Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kim Kazanır?

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Atromitos Kazanır

1 25.00%
  • Berabere Biter

2 50.00%
  • Fenerbahçe Kazanır

1 25.00%
1 ile 28 arası toplam 28 sonuç

Konu: Atromitos 0 - 1 Fenerbahçe | UAL Play Off 1. Maç

Default Atromitos 0 - 1 Fenerbahçe | UAL Play Off 1. Maç

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Bu Maç Tivibu Spor'dan Şifresiz Olarak İzlenebilecektir.

Tivibu Spor'u Şifresiz İzleyebilmek İçin;

HD Uyumlu Cihazlar İçin Frekans Bilgileri;

Uydu: Türksat 4A 42°Doğu
    Polarizasyon: H- Yatay
    Frekans: 11853Mhz
    Sembol Oranı: 25.000
    FEC: 2/3 veya Otomatik

SD Turksat (Normal Uydu Alıcı) Frekans Bilgileri;

Uydu : Türksat 4A - Batı
    Polariasyon :V- Dikey
    Frekans : 11797
    Sembol Oranı : 8800

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Pereira'nın saha kenarında olmayacak olması bizim için büyük bir kayıp Shakhtar maçında hoca atıldıktan sonra turu vermiştik nitekim.. Bence bu maç zorlu geçer ancak golü erken bulursak 3-4 gollü bir galibiyet alabiliriz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bu maçtan çok umutlu değilim beraberlik avantajlı skor galip geleceğimizi düşünmüyorum. Bu tür takımlar her zaman ters gelir bize.

O yüzden ilk maçta gollü beraberlik bekliyorum.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Fenerbahçe'nin Yunanistan Kafilesinde Şu Oyuncular Bulunuyor;

Kaleciler;

Volkan Demirel, Fabiano Ribeiro, Ertuğrul Taşkıran

Savunma Oyuncuları;

Bruno Alves, Michal Kadlec, Abdoulaye Ba, H. Ali Kaldırım, Caner Erkin, Şener Özbayraklı

Orta Saha Oyuncuları;

Raul Meiereles, Josef de Souza, Mehmet Topal, Uygar Mert Zeybek, Diego Ribas, Alper Potuk, Volkan Şen, Luis Nani

Hücum Oyuncuları;

Moussa Sow, Jose Fernandao, Robin van Persie.

Beklediğim İlk 11;

Last edited by BaGa TaRKaN : 20.Ağustos.2015 at 13:18

Nesil
    2014

Şu diziliş ve 11 çıkacak diye düşünüyorum

Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

RVP hazır değil. En az 2 hafta geride takımdan. Yarım devrelik kondüsyonu var.

Volkan, Caner - Ba - Alves - Şener, Diego - Josef - Meireles - Nani, Sow - Fernandao
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Fernandao reyiz bir an dedim Ümit Karan mısın sen be mübarek

Çok sıkıcı bir maç oluyor, ekran başında uyukluyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bence yavaştan RVP oyuna sokulmalı
    Edit: Demiştim
    Ama bence faul o nasıl bir itiş
    Last edited by LifeYourself : 20.Ağustos.2015 at 22:46

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

VP şu golden sonra baksında bi kendisine neler görecek çok merak ediyorum.

3 Eleme maçında toplasak 1 maç oynatmadık biz bu adamı ama hala bize seviye atlatacak bir dünya yıldızı geldi diyoruz. Ligde mi atlatacak bu adam bize seviyeyi?

Mevcut forvetlerimiz çok hazırmış gibi RVP'ye hazır değil diyorlar ya adamı ayar ediyorlar. Sow'u hiç beğenmiyorum aslında bakarsak Fernandao da top indirmekten başka bişey yapmıyor ama en azından bi çabası var adamın.

Shaktar maçlarında daha fazla süre alan RVP her hafta aldığı süre artması gerekirken bu akşam son 10 dakika oyuna giriyorsa keşke girmeseydi derim ben buna. Çocuk oynatmıyoruz burada son 10 dakika oyuna almak nasıl bir mantıktır?

Şu golde VP'ya selam olsun. Maç sonu övgülerle bahsedilecektir kendisinden ''yaptığı değişiklikler çok akıllıcaydı yea..'' gibi.

Yorumum yanlış anlaşılmasın 11 başlasın demiyorum ama en azından son 30 dakika oyuna alınabilirdi. Böyle adamlar kaliteli ayaklar yaşlı olmalarına rağmen geldikleri takıma seviye atlatmalarının sebebi de bu zaten. Her an sahada beklenmedik işler yapabilecek bir adamı ''hazır değil'' bahanesiyle böyle taraftardan saklamak bana göre saçmalıktan başka birşey değil.

Farkı olan adam 10 dakika da olsa belli ediyor zaten kendisini.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Bence yavaştan RVP oyuna sokulmalı
    Edit: Demiştim
    Ama bence faul o nasıl bir itiş
    O RVP! istediğini ittirir, durmasınlar o zaman önünde.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Sow ve Nani çok kötüydüler ama biri 80'de biri de 88'de çıktı, V.Persie hakkında ise çok eleştiremiyorum. Ne kadar ölüsünün Sow'dan iyi olduğunu düşünsem de formsuzluğun dışında sakatlık riski de var, eğer yeterince hazır değilse o rezalet zeminde sakatlanabilirdi. Deplasmanda 0-0 kalmanın telafisi çok kolay ama RVP'nin sakatlanmasının telafisi yok. Benim asıl garipsediğim Sow-Caner-Nani üçlüsünün hiçbir şey yapmadan 258 dk top oynaması. Ayrıca Caner geçen sene kaldığı yerden devam ediyor, sürekli kartlık hareketler maçın ikinci yarısında yorulma ve rezalet orta açma/uzun top oynama, bu şekilde oynamaya devam ederse kimsenin beğenmediği Hasan Ali alır formayı.

Şener ve Souza'yı maç boyunca, Diego'yu da 70'e kadar beğendim. Şener çok güzel orta yapıyor bu konuda Gökhan'dan fersah fersah ilerde, savunmada pozisyon alma konusunda da kendini geliştirirse çok iyi bir bekimiz daha oldu. Haftaya güzel zeminde güle oynaya kazanırız gibi geliyor bana ama umarım Sow yerine başkası oynar.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    O RVP! istediğini ittirir, durmasınlar o zaman önünde.
    Ahaha bence de zaten haketmişti Fenerbahçe maçı.
    Ben yine de Atromitos'da FM'nin küçük takım yönetenlerinde ki azmi gördüm.İyi çocuklar

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Beklediğim gibi çok zor bir maç oldu,birçok pozisyon bulduk ama vasat oynadık;Pereira yanına adam gibi yardımcı bulsun o yardımcı tip bir halttan anlamıyor dayısının oğlu felan herhalde.Sow inşallah son maçını oynamıştır da bir illetten daha kurtuluruz

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by himone View Post
    Sow ve Nani çok kötüydüler ama biri 80'de biri de 88'de çıktı, V.Persie hakkında ise çok eleştiremiyorum. Ne kadar ölüsünün Sow'dan iyi olduğunu düşünsem de formsuzluğun dışında sakatlık riski de var, eğer yeterince hazır değilse o rezalet zeminde sakatlanabilirdi. Deplasmanda 0-0 kalmanın telafisi çok kolay ama RVP'nin sakatlanmasının telafisi yok. Benim asıl garipsediğim Sow-Caner-Nani üçlüsünün hiçbir şey yapmadan 258 dk top oynaması. Ayrıca Caner geçen sene kaldığı yerden devam ediyor, sürekli kartlık hareketler maçın ikinci yarısında yorulma ve rezalet orta açma/uzun top oynama, bu şekilde oynamaya devam ederse kimsenin beğenmediği Hasan Ali alır formayı.

Şener ve Souza'yı maç boyunca, Diego'yu da 70'e kadar beğendim. Şener çok güzel orta yapıyor bu konuda Gökhan'dan fersah fersah ilerde, savunmada pozisyon alma konusunda da kendini geliştirirse çok iyi bir bekimiz daha oldu. Haftaya güzel zeminde güle oynaya kazanırız gibi geliyor bana ama umarım Sow yerine başkası oynar.

Biz bu akşam deplasmanda 0-0 kalsaydık bu takımda gelecek maçta turu geçen taraf onlar olurlardı. Böyle takımlar bize her zaman ters gelmiştir çünkü kilidi vurunca savunmaya açacak kalitede oyuncu yok. Onlarda bugün gol yemeden alınacak her türlü skoru kabullenmiş oynadılar ve son dakikaya kadar iyi getirdiler.

Evimizde bu adamlar bize çok rahat gol atarlardı eğer maç böyle bitseydi.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Çok berbat maçtı gerçekten maçtan önce gollü beraberlik bekliyordum, golsüz beraberlik gelecekken Van Persie sahne aldı. Posizyon faul de olsa golü attı ve takımına müthiş bir avantaj kazandırdı. Yemeden atılan gol.

Turu inşallah ikinci maçta erkenden geçeriz zorlamadan.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post

Biz bu akşam deplasmanda 0-0 kalsaydık bu takımda gelecek maçta turu geçen taraf onlar olurlardı. Böyle takımlar bize her zaman ters gelmiştir çünkü kilidi vurunca savunmaya açacak kalitede oyuncu yok. Onlarda bugün gol yemeden alınacak her türlü skoru kabullenmiş oynadılar ve son dakikaya kadar iyi getirdiler.

Evimizde bu adamlar bize çok rahat gol atarlardı eğer maç böyle bitseydi.
    Bırakalım kendimizi kandırmayı ,böyle takımlar ters geliyor. Shaktar düz gidiyor. Peki bize kim gelmeli? Çıkacaksın çatır çatır yeneceksin hiç bir bahanesi olmadan

Çok net berbat oynadık. Caner çok anlamsız işler yapıyor. Sarı kart gördükten sonra ceza sahası içinde adamı çekmesine hala anlam veremiyorum. Diego 1 maç var 5 maç yok
    Feghouli kesin gelmeli artık, Meireles yerine Ozan banko oynamalı, Nani'den hala ekstra bir şey göremedik. Tüm bunların dışında tamamen yeni bir takımız ciddi bir zamana ihtiyaç var ama dediğim gibi bazı oyuncularda artık ısrara anlam veremiyorum.

Sow ruh gibi, Diego istikrarsız, Meireles olmasa daha hayırlı olur. Volkan ne zaman acaba maçın içine edecek diye tiken üstünde bekliyorum.
    Last edited by Barak : 21.Ağustos.2015 at 09:58
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Diego olmasa bu takım bu haliyle orta sahayı geçemez, nasıl kendini beğendiremiyor anlamıyorum? takımda sorumluluk alan, toptan kaçmayan 1 tane allahın kulu yok. hoca 4 defans sürüyo sahaya beklere çıkmayın diyor, 2 tane ön libero koyuyo orta sahayı geçmiyor bu adamlar, 1 tane nani tam çizgi oyuncusu, 2 tane de forvet, ne yapacak Diego? Takımı atağa çıkartmaya çalışan tek kişi kendisi. Oyuncularımız o kadar uzak oynuyorlar ki birbirlerine, gol bulana kadar takım sürekli sallantıda oluyor. Hoca 4-4-2 inadını kırmalı ya da ona göre 2 mc ile oynamalı.
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2014

Ya Diego'ya üflesen yere atıyor kendini, dün 20 kere topla buluştuysa 15 pas hatası yaptı. 4-4-2 zaten Diego için sıkıntılı bir sistem diye düşünüyorum ki 4-4-2 eğer Atl. Madrid gibi çok sağlam antrenman ve mücadele takımı değilsen oynaman çok zor.

Özetle biz rakibi boğamıyoruz. Adamlar Maçın 75 dakikasını kendi yarı sahasında geçirmesine rağmen boğamadık
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Beklediğim gibi çok zor bir maç oldu,birçok pozisyon bulduk ama vasat oynadık;Pereira yanına adam gibi yardımcı bulsun o yardımcı tip bir halttan anlamıyor dayısının oğlu felan herhalde.Sow inşallah son maçını oynamıştır da bir illetten daha kurtuluruz
    Aynen ya o yardımcı nedir öyle,evlat olsa sevilmez, adam maç boyu futbolculara Go Go Go dedi Futbolcu olsam çok tınlamam açıkçası
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Ben öyle düşünmüyorum bana kalırsa Diego dünün iyilerindedi. Kaldı ki top kayıplarının sebebi de yukarda yazdıklarımla alakalı. Bu adamdan başkası "hadi şu takımı ileriye taşıyalım" demiyor. Diego top aldığında kendini göstemedikleri de cabası. Kaldı ki söylediğiniz kadar pas hatası yaptığını düşünmüyorum. Şener'in ilk yarıda içeri girip tehlikeli oluşunda da, yine ilk yarı sonunda Nani'nin ceza sahası içinde bomboş pozisyon yakalamasında da paslar Diego'dan geldi. Bunlar dışında da pasla pozisyona girdiğimizi hatırlamıyorum zaten.
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2014

Bilmiyorum belki ben artık bazı oyunculara aşırı ön yargılıyım. Son yıllarda Portekizlilere ve Brezilya'lılara aşırı bir ön yargım oluştu.
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Bu sistemle Fenerbahçe'nin başarılı olma şansı çok düşük.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Ya Diego'ya üflesen yere atıyor kendini, dün 20 kere topla buluştuysa 15 pas hatası yaptı. 4-4-2 zaten Diego için sıkıntılı bir sistem diye düşünüyorum ki 4-4-2 eğer Atl. Madrid gibi çok sağlam antrenman ve mücadele takımı değilsen oynaman çok zor.

Özetle biz rakibi boğamıyoruz. Adamlar Maçın 75 dakikasını kendi yarı sahasında geçirmesine rağmen boğamadık
    Şunu şöyle bırakayım belki bakarsın;

Başarılı Paslar / Deneme
    Diego (ML) 51 / 59
    Josef de Souza (MC) 46 / 51
    Abdoulaye Ba (DC) 45 / 51
    Raul Meireles (MC) 43 / 49
    Caner Erkin (DL) 40 / 56

taktik konusundada sana katılıyorum.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by Sadixx View Post
    Şunu şöyle bırakayım belki bakarsın;

Başarılı Paslar / Deneme
    Diego (ML) 51 / 59
    Josef de Souza (MC) 46 / 51
    Abdoulaye Ba (DC) 45 / 51
    Raul Meireles (MC) 43 / 49
    Caner Erkin (DL) 40 / 56

taktik konusundada sana katılıyorum.
    Okeyde üflesen yıkılıyor hala, ayrıca yukarıda belirttim ön yargım var. Portekizlilere ve Brezilyalılara.
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Şu taktiği desteklemiyorum ama Sow ve Meireles'in yerine V.Persie ve Ozan girsin takıma yine farklı bir hale geliriz, bu oyunculara Caner de dahil edilebilir. Bu 3 oyuncu oyunun hiçbir anında dolu dolu oynamıyor. Meireles diğer oyunculara göre daha iyiydi dün ama yetmiyor, tek hamleli orta saha olmaz bence hele halihazırda 1 tane defansif orta sahanın olduğu takımda hiç olmaz bir de çok çabuk yorulup oyundan düşüyor. Ben bu taktiğin kalıcı olacağına inanmıyorum, eğer dediğim oyuncu değişimleri de olduktan sonra(kanat ta alınacak bu arada) da takım düzelmezse taktik değişikliği gelir. Bence bu taktik hocanın tercihi değil, büyük ihtimalle hoca ile anlaşırken 4-4-2 istendi. Ben ne Porto'nun ne de Olympiakos'un 4-4-2 oynadığını hatırlamıyorum(yanlışım varsa düzeltin). Sow ve Meireles pas opsiyonu oluşturamadıkları ve pres yapma konusunda yetersiz oldukları için oyunumuzun sürekliliği olmuyor. Ayrıca Nani'nin rezalet formu da cabası, hoca da şu kanatları değiştirmekten vazgeçmeli bence son derece gereksiz bir hareket.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Barak View Post

Arkadaş istatistiği koymuş zaten keşke biraz araştırıp ön yargımızı yazsak. Diego'yu bu sezon bende çok beğeniyorum, takımı ileriye iten tek gücümüz bana göre şuan o. Nani topu alıp iki cambazlık yapıp, yanındaki arkadaşına atmaktan başka bişey yapmadığı için ona sözüm yok.

Diego'nun oynadığı mevkiye de bakmak gerekli. Bana göre çok işimize yarıyor şuan takımda ve umarım böyle devam eder.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri