1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Luis Enrique Barcelona 2015 + Korner Taktiği

Default Luis Enrique Barcelona 2015 + Korner Taktiği

Herkese merhaba;

Uzun yıllar rehberlerimi fmgraphics.net sitesinde yayınladıktan sonra o sitenin kapanmasından dolayı artık paylaşımlarıma burdan devam edeceğim.Yaptığım ve yayınlayacağım bütün rehberler,taktikler tamamen bana aittir.Bunları uzunca sürelerde netten araştırdığım ve oyunda kendi edindiğim tecrübelerle bir araya getirdiğimi belirtip,benim yayınladığım dosyaları paylaşırken altlarına benim adıma alıntı vermenizi önemle rica ederim.Şimdi gelelim taktiğimize;

Taktiğimizin adı Luis Enrique Barcelona 2015.Unutmayın her taktikte olduğu gibi bu taktikte de başarıya ulaşmanız için oyuncuların taktiğe alışmasına izin vermeniz lazım.Sezon öncesi hazırlık maçlarını bu taktikle oynayın,ilerleyen zamanlarda yapılan ara pasları ve atılan gollerin organizasyonlarını izlerken keyif alacaksınız..

Ayrıca taktiğin içinde korner taktiğide ayarlanmıştır.Orta saha oyuncularınızın uzaktan şutları iyi ise kornerlerden bolca gol atabilirsiniz...

DİZİLİM

BONUS

BİRKAÇ MAÇTAN İSTATİSTİK

OYNANAN BAZI MAÇLAR

Kanat ve orta saha oyuncularının uzun şutlarının iyi olması ve genel olarak takımın pas ve takım oyunu özelliklerinin yüksek olması taktikten daha iyi verim alabilmeniz için önemlidir...

NOT:Baştada söylediğim gibi oyuncuların taktiğe alışmasına izin verin.1-2 maç deneyip bu taktik işe yaramaz demeyin lütfen

LUIS ENRIQUE BARCELONA 2015 İNDİR

Alternatif taktik (çift santrafor) indirmek için TIKLA
    Last edited by BaGa TaRKaN : 11.Eylül.2015 at 11:13

Öncelikle Hoşgeldin. Paylaşım İçin Teşekkür Ederiz.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Taktiği indirip deneyen arkadaşlar gördüğünüz eksikleri söylerseniz taktiği ona göre güncelleyip fm 2016 ya hazır hale getirebilirim

Nesil
    2006
    Yer
    06

Teşekkür ederim . Fırsat bulursam deneyip inceleyeceğim

puan durumununuda atabilir misin? ayrıca maç öncesi rakip oyunculara markaj falan yaptıralım mı yoksa ayarlı mı oda?

Quote Originally Posted by EfsaneFenerli View Post
    puan durumununuda atabilir misin? ayrıca maç öncesi rakip oyunculara markaj falan yaptıralım mı yoksa ayarlı mı oda?
    Galatasarayın 3 puan önünde lider olarak tamamladım,daha fazla fark olabilirdi belki ama ben genelde çok önemli maç olmazsa genç oyuncuları oynatıyorum.
    Databaseyi günceleyip yeni kariyer açtığım için puan durumu şuan elimde yok malesef.Maç öncesi talimatlarımı asistan manager otomatik veriyor.

Taktiği Barça ile deniyorum. Japon futbol çizgi filmi Türkiyedeki İsmi İle Küçük Golcü Tsubasa nın içinde bulunduğu bir fantezi db ile oynuyorum. Sonuçları biraz ilerleyince paylaşırım.
    Hazırlık maçında rakipler zayıf olduğu için bol gol atıyorum ama, bazen ilerdeyken top kaptırdığımda kaleci ile karşı karşıya pozisyonlar bula biliyor rakip, gollede sonuçlanıyo atakları.

EFSANE MAÇ

Taktiği daha öncede belirttiğim gibi BARÇA'da denedim. Gerçekten Muazzam. 14-1 lik maç ZİRVESİ oldu. Frikik ve Penaltı dışında yediğim golleri daha çok Hücumdayken, Defansın arkasına atılan toplardan yiyorum genelde. Bunun için de çözüm bulursak dahada muazzam olacak

İLK 11 DAKİKADA MÜTHİŞ SONUÇ

Last edited by reisbulut : 02.Eylül.2015 at 02:03

Bu taktik Barca'nın şuan kullandığı taktikle bire bire yakın bir taktik.Stoperlerinden birini değiştir ikiside ağır oyuncu ya da birinin oyuncu talimatlarından presi azalt ya da pres yapma olarak ayarla.Zamanla alışacaklardır taktiğe.

Quote Originally Posted by byvirus View Post
    Bu taktik Barca'nın şuan kullandığı taktikle bire bire yakın bir taktik.Stoperlerinden birini değiştir ikiside ağır oyuncu ya da birinin oyuncu talimatlarından presi azalt ya da pres yapma olarak ayarla.Zamanla alışacaklardır taktiğe.
    Barçanın halihazırdaki stoperleri. Buna ek olarak hızı iyi olduğu için Ömer Toprağı aldım. Dediklerinide uygularım. Şuan zaten eskisi gibi çok gol yemiyorum. Müthiş gidiyo. Birde Şampiyonlar Liginde 13-0 lık bir skor aldım.

Quote Originally Posted by reisbulut View Post
    Barçanın halihazırdaki stoperleri. Buna ek olarak hızı iyi olduğu için Ömer Toprağı aldım. Dediklerinide uygularım. Şuan zaten eskisi gibi çok gol yemiyorum. Müthiş gidiyo. Birde Şampiyonlar Liginde 13-0 lık bir skor aldım.
    Henüz o kadar farklı bir sonuç alamadım senin oynadığın db den olsa gerek.Bende Alvesin yanına Kjaeri kullanıyorum defansta bir sıkıntı yok hatta top kapma olayı fazlasıyla hoşuma gidiyor kapana kadar bırakmıyorlar rakibin peşini Defans oyuncuları zamanla birbirine alışıp açıklarını kapatacaklardır.

Henüz o kadar farklı bir sonuç alamadım senin oynadığın db den olsa gerek.Bende Alvesin yanına Kjaeri kullanıyorum defansta bir sıkıntı yok hatta top kapma olayı fazlasıyla hoşuma gidiyor kapana kadar bırakmıyorlar rakibin peşini Defans oyuncuları zamanla birbirine alışıp açıklarını kapatacaklardır.
    Hem kullandığım DB hemde Barça olması etken. Messi, Neymar, Suarez gibi yıldızların yanına, Tsubasa Ozhora ve Rivaul gibi Süper çizgi film karakterleride eklenince hücum hattı süper oldu.
    Aynen stoperler kovalıyo sürekli. Taktik gerçekten mükemmel. Zevkli bir oyun geçiriyorum.

Taktik Biraz Sıkıntı Her Takıma Uymuyor Ama Her Takımın Duran Top Hücumlarında İnanılmaz İşe Yarıyor. Bu Serinin Duran Top Taktiği Kesinlikle Bu Taktikte Gizli Buğlu Gibi Bir Şey Gerçekten

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Taktik Biraz Sıkıntı Her Takıma Uymuyor Ama Her Takımın Duran Top Hücumlarında İnanılmaz İşe Yarıyor. Bu Serinin Duran Top Taktiği Kesinlikle Bu Taktikte Gizli Buğlu Gibi Bir Şey Gerçekten
    Aslında taktiği birçok takımda, birçok sezon denedim(Barcelona, Fenerbahçe, Bucaspor 2'şer sezon).Kanat oyuncusu ve içe kat eden oyuncu özellikleri itibarı ile çok etki ediyor taktiğe.Buna göre transferleri yapıncada gayet güzel işliyor taktik.Bunada dikkat etmek lazım.

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Güzel bir taktik ama talimatlarda "topa dal" komutu yerine "ayakta savun" komutunun verilmesi bence daha mantikli cünkü topa dal dediginde oyuncularin kirmizi kart görme olasiligi artiyor!

Quote Originally Posted by mustinho03 View Post
    Güzel bir taktik ama talimatlarda "topa dal" komutu yerine "ayakta savun" komutunun verilmesi bence daha mantikli cünkü topa dal dediginde oyuncularin kirmizi kart görme olasiligi artiyor!
    Talimatlardaki topa dal komutu sanılanın aksine top rakibin ayağındayken rakibe pres yap demektir.Ayakta savun komutu da pres yapma mevkinde kal rakibin üstüne gelmesini bekle demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yeni başlayacağım kariyerimde 2. taktiğim olarak deneyeceğim. Kullandıkca yorumlarimi paylasirim. Genelde kendimden güçlü takımlara karşı sıkıntı yaşıyordum. Bu taktik o sıkıntıyı çözecek gibi duruyor. FM 14'te oluşturdugum harika bir taktik vardı. Ona benziyor. Eline saglık.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Yeni başlayacağım kariyerimde 2. taktiğim olarak deneyeceğim. Kullandıkca yorumlarimi paylasirim. Genelde kendimden güçlü takımlara karşı sıkıntı yaşıyordum. Bu taktik o sıkıntıyı çözecek gibi duruyor. FM 14'te oluşturdugum harika bir taktik vardı. Ona benziyor. Eline saglık.
    kariyerinde başarılar,eğer işe yaramazsa forumlarda paylaşmadığım bir diğer taktik var elimde.artık 15 oynayan yok diye paylaşmıyordum onuda eklerim konuya.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kariyerinde başarılar,eğer işe yaramazsa forumlarda paylaşmadığım bir diğer taktik var elimde.artık 15 oynayan yok diye paylaşmıyordum onuda eklerim konuya.
    Nasıl artık 15 oynayan yok. Ne oynuyor ki insanlar
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Ben bu taktikten gayet memnunumda, ama diğer taktiğide paylaşa bilirsin. Ben FM 2016 yı nasip olursa devre arası son gübcelemeden sonra alıcam. Tüm seilerde aynı yolu izliyorum. Baya bir FM 15 oynicam yani
    Last edited by BaGa TaRKaN : 10.Eylül.2015 at 12:42 Reason: Mesajınız birleştirilmiştir.

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Nasıl artık 15 oynayan yok. Ne oynuyor ki insanlar
    16 yı bekliyorlar sanırım 15 ile çok uğraşan yok ya da foruma takılan çok yok

Konuya ekleme yapamıyorum diğer taktiği buraya ekledim bir yönetici görüpte konuya eklerse sevinirim
    Last edited by BaGa TaRKaN : 11.Eylül.2015 at 11:12 Reason: Link ilk mesaja eklenmiştir.

16 yı bekliyorlar sanırım 15 ile çok uğraşan yok ya da foruma takılan çok yok
    Oynuyan vardır heleki 2 FM sitesinde( birisi burda) çıkarılan son yaz transfer güncellemesi ile tekrar başlayanlarda var. Ama forumda aktif olup olmmama konusuna katılıyorum
    Taktik içinde teşekkürler.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri