1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Denge Öyle Sağlanmaz, Böyle Sağlanır !!! // Galatasaray SK.

Default Denge Öyle Sağlanmaz, Böyle Sağlanır !!! // Galatasaray SK.

Hikayeye Giriş :

Cm 03/04 ten beri meraklıyım bu menajerlik oyunlarına hatta ilk yönettiğim takım fm 15 te son yöneteceğim takım olan şanlı GALATASARAY'ımdı. 4. Yıldızdan sonra yönetime gelen Dursun başkan ve yönetim kurulunun izlediği bu saçma transfer politikası , çıkan spekülasyonlara zamanında cevap verilmeyip 110 yıllık bu efsane takımı madara etmeleri , 3 kupalı teknik direktörümüz olan Hamza hocanın bunlara hiç sesini çıkartmaması delirtti adeta beni ve böyle bir kariyer açma isteği doğurttu bende.

Elimden geldiğince eğlenceli bir kariyer yapmayı hedefliyorum , tavsiye ve şikayetlerinizi dilediğiniz gibi sunabilirsiniz. Neyse lafı fazla uzatmadan hikayeme başlıyorum.

Bu anlattığım durumdan dolayı olan hoşnutsuzluğumu Dursun başkana ilettim , biraz yan çizmesine rağmen kaybedeceği bir şey olmadığını anladığı için sağ olsun kabul etti önerimi .

Ve bunun üstüne 3 kupalı Hamza hoca delirdi tabi :

O kadar başarının ardından twitter daki bu sohbeti gören Hamza hoca '' Başlarım böyle işe , sabır taşı olsa çatlar !!! '' diyerek görevinden istifa etti.

Bunun üzerine :

Dursun başkan bana dm den mesaj atarak, '' Bak oğlum o kadar artistlik yaptın yok böyle hocayım şöyle hocayım diyerek ama bir şampiyon olama, tüm aleme bizi rezil et bak o son dediğin sözü ( gondikleme muhabbeti ) milyonların önünde yapmıyor muyum !! '' diyerek hayalim olan Galatasaray menajerliği konumuna getirdi beni.

Görüldüğü üzere pek iyi karşılanmadık . Tabi ki bunun nedeni ne menajer diplomamızın olması nede profesyonel bir ligde futbolcu olarak dahi oynamamamız.

Menajer profilimiz :

Ve kulüp bilgilerimiz :

Hedeflerimiz :
    . Üst üste 5 sene şampiyon olup Fatih Terim'in rekorunu geçmek.
    . Takımın yaş ortalamasını birkaç yıl içinde 23 lere çekmek.
    . Her yıl en az bir wonderkid transfer etmek.
    . Altyapıdan her yıl en az bir wonderkid çıkartmak.
    . Şampiyonlar ligi kupasını ülkemize getirmek.

Kuralları okudum , kabul ediyorum..
    Last edited by Vankoff : 23.Ağustos.2015 at 00:52 Reason: Resimler gözükmüyormuş

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim resimler gözükmüyor maalesef.

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar dilerim resimler gözükmüyor maalesef.

Dns değiştirilmesi lazım görülmesi için kardeşim teşekkürler bu arada

Nesil
    2010
    Yer
    Yalvaç

Başarılar.

Başarılar bende de resimler gözükmüyor

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Öncelikle başarılar.Takımın yaş ortalamısını düşürmeyi anlıyorum ama neden herkes 23 yaş istiyor onu anlamıyorum bence yaşa fazla takmamak lazım Herkesin dns değiştirmesini beklemeden sen hızlıresimden yüklesen daha iyi olabilir

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tekrardan başarılar hocam

Quote Originally Posted by burakdinc View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by diktac View Post
    Başarılar bende de resimler gözükmüyor
    Düzenledim dostum hızlıresime koydum linkleri

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Tekrardan başarılar hocam
    Teşekkür ederim hocam

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Öncelikle başarılar.Takımın yaş ortalamısını düşürmeyi anlıyorum ama neden herkes 23 yaş istiyor onu anlamıyorum bence yaşa fazla takmamak lazım Herkesin dns değiştirmesini beklemeden sen hızlıresimden yüklesen daha iyi olabilir
    Öncelikle bende teşekkür edeyim Kardeşim takıntılıyım ben biraz genç oyunculara birde kendimden büyük oyuncu istemiyorum takımda o yüzden 23 Bu arada linkleri düzenledim hızlıresime koydum.

Bu kariyerinde ilgi çekeceğini düşünmüyorum arkadaşlar o yüzden ya başlamadan bitireceğim ve İstanbulspor kariyeri açacağım yada transfer döneminin bitimiyle beraber başlayacağım kariyerime.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri