltere transfer sezonu da kapandı

öncelikle emeğine sağlık gerçekten gerekli olan bir çalışma idi benim gibi fm yi özleyip de transfer yaması bekleyenler için. ben 3. versiyonu indirmiştim oynarken şunu gördüm takımda kaptanı belirleyene kadar hep emre belezoğlu ile konuşturmaya çalışıyordu fenerbahçe kariyerimde önemli bi şey değil geri dönüş yapayım diye diyorum bunu. bir de genel olarak herkese sormak istiyorum. ben oyunu oynarken hiç hata uyarı falan vermeden bilgisayarım aniden kapanıyor neden olabilir acaba..?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Canaries View Post
    kariyer kapattık seni bekliyoruz hocam. kolay gelsin ellerinize sağlık
    Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Tekrardan kolay gelsin yardıma ihtiyacın olursa özel mesaj gönderebilirsin

Quote Originally Posted by reisbulut View Post
    Kardeşim kolay gelsin. Emeğine sağlık.
    Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Eline sağlık, en son halini bekliyorum.
    Quote Originally Posted by fm_monster View Post
    Şimdiden eline sağlık ,beklemedeyiz.
    Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    seni bekliyoruz hocam bakalım umarım kısa zamanda biter yama..
    Teşekkür ederim. Beklediğinize değecek.

Quote Originally Posted by arneas View Post
    Son durum nedir. İngiltere transfer sezonu da kapandı
    Transferler yüzde 99 tamamlandı. Maaşlarından, sözleşme uzunluklarına, opsiyonlara herşey bire bir yansıtıldı. Eksik olan 1-2 lig kaldı. Onları yapacağım bugün. Çok yüksek ihtimalle yarın yayınlanmış olur.

Quote Originally Posted by erpeker1907 View Post
    öncelikle emeğine sağlık gerçekten gerekli olan bir çalışma idi benim gibi fm yi özleyip de transfer yaması bekleyenler için. ben 3. versiyonu indirmiştim oynarken şunu gördüm takımda kaptanı belirleyene kadar hep emre belezoğlu ile konuşturmaya çalışıyordu fenerbahçe kariyerimde önemli bi şey değil geri dönüş yapayım diye diyorum bunu. bir de genel olarak herkese sormak istiyorum. ben oyunu oynarken hiç hata uyarı falan vermeden bilgisayarım aniden kapanıyor neden olabilir acaba..?
    Takım kaptanlarını da ayarladım. O konuda sıkıntı olmayacak. Öbür soruya gelirsek bilgisayar fazla ısındığı için olabilir. Teknik destek bölümüne yazarsan, anlayan arkadaşlar eminim ki yardımcı olacaklardır
    Last edited by Nocna Mora : 02.Eylül.2015 at 14:56
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2012
    Yer
    Hatay/İskenderun

Hocam bu gece gelme ihtimali var mı? sıkıştırmak için sormuyorum yanlış anlamayın meraktan sadece

Hocam emeğine sağlık, dört gözle bekliyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

hocam bu gece gelirse hemen yeni kariyer acacagım merakla bekliyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kusura bakma, sana yardım sözü verdim ama eşim bir rahatsızlık yaşıyor kaç gündür yokum fırsat bulamadım bir türlü. En kısa sırada sana dönüş yapacağım. Bu arada tekrar emeğine sağlık.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Gross transferi Ocaktan sonra dahil olacakmış. En çok bu adam için bekliyordum yamayı :/
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Sayfa 3 / 14 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri