1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Bi Bitmeyen Unfair Punishment olayı...

Default Bi Bitmeyen Unfair Punishment olayı...

Arkadaşlar ilk maçta Caner hakeme itiraz etti ve kırmız kart gördü. Bende bu adama 1 hafta maaş cezası verdim. Bu gitti bütün takıma şikayet etti ve aylardır ligi tamamen domine etmeme rağmen hala geçmedi. Takımda şu anda herşey aslında olabilecek en iyi seviyede ve hiç bir sorun yok gelene geçene 4 atıyorum fakat bu durum bir türlü geçmiyor. Başka hiç bir sorun olmadığı gibi defalarca takımı başarılardan sonra övme gibi bir çok yolu da denedim. İşin komiği takımdan bazı oyuncular da haksız buluyor beni fakat moral olarak fazla etki yapmıyor. Ben bu kadar saçma birşey görmedim. Görende adamı kovdum sanacak yahu geçmez mi 1 haftalık ceza bu kadar süredir? Çok uzun zamandır oynuyorum oyunu böyle bir olayla ilk defa karşılaşıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sorunu çözer mi tam emin değilim ama benzer bir olay olduğunda kulübün kuralları bunlar diyebilirsin. Ayrıca kaptanla görüşme yapıp Caner'e yardımcı olmasını istemen sorunu çözebilir. Yine çözülmüyorsa çok bunaldıysan Caner'in talibi olur sat gitsin.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by Moonguard View Post
    Arkadaşlar ilk maçta Caner hakeme itiraz etti ve kırmız kart gördü. Bende bu adama 1 hafta maaş cezası verdim. Bu gitti bütün takıma şikayet etti ve aylardır ligi tamamen domine etmeme rağmen hala geçmedi. Takımda şu anda herşey aslında olabilecek en iyi seviyede ve hiç bir sorun yok gelene geçene 4 atıyorum fakat bu durum bir türlü geçmiyor. Başka hiç bir sorun olmadığı gibi defalarca takımı başarılardan sonra övme gibi bir çok yolu da denedim. İşin komiği takımdan bazı oyuncular da haksız buluyor beni fakat moral olarak fazla etki yapmıyor. Ben bu kadar saçma birşey görmedim. Görende adamı kovdum sanacak yahu geçmez mi 1 haftalık ceza bu kadar süredir? Çok uzun zamandır oynuyorum oyunu böyle bir olayla ilk defa karşılaşıyorum.
    2. sarı'dan kırmızı gören oyuncuya ceza verince böyle oluyor maalesef eğer oyuncu gelişmemiş olsa bir daha olmaz diyosun. Sana biraz zaman veriyor sonra düzeliyor ama takımın önemli bir ismine bunu yapınca iş zor. Şeye bak verilen sözlere Caner sana bir süre tanımışmı, senin adam yönetiminle ilgili
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Yok arkadaşlar bu dediklerinizin hepsine baktım fakat bir sonuç yok. Kaptana söylemiştim fakat ayrılmasıyla ile ilgili olan konuyu açabiliyorsun sadece ki zaten onu ben halletmiştim. Herhangi bir söz de yok. Bu adam penaltı yaptırmıştı sanırım sarı kart yedi üzerine itiraz etti bir sarı daha almıştı. Haksız bir yere versem neyse diyeceğim keşke bassaymışım daha fazla... Bu kadar uzun sürmemesi lazım oldukça sinir bozucu bir hata, en kindar adam bile unutur gider nedir ya FM 14 te bir iki haftaya ya da bir konuşmaya gidiyordu. Süre olarak bilen var mı acaba ne zaman kaybolur?

Arkadaşlar 10 hafta sonra düzeldi. Başka bu tip sorunla karşılaşan birçok kişi vardır, haberiniz olsun.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri