1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Luis Enrique Barcelona 2015 + Korner Taktiği

Threaded View

Default Luis Enrique Barcelona 2015 + Korner Taktiği

Herkese merhaba;

Uzun yıllar rehberlerimi fmgraphics.net sitesinde yayınladıktan sonra o sitenin kapanmasından dolayı artık paylaşımlarıma burdan devam edeceğim.Yaptığım ve yayınlayacağım bütün rehberler,taktikler tamamen bana aittir.Bunları uzunca sürelerde netten araştırdığım ve oyunda kendi edindiğim tecrübelerle bir araya getirdiğimi belirtip,benim yayınladığım dosyaları paylaşırken altlarına benim adıma alıntı vermenizi önemle rica ederim.Şimdi gelelim taktiğimize;

Taktiğimizin adı Luis Enrique Barcelona 2015.Unutmayın her taktikte olduğu gibi bu taktikte de başarıya ulaşmanız için oyuncuların taktiğe alışmasına izin vermeniz lazım.Sezon öncesi hazırlık maçlarını bu taktikle oynayın,ilerleyen zamanlarda yapılan ara pasları ve atılan gollerin organizasyonlarını izlerken keyif alacaksınız..

Ayrıca taktiğin içinde korner taktiğide ayarlanmıştır.Orta saha oyuncularınızın uzaktan şutları iyi ise kornerlerden bolca gol atabilirsiniz...

DİZİLİM

BONUS

BİRKAÇ MAÇTAN İSTATİSTİK

OYNANAN BAZI MAÇLAR

Kanat ve orta saha oyuncularının uzun şutlarının iyi olması ve genel olarak takımın pas ve takım oyunu özelliklerinin yüksek olması taktikten daha iyi verim alabilmeniz için önemlidir...

NOT:Baştada söylediğim gibi oyuncuların taktiğe alışmasına izin verin.1-2 maç deneyip bu taktik işe yaramaz demeyin lütfen

LUIS ENRIQUE BARCELONA 2015 İNDİR

Alternatif taktik (çift santrafor) indirmek için TIKLA
    Last edited by BaGa TaRKaN : 11.Eylül.2015 at 11:13

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri