Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 277 sonuç

Konu: Final Sezonu|İngiltere | Southampton & Nottingham Forest

Vaybe Bizim Tokat Köy Hizmetlerispor Avrupa'ya Açılmış Dikkat Et Çekler Sana Fazla Gelmesin Tokatlı

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Vaybe Bizim Tokat Köy Hizmetlerispor Avrupa'ya Açılmış Dikkat Et Çekler Sana Fazla Gelmesin Tokatlı
    Hahaha Tokat ile avrupa da neler yaptığımı çabuk unutmuşsun bakıyorum. Bu arada senin Kırıkkale kariyerinin kapanmasının nedenini öğrenebilir miyim çünkü tam da Tokat Spora karşı kupa maçı yapacağın zaman kapanmış

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Hahaha Tokat ile avrupa da neler yaptığımı çabuk unutmuşsun bakıyorum. Bu arada senin Kırıkkale kariyerinin kapanmasının nedenini öğrenebilir miyim çünkü tam da Tokat Spora karşı kupa maçı yapacağın zaman kapanmış
    Valla Daha Oynamadım Bile.

Yanılmıyorsam Ekim Ayındayım Hala. Oynamaya Fırsat Bulamadım Daha O Yüzden İşgal Etmedim Kariyer Alanını

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Valla Daha Oynamadım Bile.

Yanılmıyorsam Ekim Ayındayım Hala. Oynamaya Fırsat Bulamadım Daha O Yüzden İşgal Etmedim Kariyer Alanını
    Yanlış tahmin o zaman

Yanlış tahmin o zaman
    Eğer Oynarsam Tokat - Kırıkkale Sonucunu Sana Süsleyerek PM'de Göndereceğim Bak O Zaman Kırıkkale'nin Gücüne

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Eğer Oynarsam Tokat - Kırıkkale Sonucunu Sana Süsleyerek PM'de Göndereceğim Bak O Zaman Kırıkkale'nin Gücüne
    Yanlız benim Tokat kariyeri de duruyor ama maç yapmak için Kırıkkale diye bir takım hala duruyor mu onu bilemiyeceğim

Nesil
    2014

Yanlız benim Tokat kariyeri de duruyor ama maç yapmak için Kırıkkale diye bir takım hala duruyor mu onu bilemiyeceğim
    ahaahah bu çok iyiymiş
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Beyler hazır sınav için son kez bilgisayara girerken kariyere bir göz attım Valla iki ustadan müthiş bir kariyer V.Plezen zaten avrupanın yükselen değerlerinden biri Barak hocamız ise Jabloneci adam etmişe benziyor Ama kariyerinin en başarılı takımı V.Plzen olacak gibi duruyor
    Edit:San Marinoyu unutmadım FM 16'da dünya kupasını alacağım söz Tabi dönünce
    İlla bana vites arttıracaksınız yani Bizim tüm yapılanmamız 4.sezon itibari ile meyvelerini almaya başlayacak. 3.Sezon da maddi olarak feda sezonumuz ama 4. sezon itibari ile bambaşka bir takım olacağız.
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Lbereci Tebrik ederim artık transferleri merak ediyorum hala aynı kurallar geçerlimi ?

Quote Originally Posted by Seti1903 View Post
    Son hafta karşılaşmaları harika denk gelmiş. Şampiyonluk oranım Liberec 1,05 Plzen 1,75 Jablonec 1,80 Sparta 14,00
    Şampiyonlukta sürpriz olmamış, ama son 2 haftadan bahsediyorum. İlginç olan Liberec sizden sıyrılıp nasıl sampiyon oldu.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Lbereci Tebrik ederim artık transferleri merak ediyorum hala aynı kurallar geçerlimi ?
    Transferlerde Kurallar aynen devam ediyor
    Şampiyonlukta sürpriz olmamış, ama son 2 haftadan bahsediyorum. İlginç olan Liberec sizden sıyrılıp nasıl sampiyon oldu.
    Senin oranlara göre sürpriz olmamış ama benim için sürpriz oldu. Her maçını rahatça yeniyordu Liberec haketti.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

3. Sezon Başlıyor...

Sağlam transferler yaptığımızı düşünüyorum. Kelvin ve Tecl in satışlarından iyi kar ettik.
    Yerlerine daha iyilerini aldık. Ek olarak Kalemizi de sağlama aldık,bir de stoper aldık,biraz fazla verdik gibi ama iyi oynarsa sıkıntı yok.

''Transferlerin Profilleri''
    Spoiler: Villalva 

Spoiler: Cavaliero 

Spoiler: Ronnow 

Spoiler: A. Scholz 

''Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Maçları''

''Çek Ligi İlk 5 Hafta Maçları''

Sezona çok iyi başladık. Artık ŞL de hiç bir rakipten korkmuyorum.PSG den de intikam alacağız inşallah 8-2 lik mağlubiyeti unutmadım.

Nesil
    2014

2016-2017 Transfer Dönemi

Normalde transfer dönemini kurallara uygun şekilde yukarıda olduğu gibi tamamlıyordum fakat 2 oyuncumun
    uzun süreli sakatlığı ve 23 yaş altı Milli Takımların turnuvasına uzun süreli gönderdiğim oyunculardan dolayı
    gelecek sezondan 1 hakkımı istisnai bir durum olarak bu sezon kullandım.

Bu oyuncuyu da 2.6 milyon euro'ya kadromuza kattık.

1-5 Hafta Lig

Sakatlıklar ve Milli Takımın 21 yaş altı olimpiyat turnuvasından dolayı kısıtlı bir kadro ile çıktık.
    Yine de 2 maçta öndeyken gördüğümüz 2 kırmızı kart maçların beraberlikle sonuçlanmasına neden oldu.

Avrupa Ligi grubumuz yine çok zorlu

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Ambrose müthiş transfer...

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler iyi Plezen şampiyon olur

Nesil
    2014

Lig hiç başladığı gibi gitmiyor. Plzen menajeri acayip streste Efsane bir ritim yakaladık. Bu yıl tarihimizde ki ilk şampiyonluğumuza çok ama çok yakınız. Hemde namağlup olarak gidiyoruz.

Dipnot : Kariyere başladığımızdan beri Plzen'i ilk defa bu sezon yenme başarısı gösterdim. Skor olarak ezmesekte oynadığımız futbolla fena ezdik. Daha önce Plzen'le 4 defa karşılaşıp sahadan tüm maçları kaybederek ayrılmıştım.
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Quote Originally Posted by Barak View Post
    İlla bana vites arttıracaksınız yani Bizim tüm yapılanmamız 4.sezon itibari ile meyvelerini almaya başlayacak. 3.Sezon da maddi olarak feda sezonumuz ama 4. sezon itibari ile bambaşka bir takım olacağız.
    Adam vites arttıracağını söylemişti. Rexpo hocam grubun yine çok zorlu transferlerinde harika yerinde olsam ŞL'den Avrupa Ligine gider o kupayı almaya çalişırdım. Kadron Uefa için çok ideal ama Şampiyonlar ligi için bence hala yetersiz.

Uefa kupasını alacak potansiyelin var. Ondan sonra zaten Barak düşünsün

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    Ambrose müthiş transfer...
    Teşekkürler

Valla ilk 5 hafta bende o şekil düşünüyordum

Adam vites arttıracağını söylemişti. Rexpo hocam grubun yine çok zorlu transferlerinde harika yerinde olsam ŞL'den Avrupa Ligine gider o kupayı almaya çalişırdım. Kadron Uefa için çok ideal ama Şampiyonlar ligi için bence hala yetersiz.

Bunu [MENTION=263022]rexpo1994[/MENTION] cevaplasın
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

5-11.Hafta arası maçlarımız

Resmen Barça'ya bağladık. Son 11 haftada toplam 3 gol yedik ve 7 maçtırda gol yemiyoruz

Plzen'i bu sezon ilk defa yenme başarısı gösterdim.

Avrupa Liginde ilk yıl olduğu gibi 10 puan toplayıp elendik. Tam bir Dejavu

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

''Çek Ligi 5-15.Hafta Maçları''

Sezona süper bir başlangıç yaptık ama Herşey tam tersineTakımın RVP ve Nani si aynı anda 1.5 ay sakatlanınca durum böyle oldu.Başka nedenlerde vardır elbet ama bulamadım.
    Hedef 2. olup ŞL ye gitmek ve AL de gidebileceğimiz yere kadar gitmek en az yarı final hedefliyorum.

Son maçı tatile attım. Yoksa o kadar yemezdik heralde

İlk defa gruptan çıkamıyorum. Takımda huzursuzluk sürüyor.Bakalım kötü gidişatı durdurabilecekmiyiz.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Takım ligi umursamıyor geçen sene de böyleydi.Toplantı yapıyorum işler yolunda gitmiyor diye, merak etme patron iyi gidiyoruz diyorlar, dün sinirimden oyuncuları mutsuz etmek için her şeyi denedim.

Dediğini yaptık AL deyiz bakalım Takım kendine gelirse neden alamayalım ki.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Plzen e ne olmuş yhaw

Nasil başladi, nasil devam ediyor lig gercekten ilginc bir hal almis, Plzen mutlak favoriyken sampiyonlar ligi tehlikeye girmis. Avrupa liginde şansin yaver gider umarim

Nesil
    2014

Plzen, Avrupa Liginde tarih yazacak gibi duruyor. Hadi bakalım hayırlısı
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Jablonec ligde çılgın atmış. Ambrose transferi de çok iyi.

Plzen'e Avrupa Ligi'nde güveniyorum. Plzen'in de Cavaleiro transferi dikkat çekici.

Nesil
    2014

2014-2015 ve 2016-2017 Avrupa Ligi Dejavu

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

bi takımın averaj takımı olması kötü oluyor gruplarda...

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by 3842 View Post

Plzen'e Avrupa Ligi'nde güveniyorum. Plzen'in de Cavaleiro transferi dikkat çekici.
    Ambrose kiralık olduğu için genelde yedek tutuyorum Öncelik gelişmekte olan oyuncularımız

bi takımın averaj takımı olması kötü oluyor gruplarda...
    Aynen öyle birer galibyet alabilseler harika olacaktı
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2014

Tarihimizde ilk şampiyonluğumuza ulaştık Bu arada Plzen'e Avrupa Ligi Finalinde başarılar dilerim

'' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Plzen e ne olmuş yhaw
    Fena dağılmıştık toparladık ama lig için çok geç
    Nasil başladi, nasil devam ediyor lig gercekten ilginc bir hal almis, Plzen mutlak favoriyken sampiyonlar ligi tehlikeye girmis. Avrupa liginde şansin yaver gider umarim
    Teşekkürler bilmiyorum 2 önemli sakatlığın bu kadar etkisi nasıl olur anlamadım başka etkenlerde vardır ama bulamadım.
    Quote Originally Posted by 3842 View Post

Teşekkürler inşallah kazanırız AL yi

Last edited by rexpo1994 : 03.Eylül.2015 at 22:33

Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri